Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 11 sati, Yo-Ye said:

gdje nam je nestao šuhretula fazlilahi?bio bi red da sredi  javnu kuhinju kod čardaka za putnike namjernike.sevap je...

https://m.facebook.com/ErichFenningerOffiziell/videos/551700909134952/?refsrc=http%3A%2F%2Fwww.google.ch%2F&_rdr

prije 11 sati, Yo-Ye said:

gdje nam je nestao šuhretula fazlilahi?bio bi red da sredi  javnu kuhinju kod čardaka za putnike namjernike.sevap je...

https://m.facebook.com/ErichFenningerOffiziell/videos/551700909134952/?refsrc=http%3A%2F%2Fwww.google.ch%2F&_rdr

• Sad 1
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3618

• rucica1

1500

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

2 hours ago, Sigma90 said:

O.o

Pa jel Lipa napravita kako bi se grad od ovih divljaka ocistio - sta ovo zaci. Suki se jos u ime gradjan zahvaljue - koji gradjana, od kud mu to pravo.Ovo je javno ismijavanje i za**bavanje gradjana koji sve ovo trpe. Ovo pokazuje da se narod ponovo mora organizovati. U Hadzicima im nedaju da se po gradu secu a nas Suki im i javnu kuhinju podrzava.On ili je prolupo il se gradjane javno ismijava. I onda se cudimo sto svi u BiH  to jest Bihaca hrle.Takve uslove nigdje nemaju. 

prije 40 minuta, rucica1 said:

O.o

Pa jel Lipa napravita kako bi se grad od ovih divljaka ocistio - sta ovo zaci. Suki se jos u ime gradjan zahvaljue - koji gradjana, od kud mu to pravo.Ovo je javno ismijavanje i za**bavanje gradjana koji sve ovo trpe. Ovo pokazuje da se narod ponovo mora organizovati. U Hadzicima im nedaju da se po gradu secu a nas Suki im i javnu kuhinju podrzava.On ili je prolupo il se gradjane javno ismijava. I onda se cudimo sto svi u BiH  to jest Bihaca hrle.Takve uslove nigdje nemaju. 

Pa SOS Balkanroute i ostala ekipa takozvani humanitaraca nebi se mogla setati Bihacom da nemaju dozvolu od grada. Zasto ih nema u Gradisci, BL itd.

Nema jer nedaju tamosnje vlasti. Zna se ko je kriv zasto sve dolazi u Bihac. 

• Like 1
prije 3 sati, Sigma90 said:

taj rad.čudi me kako se nije zahvalio europljanima na premlaćivanju ilegalaca i nasilnom vraćanju u bosnu da bi on nesmetano mogao spašavati obraz bih i eu:)očekujem da ubrzo otvori javno pišalište na korzu za ilegalce da bi im bilo ugodnije...

• Like 1

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/propao-plan-prihvata-12-migrantica-u-rh-sve-bilo-spremno-ali-curice-na-pola-puta-zatrazile-azil-u-nizozemskoj-15064615

Nakon svega ova ušljiva EU ne mijenja propise o međunarodnoj zasiti iako ih svi rade budalama. 

Naši budalaši prihvatili 250 lažnih izbjeglica od toga ih skoro 200 zdimilo za švabiju. 

Kaže mi lik jedan koji je angažiran u Lipi na nekim poslovima da svaki drugi ili treći dan kada jedna grupa od njih 20ak ode u "Game" možda ih 2 ili 3 predju granicu, a ostali se vrate "za bolnice". Bivaju pretuceni od hrvatske policije do neprepoznatljivosti. Vidio sam i slike neke, došlo mi da povraćam kad sam vidio na šta ljudi liče. Ja razumijem tu politiku blokiranja granica i blabla ali ono nije uredu. Onoliko ljude prebijati nije ljudski i ne može mi to niko na bilo koji način opravdati. 

• Like 1

Vywegh, cinjenice su potpuno drukčije, od 45000 koliko ih je evidentirano u ulasku , ostalo ih je u BiH 7-9000, to znaci da ih je 80 posto uspjeli otici dalje, neki iz 10-og puta ali uspiju. Sto se tice regularnih batina apsolutno ne vjerujem u to, ozljede i slike ozljeda ne kazuju tko im je to ucinio a nemam nikakve empatije prema vojsci koja je pobjegla iz kalifata te nasilno i ilegalno ulaze u zemlju sprdajuci se sa svima. 

