Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

Sad kad pocne grijati tek ce migranata biti . Gdje Suki / Ne oglasava se ni pocemu dobio izbore i to je to bitno je pomakovce zaposljavati i njihove ljubavnice ljubavnike strucne saradnike cuj strucni savjetnik direktora Kulturnog centra i slicnih haahhahahaha . Jako vazna funkcija vrh dometa organizacija Bihackog ljeta nema dalje. 

• Like 2

šukia najviše brine da ga neko ne proglasi fašistom:)jebo to što recimo hrvatska šutira divljake sa svojih granic već 3-4 godine uz podršku zvaničnog brisela.1000 kampova bi on otvorio u bosni i hercegovini kada bi bio u mogućnosti...

• Like 1

1 hour ago, Yo-Ye said:

šukia najviše brine da ga neko ne proglasi fašistom:)jebo to što recimo hrvatska šutira divljake sa svojih granic već 3-4 godine uz podršku zvaničnog brisela.1000 kampova bi on otvorio u bosni i hercegovini kada bi bio u mogućnosti...

Bas tako ,jos kad vidim hvalospjeve najbolji nacelnik od placenickih grupa koje on finansira bude mi muka. 

Lik je iskljucivo kriv za migrantsku krizu u gradu i za sve kampove ovakvo ponasanje me podsjeca na ono u ratu kad se pravila Autonomija autonomasi skupljali neke potpise peticije po gradu dijelili letke o planu i programu a narod vikao neka nije to nista nece svoj na svoga bom kad autonomasi zapucase odose toliki zivoti . A zlo se moglo sasjeci u korijenu danas Suki radi istu stvar previse letargije hinjavosti samo kukanje kad bude kasno Suki ce otici a narodu ce ostati problem sa dvjestotinjak hiljada gladnih terorista koji nece pitati imas li da mi das vec ce uci uzeti u tvojoj kuci sta mu treba a pritom ce te jos zaklati a dijete ili zenu ti silovati poslusajte ovu budalu da ce to tako biti . 

Daj ba kakav Suki. Pa kad su sve opstine rekle ne kampovima Suki je dao odma 2-3 da se otvore. Umjesto da ga se kazni narod mu dao jos jedan mandat.

Da sad jos ne navodimo ostale propuste koje je ucinio.

Edited by Sigma90

16 minutes ago, Grunf said:

Kasno vidio...ima li ista pametnoga?

Uvjek ista priča. Mi radimo, situacija dobra jer mi ima sveobuhvatan proces iza kojeg stoji država.

Na USK je 2100 migranata i nije tačna informacija o 4500 koju je iznio ministar MUP USK.

Uglavnom samohvaljenje priča u prazno.

• Like 1
  • Thanks 2

44 minutes ago, 1260 said:

Uvjek ista priča. Mi radimo, situacija dobra jer mi ima sveobuhvatan proces iza kojeg stoji država.

Na USK je 2100 migranata i nije tačna informacija o 4500 koju je iznio ministar MUP USK.

Uglavnom samohvaljenje priča u prazno.

Koja drskost.Znaci pravi nas budalama koje ni brojati neznaju.Teski lazov. Pljuc 

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/selmo-cikotic-mozemo-zatvoriti-sve-kampove-ali-migranti-ce-dolaziti-647474

Znaci treba im zelje ispunjavati i pustiti ih da deru i s*ru kud im se hoce.  Takvu slobodu kretanja ni u jednoj zemlji EU nemaju. Ovakve izjave pokazuju svu nesposobnost nadleznih u vladi BiH. Ako se ovako nastavi (a sad kad otopli pa kad jos vise nahrnu) sigurnost gradjana i njihove djece  morat ce narod sam da obezbjeduje (nesto poput TO). 

7 hours ago, rucica1 said:

Cirka 2000 ilegalaca sto po kantonu na divlje kampuju ili po raznim objektima i kucama se nalaze to on ne broji.Mozda ih vec u stanovnike krajine ubraja. Boze dragi podaj mu pameti.:S  

Da on je brojao 1000 Lipa + 500 Miral, + 300 Borići+ 300 Sedra

• Like 1

27 minutes ago, Alen11 said:

Doslovno ih ima 700 kod Krajinametala i Kombiteksa

Ne znam kad Selmo u Bihac dodje, zasto ga ovi nasi nadleznii ( kantona i grada) po ovim lokacijama ne provodaju (pocevsi od zgrade penzionera,Krajinemetal, Kombiteksa a malo i uz Unu - na to imaju pravo ipak on je ministar sigurnosti BiH). Ako je sluzbena posjeta onda se treba detaljnije na (ne)sigurnost grada i njegovih gradjana ukazati.

1 hour ago, rucica1 said:

Ne znam kad Selmo u Bihac dodje, zasto ga ovi nasi nadleznii ( kantona i grada) po ovim lokacijama ne provodaju (pocevsi od zgrade penzionera,Krajinemetal, Kombiteksa a malo i uz Unu - na to imaju pravo ipak on je ministar sigurnosti BiH). Ako je sluzbena posjeta onda se treba detaljnije na (ne)sigurnost grada i njegovih gradjana ukazati.

