Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

31 minutes ago, Grunf said:

Suki rece da Lipa nece sluziti za smjestanje ilegalaca iz Kladuse a vidi sad, sad ih gdje god stignu na Lipu prebacuju. Sta ti nasi ministri dozvoljavaju.Pa nemogu se poklopiti i sve ignorisati i narod budalom praviti. Ovom treba u kraj stati.Sad kad otopli ima da i ti sa Lipe i novodolazeci grad okupiraju. Zna Cikotic da se oni svi iz Sarajeva polako za Bihac upucuju.Na forumu na Klixa raja je dosta izvjestavala - izgleda da su ga po naredbi morali zatvoriti. I na onom N1 intervju Selmo poceo maglu da prodaje te ga je svaki put voditelj prekidao i nova pitanja postavljo.>:( @Grunf Dole se kamp nije otvori jer nedaju gradjani a uz gradjane stoje i vladajuce strukture.Vidis da gradjani dojavljuju a nasi papci nece ni one koji im krevete izdaju da prijave.Policija i inspektori to takodjer vide pa kontaju kad se komsije ne bune onda im i ne smetaju pa tako sve na ignore stave. Eee nasto ta nasa Krajina spade.  

• Like 1

vidim pojavili se opet neke karte na kojima se dijeli bosna.bio bi red pitati sukia,selmu i ostale idiote da li i tim zemljama koje su u eu spašava obraz...mali šuki se boji da ga fašisti proglase fašistom.grdna rano.

16 hours ago, Yo-Ye said:

vidim pojavili se opet neke karte na kojima se dijeli bosna.bio bi red pitati sukia,selmu i ostale idiote da li i tim zemljama koje su u eu spašava obraz...mali šuki se boji da ga fašisti proglase fašistom.grdna rano.

Taj Non peper je obicna podvala i namjestaljka da bi SDA stranka podigla rejting u trenutku najvece krize za njih i njihovu stranku . Zanimljivo da se toliko prasine dize oko neceg sto je objavio neki lijevi portal u nasoj zemlji kao i u Sloveniji .

Ja u ovo ne vjerujem i ne svacam ozbiljno. 

EU i NATO alijansa  da hoce da podjeli nasu zemlju to bi uradili bez pola muke za 10 dana i tu nema govora . Kao sto su Srbiji uzeli Kosovo bez ikakvih osnova medjunarodnog prava i na pravdi boga. 

SDA i dinastija Izmetbegovica je spremna a sve i da sutra rat izazove samo da bi ostali na vlasti to ko ne vidi nema pojma od zivota. 

Bolje da narod raspravlja o Non Peperima nego o aferi raspiratori nedostatku vakcina enormnom bogastvu koje je nesrazmjerno steceno od SDA pulena . 

• Like 1

39 minutes ago, Barba said:

Taj Non peper je obicna podvala i namjestaljka da bi SDA stranka podigla rejting u trenutku najvece krize za njih i njihovu stranku . Zanimljivo da se toliko prasine dize oko neceg sto je objavio neki lijevi portal u nasoj zemlji kao i u Sloveniji .

Ja u ovo ne vjerujem i ne svacam ozbiljno. 

EU i NATO alijansa  da hoce da podjeli nasu zemlju to bi uradili bez pola muke za 10 dana i tu nema govora . Kao sto su Srbiji uzeli Kosovo bez ikakvih osnova medjunarodnog prava i na pravdi boga. 

SDA i dinastija Izmetbegovica je spremna a sve i da sutra rat izazove samo da bi ostali na vlasti to ko ne vidi nema pojma od zivota. 

Bolje da narod raspravlja o Non Peperima nego o aferi raspiratori nedostatku vakcina enormnom bogastvu koje je nesrazmjerno steceno od SDA pulena . 

Nerealan si u pitanju korelacije SDA stranke i ovih non papera, koliko ih god mrzio i ti i ja. Kažem ovo zato sto  politika Janeza i pojedinih europarlamentaraca nadmašuje domet sda stranke. Oni su pod utjecajem naših zapadnih u istočnih susjeda.

Te papire jeste objavio neki lijevi portal ali se od njega nisu odradili njegovi idejni tvorci što mu onda daje legitimitet. 

A rejting sda ne može podići nista vise. Oni su upali u spiralu, u taj vertex koji ih bespovratno vuče na dno i sto prije do rasformiranja. biti SDA ne znači biti patriota.