• Like 1

https://www.biscani.net/jedna-grupa-migranata-izbola-i-opljackala-drugu-dok-su-prelazili-hrvatsku-granicu/

1 minute ago, rucica1 said:

Oni sami sebe ne zale, da zale nebi ilegalno po bijelom svijetu divljali. Meni je samo djece zao - da ih svojim nacinom zivota vlastiti  roditelji muce i maltretirju. 

• Like 1

Rucice, cijele te grupe koja je sada zatrazila azil za mjesec dana vise nece biti u Hr, nevjerovatno kako politicari dozvoljavaju ovaj cirkus s medunarodnom zastitom, s kojim pravom trose resurse i lovu na ove niskoristi.

prije sat vremena, Vywegh said:

Kaže mi lik jedan koji je angažiran u Lipi na nekim poslovima da svaki drugi ili treći dan kada jedna grupa od njih 20ak ode u "Game" možda ih 2 ili 3 predju granicu, a ostali se vrate "za bolnice". Bivaju pretuceni od hrvatske policije do neprepoznatljivosti. Vidio sam i slike neke, došlo mi da povraćam kad sam vidio na šta ljudi liče. Ja razumijem tu politiku blokiranja granica i blabla ali ono nije uredu. Onoliko ljude prebijati nije ljudski i ne može mi to niko na bilo koji način opravdati. 

Treba to lupati, da pisaju majcino mlijeko

Rijecanine, nije stvar vjerovanja ili mevjerovanja. Vidio sam svojim očima, lik koji mi je to pričao da je to skoro svakodnevna pojava je stariji gospodin, ozbiljan čovjek. Nema razloga niko da laže. Kaže da je pričao sa njih 50ak i, manje više, ista je priča. Uhvate ih, skinu do gaća, prebiju da ne može dalje obuku ih i prebace na teritorij BiH. Ni jedan koji se od njih vrati ne donese svoje stvari sa sobom, sve bila oduzeto i po njihovim riječima, na licu mjesta spaljeno. 

Ja razumijem vašu averziju prema njima, i jeste činjenica da pojedinci od njih nanose štetu domaćem stanovništvu, izazivaju strah i sl. međutim, sve što želim reći je da to batinanje nije u redu. Mogu se poslati nazad, mogu se uhapsiti, deportovati, smjestiti u kampove ili šta god ali ono nije ok. To nije nikakav način borbe protiv migracija. Ne mogu nikako to da opravdam.

Ja ipak mislim da je istinita ona "batina je iz raja izišla". Konja pucneš kandžijom i on radi onako kako treba, međutim sa ovim idiotima i maloumnicima ne možeš na lijep način

• Like 2

Opet se sve svodi na to da moram vjerovati ekipi koja prelazi granice kroz sumu skrivajuci identitet, taj stariji covjek kojeg ti spominjes ustvari prenosi pricu te ekipe, naravno dai im necu vjerovati niti mi to pada na pamet. Uostalam ti stvarno vjerujes da nakon sto je netko dobio 'nevjerovatne' batine jos 10 puta dođe po njih, stvarno??.

"Mogu se poslati nazad, mogu se uhapsiti, deportovati, smjestiti u kampove ili šta god ali ono nije ok"

Nista od toga se nemoze napraviti, nazad, gdje nazad??, ne mozes ih na silu vratiti npr, u Pakistan, to tako ne ide, mogu se uhapsiti, i gdje onda s njima u koje zatvore uz koliki trosak ,  koliko ih dugo uopce smijes tamo drzati, deportacije su skoro pa neizvedive, u kampove zatvorenog tipa po sadasnjem pravu ih ne smijes drzati, znaci jedino cuvati granicu najbolje sto mozes sve ostalo je luk i voda, sve ostalo je uvoz kriminala i socijalnih slucajeva koji se umnozavaju, Engleska, Francuska, Njemacka, Švedska su najbolji primjeri 'integracije' te ekipe,  ne hvala.

• Like 2
1 hour ago, Rijecanin said:

Opet se sve svodi na to da moram vjerovati ekipi koja prelazi granice kroz sumu skrivajuci identitet, taj stariji covjek kojeg ti spominjes ustvari prenosi pricu te ekipe, naravno dai im necu vjerovati niti mi to pada na pamet. Uostalam ti stvarno vjerujes da nakon sto je netko dobio 'nevjerovatne' batine jos 10 puta dođe po njih, stvarno??.

