Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3619

• rucica1

1500

• Barba

1267

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

https://usn1.net/usn-novosti/kamp-borici-zatvoren-45-migranata-pozitivno-na-koronavirus-u-boricima-u-kampu-miral-5-pozitivnih-pozitivno-i-12-radnika-u-kampovima/185287/?fbclid=IwAR0HY-F1gx84yibNjV0tbqH4qCK1bU8UQ-txbT7Mk6VSNb08yRjEoVVcst8

Šta sa stotinama (pa i sa hiljadama) migranata koji nisu pod nikakvom kontrolom koji se fuljaju po ulicama, marketima, kake i piške gdje stignu pa i po našim dvorištima?

• Like 1
5 hours ago, Grunf said:

https://usn1.net/usn-novosti/kamp-borici-zatvoren-45-migranata-pozitivno-na-koronavirus-u-boricima-u-kampu-miral-5-pozitivnih-pozitivno-i-12-radnika-u-kampovima/185287/?fbclid=IwAR0HY-F1gx84yibNjV0tbqH4qCK1bU8UQ-txbT7Mk6VSNb08yRjEoVVcst8

Šta sa stotinama (pa i sa hiljadama) migranata koji nisu pod nikakvom kontrolom koji se fuljaju po ulicama, marketima, kake i piške gdje stignu pa i po našim dvorištima?

Za njih ne vaze mjere, npr. u petak policija oko pola 8 provodi kontrolu saobracaja kod biblioteke (naravno svoje gradjane), a u isto vrijeme kod Ateljea u Harmanima jedno 50 "ljudi u pokretu" okruzilo isti, druze se valjda imaju dokumente pa treba lokalce kontrolisati

Kuća na raskrsnici u Prekounju preko puta Tasuna a prema autobusnoj stanici (nekad bila kafana ispod) koja je nekad bila puna migranata i koja je nekoliko puta zapečaćena (u vrijeme racija kod Bube a i kasnije) večeras opet puna migica samo je ovaj put vlasnik bio darežljiviji pa sad imaju i struju???? Čak kako vidim više se i neskriva to

On 22. 03. 2021. at 15:36, Grunf said:

Ništa. Ko ni sa onima koji se kreću iza 11, piju na javnim mjestima, provaljuju itd. Ova država je fakat psihološki eksperiment kojim neko pokušava skontati koliko govana ljudi mogu pojesti i sve to držati u sebi. 

• Like 1
48 minutes ago, Haldir said:

Ništa. Ko ni sa onima koji se kreću iza 11, piju na javnim mjestima, provaljuju itd. Ova država je fakat psihološki eksperiment kojim neko pokušava skontati koliko govana ljudi mogu pojesti i sve to držati u sebi. 

Pa zašto onda to činiš a burek samo dvije kerme? Ja sam rekao istinu. Dođi u Bihać, prošetaj centrom grada i omiriši haustore i dječija igrališta. Odi do građevine pa samo prohodaj okolo i razgledaj. 

1 hour ago, Grunf said:

Pa zašto onda to činiš a burek samo dvije kerme? Ja sam rekao istinu. Dođi u Bihać, prošetaj centrom grada i omiriši haustore i dječija igrališta. Odi do građevine pa samo prohodaj okolo i razgledaj. 

Vala nema kod nas bureka za 2 :)

Dakle, ministar MUP-a kaže nakon usvajanja budžeta ide premještanje migranata na Lipu. To je ucijena neka? Meni tako zvuči. Prvo pare pa jare. Dakle opet preko leđa građana, znači čekamo taj famozni april i usvajanje budzeta pa onda kupljenje tog svjetskog ološa sa naših ulica. Ali zato nama uvode policijski sat od 21:00 (zapravo ne uvode samo ga pomjeraju ranije) koji za ove ne vaze niti je zadnjih godinu dana važio. Da vidim tu osobu koja mi može napisati kaznu ili šta već

15 hours ago, Grunf said:

