Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 19,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3661

• rucica1

1534

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

Dok se migranti slobodno šeću bez dokumenata po Bihaću kako, kad i kud žele - policija presreće i građane Bihaća koji se kreću pješice i legitimiše ih. Kazna je 100 KM ako nemamo dokumenta?

IMG_20210610_104118.jpg

• Thanks 1
  • Haha 2
  • Sad 1
  • Angry 1

Pa iskreno, ja sam kao djete i srednjoškolac visio na Uni po cijeli dan i po cijelo ljeto. Zadnjih 10 godina samo je posmatram sa obale, nema kupanja. Preledena za moje godine...a rođen sam i živim i sad 20 metara od Une. Ali moram napomenuti najljepši miris mi je kad se izmješa miris Une i miris lipe u cvatu u ovo doba. To je nešto nezaboravno i jednostavno ne bih mogao bez toga

• Like 3
15 minutes ago, Fap mašina said:

Tačno ! Ja sam igrom slučaja danas obišao Unu na neki način od vrkašićkog mosta pa sve uzvodno do dvoslapa i mogu reći da ih samo na rijetkim mjestima NEMA

• Like 1
  • Sad 1
On 15. 06. 2021. at 9:52, 1260 said:

Ne znam ko je to, ali ocito neko vrlo posten. 

Aleja je jebeni geto postala, i zrak je postao crn, koliko ih je. Svi koji su bili u domu i okolnim rupacama, sada su svi u Aleju dosli, leze na travi, dobacuju i tuku se. Vrlo neugodno. 

Oni sa pederskim frizurama, pletenicama i tetovazama sa skupim mobitelima, tj. migranti-dileri, oni zive u kucama na Lukama i dilaju vidno, bez nekog velikog skrivanja na Harmanima (parking kod pekare Luke i kineski zid) i Aleji. Cekaju i prodaju. 

A sto se tice logistike, za ugodan boravak migranata su Ent i Bingo zasluzeni. Ent kod Agrama, dakle, kao da se nesto dzabe dijeli, to su nepregledni redovi i masovna okupljanja ilegalnih migranata.

Dok god se Biscani tako ponasaju, izdaju stanove mafijasima-migrantima koji su vjerovatno uvezani i s nasom policijom, jer sumnjam da nasa policija nista o tome ne zna, a ne poduzima nista, te sverceri i ratni profiteri i ovu situaciju iskoristavali (Ent i Bingo), stanje nece biti bolje. U nasim redovima se treba desiti cistka i linc naroda!

• Like 3

https://www.biscani.net/za-medjunarodno-krijumcarenje-migranata-optuzeni-pakistanci/

Trebalo bi Selmu upitati sta mu to bi sa onmin sporazumom o vracanju ilegalaca u Pakistan. Izgleda da, kako je taj sporazum potpisan, da ih jos vise u zemlju ulaze (naravno ileegalno).

37 minutes ago, jokesOnYou said:

Ne znam ko je to, ali ocito neko vrlo posten. 

Aleja je jebeni geto postala, i zrak je postao crn, koliko ih je. Svi koji su bili u domu i okolnim rupacama, sada su svi u Aleju dosli, leze na travi, dobacuju i tuku se. Vrlo neugodno. 

Oni sa pederskim frizurama, pletenicama i tetovazama sa skupim mobitelima, tj. migranti-dileri, oni zive u kucama na Lukama i dilaju vidno, bez nekog velikog skrivanja na Harmanima (parking kod pekare Luke i kineski zid) i Aleji. Cekaju i prodaju. 

A sto se tice logistike, za ugodan boravak migranata su Ent i Bingo zasluzeni. Ent kod Agrama, dakle, kao da se nesto dzabe dijeli, to su nepregledni redovi i masovna okupljanja ilegalnih migranata.

Dok god se Biscani tako ponasaju, izdaju stanove mafijasima-migrantima koji su vjerovatno uvezani i s nasom policijom, jer sumnjam da nasa policija nista o tome ne zna, a ne poduzima nista, te sverceri i ratni profiteri i ovu situaciju iskoristavali (Ent i Bingo), stanje nece biti bolje. U nasim redovima se treba desiti cistka i linc naroda!

Nasa policija treba u svojim redovima procistiti. Sta nam Ale radi -vidi li on sta se radi (a i premijer se naveliko usutio). :S 

3 hours ago, ST11 said:

https://ba.n1info.com/regija/protest-u-maljevcu-nevladine-organizacije-traze-humaniji-tretman-migranata/
"Ove organizacije traže i slobodu kretanja, ukidanje Frontexa, brisanje granica, ukidanje deportacije."

Ono, kada ti obecani novac zamagli realnu sliku o svijetu oko sebe.

Ovima treba dobro po gujci dati. Oni ugrozavaju cijeli sistem civilizacije. Sto neidu u zemlje iz kojih ilegalci dolaze pa tamo neka stojekaksva prava traze. Dali za ove proteste imaju uopste imaju dozvolu. Bagra necivilizovana.

• Like 3
1 hour ago, Alen11 said:

Ove jazavce je sevap polomit

Ti jazavci su smišljeno tu stavljeni ali ne od svojih istomisljenika nego od politike. Pa cuj htjeli su blokirati granicni prelaz između BiH i Hr. U tom slucaju trpi ekonomija USK a vec smo imali blokadu tih prelaza od strane HR prije samo par dana .Umjesto da su otisli i blokirali prelaze između HR i SLO jer su te dvije zemlje one koje "koče" teroriste na putu u EU sprecavajuci ulazak turista u HR iz ostatka EU. Razmislite

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...