Jump to content
FORUM

Recommended Posts

2 minutes ago, Barba said:

Prejeftino ono gluposti najskuplje od svih zemalja EU. 

Hahaha to Ti se cini, ja preko 500 svaki mjesec ako ces da se mijenjamo, i to osnovno osiguranje

• Like 1
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3607

• rucica1

1491

• Barba

1264

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

5 minutes ago, saco said:

Hahaha to Ti se cini, ja preko 500 svaki mjesec ako ces da se mijenjamo, i to osnovno osiguranje

Ja pricam o zdravstvenom osiguranju koje placas sam i koje je obavezno racunaj 188 era x 2 plus vlastiti rizik 450 eura x 2 .

Ostala osiguranja i premije od kuce Auta nisam racunao.

Nizozemska definitivno ima najskuplje zdravstveno osiguranje u EU i svijetu.

20 minutes ago, Barba said:

Ja pricam o zdravstvenom osiguranju koje placas sam i koje je obavezno racunaj 188 era x 2 plus vlastiti rizik 450 eura x 2 .

Ostala osiguranja i premije od kuce Auta nisam racunao.

Nizozemska definitivno ima najskuplje zdravstveno osiguranje u EU i svijetu.

Da, o istom i ja pricam osnovno zdravstveno osiguranje, koje mi svaki mjesec na platnoj listi obustavi. Odkud Ti to da pisem o nekim drugim osiguranjima auto i sl

Sva ostala osiguranja nisu obavezna i ista sam sklapas 

40 minutes ago, saco said:

Da, o istom i ja pricam osnovno zdravstveno osiguranje, koje mi svaki mjesec na platnoj listi obustavi. Odkud Ti to da pisem o nekim drugim osiguranjima auto i sl

Sva ostala osiguranja nisu obavezna i ista sam sklapas 

Ja ti pricam o onom sto sam moram placati a uz to ti jos od place za sve uzime 850 eura. 

image.thumb.png.65d154a95b2806a3764fc0482b31ee28.png

1 hour ago, Barba said:

Ja ti pricam o onom sto sam moram placati a uz to ti jos od place za sve uzime 850 eura. 

image.thumb.png.65d154a95b2806a3764fc0482b31ee28.png

Sve je to tu negdje sto se EU tice, dodatni porezi i trosak koi firma snosi je plus

21 minutes ago, saco said:

Sve je to tu negdje sto se EU tice, dodatni porezi i trosak koi firma snosi je plus

Kad pricas ljudima da placas svake godine vise od 10 000 eura za osiguranje niko ti ne vjeruje a jos dodaj djecu kad postanu punoljetna. 

A gdje je jos osiguranja porez za kucu za 2 auta itd. 

1 hour ago, Barba said:

Kad pricas ljudima da placas svake godine vise od 10 000 eura za osiguranje niko ti ne vjeruje a jos dodaj djecu kad postanu punoljetna. 

A gdje je jos osiguranja porez za kucu za 2 auta itd. 

Treba li Ti kuca, treba li Ti 2 auta hahaha

13 hours ago, rucica1 said:

Glavno da su papuce u torbi - kad dodju "humanitarci" i novinari,da se u njima mogu slikati.

image.thumb.png.d9677189b1b21bf89951088af725b133.png

Ovaj lik svaki dan u pasareli ili pothodniku kako bi ministar rekao prodaje humanitarnu robu, a sad je poceo i hranu kako se i vidi na slici

34 minutes ago, Pushiga said:

Treba provjerit te smedje cipele, cini mi se ko da je Timberland logo na njima. To su ekstra kvalitetne cipele, kupit ih buzasto xD

Strong neka marka! Vidio sam hrpu kutija odbačenih na ozimicama 2 kod Piramide

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/u-tucnjavi-u-kampu-blazuj-sinoc-izboden-migrant-napadac-u-bjekstvu/210206042

Tri osobe povrijeđene u sinoćnjoj tučnjavi u kampu Miral

U migrantskom kampu “Miral” u Velikoj Kladuši sinoć je oko 19 sati došlo do masovne tuče između dvije grupe migranata porijeklom iz Pakistana. Jedan od učesnika tuče tom prilikom je zadobio lakše tjelesne povrede, dok su dva lica zadobila teške povrede nanesene nožem
Istraga o ovom događaju još uvijek traje, kao i potraga za licima koja su počinitelji ovog nemilog događaja, a koji su prije dolaska policije napustili kamp.

• Like 1
On 04. 02. 2021. at 11:41, Grunf said:

Zna li se što je sa profesorom? Čuo sam neke neprovjerene vijesti za njega ali neću da ih ovdje iznosim dok se ne potvrde. Mislim, da li neko ima provjerenu informaciju?

Da nije korona

1 minute ago, 1260 said:

Da nije korona

Nema ga nigdje. Ni na fb na onoj grupi a prije dva dana sam čuo da je imao moždani udar i da je u bolnici i u teskom stanju Međutim, ne znam da li je ovo uopste tacno zbog tog nisam nista spominjao jer nije potvrđeno

• Sad 3
2 hours ago, Grunf said:

Nema ga nigdje. Ni na fb na onoj grupi a prije dva dana sam čuo da je imao moždani udar i da je u bolnici i u teskom stanju Međutim, ne znam da li je ovo uopste tacno zbog tog nisam nista spominjao jer nije potvrđeno

Vidim i na fb da mu zele brz oporavak.

Sta god da je brz oporavak. Nadam se da nije nesto ozbiljno

• Like 3

Fini neki ljudi: https://www.biscani.net/kamp-miral-masovna-tuca-migranata-porijeklom-iz-pakistana-2/

Koliko samo neiskoristene radne snage za rudnike, kamenolome, drvosjece, asvaltiranje puteva, ciscenje javnih WC-a, pravljenje pruga, tunela i svih tih sjebanih i teskih poslova. 

Samo se tove i zive parazitski zivot i traze dzabcu i veresiju, a zauzvrat nam priredjuju predivne prizore kradje, tuca, paljenja, unistavanja, prljanje nase okoline.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...