Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

1 minute ago, Barba said:

Ova Homeinieva masa ne predstavlja ni 1% pravih Perzijaca ali imaju moc. 

Isti ti su došli na vlast u Jemenu uz svesrdnu pomoć Irana, a čine tek 30% ukupnog stanovništva. Uporedi to sa BiH i dobit ćeš da su hrvati u potpunosti na vlasti, sve resurse zemlje imaju u svojim rukama, a novac šalju u maticu dok su u isto vrijeme obespravili sve ostale narode u zemlji. 

14 minutes ago, Vywegh said:

Isti ti su došli na vlast u Jemenu uz svesrdnu pomoć Irana, a čine tek 30% ukupnog stanovništva. Uporedi to sa BiH i dobit ćeš da su hrvati u potpunosti na vlasti, sve resurse zemlje imaju u svojim rukama, a novac šalju u maticu dok su u isto vrijeme obespravili sve ostale narode u zemlji. 

Daleko od istine ali i sve da je tako to nije razlog da S.Arabija vrsi genocid nad njima ipak djeca nisu nikom kriva. 

8 minutes ago, Barba said:

Daleko od istine ali i sve da je tako to nije razlog da S.Arabija vrsi genocid nad njima ipak djeca nisu nikom kriva. 

Cuj daleko od istine?! Šta je onda po tebi istina? 

Jbga odosmo u OT ovdje... de prebaci negdje ili obriši.

https://www.biscani.net/usk-problem-nekontroliranog-boravka-migranata-u-sredistu-bihaca/

Nadleznici i zjavljuju da tek sad na ovom problemu rade - sta su dosad radili.Gradjani to od pocetka ove invazije trpe. Izgleda, da sve dok narod ne izadje na ulice kod nas vladajuci ovim divljacima sve dozvoljavaju. Gdje je bila policija kad su se tamo drva istovarala - zasto se tako nesto dozvoljava ?   

• Like 1

15 hours ago, Vywegh said:

Tipični Barba, imali imalo veze sa muslimanima zakolji, pobij, otruj, gamad, ne valja , djubrad itd... jbga.

Brate neke stvari nemaju veze sa vjerom nikako.

Prica je sta braca sa parama rade ti od  drzave. Arapi Kinezi svi su gamad koja lagano zakidaju dunum po dunum.

• Like 1

Vywegh, kad vec ponavljas ovo daj onda kazi cijelu pricu, ruta Libija - Italija je dobro organizirana i djeluje tako da krijumicari ljudi djeluju uskladeno s NVO brodovima, krijumicari posalju gumenjake 20 milja od obale gdje se sasvim slucajno nađe neki od NVO brodova koji ih onda 'spasava', po medunarodnom pravu treba ih voditi u najblizu sigurnu luku ali oni ih ne vrate 20 milja nazad nego voze za Italiju 250milja dalje, kad bi ih vratili onda nema para za NVO. Slucaj o kome ti govoris je tipican primjer tih laznih humanista kakvih ima i na ovom forumu, krenula su tri broda iz Homsa zato jer je van teritorijalnih voda kao i uvijek koordinirano 'slucajno' cekao brod Ocean Viking jedne od laznih nevladinih udruga, malo su zahebali jer je bilo lose vrijeme pa se preracunali, jedan gumenjak je vratila Libijska obalna straza, jedan se sam vratio a jedan je nastavio prema Ocean Vikingu, nisu uspjeli pa se podavili, dakle glavni krivac opet lazni humanisti i NVO, sve je to goli interes samo lova, LAZNI HUMANISTI, KRIOM je nabolji primjer, sto vise ilegalaca to se vise para vrti u sustavu za lazne humaniste.

• Like 2

3 hours ago, Alen11 said:

Pa Vyweghu da nema ioma i migranata, kruha ne bi imao za jesti xD naravno da ce braniti svoju firmu

Vywegh je, nažalost, otišao iz svog grada trbuhom za kruhom, kao i mnogo drugih ljudi. Volio bih da nisam tako da ti ta priča ne pije vode.

Rijecanine, pročitao sam dva puta tvoj post i nemam šta da ti odgovorim. Hejtere ne možeš urazumiti kada bi im knjigu napisao. Samo ti nastavi svojom pričom ali zapamti da je karma biatch i da ćeš nekada snositi posljedice svog hejtanja.

• Like 1
  • Confused 1

'Rijecanine, pročitao sam dva puta tvoj post i nemam šta da ti odgovorim. Hejtere ne možeš urazumiti kada bi im knjigu napisao. Samo ti nastavi svojom pričom ali zapamti da je karma biatch i da ćeš nekada snositi posljedice svog hejtanja.'