Pa treba to i uraditi. On dodje na Lipu i misli da je vidio sve. Ali u tom nije problem. Problem je u tome što svi oni pa i on sam sve to zna ali nikom nije u interesu da to prizna. Ja neprovjereno cujem da je Blažuj skoro pa prazan. Dakle, nezvanično. Ali ne može on znati bolje od mene. Živim pored Kombiteksa, nisam slijep

2 hours ago, Grunf said:

Pa treba to i uraditi. On dodje na Lipu i misli da je vidio sve. Ali u tom nije problem. Problem je u tome što svi oni pa i on sam sve to zna ali nikom nije u interesu da to prizna. Ja neprovjereno cujem da je Blažuj skoro pa prazan. Dakle, nezvanično. Ali ne može on znati bolje od mene. Živim pored Kombiteksa, nisam slijep

Sto je jos gore ove Selmime cifre (IOM-ove statistike) Sattler salje Evvropskoj Uniji. S tim se hvale kako odlicno svoj posao odradjuju. Sa ovakvim laznim utvrdjivanjima i izjavama, falicifikuje se realno stanje u kantonu to jest BiH.Izgleda da se sa ovim Hilmo Sattleru u gujcu uvlaci. IOM samo brojem ilegalaca koj je on u njihovom centru zbrinuo, vlada. Njegovo izvjestavavanje ili utvrjivanje o broju ilegalaca u BiH nisu relevantne - za to su nadlezni izvjestaji kantonalne i opcinske vlasti i toga se ministar sigurnosti MORA pridrzavati.Pa mi znamo da je po Bihacu i Kladusi IOM krio i laziroao broj ilegalaca koji je u njihovim kampovima boravio.Cikota je izgleda zaboravio da on u prvom redu mora da gradjane a ne IOM i Sattlera zastupa. Ovi zastupnici  i predstavnici EU su svojim nacinom rada unistili svo povjerenje i vjeru u EU (za to su ih i grci na svoj nacin "odhebali - potvrdno klimaju glavom ali sve po svom rade ). Sad je Lipa u fokusu i stim se prikazuje da je problem ileglaca pod kontrolom - to jest rijesen - lazna predstava. 

PS. Pa i Hadzici su se upola ispraznili.Malo ces ih vidjeti da se po gradu fuljaju.

3 hours ago, rucica1 said:

Sto je jos gore ove Selmime cifre (IOM-ove statistike) Sattler salje Evvropskoj Uniji. S tim se hvale kako odlicno svoj posao odradjuju. Sa ovakvim laznim utvrdjivanjima i izjavama, falicifikuje se realno stanje u kantonu to jest BiH.Izgleda da se sa ovim Hilmo Sattleru u gujcu uvlaci. IOM samo brojem ilegalaca koj je on u njihovom centru zbrinuo, vlada. Njegovo izvjestavavanje ili utvrjivanje o broju ilegalaca u BiH nisu relevantne - za to su nadlezni izvjestaji kantonalne i opcinske vlasti i toga se ministar sigurnosti 

IOM u svojim izvještajima pores broja migranata u njihovim kampovima, objavljuje i procjene o broju migranata na otvorenom, a koje im dostavlja MUP. Tako da ako neko falsifikuje broj migranata van kampova, onda je to kantonalna vlast. Međutim, imam osjećaj da država namjerno smanjuje brojke jer joj to odgovara, a da vi povećavate brojke jer to i vama odgovara. 

IOM nije Agencija za statistiku da se bavi blatom, kao većina agencija i ustanova u BiH. 

U Bihaću nema tako malo migranata kako Selmo kaže, niti ih ima u hordama i bataljonima kako tvrdite vi. 

@Haldir ovog momenta samo u željezari i kombiteksu ih ima 800. Ja živim tu ! Na građevini ih ima bar 100 Znaci na samo te dvije relacije imas cca 1000 ljudi. Mislim glupost je tvrditi nesto a ne znas ni gdje se nalaze kljucna mjesta. Hatinačko i bakšaiško polje su puni, Velehovo i bakšaiške bare. Da ne govorim o Vedrom Polju iza KB. Žegar, rejon Klokota i obale Une od bakšaiškog mosta pa nizvodno...kad dodjes u Bihać obiđi ta mjesta a mogu te i ja odvesti...

• Like 1

35 minutes ago, Grunf said:

@Haldir ovog momenta samo u željezari i kombiteksu ih ima 800. Ja živim tu ! Na građevini ih ima bar 100 Znaci na samo te dvije relacije imas cca 1000 ljudi. Mislim glupost je tvrditi nesto a ne znas ni gdje se nalaze kljucna mjesta. Hatinačko i bakšaiško polje su puni, Velehovo i bakšaiške bare. Da ne govorim o Vedrom Polju iza KB. Žegar, rejon Klokota i obale Une od bakšaiškog mosta pa nizvodno...kad dodjes u Bihać obiđi ta mjesta a mogu te i ja odvesti...

Ma bulazni Selmo, kao i obično. Ja sam bio prije 2 sedmice u Bihacu,  nisam ih vidio u centru onoliko kao prije ali na tim mjestima gdje si rekao ima ih fakat puno. Ali slažem se i sa Haldirom, nisu baš ni horde sada. Lani je bilo gore.

1 hour ago, Vywegh said:

Ma bulazni Selmo, kao i obično. Ja sam bio prije 2 sedmice u Bihacu,  nisam ih vidio u centru onoliko kao prije ali na tim mjestima gdje si rekao ima ih fakat puno. Ali slažem se i sa Haldirom, nisu baš ni horde sada. Lani je bilo gore.

To lani sto kazes je bilo ljeto. Sad je jos hladno a po strogom centru ih nema toliko. Problem ce tek nastati sa prvim suncanim danima

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...