Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3552

• rucica1

1437

• Barba

1246

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

10 hours ago, Sadik said:

Gdje ce ga protjerati ? Na Lipu ? U Bihac ? 

https://www.biscani.net/migranti-izazivaju-haos-u-bih-palili-tukli-policiju-strajkovali-gladju/

O daljim postupcima, to jest rezultatima istrage i nacinu kazni, duzni su gradjane obavijestiti. Najefikasnije bi bilo sve ucesnike u tuci, u lager zatvoreog tipa sa zabranom kretanja (sve do rijesavanja njihovog statutsa - redmisije) uraditi. Sve se to moze, na osnovu njihovog radikalnog ponasanja i opasnosti koju predstavljaju, opravdati. Peter je i sam rekao da se kaznena djela koja ilegalci cine moraju (isto kao domicilno stanovnistvo) kaznjavati.  

• Like 1

On ce na kraju doci u Lipu. Sada zna put kako doci jos brze iz svoje usrane divljacke drzave do nase malo manje divljacke plemenske drzave, samo ce produziti za Lipu. 

Ovo ce se sve desiti i na Lipi. 

Ja kao gradjanin BiH ne zelim da imam ove ilegalne migrante u svojoj drzavi BiH! Boli me briga za humanost, dali smo im daleko vise nego sto je nama EU dala u ratu. 

Ilegalni migranti, odjebite odavde. Ne zelimo kamp Lipu, ne zelimo nijedan kamp u Bosni! Mrs! 

Zasto ne mozemo biti kao Madjarska i Poljska, koji su u EU, ali rekli svim tim EU-pederima "odjebite, necemo migrante i mozete nam svi redom popusiti". Svaka njima cast! 

Nacista Dodik ne zeli migrante, a upusta ih od cetnicije na istoku redom! Zasto ga neko ne ubije zbog veleizdaje drzave? Isto vrijedi i za onog dusevno jadnog, ali pokvarenog mafijasa i talibana Izetbegovica! Zasto se aktivno podrzava unistavanje i ovo malo jada od drzave sto imamo? Rezu sami sebi granu na kojoj sjede! 

Najvise ispasta narod, kako u ratu, tako jos vise u miru zbog istih primitivaca iz SDA i drugih ekstremistickih stranaka!

Hrvatska policija, ljubim vam noge, jer ste najbolji primjer kako se brani svoja drzava i granica!!! Svaka im cast! 

Nasim svim granicnim policajcima na istoku treba dati otkaz, jer nisu sposobni za rad za koji su vrlo dobro placeni! Vecinu i pohapsiti, jer primaju mito i prodaju drzavu!

Na kraju, u svemu smo jadni.

Edited by jokesOnYou
  • Like 5
  • Thanks 1
18 minutes ago, Grunf said:

Zaboravilo se, zataškalo se, niko više i ne spominje ili sam ja propustio ali što je sa ubicama Jasmina Berovića?

Ja negdje procitah da je za njim medjunarodna potjernica raspisata.

Ako je EU postavila uslov da se ilegalci u BiH udome onda im treba isto kao Orban, Poljska i ostale clanice odgovoriti. To bi bio najprljaviji nacin ucjene i iskoristavanja jedne zemlje.

https://www.biscani.net/ruznic-finansijska-pomoc-od-eu-ne-rjesava-nista-ukoliko-nas-uslovljavaju-kampovima/

• Like 2
9 minutes ago, rucica1 said:

Ja negdje procitah da je za njim medjunarodna potjernica raspisata.

Što znači da je ubojica na slobodi i da najvjerovatnije nikad neće niti odgovarati za ubistvo, naročito ako je dao lažne podatke o sebi prilikom registracije (ako je uopšte registrovan a mislim da jeste jer je već bio smješten u mig. centru). 

1 hour ago, Grunf said:

Što znači da je ubojica na slobodi i da najvjerovatnije nikad neće niti odgovarati za ubistvo, naročito ako je dao lažne podatke o sebi prilikom registracije (ako je uopšte registrovan a mislim da jeste jer je već bio smješten u mig. centru). 

Objavita je i njegova slika - na osnovu iste moze se identifikovati.

https://www.biscani.net/sest-ucesnika-nereda-u-migrantskom-centru-u-blazuju-bit-ce-protjerano-iz-bih/

Istraga se i dalje nastavlja - ako je za vjerovati.

24 minutes ago, rucica1 said:

Objavita je i njegova slika - na osnovu iste moze se identifikovati.

https://www.biscani.net/sest-ucesnika-nereda-u-migrantskom-centru-u-blazuju-bit-ce-protjerano-iz-bih/

Istraga se i dalje nastavlja - ako je za vjerovati.

Gdje ce ih protjerati? Gle ovo:

http://www.uskinfo.ba/vijest/migrant-koji-je-uzrokovao-nerede-u-blazuju-bit-ce-vracen-u-srbiju/83345?fbclid=IwAR18YxfUNf1gC6Cn4H2O0kI7gMZfDwaHEE2ytE4rjtyUTHCBFhvnWMICsEs

Eto njega za 10 dana opet ovamo...smješni su ovi naši, ali ako ga mogu vratiti u Srbiju i to "legalno" onda to mogu urditi i sa svima ali nekom nije cilj da to uradi.

