Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

17 minutes ago, Haldir said:

Pa moraš se odlučiti ko je kriv, ja, Soros, Stranka zelenih, IOM, EU, DRC, Save the children ili MUP, koji ti je ne tako davno predstavljao skupinu heroja.

Ti si bas imecilan covjek, MUP je to jos uvijek ali cinjenica je da manje rade na ciscenju grada nego ranije. A ti jesi radikal, odaju te bradica i skracene hlacice kao i mrznja prema bihackim hrvatima i srbima a ljubav prema braci sa istoka a takvi se danas kriju iza maske humanitarnog rada i zastite ljudskih prava iako nemas nikakve veze ni sa Biscem ni Biscanima. Ne idemo dalje sa ovim.

• Like 1

1 hour ago, Grunf said:

Ti si bas imecilan covjek, MUP je to jos uvijek ali cinjenica je da manje rade na ciscenju grada nego ranije. A ti jesi radikal, odaju te bradica i skracene hlacice kao i mrznja prema bihackim hrvatima i srbima a ljubav prema braci sa istoka a takvi se danas kriju iza maske humanitarnog rada i zastite ljudskih prava iako nemas nikakve veze ni sa Biscem ni Biscanima. Ne idemo dalje sa ovim.

Hahaha kakav si ti petljaroš. Normalno da ne idemo, kad samo vrijeđaš, lažeš i pišeš gluposti. Barba bi se osevapio kad bi ti ban dao da ohladiš malo. 

40 minutes ago, Haldir said:

Hahaha kakav si ti petljaroš. Normalno da ne idemo, kad samo vrijeđaš, lažeš i pišeš gluposti. Barba bi se osevapio kad bi ti ban dao da ohladiš malo. 

Jesi ti zaboravio da se mi "znamo" a slagao nista nisam jer svi su citali sta si ti pisao. Prema tome, jedini ko laze ovdje si ti

6 hours ago, Haldir said:

Pročitao sam sve detalje. Dan prije pet na pet, mali fasovao, danas pet na dva, ova dva divljaka fasovala. Sukobile se dvije bandice. 

Mene što se tiče, da su se poklali međusobno, ne bih se previše opteretio. 

Nadam se da će i do tebe stići ! Da su nekog tvoga pretukli, drugu bi ti priču pričao !

3 hours ago, Grunf said:

Jesi ti zaboravio da se mi "znamo" a slagao nista nisam jer svi su citali sta si ti pisao. Prema tome, jedini ko laze ovdje si ti

Nisam, baš zato tvrdim da si obični petljaroš koji više nema pojma šta priča. 

• Haha 1

7 hours ago, Haldir said:

Nisam, baš zato tvrdim da si obični petljaroš koji više nema pojma šta priča. 

Klasika, najlakše je vrijeđati onog ko se ne slaže sa tobom. Tipična malograđanština pokazao si svoje pravo lice...hehehehe

• Aferim! 1

17 hours ago, Grunf said:

U  ovoj priči je jedini zločinac tvoj vrli tata jer nije znao upotrebiti kondom.

Ja se moram izjasniti povodom ovog dogadjaja da ne bi neko mislio da mi je drago, nije mi drago. 

Ovdje imas vise detalja o samom videu:https://www.biscani.net/uznemirujuci-sadrzaj-pogledajte-videosnimak-brutalnog-izivljavanja-nad-migrantima-u-bihacu-udri-mamu-mu-j-nasu-djecu-tuci/?fbclid=IwAR2HleqgmbU1xW0aqL7LrEvk7zerc3YUQ6m_1vEnL1rlvRU6OsoVQtPezKA

14 hours ago, Grunf said:

Nis ti humanitarac nikakav, ti si samo radikalizirani bošnjo

13 hours ago, Grunf said:

30 minutes ago, Grunf said:

Klasika, najlakše je vrijeđati onog ko se ne slaže sa tobom. Tipična malograđanština pokazao si svoje pravo lice...hehehehe

🤣🤣🤣

Vidiš da si malo skrenuo sa pameti. Vrijeđaš od početka diskusije i onda plačeš. 

