Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Političari više i ne skrivaju da primaju naređenja o EU a ne od Naroda, to se nekada smatralo veleizdajom i bilo je normalno da takav političar bude na doživotnoj robiji ili streljan.

Vremena su se promijenila tako da se narod više ne pita ništa, a svemoćna vlast iza koje stoji Globalistička Elita od 100 porodica se osjeća SVEMOĆNOM i nedostatak stanovništva želi nadoknaditi sa viškom iz drugih zemalja. 

U takvom svijetu porodilje, familije su trošak i nepotrebne, a država samo preduzeće u koje ulazi i izalzi ko hoće .

Zapamtite dobro! Reforme ustava u GRAĐANSKI je put u totalnu propast, jer taj ustav kojeg će i Biden gurati biće samo
za integraciju Migranata, a to više neće biti Bosna.

Vlada Srbije na čelu sa Vučićem je također jedna izdajnička vlast, čak i gora od naše, u Srbiji Vlada Srbije je počela poklanjati napuštena imanja u napuštenim selima da migranti imaju gdje živjeti. 

Prvo su nas kapitalisti učinili siromašnim gdje nemoguće imati porodicu a sad i ove što su živi žele istrijebiti sa stranom populacijom. 

Moja procjena je da ćemo za 10-20 godina živjeti na Brdima i Planinama, skrivajući se od stranca. 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3617

• rucica1

1498

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

9 hours ago, Grunf said:

Što se tiče Kavazovića i njegovog odgovora na kako reče prozivke mogu samo da se samo nasmijem. Kao prvo reče da nije "vršio pritisak" a što je to nego vršenje pritiska na premijera jer ga je zvao povodom Bire iako zna njegov stav a i vlasti USK. Dalje kaže kako je on vjerski službenik i da nema nikakav uticaj, pa zašto su ga onda zvali predstavnici EU ( to on sam tvrdi ) ako nema nikakvog uticaja? Što se tiče Satllera i Borella, zašto ravnomjeran raspored migranata na cijelu BiH??? Osim ako ovo nije plan EU da se na prostore BiH ali i Srbije, migranti trajno nasele (a plan jeste). EU treba da riješi taj problem ili otvaranjem granice sa EU (BiH-Hr i Srbija-Mađarska) ili da vrati migrante iz BiH i Srbije u Grčku jer ovi ljudi ne žele biti ni u Srbiji ni u BiH.

Kamo srece da je nas reis IZ u BiH postao Efendija Zukurlic definitivno jedan od najvecih Bosnjackih intelektualaca po svakom pitanju a najbolji u onom medjureligiskom dijalogu gospodin je na kulturan i odmjeren nacin sa mnogo entuzijazma odgovorio na sve prozivke i negeranje stradanja Bosnjaka u nasoj zemlji te je popravio zivot i polozaj Bosnjaka koji zive u Srbiji .

A Kavazovic je obicna politicka marioneta SDA i nista vise od toga sav njegov angazman i opis posla je da se prikupi sto vise glasaca za ovu stranku . Zasto reis nije kritizirao Bakira ili Fadila Novakovica zbog afere raspiratori da li je njih zvao na telefon kao Ruznica da im kaze kako vas nije sramota da u ovoj situaciji kradete od naroda ? 

Daleko je reis Kavazovic od dina i suneta ali ipak ima bog koji sve vidi ma koliko bilo zatamnjeno staklo na reisovom audiju .

od 1993 godine IZ BiH radi na naseljavanju stranih faktora iz arapsko azijskog muslimanskog svijeta u nasu drzavu kao i regrutovanja nasih mladica da se bore na strani islamskih terorista .

• Like 1
prije 7 minuta, Grunf said:

Auuu

Pa ako poslije ovoga nije sve jasno.... 

Bože sačuvaj... a bože sačuvaj....

Samo da se zna: Onaj ko je suzdržan je protiv.

Termin "Suzdržan" je izmišljen i čisto ima protestantsku narav a važi kao protiv. 

Edited by Bišćanin Čitaindexiklix
  • Like 2
1 hour ago, Barba said:

I opet ce doci neki i reci nije uplanu da se migranti stalno nasele na nas kanton !

Sva imena koji su glasali ili bili suzdrzani treba javno objaviti nek narod vidi i javno uprti prstom u njih sramota koje supcine majku im jebem .