Btw. Srbiji nije oteto Kosovo jer je ono i u Jugi uživalo autonomnost sa mogućnošću osamostaljenja. Na pravdi Boga su srbi napdali Kosovo kao i BiH. Keep your facts straight... (btw. Albance i Kosovare smatram jednim od najgorih ljudi ali mi to ne daje pravo da budem nekorektan)

2 minutes ago, Vywegh said:

Nerealan si u pitanju korelacije SDA stranke i ovih non papera, koliko ih god mrzio i ti i ja. Kažem ovo zato sto  politika Janeza i pojedinih europarlamentaraca nadmašuje domet sda stranke. Oni su pod utjecajem naših zapadnih u istočnih susjeda.

Te papire jeste objavio neki lijevi portal ali se od njega nisu odradili njegovi idejni tvorci što mu onda daje legitimitet. 

A rejting sda ne može podići nista vise. Oni su upali u spiralu, u taj vertex koji ih bespovratno vuče na dno i sto prije do rasformiranja. biti SDA ne znači biti patriota.

Btw. Srbiji nije oteto Kosovo jer je ono i u Jugi uživalo autonomnost sa mogućnošću osamostaljenja. Na pravdi Boga su srbi napdali Kosovo kao i BiH. Keep your facts straight... (btw. Albance i Kosovare smatram jednim od najgorih ljudi ali mi to ne daje pravo da budem nekorektan)

U Sloveniji su se svi ogradili od ovog plana i papira ko god da ga je pisao. 

Ako neko misli da ce Hrvatska dozvoliti podrzati stvaranje velike Srbije na 70 Km. od Zagreba to se nikad nece desiti jer svaka budala zna da ce to onda znaciti nekad u buducnosti udar na samu HR i njen teritorijalni integritet .

Pa ovo ko je pisao je previse ofiran i glup jer bi izazvao ponovni rat i rasulo to sebi EU ne moze i nikad vise nece dozvoliti. 

Treba biti realan i reci da je Srbiji nepravedno oduzeto Kosovo bez obzira na sve ruzne stvari i politiku koju je Srbija vodila prema Albanskoj manjini koja takodjer je bila nemilosrdna prema srbima za mene su potpuno jednake ove dvije strane. 

Dobili status autonomne pokrajine nakon ustavnih reformi 70 tih godina samo iz razloga jer su se Albanci sistematski i planski naseljavali po principu trojanskog Konja . Za mene je definitivno Kosovo nepravedno oduzeto Srbiji i tu nema price na istom tom Kosovu su Srpski manastiri stariji od nekoliko stotina godina i citava historija doslovno pocinje sa Kosova dok albanci doslovno nemaju gradjevinu stariju od 100 godina na Kosovu dovoljno je pogledati popis stanovnistva prije 100 godina i tu nema price cije je Kosovo. Albanci su najveci fejk i kradljivci tudje istorije oni su poistovjecuju sa Ilirima sa kojima doslovno nemaju nikakve veze po bilo kojem osnovu ili bilo cemu drugom a sa Slavenima jos manje. Izmisljena nacija od strane  AU i nista vise od toga. 

• Like 1

1 hour ago, Barba said:

Albanci su najveci fejk i kradljivci tudje istorije oni su poistovjecuju sa Ilirima sa kojima doslovno nemaju nikakve veze po bilo kojem osnovu ili bilo cemu drugom a sa Slavenima jos manje. Izmisljena nacija od strane  AU i nista vise od toga. 

Albancima je uvreda da ih se nazove Ilirima ili Slavenima. Oni su Indoeuropska rasa. Spominju se kao pleme par stoljeća prije krista.

25 minutes ago, Vywegh said:

Albancima je uvreda da ih se nazove Ilirima ili Slavenima. Oni su Indoeuropska rasa. Spominju se kao pleme par stoljeća prije krista.

Super za njih .

Kakvog prije Krista dosli sa Karpata trista godina unazad nije se ni znalo za njih .

