Jump to content
FORUM

Migrantska kriza

gerix

Recommended Posts

20 minutes ago, L19.S61. said:

"Nije napolju hladno, samo -1 ja sam mislio da će biti puno hladnije, priča mi čovjek da na Lipi ima samo 380 migranata ostali ili su u gradu ili su iskoristili Božićne praznike za Gejm... 😃"

Migranti su ispred trgovackih centara u Bihaću i na semaforima...prave guzve i zicaju novce

On 06. 01. 2022. at 13:47, rucica1 said:

https://cazin.ba/fazlic-ne-podrzavamo-opciju-da-se-migranti-iz-drugih-opstina-i-gradova-sada-prebacuju-kod-nas-na-lipu/

O MIGRANTIMA SE DUGO NE GOVORI NA DRAMATIČAN NAČIN, JE LI KRIZA KONAČNO POD KONTROLOM?

Nikako ne podržavamo opciju da se migranti iz drugih opština i gradova sada prebacuju kod nas na Lipu

– Bila je skoro polemika i ja sam je pratio. Svađali su se ko je zaslužan za rješavanje migrantske krize, kantonalni premijer Ružnić (NES) ili ministar sigurnosti Cikotić, odnosno SDA. Mislim da ne treba to još slaviti, rano je, još može biti problema. A da se to malo umirilo, jeste, i zapravo je najzaslužniji Grad Bihać i ono što smo mi uradili do sada. Dakle, zemljište, izmještanje van grada, suradnja sa svim nivoima vlasti koji su politički protivnici. Mi smo se najviše borili da bude bolje stanje u našem gradu, a svakome hvala ko je pomogao. Dalje, mi nikako ne podržavamo da se migranti iz drugih opština i gradova sada prebacuju kod nas na Lipu. Miral neka rješavaju, ali ne na našu štetu, jer ne želimo ponovo biti pregaženi nekim novim talasom.

NI GRAĐANI ŠTO SU ČUVALI BIRU VIŠE NEMAJU POTREBU TO ČINITI?

– Bira je bila davno zatvorena i reakcija naših građana rezultat je tog narušenog povjerenja u državne institucije. Desilo se i to da je sve to postalo poligon za političke poene pojedincima. Međutim, Bira je odavno završena priča. Nadam se da nikome ne nedostaju migranti kao problem, jer ulazimo u izbornu godinu i to nam svakako ne treba.

---------------------

Za boldirano treba da se cijela vlada USK bori a ne samo gradonacelnik.

Što se tiče Bire gradonačelnik tu ništa nije poduzeo,ko fol pojavio se prošle nove godine kad smo protestirali samo zbog tv intervjua...ako ćemo o zasluženim braniocima Bire to su Sej Ramić i šačica ljudi i premijer pomalo.. 

• Like 1

• 1 month later...
3 hours ago, Lidjo said:

kakva je trenutno situacija? Posto ova tema skoro zamrila ovdje izgleda mi kao da nema migranata / da je situacija ok....

Ima migranata ali za razliku od prethodnih zima jako malo i nema problema sa njima trenutno. Uglavnom ih mozes vidjeti ispred trgovackih centara gdje zicaju ili na semaforima...sve u svemu podnošljiva zima što se tiče tog problema

• Like 1

• 3 weeks later...

uzas, ovo je vec ne znam koji slucaj od ove bagre?!

Četiri muškarca pokušala silovati 16-godišnju djevojku; Uhićena dva Afganistanca i jedan Iranac, za četvrtim se traga (kroativ.at)

Naravno, preblage su kazne, znaju da se nemaju cega bojati, nemaju sta izgubiti!

vec prije nekoliko sam govorio da je Linc postao uzas oko pruge i bolje neici kao zensko navecer. Mada to vrijedi i za puno drugih gradova u EU. Od slobode i jednog grada sa najmanjom stopom kriminala ove vijesti su sve vise ucestile!

• Dislike 1
  • Angry 1

• 2 weeks later...
7 minutes ago, Haldir said:

Migrant u Bihaću pucao u drugog migranta? Za Fatmira Alispahića je lejletul kadr večeras.

Jbga meni to nije smiješno...moja kćerka se vratila tim putem iz škole samo 15 minuta prije. Srećom. 

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...