Protjerivanje u Srbiju od kud su došli je nagrada za ovakve slučajeve, pogotovo za ubice, silovatelje, palikuće i dilere jer umjesto da robijaju opet će biti slobodni ljudi. Po meni sudjenje, zatvor i po osluzenju kazne protjerivanje u maticnu zemlju

• Like 1

http://www.uskinfo.ba/vijest/video-opozicija-ostra-prema-vecini-i-vladi-prosic-premijer-kao-novi-krajiski-babodize-narod-na-drzavu/83302

Gledam izjavu ovog Prosica o premijeru i nemogodoh a da bar ovdje komentar ne postavim.

-Pa dragi gospodine, zasto niste i vi pred Biru izasli - nebi vas niko otjerao. S tim cinom pokazali bi vasu solidarnost s narodom koji vas je izabrao. Svi vi koji u sali sjedite da ste izasli i s narodom pred Biru stali, poslali bi poruku da kad se o sigurnosti gradjana radi, da ste svi kao jedan (da radi stranki ne ostavljate gradjane na cijedilu). A uz put mogli ste i vi koji poen pokupiti. U Bihacu se to (po vasem) moze kao "drzavnim udarom" nazvati a u Hercegovini ( ili kod Dodika) ne. Stid vas bilo!

• Like 1

Interesantno je da i Komšić forsira USK tj Bihać da se od njega napravi hotspot. Pored Borića, Lipe i Bire koja formalno jos postoji, Komšić je došao na ideju da se u Bihaću tačnije na Vučjaku otvori još jedan kamp. P** li mu m*** alkoholičarska

• Like 3
  • Haha 1
15 minutes ago, Grunf said:

Interesantno je da i Komšić forsira USK tj Bihać da se od njega napravi hotspot. Pored Borića, Lipe i Bire koja formalno jos postoji, Komšić je došao na ideju da se u Bihaću tačnije na Vučjaku otvori još jedan kamp. P** li mu m*** alkoholičarska

Gdje je to izjavio? To bi on smjestio ove sto se po ulicama bocaju (da turizam spasi) .

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/tucnjava-u-trznom-centru-u-novom-sarajevu-povrijedjena-jedna-osoba/210122127

24 minutes ago, Grunf said:

Izjavu je dao Dodik te rekao da je Zeljko dao prijedlog za Vucijak. Posto Dodo voli brda i doline na druge valjati (naravno osim svom patronu Covicu) ja mu to ne vjerujem.  Ako grijesim spremna sam se Dodi izviniti.:/

5 hours ago, Grunf said:

Vrijeme je da im Krajisnici pokazu gdje im je mjesto !

• Like 1

Zasto su se svi okomili na USK kao mjesto za migrante i kampove. Prvo Sarajlije, pa zatim citava BiH vlast, Brisel, Ursula, EU, a sada i Komsic. Mislim da je cilj svima njima dovesti nas kanton do unistenja totanog, napraviti novu Gazu ili neki geto. 

• Like 1
15 minutes ago, Lidjo said:

Moguće, ali to je samo Dževad Galijašević..hehehe...ni gospodina ni pametna čovjeka. Histerik kojem se mudžahedini i teroristi priviđaju u BiH jako dugo

• Like 2

BIH

ŠTEFÁNEK STIŽE U BIH U OBILAZAK MIGRANTSKIH KAMPOVA

Objavljeno na dan 20.01.2021 - 09:50 | Izvor: USKinfo.ba | bhrt.ba

Specijalni predstavnik generalnog sekretara Vijeća Evrope za migracije i izbjeglice Drahoslav Štefánek boravit će u misiji u Bosni i Hercegovini od 24. do 30. januara.

Kako je najavljeno iz Vijeća Evrope, on planira posjetiti objekte Miral, Sedra, Borići i šatorsko naselje Lipa u Unsko-sanskom Kantonu, kao i Ušivak u Kantonu Sarajevo.

Specijalni predstavnik Štefánek, bivši šef Ureda Vijeća Evrope u Sarajevu, također namjerava održati sastanke sa predstavnicima lokalnih, kantonalnih i državne vlasti, te predstavnicima relevantnih međunarodnih i nevladinih organizacija u Bihaću i Sarajevu.

Cilj posjete je procijeniti trenutnu situaciju u vezi s migrantima i izbjeglicama, naročito u oblasti Bihaća, a s fokusom na ranjive grupe.

Foto:FENA

Al su nas se gosti dopovezali.Nek se nasi vladajuci dobro pripreme.

• Like 1
1 hour ago, Lidjo said:

Iskreno se nadam da si ironičan kada njega nazivaš gospodinom i kada kažeš da je nešto realno rekao 😄😄

• Like 3
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...