Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

https://www.ilgiornale.it/news/cronache/violentata-mentre-va-lavoro-milano-non-pi-sicura-1971411.html

ilegalni migrant usao u Italiju brodom prije mjesec  silovao curu od 19 godina, Eu se puni ovakvim sljamom i nemoze me nitko uvjeriti da je to slucajno. U Italiji je konstanto sra nje s ovim africkim olosem a oni i dalje pristizu otprilike 800-1000 na dan preko Libije i Tunisa.

• Like 1

Naravno da nije slucajno. Sve je ovo isplanirano prije par godina. 

Interesantno da svi sada traze od EU opet da primi izbjeglice iz Afganistana. A niko ne govori o tome da Amerika, Engleska i druge zemlje koje su dole ucestovale u ratovima i kranju resursa te zemlje treba da preuzme odgovornost i te ljudi primi.

Niko ne spominje zasto su borci Afganistana se jednostavno povukli i ostavili hrpu oruzja iza sebe, bukvalno se bez metka predali! Ne vjerujem da je to tek slucajno bilo. Vise je za povjerovati da im je neko dojavio da ih u Europi ceka paradiz!

Dok ovaj sljam dovlace u EU i financira ih se iz budzeta gradjanima Njemacke se govori da je neophodno da rade do 70 godine! Narod opet suti, nikad doci pameti!

• Like 2
  • Dislike 1

jos da dodam. Interesantno kako sad svi udaraju na Austriju i kancelara Kurza jer ne zeli da primi izgjeglice iz Afganistana. 

Niko ne spominje da u Austriji 10 % tog stanovnistva ima krivinci dossier, da Austrija ima po broju stanovnika posliej Norveske najvise Afganistanaca u drzavi!

Jucer su nekog ilegalca stopirali na ulazu u Austriju, bio je pun migranata. Dok ih je policija uhvatila odmah su zavikali azil azil! I time je njihov status rijesen. Socijala do groba!

Svaki dan u prosjeku 100 migranata udje u Austriju! Gdje je kraj? Koliko treba prihvatiti?

• Like 3
  • Dislike 1

Zanimljivo talibani kao radikalni muslimani se najvise raduju suradnji sa Kinom i navode da ce biti njihov strateski partner u svemu te otvaranja puta svile.

Sa Kinom koja provodi strateski i planski genocid nad vise od milion Ujgura muslimana .

Kako lijepa kontradiktornost i onda ovi nasi fanatici se raduju uspjehu talibana pozivaju na dzihad a kozojebi popravite zube prvo treba vas progoniti na svakom koraku. 

• Like 2

1 hour ago, Barba said:

Zanimljivo talibani kao radikalni muslimani se najvise raduju suradnji sa Kinom i navode da ce biti njihov strateski partner u svemu te otvaranja puta svile.

Sa Kinom koja provodi strateski i planski genocid nad vise od milion Ujgura muslimana .

Kako lijepa kontradiktornost i onda ovi nasi fanatici se raduju uspjehu talibana pozivaju na dzihad a kozojebi popravite zube prvo treba vas progoniti na svakom koraku. 

Ovoj ljubavi će se pridružiti Rusija i Iran, vro brzo. A onda će im se pridružiti i Srbi (vidjet ces) jer kud svi Turci tud i mali Mujo a bitno je ovim pobrojanim biti kontra ostatka svijeta

29 minutes ago, Grunf said:

Ovoj ljubavi će se pridružiti Rusija i Iran, vro brzo. A onda će im se pridružiti i Srbi (vidjet ces) jer kud svi Turci tud i mali Mujo a bitno je ovim pobrojanim biti kontra ostatka svijeta

Svijetu se ne pise dobro u svakom slucaju na svjetskom podijumu je uskoro nova predstava a kad zaigra Kina tu ce biti svasta. Plakat ce ljudi za Amerikom kao svjetskim policajcem. 

Europa ce se gusiti u migranskoj krizi 

• Like 1

Na jednom njemackom programu, avganistanka koja je bila u posjeti tesko oboljeloj majci i jedva se u ovion za evakuaciju uspjela izvuci, izjavljuje o stanju u Avganistanu te navodi da su na hiljade muskaraca pobjegli.Kako rece da su zene i djeca sami ostali i pita se sta ce s njima biti.  Ja da sam na njenom mjestu bila, ja bi (kad sam vec na njemackom mediju) uputila apel da sve te muske pobjegulje vrate nazad njihovim zenama i djeci. Ona je vec par godina u Njemackoj i dobro vlada jezikom.

