Jump to content
FORUM

Recommended Posts

4 hours ago, Zijo_prvi said:

Kako sav civilizirani svijet tretira ljude bez dokumenata. Policija i civilna zastita. Kazne za bilo kakve usluge migosima u gradu.

Uplašio se pišonja za svoj posao.

imaju Lipu i priča sa kretanjima po Bihaću se polako mora zatvarati.

Ko ce kaznjavati??? Pun grad je stranaca "humanitaraca" i niko ništa ne poduzima. Ne znam kako te spodobe uđu u BiH. Narkomani i dileri koji se na ovaj ili onaj način pokušavaju okoristiti....evo u kombiteksu pored upravne zgrade imaš i par kombija sa njemackim tablicama koji ih dovoze sa Lipe u grad. A nisu ovo naši ljudi sa bauštele nego baš Njemci...odi na samu kapiju Kombiteksa i uvjerit ćeš se

• Like 1
  • Replies 19,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3661

• rucica1

1534

• Barba

1276

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

3 hours ago, Grunf said:

Ko ce kaznjavati??? Pun grad je stranaca "humanitaraca" i niko ništa ne poduzima. Ne znam kako te spodobe uđu u BiH. Narkomani i dileri koji se na ovaj ili onaj način pokušavaju okoristiti....evo u kombiteksu pored upravne zgrade imaš i par kombija sa njemackim tablicama koji ih dovoze sa Lipe u grad. A nisu ovo naši ljudi sa bauštele nego baš Njemci...odi na samu kapiju Kombiteksa i uvjerit ćeš se

Trebali bi raditi oni koji su placeni da odrzavaju red i mir u gradu, ali vaznije je staviti pet patrola i kontrolirati vozila i gradjane koji imaju legalne dokumente, dok ovi ilegalci npr kraj iste te patrole na Ripackom klancu prolaze bez da ih upitaju kida ste krenuli, izgleda da su vaznije EU pare nego sto od nas preko budzeta izvlace

• Like 2
20 hours ago, Zijo_prvi said:

Kako sav civilizirani svijet tretira ljude bez dokumenata. Policija i civilna zastita. Kazne za bilo kakve usluge migosima u gradu.

Uplašio se pišonja za svoj posao.

imaju Lipu i priča sa kretanjima po Bihaću se polako mora zatvarati.

Ljudino, kanton u dubiozi 300 miliona maraka. Administracija pretrpana stranackim kadrom, klijentelizam i korupcija unistavaju budzet kroz javne nabavke, a MUPu nedostaje stotine policajaca na nivou kantona. Ko ce ih zaposliti i jos vaznije kako placati novozaposlene? Sad su im plate redovne, obrazovanju i sudstvu nisu.

Kaznjavati koga? Nekog ko im prodaje dopune? Taksira? Prodaje hranu? Kako te kaznjavati, po kom osnovu? Ima li igdje u zakonu da pise da je zabranjeno prodati carape ili hranu migrantu?

9 hours ago, Haldir said:

Ljudino, kanton u dubiozi 300 miliona maraka. Administracija pretrpana stranackim kadrom, klijentelizam i korupcija unistavaju budzet kroz javne nabavke, a MUPu nedostaje stotine policajaca na nivou kantona. Ko ce ih zaposliti i jos vaznije kako placati novozaposlene? Sad su im plate redovne, obrazovanju i sudstvu nisu.

Kaznjavati koga? Nekog ko im prodaje dopune? Taksira? Prodaje hranu? Kako te kaznjavati, po kom osnovu? Ima li igdje u zakonu da pise da je zabranjeno prodati carape ili hranu migrantu?

