Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3595

• rucica1

1476

• Barba

1254

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Humanizam se sprovodi samo na sirotinji.

U Arabiju ne smije niko ni da pomisli da dođe od migranata. 

Nijedan Bošnjak nema pravo da kupi ZEMLJU u Arabiji jer ne pripada Arapskim plemenima (nije Arap), ali Arap
ima pravo da kupi zemlju na ILIDŽI u Sarajevu.

"Kaže svi smo mi ljudi isti"

Pred Bogom jesmo, ali na zemlji nismo. 

Moj Pra Pra Deda i još X generacija je ginulo i radilo za ovu zemlju, i ona je SAMO NAŠA, kao što je i Arabija samo Arapska.

Kao što ja ne uživam blagodati ARAPSKE NAFTE zato što nisam iz Arapskih plemena, tako ni Fakir iz Indije ne može uživati u blagodatima RIJEKE UNE. NEMA PRAVO NA TO! 

Ali opet kažem LAŽNI HUMANIZAM se sprovodi samo na SIROTINJI!

KAD IDF UBIJE 10 MIGRANATA na granici SVI ŠUTE.. kad Policajac iz MUPA USK opali ŠAMAR MIGRANTU ČITAV SVJET SE DIGNE NA NOGE!

• Like 3
  • Dislike 1
  • Aferim! 1
  • Haha 1
prije 7 sati, Grunf said:

Tačno je tako, odluka donešena ali kako će je sprovesti? Baš kao i kod nas na USK imamo odluke ali ih je nemoguce sprovesti. Moze se samo povecati pritisak na USK i to je to

Mogu sprovesti ovo za Blazuj. Mi smo to uspjesno sproveli za Biru i broj se vremenom smanjivao. U Miralu je to proslo neuspjesno jer podmiceno obezbjedjenje zatvara oci i oni opet ulaze kroz prozore na zadnjoj strani Mirala. 

I ne znam zasto se narod ovdje buni zbog ove odluke. Bukvalno je svaki kanton/entitet daaaaavno, sluzbeno ili nesluzbeno, donio istu odluku. Ali eto, nas narod godinama kuka kako niko ne razumije Krajinu i onda oni ne razumiju drugog. Jebiga. 

Edited by Pavarotti

Gledam, u Bihać je pored migranata, došao sav EU klošarski šljam, nevjerovatno koliko ih je, što fol "novinara" što fol "humanitaraca". Nemam pojma kako i njih puštaju preko granice u ovaj vakat oko korone kad i naši ljudi koji su u inostranstvu na radu teško dođu.

• Like 2
prije 19 sati, rucica1 said:

wRbpTuN.jpg

Moze se migrantska kriza rijesiti za tren, ukljuciti vojsku za cuvanje granica, stvarno napraviti jacu granicu prema jbnoj Cetniciji, medjutim nasi dragi predsjednici, dabogda pogi****, tj. Bake, Dodo i njihovi lizaci guzica, imaju velike licne koristi od ovih migranata. Koliko je samo miliona EUR vec otislo u njihove privatne mafijaske dzepove. SDA-u, SNSD-u i ostalima nije u cilju rjesavanje migrantske krize upravo zbog licne koristi. Mislim da bi se sam Hitler vise smilovao prema nama, koliko se taj Izetbegovic-klan , njihov pusac Cikotic i ostali lizaci SDA-guzica izivljavaju nad nama!

Svako ko je u toj mafijaskoj organizaciji SDA, znajte da je glup ko qrac ali zato pokvaren do kraja, mater bi prodali za marku, jer samo gledaju kako iskoristiti ovu haoticnu situaciju u BiH koju su oni sami napravili i tako odrzavaju! Fuj!

• Like 2

Ja se samo pitam  kako to da apsolutno niti jedan migrant nije zarazen ili umro od Covida 19 ?

To je prosto nemoguce i medju njima ima ljudi od 50 + znaci rizicnih skupina a druga stvar ko ce vakcinisati migrante i ko ce platiti njihovu imunizaciju odnosno vakcinaciju?

Nadalje da li neko postavlja pitanje koliko je migranata vakcinisano sa osnovnim vakcinama koja se normalno dobija u skoli od hepatitisa pa do svih ostalih zaraznih bolesti TBC koje su ozbiljan problem za nase drustvo .

Ja jos nisam cuo da je neko postavio ovo pitanje i raspravljao o ovom problemu ovo je razlog vise zasto migranti i bez covida ne smiju dolaziti u kontakt sa nasim gradjanima te slobodno ulaziti u trgovine ili druge ustanove . Ali opet ponavljam nista bez zakonskog rjesavanja. 