Kuća na raskrsnici u Prekounju preko puta Tasuna a prema autobusnoj stanici (nekad bila kafana ispod) koja je nekad bila puna migranata i koja je nekoliko puta zapečaćena (u vrijeme racija kod Bube a i kasnije) večeras opet puna migica samo je ovaj put vlasnik bio darežljiviji pa sad imaju i struju???? Čak kako vidim više se i neskriva to

Čini mi se da je tu birtiju Božo držao, nekad davno

14 hours ago, Pavarotti said:

Ne’do im bog da ovaj plan zatvaranja Mirala ne ukljucuje kakvo prebacivanje migranata na Lipu. I cuj ovo ide akcija kad se usvoji budzet hahaha. 

Ja koliko sam skontao, prebacuju ih na Lipu. Mozda grijesim

Zasto u Borice - ako ovako budu radili ima da nam se uvale sve porodice iz Usivka i ostalih dijelova.

Zena iz Hadzica mi rece da im tamo nedaju da se slobodno po gradu secu. Kako kaze sad ih se tamo manje vidi a muz od prijatelice polcajac veli -" ma nek idu ikud, samo da ih nase oci negledaju".  

https://www.biscani.net/migranti-sve-teze-prelaze-nasu-granicu-s-hrvatskom/

Skupili su 115 ljudi, odnosno 35 porodica, među kojima je bilo više od 50 djece. Smjestili su ih u kamp Borići u Bihaću, no pitanje je koliko će dugo ondje uopće ostati.

https://www.biscani.net/ministar-kljajic-do-kraja-maja-zatvaramo-miral-svi-novi-migranti-idu-na-lipu/

Pa zasto ove, sto se po Bihacu vucaraju, na LIpu ne prebacujes. Pustili ste im da opet grad okupiraju. Sta rade inspektori kad se mahom po privatim kucama primaju. Zasto se prema takvim strozije kazne ne sprovode ( pa ako treba i za takve zatvorsku kaznu uvesti).  

• Like 1

Migrantski val trenutno ne predstavlja probleme USK (biscani.net) - opet nam ciljano svi uvaljuju lažne info i relativizira da nema problema sa dolaskom migranata a pun grad ih, sa svih strana. Samo u Bihaću ih ima 3000 ako ne i 4000 te još kad Miral nam prebace... oko 5500 ćemo ih imati.

Bravo Ministre majstore, uvali nam kloc ti i tvoja stranka ( zajedno sa vašim Voždom koji ima porijeklo iz Srbije - nemam ništa protiv države i njenih časnih građana ) a sve  zajedno sa ovdašnjim domaćim krajiškim ispostavam koji vas zbog xxxxx i xxxxx koristi bezpogovorno slušaju.  

Edited by iRobot
  • Like 2
9 minutes ago, Grunf said:

Da ih pocnu vracati tamo odakle su u kanton usli ( Sarajevo, ili na granicni dio manjeg entiteta ) s tim bi ilegalcima pokazali da se u BiH vise po BiH nemoze kretati kako ko hoce. To bi se po Srbiji i C.Gori proculo te bi manje dolazili to jest krijumcari bi manje musterija za krijumcarenje imali. Taj lanac koji se preko BiH pruza treba prekinuti.

http://www.uskinfo.ba/vijest/ministar-sigurnosti-bosne-i-hercegovine-selmo-cikotic-posjetio-kamp-lipa-sef-kabineta-godinjak-o-razlozima-posjete-foto/85229

Fino on sve u ciframa nabroja ali nista nerece sta sa onima koji te cifre prevazilaze.Dali je prosetao sirom grada sta je sa ovima sto po gradu lutaju itd.  

https://download.media.tagesschau.de/video/2021/0329/TV-20210329-2013-4400.webxl.h264.mp4

EU Grckoj daje 275 miliona € za izgradnju izbjeglickih kampova na ostrvima.Najveci bit ce na Lezbosu gdje se preko sest i pol hiljada ilegalaca nalazi.Kampovi bi trebali biti gotovi prije dolazece zime a dotle pitaj dragog boga koliko ce ih u Srbiju to jest u BiH stici. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...