O kakvo hebenom hejtanju ti laprdas, ajde demantiraj ovo sto sam napisao s cinjenicama a ne klasicno woke ludilo s uvredama za razliku o tebe koji su spomenuo Hrvate u negativnom svjetlu ja niti u jednom od vise stotina postova nisam ni spomenuo vjeru i naciju u BiH, stoga si ti hejter koji mrzi Hrvate, eto ja cu malo woke ideologiju uvesti.

• Like 1

10 minutes ago, rucica1 said:

Kakav je to zakon? U normalnim zemljama policija sluzi da narod stiti - ne placaju je ovi kladionice krimosi.:S

Vjerovatno nisi upućena u problematiku kladionica, Dragana Čovića, HDZ,Hercegovine itd. u BiH..pa ni porez ne plaćaju kladioničari, dakle "zakonom zaštićeni" i sve legalno...a stoci sitnog zuba se prosipa priča o ugroženosti Hrvata u BiH, baš kao Dodik za Srbe ili Bakir za Bošnjake...ugroženi su samo njihovi bankovni računi

• Like 2

2 hours ago, Grunf said:

Vjerovatno nisi upućena u problematiku kladionica, Dragana Čovića, HDZ,Hercegovine itd. u BiH..pa ni porez ne plaćaju kladioničari, dakle "zakonom zaštićeni" i sve legalno...a stoci sitnog zuba se prosipa priča o ugroženosti Hrvata u BiH, baš kao Dodik za Srbe ili Bakir za Bošnjake...ugroženi su samo njihovi bankovni računi

To mi je poznato - zato sam i navela kladionicarski krimosi ali taj zakon ne kaze da se tu mogu ilegalci okupljati i da ih tu po kladionicama policija ne smije dirati.

1 minute ago, rucica1 said:

To mi je poznato - zato sam i navela kladionicarski krimosi ali taj zakon ne kaze da se tu mogu ilegalci okupljati i da ih tu po kladionicama policija ne smije dirati.

To je nepisano pravilo kod nas - u kladionice se ne smije dirati a ovi prave promet kladionicama (kao i naš narod) tako da se sve odvija zatvorenih očiju

Zasto nam ti predstavnici vlasti, pocevsi od gradskih do kantonalnih predstavnika, sluze. Ovo je strasno.Sa ovakvim ignorisanjem problema ugrozavaju sve gradjane. Sto vise nemoc pokazuju ovi divljaci vise divljaju i bezobrazluk prosipaju. 

https://www.biscani.net/migranti-opet-lutaju-ulicama-bihaca-i-narusavaju-mir-gradjanima/

Ovo pokazuje nesposobnost pocevsi od policije pa nadalje i visih organa.Pa znaci zemlju su ilegalcima prepustili (da rade sta hoce).Narode probudite se. Ako je ilegalcima nezakonje dopusteno onda se narod sam organizovati mora.

https://www.biscani.net/policija-ne-moze-natjerati-migrante-da-nose-maske/ 

• Like 1

9 hours ago, rucica1 said:

Zasto nam ti predstavnici vlasti, pocevsi od gradskih do kantonalnih predstavnika, sluze. Ovo je strasno.Sa ovakvim ignorisanjem problema ugrozavaju sve gradjane. Sto vise nemoc pokazuju ovi divljaci vise divljaju i bezobrazluk prosipaju. 

https://www.biscani.net/migranti-opet-lutaju-ulicama-bihaca-i-narusavaju-mir-gradjanima/

Ovo pokazuje nesposobnost pocevsi od policije pa nadalje i visih organa.Pa znaci zemlju su ilegalcima prepustili (da rade sta hoce).Narode probudite se. Ako je ilegalcima nezakonje dopusteno onda se narod sam organizovati mora.

https://www.biscani.net/policija-ne-moze-natjerati-migrante-da-nose-maske/ 

Ko nas može natjerati da nosimo maske? Dobro nam došli da nam ukažu na ustavna prava koja odbijamo uživati

On 27. 04. 2021. at 8:52, Grunf said:

Jedini u Bosni ko je ugrozen su Bosnjaci jedini narod u Europi koji ima svoju drzavnost preko 1000 godina je sputavan genocidisan omalovazavan prosao golgotu goru nego Jevreji .

Situacija danas Bosnjaci kao najmnogoljudniji narod ce ostati upamceni kao finansieri vlastitih neprijatelja tako je bilo u Jugoslaviji tako je danas u BIH.

Mi najvise punimo budzet i najvise placmo poreze jer smo najmnogoljudniji narod u drzavi za posljedicu imamo da su krajevi sa vecinskim Bosnjackim stanovnistvom najnerazvijeniji i zaostaju po svemu industrija putevi aerodromi doslovno sve.

I opet ona sirotinja ce prije otici igrati bingo u kladionicu nego kuiti sebi voca da pojede. 

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...