• Like 1

Najjače su ipak izjave jednog Selme, koje sa obzirom da je ministar sigurnosti dobivaju na tezini. Kada je bio u pitanju samo USK onda je izjavio da su to turisti, da oni trose svoj novac u Bihaću i Kladusi i da Krajšnici trebaju biti sretni jer će ovi trošiti svoje novce a Krajisnici zaraditi. Zar nije tako bilo? I sad se ja pitam, ako je u pitanju tolika zarada i toliki novac, zašto ti ljudi trebaju humanitarnu pomoć ako imaju toliki novac da ga troše kod krajšnika? Zašto skvotaju? Zašto provaljuju domove i vikendice Krajišnika da se smjeste i da tu borave ako su to turisti koji imaju pare i koji, kao svaki turist treba da uzmu sobu u hotelu ili apartman? Zašto pale naše kuće? 

To su Selmini turisti.

Sad se priča okrenula i zaigrala mečka pred njegovim vratima u Sarajevu. Sad odjednom treba na 100 migranata, 200 specijalaca da ih čuva. Kakvi su to turisti kad trebas na svakog pojedinog 2 specijalca da pazi na red? WTF??? Ne bunim se ja cijelo vrijeme protiv migranata, kao ljudskih bića, ne bunim se ja ni protiv ove zemlje za koju sam dao najbolje i one najluđe godine svog života jer je istinski volim. Ja se bunim protiv situacije u koju su nas doveli nesposobnjakovići poput ovog Selme, Bakira, Džaferovića i inih drugih ljigavih Bošnjana/ Bošnjaka i pokvarenjaci poput Dodika i Čovića i inih drugih podlaca za rad vlastitih ambicija wannabe Hrvati i Srbi wannabe zaštitnici vitalnih nacionalnih interesa svojih naroda i vlastitih džepova. Ugrozavaju moj vlastiti život i život mog djeteta. Uperaju cijev ove puške meni među oči i drže prst na obaraču. Vi pojedinci- nemojte mi to nabijati na nos jer cu vam uzvratiti po vašem vlastitom...

• Like 3
  • Aferim! 1
2 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Ako su migranti opasni za jednog Pilota onda su i za građane. Selmo Cikotić ne zna gdje goni.. rado bi da opravda
boravak migranata u BIH a sa druge strane su "opasni za transport u matične zemlje".   

Selmo Cikotić je poništio sve zasluge u ratu koje je stekao i postao piun svjetskih moćnika. 

I ja se pitam .

Lik zbilja ne zna gdje goni usrao sve zivo.

• Like 2
On 28. 01. 2021. at 14:57, Barba said:

Ja se samo pitam  kako to da apsolutno niti jedan migrant nije zarazen ili umro od Covida 19 ?

To je prosto nemoguce i medju njima ima ljudi od 50 + znaci rizicnih skupina a druga stvar ko ce vakcinisati migrante i ko ce platiti njihovu imunizaciju odnosno vakcinaciju?

Nadalje da li neko postavlja pitanje koliko je migranata vakcinisano sa osnovnim vakcinama koja se normalno dobija u skoli od hepatitisa pa do svih ostalih zaraznih bolesti TBC koje su ozbiljan problem za nase drustvo .

Ja jos nisam cuo da je neko postavio ovo pitanje i raspravljao o ovom problemu ovo je razlog vise zasto migranti i bez covida ne smiju dolaziti u kontakt sa nasim gradjanima te slobodno ulaziti u trgovine ili druge ustanove . Ali opet ponavljam nista bez zakonskog rjesavanja. 

I vakcine kao i sve ostalo u prošlosti i budućnosti će platiti EU. Kao što plaća i zrak kojibmigranti udišu. 

• Dislike 1
56 minutes ago, Haldir said:

I vakcine kao i sve ostalo u prošlosti i budućnosti će platiti EU. Kao što plaća i zrak kojibmigranti udišu. 

Vidim EU se pretrgla od finansiranja. Toliko je ovim migrantima dobro da nemaju ni krov nad glavom a kamoli da jedu...ajd zbilja sereš. Šta to EU plaća i finansira kad ti ljudi ili prose ili kradu za hranu??? Toliko se EU brine o njima da eto od dosade to rade...jesi ti vidio na Lipi situaciju? To EU finansira? Hahahaha...jadan je onaj koga EU finansira

1 hour ago, Grunf said:

Vidim EU se pretrgla od finansiranja. Toliko je ovim migrantima dobro da nemaju ni krov nad glavom a kamoli da jedu...ajd zbilja sereš. Šta to EU plaća i finansira kad ti ljudi ili prose ili kradu za hranu??? Toliko se EU brine o njima da eto od dosade to rade...jesi ti vidio na Lipi situaciju? To EU finansira? Hahahaha...jadan je onaj koga EU finansira

Ha ha ha ha ha ha ha kako smijesno

• Dislike 1

https://www.biscani.net/selmo-cikotic-u-rs-u-nema-nijednog-migranta-neodrzivo-je-da-sav-teret-nose-ks-i-usk/

Citat O.o

Cikotić podsjeća da je kamp “Bira” u Bihaću, prema odluci Vijeća ministara BiH, i dalje privremeni prihvatni centar, ali da u njemu trenutno ne boravi nijedan migrant zbog protivljenja lokalnih vlasti i stanovništva. Stoga je pitanje smještaja migranata koji su trebali biti smješteni u taj kamp riješeno improvizovanim šatorskim kampom postavljenim na prostoru “Lipe”.

