Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

9 minutes ago, Fap mašina said:

Svaka čast za dansku unutrašnju politiku-nula migranata-,al će nam rado srati o ljudskim pravima migranata nakupljenih u krajini.

Biće ih ovdje više nego nas.

Pa gledaj mislim da ova danska organizacija nije bez veze ovdje i da smo mi upravo meta danske politike prema migrantima i migracijama uopšte

21 minutes ago, rucica1 said:

Gdje su nasi predstavnici - Ruznic,Suhro,... .da ove lazne izvjestaje demantuju. Izgleda da su se se i  oni sa ovim humanitarcima uklopipil. Pa puni autobusi i dalje stizu i samo ih u US kantonu istovare.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ruta-preko-bih-postala-preskupa-za-migrante-stanje-u-krajini-sada-puno-bolje/210603132

Samo sinoć je iz pravca Bosanske Otoke, dakle sa same entitetske granice se prema Bihaću zaputilo oko 120 novih koji su doveženi sa autobusima na entitetsku liniju. Krajnje je vrijeme za građanske straže 24h dnevno

• Like 3

prije 1 sat, rucica1 said:

Gdje su nasi predstavnici - Ruznic,Suhro,... .da ove lazne izvjestaje demantuju. Izgleda da su se se i  oni sa ovim humanitarcima uklopipil. Pa puni autobusi i dalje stizu i samo ih u US kantonu istovare.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ruta-preko-bih-postala-preskupa-za-migrante-stanje-u-krajini-sada-puno-bolje/210603132

Klix bi trebalo tuziti zbog ovakve vrste sirenja lazi! Otkud im podaci, na sta se opozivaju? Cuj podnaslova, "Drzava preuzima brigu". Pa bagra jebena... Selmo i jebeni Alijini SDA talibani platili clanak, prodali bi mater, kako su prodali i Srebrenicu u ono vrijeme, tako danas i Bihac! Majku im svercersku mafijasku jebem!!! Kako mogu biti samo toliko pokvareni... 

Ko je ova prodana dusa JASMIN STAMBOLIJA?!?

U Bihacu nikad gore nije bilo... Migranata vise nego Biscana...

Edited by jokesOnYou
  • Like 3

Al se generano prse sa ovim “drzava preuzela kontrolu”, pomislio bi covjek postavili stit na granicu ko onaj oko Wakande u Avengersima, a ono preuzeli upravljanje kampovima. 

Ono boli me  jel kampom upravlja drzava, IOM ili kakva paradrzavna tvorevina. Dodje mi na isto. 

• Like 2

prije 2 sati, jokesOnYou said:

Klix bi trebalo tuziti zbog ovakve vrste sirenja lazi! Otkud im podaci, na sta se opozivaju? Cuj podnaslova, "Drzava preuzima brigu". Pa bagra jebena... Selmo i jebeni Alijini SDA talibani platili clanak, prodali bi mater, kako su prodali i Srebrenicu u ono vrijeme, tako danas i Bihac! Majku im svercersku mafijasku jebem!!! Kako mogu biti samo toliko pokvareni... 

Ko je ova prodana dusa JASMIN STAMBOLIJA?!?

U Bihacu nikad gore nije bilo... Migranata vise nego Biscana...

Jedan od rijetkih postenih ljudi ovdje kod nas. Znam ga licno. Nemas pojma sta pricas, klocu jedan

• Haha 1

Mene licno pored migranata i njihove najazde i velikog broja vise nervira ovo laganje i manipulisanje informacijama od strane vlasti prvenstveno SDA bagre te njihovog sexi ministra koji konstantno koristi brojku oko 3000  mislim ovo je smijesno. 

Ali to je tako narod je njima dokazao da je glup i da su oni samo produkt glupih glasaca koji se prodaju za 100 maraka. 

Kao migrantima ruta preko Bihaca postala skupa volio bi vidjeti cjenovnik migrantskih ruta. Nisu u stanju na Drini da angazuju 3000 granicnih policajaca da cuvaju granicu usustini granica se ne cuva vise ljudstvom vec opremom dronovima termalnim kamerama i da imas adekvatan inteventni tim koji ce reagovati u 20 minuta a najzad kad pocnes pendreciti kao Hrvati nece biti migranata. 

• Like 1

17 hours ago, Fap mašina said:

Svaka čast za dansku unutrašnju politiku-nula migranata-,al će nam rado srati o ljudskim pravima migranata nakupljenih u krajini.

Biće ih ovdje više nego nas.

Danska je ovaj model od Australije preuzela. O asustralijskoj politici i azilantima neki dan bio izvjestaj. Sve isto. Jos su na negodovanje i osudjivanje Evrope i ovih humanitaraca ostro odgovorili da im niko nece odredjivati koga ce oni u njihovu zemlju pustati. 

• Like 1

12 minutes ago, Yo-Ye said:

kod "oraščana" kao da ih uzgajaju...puna podrška šuxiu,selmi i ostalim genijalcima u spašavanju obraza bih i eu!

Ja mislim da su oni u dobrom biznisu jer okupljaju se oni kod njih vec tri godine

• Like 1

Ponovno klaonica u žegarskom polju, suosjećam se sa našim sugrađanima koji tamo žive. Epilog (nezvanično) jedan mrtav i jedan teško ozljeđen, navodno upotreba i hladnog i vatrenog oružja

zegarn.jpg

• Aferim! 1

@Sigma90

Više verbalni okršaj nekog našeg sa jednim, trenutak kasnjie i dvojicom migranata na kojeg su onda nasrnuli nekim letvama ali fizičkog kontakta nije bilo dok neki lik snima sa prozora i posprdno (za moj lični doživljaj) komentira situaciju umjesto da je izišao ili barem dreknuo sa prozora. Ja da sam bio na mjestu ovog lika na kojeg su nasrnuli onako-ja bih pucao na njih prije nego mi priđu

Služba za strance BIH: Sa područja Bosanske Bojne relocirano 28 porodica ilegalnih migranata

By
 Šeherzada Begić
 - 
 9. Juna 2021.

60c0cfd07cf621.75506183_rtvusk808893593-
Loading...

Jučer su u Bosanskoj Bojni inspektori Službe za strance BiH, proveli akciju kontrole kretanja i boravka migranata iz napuštenih objekata sa ukupno 6 lokacija na ovom području.

Uz asistenciju pripadnika MUP-a USK-a i inspektora Kantonalne inspekcije, relocirano je 28 porodica sa ukupno 127 članova. Unutar tih porodica bilo je 68-ero malodobne djece, te dva maloljetnika bez pratnje.

Svi migranti smješteni su u Privremeni prihvatni centar “Borići” u Bihaću.

(rtvusk)

Fino bogami. Usivak se polako ali sigurno prazni i u Bihac i Kladusu upucuju. Kolegica iz Hadzica kaze, pun ih autobus iz Hadzica krene + ovi sto se preko granice kroz RS utrpavaju. MUP- i Kantonalana inspekcija uspjesno posao odradjuje s tim sto ih locira i nama utrpa - svaka im cast. E, Selmo ima da se snjima ,na tako dobro obavljenom poslu, ponosi.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...