On 16. 04. 2021. at 11:39, Grunf said:

Ono kad te u EU ne nauce parkirati pa zauzmeš 4 parkirna mjesta. Inače je ovo grupa nekih humanitaraca (sinoć su se drogirani valjali ovdje - ne znaš ko je tuskaviji od njih oni ili migice) koja sa ovim kombijem dovozi migrante u Bihać. Mislim da su talijani u pitanju, neka vas ne bune tablice jer  kombi je vjerovatno rentan a drugo malo vozilo kojim su došli ima talijanske tablice. I ova naša policija svu bjelosvjetsku bagru pušta u BiH i Bihać

Tablice Češka, natpis na njemačkom, a oni Italijani...udruženi zločinački poduhvat. Vrh. 🤪

On 15. 04. 2021. at 0:49, Tahamata said:

Di ona Fugazi?

Il je zapalila za njemačku ili je vakcinisana Astra-Zenekom pa zamijenila od nje il su labudovi.

• Haha 2

6 hours ago, NDB said:

Tablice Češka, natpis na njemačkom, a oni Italijani...udruženi zločinački poduhvat. Vrh. 🤪

Il je zapalila za njemačku ili je vakcinisana Astra-Zenekom pa zamijenila od nje il su labudovi.

Bila navrila!

On 15. 04. 2021. at 13:27, rucica1 said:

Suki rece da Lipa nece sluziti za smjestanje ilegalaca iz Kladuse a vidi sad, sad ih gdje god stignu na Lipu prebacuju. Sta ti nasi ministri dozvoljavaju.Pa nemogu se poklopiti i sve ignorisati i narod budalom praviti. Ovom treba u kraj stati.Sad kad otopli ima da i ti sa Lipe i novodolazeci grad okupiraju. Zna Cikotic da se oni svi iz Sarajeva polako za Bihac upucuju.Na forumu na Klixa raja je dosta izvjestavala - izgleda da su ga po naredbi morali zatvoriti. I na onom N1 intervju Selmo poceo maglu da prodaje te ga je svaki put voditelj prekidao i nova pitanja postavljo.>:( @Grunf Dole se kamp nije otvori jer nedaju gradjani a uz gradjane stoje i vladajuce strukture.Vidis da gradjani dojavljuju a nasi papci nece ni one koji im krevete izdaju da prijave.Policija i inspektori to takodjer vide pa kontaju kad se komsije ne bune onda im i ne smetaju pa tako sve na ignore stave. Eee nasto ta nasa Krajina spade.  

Šuki sve laže !  Zar to nije jasno svima !?

A gdje ste do sad bili.Trebali ste svi iz tih zgrada svakodnevno pred zgradom vlade biti.

Indijanci su i iza kantonalne bolnice poceli satore siriti al se policija malo udostojila i odatle ih otjerala. Po Hadzicima ih nema da setaju - kolegica veli nevidi se nijedan.

https://www.biscani.net/lice-i-nalicje-suzivota-taoci-migrantske-krize-u-vlastitom-dvoristu/

3 hours ago, Bihac 2000 said:

Šuki sve laže !  Zar to nije jasno svima !?

Jasno je to svima još odavno...evo gledaj https://www.biscani.net/lice-i-nalicje-suzivota-taoci-migrantske-krize-u-vlastitom-dvoristu/?fbclid=IwAR0SRKdFLx_pGeoTR3irOddaj5-ZM7CJIfHiacoHVrQkRWXQN6xoDZvIsXg

ali njega ti problemi ne zanimaju jer on na Sokocu nema ovih problema (neka mi ne zamjere Sokočani - nemam ja ništa protiv Sokoca,imam ja te krvi)

• Like 2

On 14. 04. 2021. at 20:23, Grunf said:

@Haldir ovog momenta samo u željezari i kombiteksu ih ima 800. Ja živim tu ! Na građevini ih ima bar 100 Znaci na samo te dvije relacije imas cca 1000 ljudi. Mislim glupost je tvrditi nesto a ne znas ni gdje se nalaze kljucna mjesta. Hatinačko i bakšaiško polje su puni, Velehovo i bakšaiške bare. Da ne govorim o Vedrom Polju iza KB. Žegar, rejon Klokota i obale Une od bakšaiškog mosta pa nizvodno...kad dodjes u Bihać obiđi ta mjesta a mogu te i ja odvesti...

Ma kažem to jer ste pogotovo ti ovdje tvrdili da u kantonu imamo 20 hiljada migranata. Samo uvećavate brojke

• Dislike 1

I ovaj Amnesty, pored ovakvog teksta, ocekuje da ih neko ozbiljno shvati. Ovi nisu normalni.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/godina-krsenja-ljudskih-prava-migranata-u-bosni-i-hercegovini/210407115

Gdje se Amnesty njihova prava sprovodi tu prestaje civilizacija.