6 minutes ago, Haldir said:

🤣🤣🤣

Vidiš da si malo skrenuo sa pameti. Vrijeđaš od početka diskusije i onda plačeš. 

Ove Isilovce vole jedino ili radikali ili pederi, istina dva su to kontrasta ali i stvarnost. A rekao sam ti da si radikalizirani bošnjo. To nije uvreda, to je tvoj stil života iako ne kuzim zasto se stidis tog a i vidio sam ti sliku. Nemoj me tjerati da je stavim ovdje i da dokazem svoje tvrdnje. A ne bih trebao to uraditi.

• Like 1
  • Haha 1

On 04. 02. 2021. at 22:35, Barba said:

Ja mjesečno plaćam 188€ osiguranje koje je obavezno plus 450 € godišnja premija . 
Zdravstvo i osiguranje se mora plaćati .

Imati 30 i neku godinu i biti nezaposlen to je malo sramota ko god hoće da radi ima posla. 

Kakvih 188 eura crni barba? Ne zivis u Sudanu vec u Holandiji. Ja u Austriji mjesecno placam preko 700 eura od brutto plate tako da ne moze toliko malo biti u Holandiji!

I peica ovog Gverica je cudna. Sta radi u 4 sata ujitro na cesti dok je polocijski sat? Odkud njemu 430 maraka? Odkud mu jakna od 400 maraka a nigdje ne radi? Mobitel mu ukrali onda na kraju kaze donijela mu sestrica mobitel i 30 marake koje kao nisu uzeli. 

I na kraju kaze kao iziso ranije iz bolnice jer nije imo para da plati troskove bolnice?

Znate da ne branim ove migrante ali ova prica puno smrdi!

• Like 2
  • Dislike 1

1 hour ago, Grunf said:

Ove Isilovce vole jedino ili radikali ili pederi, istina dva su to kontrasta ali i stvarnost. A rekao sam ti da si radikalizirani bošnjo. To nije uvreda, to je tvoj stil života iako ne kuzim zasto se stidis tog a i vidio sam ti sliku. Nemoj me tjerati da je stavim ovdje i da dokazem svoje tvrdnje. A ne bih trebao to uraditi.

Čekaj, meni je uvreda da me neko uopće veže za Bošnjaka, kamoli vjernika. Još radikalni Bošnjo... Imaš hrpu drugih uvreda koje si izbjehao spomenuti. 

Ako želiš normalnu diskusiju, vodi je bez uvreda. Ne moraš baš svaki put dokazivati kolika si seljačina. 

• Haha 1

1 hour ago, Haldir said:

Čekaj, meni je uvreda da me neko uopće veže za Bošnjaka, kamoli vjernika. Još radikalni Bošnjo... Imaš hrpu drugih uvreda koje si izbjehao spomenuti. 

Ako želiš normalnu diskusiju, vodi je bez uvreda. Ne moraš baš svaki put dokazivati kolika si seljačina. 

Te brđanske krkanluke i prostacke manire ostavi u Šepićima. Rekao sam ti to mali milion puta. Meni ne možeš tu priču prosipati... Uozbilji se malo,ponašaš se kao dijete. Haj zdravo

• Like 1

1 hour ago, Lidjo said:

Kakvih 188 eura crni barba? Ne zivis u Sudanu vec u Holandiji. Ja u Austriji mjesecno placam preko 700 eura od brutto plate tako da ne moze toliko malo biti u Holandiji!

I peica ovog Gverica je cudna. Sta radi u 4 sata ujitro na cesti dok je polocijski sat? Odkud njemu 430 maraka? Odkud mu jakna od 400 maraka a nigdje ne radi? Mobitel mu ukrali onda na kraju kaze donijela mu sestrica mobitel i 30 marake koje kao nisu uzeli. 

I na kraju kaze kao iziso ranije iz bolnice jer nije imo para da plati troskove bolnice?