Naravno da ne mozes zabraniti prodaju bilo kome ali mozes zabraniti prevoz ilegalnih lica jer je to krijumčarenje..ali isto tako nigdje u zakonu ne stoji da je dozvoljen ilegalni prelazak granice pa ga prelaze...uostalom milion puta smo to prezvakali, zakon jasno kaze ukoliko nekog ne mozes legitimisati moras ga zadrzati dok mu ne otkrijes identitet...a posto su ilegalno ovdje mozes ga vratiti u prvu zemlju iz koje je dosao. Austrija, Slovenija i Hrvatska to rade a vjerujem i ostatak EU 

• Like 3

Kolegica mi je na godisnjem u Hadzicima - veli, po Hadzicima se illegalci vise slobodno nekrecu. U kammpu osiguranje i nedaju im vise da se kud hoce krecu (vjerujem da ih pustaju samo kad s ruksacima za Bihac krenu :/).

2 hours ago, Alen11 said:

Zamisli uzet godisnji i otic u hadzice 

Aaa, sta je tebi? Zena je tamo rodjena - tamo ima svoju kucu, tamo su joj sestre, brat i sva rodbina. E i ti imas logiku svaka ti cast. :( Al, ne brini nadje ona vremena i za otic u druge zemlje.

• Like 1
On 18. 07. 2021. at 21:59, Grunf said:

Naravno da ne mozes zabraniti prodaju bilo kome ali mozes zabraniti prevoz ilegalnih lica jer je to krijumčarenje..ali isto tako nigdje u zakonu ne stoji da je dozvoljen ilegalni prelazak granice pa ga prelaze...uostalom milion puta smo to prezvakali, zakon jasno kaze ukoliko nekog ne mozes legitimisati moras ga zadrzati dok mu ne otkrijes identitet...a posto su ilegalno ovdje mozes ga vratiti u prvu zemlju iz koje je dosao. Austrija, Slovenija i Hrvatska to rade a vjerujem i ostatak EU 

Evo ona gospodja iz UN-a koji je neki dan objašnjavala Šuhretu da treba integrirati one koji žele ostati u Bihaću nakon posjete Hrvatskoj izjavi da Hrvatska ima pravo vraćati ilegalne migrante.Doduše,malo je ubleharila o nasilju na granici i da izbjeglicama,kojih nema,treba omogućiti azil.Mi sve kontra...

• Like 1
  • Haha 1
On 25. 07. 2021. at 21:44, rucica1 said:

Pametni ovi austrjanci. EU se stom odlukom ne slaze ali niko od njih nece da ih u svoju zemlju primi. Ono sto kazu - oni bi s tudjim k. gloginje mlatili.

https://www.biscani.net/austrija-rasporedjuje-jos-vojnika-na-istocnu-granicu-da-bi-zaustavila-migrante/

ma to je samo prica i zamazivanje ociju. Oni i dalje pristizu. Svaki dan oko 200 novih udje u Austriju. Nista bez zice a to ne smije niko izgleda postavii osim Orbana.

Cudi me da nas zajebavaju na granicama zbog corone, cak nam nedaju ni da idemo na neke manje granicne prelaze da udjemo u Sloveniju a ovi mogu harati kuda hoce!

• Like 2
  • Dislike 1

Nažalost još jedna tragedija se desila, petogodišnje djete se utopilo a davno sam rekao da ugrožavaju i vlastitu djecu radi egoističnih interesa. I dalje sam stava da bi centar za socijalni rad onima koji ugrožavaju živote svoje vlastite djece trebao istu oduzeti i preuzeti skrb. Dakle svima koji su došli sa djdcom. Užas

https://www.krajina.ba/migrantska-porodica-pokusala-preci-u-hrvatsku-petogodisnjak-se-utopio-u-uni-ispao-ocu-iz-ruku/

• Like 1

Grunfe a tko ce to uciniti?. Ovo nisu roditelji to je ološ, djeca su im karta za ici dalje gdje oni zele,  lijepi pozdrav 'humanitarcima' koji ovo potenciraju i snose najveci dio odgovornosti za ovakve stvari.. Ova olos je ako nista drugo u Srbiji mogla biti zbrinuta u prihvatnom centru, ali to nije cilj, cilj je docepati se njemacke socijale pod svaku cijenu, jedno dijete manje, nema veze i onako ih rade po putu sve od silne brige za njihovu buducnost. Ovi se nemogu zvati civilzacijom oni su primitivci iz kamenog doba.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...