Znaci svi trebamo pobacati dokumente i prasinjati po bijelom svijetu i na sve to ocekivati da nas drugi hrani ljeci  i odijeva. Pljuc !

• Like 2

12 minutes ago, rucica1 said:

I ovaj Amnesty, pored ovakvog teksta, ocekuje da ih neko ozbiljno shvati. Ovi nisu normalni.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/godina-krsenja-ljudskih-prava-migranata-u-bosni-i-hercegovini/210407115

Gdje se Amnesty njihova prava sprovodi tu prestaje civilizacija.

Znaci svi trebamo pobacati dokumente i prasinjati po bijelom svijetu i na sve to ocekivati da nas drugi hrani ljeci  i odijeva. Pljuc !

O ti, mržnjom zadojena, koja si svoju zemlju napustila iz istih razloga koji se navode u ovom tekstu AI, čitaj sa razumijevanjem, čitaj, možda ti se otvore oči. 

Kako se ja stidim ljudi poput tebe pogotovu kada tu "filozofiju" prosipaju po svijetu pa nam, ionako ukaljan ugled, još više srozavaju. 

S druge te strane žalim, jer znam da ti sa takvim stavovima i razmišljanjima nije lako u životu. Sigurno nije.

• Dislike 2

1 hour ago, Vywegh said:

O ti, mržnjom zadojena, koja si svoju zemlju napustila iz istih razloga koji se navode u ovom tekstu AI, čitaj sa razumijevanjem, čitaj, možda ti se otvore oči. 

Kako se ja stidim ljudi poput tebe pogotovu kada tu "filozofiju" prosipaju po svijetu pa nam, ionako ukaljan ugled, još više srozavaju. 

S druge te strane žalim, jer znam da ti sa takvim stavovima i razmišljanjima nije lako u životu. Sigurno nije.

Možda to jesu isti razlozi ali ne isti načini. Svi mi znamo da se papiri godinama čekaju za Njemačku. Evo vec godinu ne mozemo nikako preko granice. Jesu li naša prava kršena i krše li se... Licemjerno je uopće govoriti o kršenju ljudskih prava ilegalaca u BiH. To su ilegalci, dakle ilegalno ušli u zemlju, povrijedili sve moguće Zakone ove zemlje i umjesto da budu kažnjeni jer je to kriminal i protjerani iz ove zemlje jer je to jedino zakonski mi treba da ih mazimo i pazimo, hranimo...GDJE SU PRAVA GRAĐANA OVE ZEMLJE ? Gdje su prava istih tih ilegalaca u Hrvatskoj i Grčkoj? Kad govorim o Hr i Grčkoj ne govorim konkretno o tim zemljama nego o cijeloj EU jer ono što se događa na granicama EU sa tim ljudima, to nije kršenje ljudskih prava jer u ovom se vidi ona stara poslovica "Kadija te tuži, Kadija ti sudi"... Jedino zakonsko pravo koje ti ljudi imaju i zaslužuju je bezuslovno protjerivanje. Ništa drugo. Jer ista ta EU može taj problem lako riješiti, naloži Hrvatskoj da otvori granicu za te ljude. Na problemima kao što su migrantska kriza i pandemija covida je vidljivo da je ista ta EU samo kita od ovna i tu se vidi da bi mi trebali sprovesti reforme koje se traže što se tiče članstva u EU ali ne bi smo trebali pristupiti EU

• Like 6

Nema potrebe polemizirati s licemjerima, ako podrzavate ilegalce i njihove nasilne ulaske u zemlju kroz sumu, presetavanje po tudoj drzavi bez papira i obveza, onda maknite ulazna vrata sa svoje kuce i pustajte da vam u stan ili kucu ude tko god zeli, princip je isti.

Jedino pravo rjesenje za prestanak krsenja prava domaceg stanovnistva je vojska na granicu i bojeva municija, na taj nacin se spasavaju i zivoti ilegalaca.

Grunfe od Eu nemas sto ocekivati, to je gomila impotentnih imbecila, evo zadnja kriza na kojoj su pali su vakcine i Covid

od tog olosa nista dobroga ne ocekuj.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...