Vijece ministara - koja je to samo bagra od ljudi (hebli sve svoje). Netreba se zaboraviti da u toj komisiji vecinom sjede predstavnici iz stranki koje su manjem entitetu i Covicu naklonjene.

Znaci dok god je po odluci Vijeca ministara Bira prihvatni centar, bit ce u njemu ti kontenjeri a  dok god su kontenjeri u Biri ovaj mafijaski vlasnik Bire redovno prima kiriju. Koga li je to on tamo sve u tom ministarstvu podkovo.

Da je ta kirija, koja je samo ovih zadnjih 4 mjeseca za Biru placena na Lipu ulozita, danas bi tamo stanje puno podnosljivije bilo.

Trebaju nasi nadleznici IOM upitati zasto se tako bahato ponasaju sa novcem koji im EU i drugi daju pa ako nista i komisiji EU odgovarajuci dopis poslati. 

prije 35 minuta, jokesOnYou said:

Sve sto prozivljava narod USK, zelim jebenom Selmi Cikoticu i njegovoj porodici! Gnjida mafijaska glupa, s brda, ratni profiter i kreten! Kad se seljacina mafijaska i pokvarena, te nepismena  docepa neke pozicije.

Nemoj tako, Bero Berimbolo je oke momak xD

2 hours ago, Haldir said:

Ha ha ha ha ha ha ha kako smijesno

Pa naravno da je smjesno. I ti si smijesan

@rucica1 naravno da se bahato odnose sa tim i to prvo EU preko IOM-a ali isto tako se odnosila i prema nama 90-tih. Mislis da je Peter otisao u Sudan jer je nagrađen za dobar i savjestan rad? Malo sutra

• Like 1
1 hour ago, Grunf said:

@rucica1 naravno da se bahato odnose sa tim i to prvo EU preko IOM-a ali isto tako se odnosila i prema nama 90-tih. Mislis da je Peter otisao u Sudan jer je nagrađen za dobar i savjestan rad? Malo sutra

Evo još se smijem ha ha ha ha

4 hours ago, Grunf said:

Peter ne samo da se bahato s novcem ponasao nego je svojim nacinom rada urusavao ljudska prava domicilnog stanovnistva (on je  ta prava samo za ilegalce koristio to jest naglasavao). Svojim nacinom rada narusio je vjeru i povjerenje prema EU koja se u svemu ovom kao nesposobna pokazala (da zastiti granice EU) te s tim donacijama pokusava svoju nesposobnost ublaziti to jest opravdati.

Gledam sinoc na austrijskom programu probleme koje je policija imala pri deportaciji jedne izbjeglicke porodice. Mada im je azil odbijen bio isli su to pravo sudom postici. Kada im je na opcem pa i vrhovnom sudu deportacija potvrdjena onda su za "odbranu" podigli Humanitarne organizacije, crkvu pa cak i neke ucenike skole gdje im je dijete islo. Te grupe silom su pokusale policiju u deportaciji sprijeciti. Voditeljica je na skajpu imala ministra unutarnjih poslova te ga pored svih pitanja (koja su za korist ilegalaca postavljana) pokusala na osnovu prava i zastite djece navuci. Na to joj je odgovori da su roditelju (po svim zakonima) duzni svom djetetu zastitu pruziti a ne svojim nezkonskim nacinom tom kaosu izlagati. Mogli su nakon povratka iz svoje zemlje legalno uputit zahtjev za ponovni povratak ali su to pravo sa ovim nacinom, koji se kao krivicno djelo vodi, unistili.Na kraju je dodao, prava se donose kako bi se i postovala a vaze za sviju isto.  Nisam sve od pocetka gledala ali ako mozda nas forumas @Lidjo mogne link naci (vrlo interesantan dialog)... . 

Koliko su samo tu jednu porodicu sudski troskovi, ucesce policije, sama deportacija drzavu ( poreske obaveznike) kostala. O socijali koju su za vrijeme boravka dobivali da i ne govorimo (za to u znak zahvale na kraju i nerede naprave) - i onda se cude kad se narod sve vise radikalizuje.Uz to sve koliko ta zloupotreba ide na stetu izbjeglicama koji stvarno iz ratnih podrucja bjeze.  

• Like 1

To nisu zvanicnici eu nego europarlamentarci koji su imali spreman igrokaz s novinarima koji su bili s njima, vjerovatno s u to isto vrijeme trebalo pojaviti 50-tak jadnih ilegalaca na granici, jedan od parlamentaraca je iz odbora za građanska prava i moze se baviti samo o pravima onih građana koji su ga izabrali i koji ga placaju  i nema nista s kriminalcima koji u eu ulaze ilegalno. Ovi provokatori dosli su u granicnu zonu bez dozvole  i povrh svega nakon sto ih je policija zaustavila, zaobisli su punkt i policiju i nasilno nastavili dalje, zao mi je sto nema nekadašnje milicije koja bi  polomila sve kosti tom paštarskom ološu. 

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...