Kompliment za izrazavanje jednog Moda hahaha

Sam koriguj lakse je, nema smisla stvarno imajuci u vidu da ipak Ti trebas takve stvari da brises, opominjes.

Istima tamo negdje na pvt profilu od tave civiju haha

2 hours ago, Barba said:

I opet ce doci neki i reci nije uplanu da se migranti stalno nasele na nas kanton !

Sva imena koji su glasali ili bili suzdrzani treba javno objaviti nek narod vidi i javno uprti prstom u njih sramota koje supcine majku im jebem .

Pogledaj komentare SDA uhljeba... Svaki od njih je u SDA stranci ili se uhljebio putem iste. Elektrodistribucija, bh telekom, bh pošte... i sve SDA. Odes im na profile i skrolas do vremena pred izbore. Tu vidis promociju SDA stranke. Ja u jednu ruku boga molim da se ove stranačke oaze privatiziraju. Samo BH telekom u Bihaću ima 20% viška radnika koji nikad na poslu nisu niti bili...

• Like 1
21 minutes ago, Grunf said:

Pogledaj komentate SDA uhljeba... Svaki od njih je u SDA stranci ili se uhljebio putem iste. Elektrodistribucija, bh telekom, bh pošte... i sve SDA. Odes im na profile i skrolas do vremena pred izbore. Tu vidis promociju SDA stranke. Ja u jednu ruku boga molim da se ove stranačke oaze privatiziraju. Samo BH telekom u Bihaću ima 20% viška radnika koji nikad na poslu nisu niti bili...

Pa nije SDA dzaba na nasem kantonu unistio silne firme zitopreradu krajinaputeve i slicne samo iz razloga da bi mogao kupovati glasace koje ce zaposljavati u BH telecomu EL distribuciji koju drze u svom monopolu .

Meni se ovi ljudi gade 

• Like 1
prije 6 sati, Barba said:

De boga ti šuti ono šta radi Sarajevo sa SDA  talibanima prema USK 25 godina je ružna slika i najveća sramota i pred Bogom i narodom . 
Kad voda dođe do grla boli te briga za obraz već spašavaš živu glavu a nama je voda davno došla do grla i narod je žrtva pored sveg ostalog još su postali taoci ovih ološa . 
Ljudi se boje živjeti u vlastitoj kući imovini onoj ženi u dvorištu dva migranta zaklali a ti pričaš da ona i drugi nemaju pravo da izraze svoj revolt i strah jer je to ružna slika !

Najveci krivci za ovu situaciju su Bošnjački političari i islamska zajednica predvođena sa Kavazovićem !

Hajd dovrsi impozovi se na Fikreta!!

• Like 1
  • Dislike 2

Ja još ne mogu doći sebi da SDA i onaj lažni reis kavazović naseljava Aziju i Afriku u BOSNU

hahahhaha

Moram tražiti novi narod kojem da pripadam ako je to istina. 

prije 39 minuta, saco said:

Nebi ni ja dao..

Dodik je za Srbe.. CAR.

Samo naše budale primaju migrante. 

16 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Ja još ne mogu doći sebi da SDA i onaj lažni reis kavazović naseljava Aziju i Afriku u BOSNU

hahahhaha

Moram tražiti novi narod kojem da pripadam ako je to istina. 

Nebi ni ja dao..

Dodik je za Srbe.. CAR.

Samo naše budale primaju migrante. 

Onog momenta kad se centri otvore diljem RS-a (a hoće) rješit će se i ova ruta. Ja sam to napisao još na početku ove teme

38 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Nikad se centri neće otvoriti i RS.  

Hoće. Dodiku samo uskrati novac (čitaj npr. tranšu kredita od MMF-a) i pristaje na sve. Iako je i FBiH u qrcu RS ne može preživjeti bez kredita. Već smo imali taj slučaj sa tranšom kredita i dodikovim potpisima.

Veoma je izgledno da ćemo postati jedna velika azilantska čekaonica, a na osnovu samih dogovorenih i već usvojenih planova EU.  Van granica će podnositi zahtjev za azil, a svaki koji ilegalno pređe granicu automatski se vraća u BiH, najvjerovatnije u USK. Također, isto pravilo se može upotrijebiti na sve migrante koji se trenutno nalaze na teritoriju EU. Povratak u zemlju iz koje je došao (van EU), a to je BiH - malo kad Srbija. Bojim se da, ukoliko se žestoko ne suprostavimo, ćemo postati nešto poput Morie u Grčkoj. Što se EU tiče, ovdje ih može biti i 50.000 bez problema, oni imaju para i sve će finansirati ;) . Kad mogu jednu svoju članicu na takav način uništiti, šta će tek nama uraditi !? Također, borba za Biru još nije gotova, to nek vam je jasno. Veliki novac je u pitanju, veliki igrači igru igraju. 