"Mogu se poslati nazad, mogu se uhapsiti, deportovati, smjestiti u kampove ili šta god ali ono nije ok"

Nista od toga se nemoze napraviti, nazad, gdje nazad??, ne mozes ih na silu vratiti npr, u Pakistan, to tako ne ide, mogu se uhapsiti, i gdje onda s njima u koje zatvore uz koliki trosak ,  koliko ih dugo uopce smijes tamo drzati, deportacije su skoro pa neizvedive, u kampove zatvorenog tipa po sadasnjem pravu ih ne smijes drzati, znaci jedino cuvati granicu najbolje sto mozes sve ostalo je luk i voda, sve ostalo je uvoz kriminala i socijalnih slucajeva koji se umnozavaju, Engleska, Francuska, Njemacka, Švedska su najbolji primjeri 'integracije' te ekipe,  ne hvala.

Nije stvar vjerovanja ili nevjerovanja, opet ti kažem. Lik radi od početka na Lipi, ima more slika na telefonu i pattern je uvijek isti. Satrani tabani, polomljene kosti u stopalima, crna ledja i bez licnih stvari. Dakle, stvari koje se opetovano ponavljaju. 

Ja ne mislim vas ubjedjivati u istinitost toga, vidio sam slike svojim očima, on mi kaže da su svi koji su pokušali prijeći pričaju isto: hrvatski policajci su nemilosrdni i kad te uhvate tući prestaju tek pred gubljenje svijesti ili pred smrt.

Sva je poenta u tome. 

Slike i price ne znace apsolutno nista, pogotovo jer ti isti takoder imaju svi do jednog pricu da su izgubili dokumente.To su instrukcije koje dobiju, ponvaljam to sto si ti vidio slike nije apsolutno nikakav  dokaz da im je to napravila HR policija.

Apsolutno nikakve empatije prema ovom olosu koji kroz sume ulazi u zemlju nemam niti cu imati.

Meni osobno zao sto nije Titova juga, ovdje ne bi ni prismrdili.

prije sat vremena, Vywegh said:

Nije stvar vjerovanja ili nevjerovanja, opet ti kažem. Lik radi od početka na Lipi, ima more slika na telefonu i pattern je uvijek isti. Satrani tabani, polomljene kosti u stopalima, crna ledja i bez licnih stvari. Dakle, stvari koje se opetovano ponavljaju. 

Ja ne mislim vas ubjedjivati u istinitost toga, vidio sam slike svojim očima, on mi kaže da su svi koji su pokušali prijeći pričaju isto: hrvatski policajci su nemilosrdni i kad te uhvate tući prestaju tek pred gubljenje svijesti ili pred smrt.

Sva je poenta u tome. 

Fulas poentu, kućice. Eto nasi su milosrdni pa vidi sta nam je to donijelo...

• Like 3

Moja mahala

https://www.facebook.com/watch/?v=766091437629334

Ovo samo potvrđuje moj zadnji post. To je stoka koju treba tući na svakom koraku. Ovo naša djeca gledaju svaki dan. A boli tuKi nekog za mojim ilk našim djetetom. Kako pustiti djecu da se normalno igraju vani a da ih ne moraš držati na oku. Jebat cu ja nekom mamu za ovu situaciju, cut ce se...

• Angry 1
19 minutes ago, zudox said:

Sto se bunis grunfe ista ekipa stoji iza ovih tzv migranata i tzv corone.Ista agenda ista ekipa.

Ajd ne seri više...puko si ko fosna

• Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1

Nek sam puko al nemoj ono ne seri.Sta radi od naroda ova pametna intelektualna ekipa to je u redu oni ne seru.Tko je doveo narod u ovakvo stanje.

A to sto ne igram kako drugi sviraju i imam svoje misljenje ne znaci da sam nenormalan i da serem.

• Dislike 1
16 minutes ago, zudox said:

Nek sam puko al nemoj ono ne seri.Sta radi od naroda ova pametna intelektualna ekipa to je u redu oni ne seru.Tko je doveo narod u ovakvo stanje.

A to sto ne igram kako drugi sviraju i imam svoje misljenje ne znaci da sam nenormalan i da serem.

Naravno da ne znači ali ne znači ni da si u pravu..

Ja samo znam da su migranti spremni na sve i da vrlo dobro znaju da naprave dobru predstavu kako su oni jadni ugrozeni i sve ostalo . Ne branim ja HR policiju ali ljudi rade samo svoj posao za koji su ovlasteni,sta jel se trebamo vratiti u srednji vijek mada je i tad postojao odredjeni nacin ponasanja i pravila. Ona prica kako su je seksualno uznemiravali pipali a ona je zena sacekaj koji ces qurac 3000 km. od svoje kuce sama usred sume negdje u Europi ?

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...