Ja sam ovo vec obrazlozio sa @sacom ocito nisi pratio  ja ne govori o skidanju sa mjesecne plate mjesecno  vec govorim koliko sam moras da uplacujes svaki mjesec za zdravstveno osiguranje 188 eura .

U Holandiji je najskuplje osiguranje skoro od svih zemalja a i ispred Austrije su .

2 hours ago, Lidjo said:

Stoji ta konstatacija i na mjestu je. Međutim iz ove njihove priče, pošto sam čuo neke "termine" u toj njihovoj priči vjerujem da ima i istine jer sam povezao par situacija i vjerovatno je da se i dogodilo kako su i rekli medjutim pitanje je šta je prethodilo tome i šta je stvarni uzrok ! Vjerujem da na neki način i jesu (ili on sam) isprovocirao sve ovo ali ni prvi čin ni drugi čin nisu opravdanje za ovakvo ponašanje. 

Bez obzira sta je bio povod ako gradjani nesmiju pravdu u svoje ruke uzimati (moraju policiju zvati ili sudom pravdu traziti) onda to pravilo vazi i za ilegalce. Nigdje u normalnim zemljama ne postoji pravilo da se gradjani zakona pridrzavati moraju a nepoznata lica - ilegalci, mogu divljaciti i raditi sta god im se hoce. Ilegalci ako su bili prevareni trebali su to policiji prijaviti a ne sa letvama i nozevima pravdu ganjati. Ako to mogu oni ciniti onda se ni gradjanima jedne zemlje nebi trebalo zamjeriti (bez obzir na povod). Ilegalno uci u jednu zemlju i ovako se ponasati... . Oni se tu, kako se navodi, preko godinu i pol dana nalaze. Koliko zakonskih prekrsaja su za to vrijeme napravili a ni zasto odgovarali nisu - rezultat toga je da policija dodje, izbaci ih iz te kuce i cim policija ode oni se u istu vrate. Ta nekaznjavanja divljacima su i dali hrabrost da se tako ponasaju pa i nasu policiju ismijavaju. 

Kakva policija kakav sud znaci treba pustiti da te migranti lemaju dok ne dodje policija ?

Ne treba nikad prvi nikog napadati ali po zakonu ima svako pravo na nuznu odbranu .

Ne treba bjezati od istine u Bihacu ima mnogo isfrustrirani likova koji ce te napasti iz cista mira i ljubomore jer je njihov zivot totalno sjeban po svim osnovama . 

Ja sam to sam nekoliko puta dozivio i sta sam trebao drugo sim saku i u glavu . 

5 hours ago, Grunf said:

Stoji ta konstatacija i na mjestu je. Međutim iz ove njihove priče, pošto sam čuo neke "termine" u toj njihovoj priči vjerujem da ima i istine jer sam povezao par situacija i vjerovatno je da se i dogodilo kako su i rekli medjutim pitanje je šta je prethodilo tome i šta je stvarni uzrok ! Vjerujem da na neki način i jesu (ili on sam) isprovocirao sve ovo ali ni prvi čin ni drugi čin nisu opravdanje za ovakvo ponašanje. 

Sad sam procito da je taj momak sto je pretucen sverco sa migrantima i prevodio ih preko granice. Vjerovatno je nesto zabrljo dok su ga tako nalemali. Jer da mu bas stane auto u to doba, komsinica ga nasla (sta ona radi u 3 sata na ulici).

Da bas bez ikakvog povoda ga tako izlemaju? Vjerujem da bi ukrali stvari ali nebi ga tako izuderali bez razloga i time sebi jos vise problema nasli. (Zbog takve tuce svi bi se u gradu digli na noge, zbog kradje vjerovatno niko nebi)..

• Dislike 1

15 hours ago, Grunf said:

Te brđanske krkanluke i prostacke manire ostavi u Šepićima. Rekao sam ti to mali milion puta. Meni ne možeš tu priču prosipati... Uozbilji se malo,ponašaš se kao dijete. Haj zdravo

🤣🤣 Stvarno si klaun. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...