• Like 2

On 04. 09. 2021. at 17:21, 1260 said:

A garant moj did rahmetli, ustao iz mezara, otisao na Pljesivicu i krehno šibicu ne bi li optuzili jadne migrante pardon ljude u pokretu..hoće on to

• Like 2

On 06. 09. 2021. at 10:35, Grunf said:

A garant moj did rahmetli, ustao iz mezara, otisao na Pljesivicu i krehno šibicu ne bi li optuzili jadne migrante pardon ljude u pokretu..hoće on to

RTV USK,radi po direktivi,nema tamo časna čo'jka,sve živo zataškavaju,jer su na platnoj listi stranke..ja se nadam nekog sa mudima i dobrim snajperskim gnijezdima,pa brale da ih je skinuti par komada,promjenili bi oni lokacije za pet dana..je's ekstremno,al' izgleda da se drugačije nećemo riješiti gamadi..

• Like 1

https://www.ilgiornale.it/news/cronache/rimini-somalo-accoltella-5-persone-sul-bus-ferito-bimbo-1974635.html

Usljivo ilegalno smece iz kamenog doba nozem ozljedio 5 ljudi, od toga je jedno dijete kojem je zarezao vrat i dijete je u teskom stanju u bolnici.

Usudili su se pitati to ilegalno smece kartu u autobusu. Glavni krivci su lazni humanitarci koji servisiraju ovu stoku.

• Like 1

11 hours ago, Rijecanin said:

https://www.ilgiornale.it/news/cronache/rimini-somalo-accoltella-5-persone-sul-bus-ferito-bimbo-1974635.html

Usljivo ilegalno smece iz kamenog doba nozem ozljedio 5 ljudi, od toga je jedno dijete kojem je zarezao vrat i dijete je u teskom stanju u bolnici.

Usudili su se pitati to ilegalno smece kartu u autobusu. Glavni krivci su lazni humanitarci koji servisiraju ovu stoku.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/somalijac-u-italiji-izbo-cetiri-zene-i-dijete/2303449.aspx

jucer 28 godisnji lik iz Somalije - naravno vec poznati policiji i osudjivan - ubio dvije zene u Becu nozem!

Divna zemlja, divna Europa!

26.9 su nam lokalni izbori i mislim (ne mogu da vjerujem ali tako je) da cu prvi put u historji glasati za desnicarsku stranku!

Edited by Lidjo
  • Like 1
  • Dislike 1

1 hour ago, Rijecanin said:

Lidjo, obitelji zrtva moraju tuziti drzavu i eu kao zajednicu, da ih stoka politicarska iz eu nije dovukla zene bi bile zive, treba tom olosu od politicara vise jednom pokazati zube natjerati ih da osobno odgovaraju za ovakve slucajeve.

Evo sad gledam lokalne vijesti...RTV USK...obuka policajaca MUP-a USK od szrane IC CK ili kog vec da pomazu migrantskoj populaciji koja je u tranzitu kroz nasu zemlju i kanton...hahahahaha...ja ne mogu da vjerujem. Nema tranzita kroz nasu zemlju jer je pokusavaju napustiti ilegalno. Umjesto da sprijece njih uce da ih pustaju...

• Like 1

20 hours ago, Grunf said:

Evo sad gledam lokalne vijesti...RTV USK...obuka policajaca MUP-a USK od szrane IC CK ili kog vec da pomazu migrantskoj populaciji koja je u tranzitu kroz nasu zemlju i kanton...hahahahaha...ja ne mogu da vjerujem. Nema tranzita kroz nasu zemlju jer je pokusavaju napustiti ilegalno. Umjesto da sprijece njih uce da ih pustaju...

u tome i jes problem. Sve zemlje pustaju ih dalje i time salju totalno pogresnu sliku tom narodu. To je znak da i drugi krenu. Dok EU ne pocne sa restriktivnom politikom i ne kaze da je dosta, da nemaju rasta kretati na put, nece ovaj kaos prestati!

• Like 1
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...