- npr. po prostoj računici utrošenih sredstava predstavljenih u Parlamentu FBiH ispostavlja se da jedan migrant dnevno košta 341 euro ! Da, 341 e/d - jedan migrant !!! Nečija mjesečna plata ili dvije penzije ili npr. dok je Bira radila - prijavljeno 300 ljudi više (dor-ruč-včr pa ti izračunaj) i ovo je samo par primjera uzimanja love poreznih obaveznika EU od strane IOM-a. S tim sredstvima se, između ostalog, potkivaju i domaći. Lova čije se trošenje nikom i ni na koji način ne pravda. Uzmite u obzir kampove u Grčkoj pa ćete možda vidjeti i shvatiti razmjere kriminala i korupcije. Uključeni su svi relavantni, odnosno svi oni koji trebaju biti, od predsjednika do saobraćajnog policajca, "i dok god bude kapalo, teći će". 

Kladim se da ste veoma često od strane svakojakih eu zvaničnika čuli parolu "migracije se ne mogu zaustaviti, to je prosto nemoguće". Zanimiljvo kako jedna Mađarska, uz dužno poštovanje, preko noći može zaustaviti tok migracije i zatvoriti sve svoje granice, a kompletna EU sa svim mogućim sredstvima, opremom, ljudima, parama, k****** palcima kojim raspolaže nasuprot jedne Mađarske - ne može ?! Stvarno ?

Morate shvatiti da mi u ovoj borbi imamo poprilično velik broj dušmana, počev od EU, naročito SDA-HDZ-SNSD političara, domaćih ili lokalnih glavonja (čitaj:političara) kojima ništa sveto nije, onda običnih "kokošara" koji rade sitne poslove za par eura itd.

Teška vremena su pred nama...oluja se sprema...

• Like 1

Evo kaze Bakir, dosta je bilo a SDA da se godinama bori protiv ovog zla od migranata hahahahaha... E to je ono @Barba što kažem SDA je puno izgubila, sad ce igrati na ovu kocku migrantske krize i ako zbilja tako misli Dodik neće dobiti kredit od MMF-a. Samo će ga druga dvojica ucjeniti. Bez kredita od MMF-a nema RS-a i oni to dobro znaju. Vidjet ces uskoro kad sam Dodik otvori 2 u sred Laktaša. Hahahah..msm nije prvi put da ga ucjene ovim kreditom, potpiši pa ćeš dobiti. Jedino ako druga dva člana budu ustrajni u ovom

• Haha 1
prije 19 sati, Vywegh said:

Ti ne znaš uopće napisati Reisul'ulema ali znaš ko jest za te funkcije, a ko nije. U šta si sprdila 50 godina, ili koliko već...

Ako se ne varam, ovdje se raspravlja o bosanskim  (ili krajiskim) problemima. Jesmo li obavezni znati napisati Reisul'ulema? Ima li mozda prijevod te rijeci na bosanski?

• Like 4
1 hour ago, NeLjutiSeCovjece said:

Ako se ne varam, ovdje se raspravlja o bosanskim  (ili krajiskim) problemima. Jesmo li obavezni znati napisati Reisul'ulema? Ima li mozda prijevod te rijeci na bosanski?

Ma nije poenta u  tome je li napisala ispravno ili nije, to sam samo usput spomenuo, ali tek tako omalovažiti jednog vjerskog autoriteta poput njega nije uredu. Ja ne tvrdim da reis nema nekih pogrešnih izjava i postupaka ali je on puno više od toga. Ja nikada niti za jednog vjerskog velikodostojnika bilo koje religije nikada ništa loše nisam rekao. Svi su ljudi i svi pogriješe ali treba shvatiti teret koji oni nose. Ne znam, možda je to zbog mog odgoja ali takve paušalne izjave, omalovažavanje i nipodaštavanje ja ne mogu sažvakati. 

Sorry za OT

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...