Jump to content
FORUM

Recommended Posts

16 minutes ago, Brod u boci said:

Naravno ako se nebude bunilo učinut će to sa svima,ali treba pružati otpor svim raspoloživim načinima.

A tko da se buni? Najgore je što pojedini bišćani imaju direktnu korist od njihovog boravka iznajmljuju im sobe,stanove,kuće,garaže...ti će prvi "humanisti" ustati protiv tebe ili mene

• Like 5
  • Replies 18,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3312

• rucica1

1245

• Barba

1161

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Posted Images

15 minutes ago, Grunf said:

A tko da se buni? Najgore je što pojedini bišćani imaju direktnu korist od njihovog boravka iznajmljuju im sobe,stanove,kuće,garaže...ti će prvi "humanisti" ustati protiv tebe ili mene

Te ljude treba educirati i pitati ih jesu li ustanju vidjet dalje od onih par €ura što misle da su zaradili.Ustvari sijeku granu na kojoj sjede.

Za mene su ti što kolaboriraju,prostituke i ništa više.

• Like 2
16 minutes ago, Brod u boci said:

Te ljude treba educirati i pitati ih jesu li ustanju vidjet dalje od onih par €ura što misle da su zaradili.Ustvari sijeku granu na kojoj sjede.

Za mene su ti što kolaboriraju,prostituke i ništa više.

Ovdje je brat bratu okretao ledja u proslom ratu, da ne pricam o trgovini i svercu, tako da je puna Krajina takvih koji ne vide dalje od nosa... tesko je napraviti nesto, ili rijesiti neki problem, u trulom drustvu. 

• Like 2
  • Aferim! 2

Kao prvo, uopšte ne treba uzimati u obzir da smo mi mali i da ne možemo nista uciniti.

Možemo, važna je volja i da se ujedinimo. Ovog drugog nam manjka jer gradjani osjecaju empatiju prema ilegalnim imigrantima, sjecajuci se ratnih strahota kroz koje smo mi prolazili. Mi smo bili izbjeglice, borili se za komad hljeba, oni su vecinom bivsi ratnici ISIL-a, kojih se treba paziti. 

Mi njima nista duzni nismo. To upamtite dobro. Nasa vojska nije slata u Irak, Afganistan, Siriju, Libiju itd itd. 

Mi nismo ukrali njihovu naftu. Drugi su. Jos je apsurdnije da dolaze u NASU drzavu ljudi iz Alzira, Irana, Pakistana, Nigerije, Somalije, drzava koje uopste nisu pogodjene ratom. Od cega ili koga bjeze? 

Pa hajde, predjite vi u Hrvatsku bez identifikacionih dokumenata, otidjite traziti azil, prava, beneficije... Dobit cete pendrekom preko ledja i zabranu na 5 godina ulaska, kao i u vecini drzava EU.Nase jadne radnike u Njemackoj hvataju u radu na crno, a ne smeta im ubistvo koje se desilo od strane imigranata u Chemnitzu,prije 4 sedmice ,  gdje je covjek u pola dana izboden u parku, kroz par dana se ponovilo ubistvo u gradu pored Chemnitza. Ne znam ime drugog grada, sve se moze na Google provjeriti. 

To je izazvalo ogromne proteste u Chemnitzu. Narod je ogorcen. Ako jedna Njemacka ne moze ili NE ZELI da se nosi sa imigrantima, kako moze jedna Krajina? 

https://youtu.be/4xBNjEbLekg

Pogledajte proteste u Chemnitzu. Kazu, u Njemackoj desnica raste. Pa, neka raste, narod je bijesan, osjeca se izdanim. Za sve sto kazes o imigrantima u Njemackoj, proglase te islamofobom, dobijes otkaz na poslu. 

Da li i nama slijedi isti scenario? 

U Novogodisnjoj noci , na doceku 2016.g u Kölnu, koliko zena je bilo silovano, ne zna se broja... GRUPNO silovano, a 1 200 je bio ukupan broj seksualnih napada. I svi su, 100% , znaci do zadnjeg od strane imigranata nacinjeni. 

Vlada merkelove i mediji su to nastojali zataskati, ali je hrvatski zastitar podijelio snimak na svome fb profilu, koji je odjeknuo u svijetu. Samo dvojica ih je osudjeno za ove gnusne radnje. Samo dvojica!

https://youtu.be/qm5SYxRXHsI

Ko ne vjeruje, neka pogleda. 

U Svedskoj je imigrant ispred trogodisnjeg djeteta, silovao njenu majku. U Italiji su na plazi par njih silovali poljakinju, dok su natjerali njenog momka da to gleda. U Svedskoj su na fb uzivo IMIGRANTI prenosili kako siluju svedjanku. 

U Poljskoj cim su usli, ubili covjeka, zbog piva, u trgovini. Onda su poljaci rekli dostaa i sve ih izbacili. Sad u Poljskoj nema ni jednog imigranta. Kao ni u Madjarskoj. Orbanu svaka cast na zicanoj ogradi. I mogu ih nazivati nacistima, fasistima, ovima, onima, oni nisu doveli sigurnost svojih gradjana u pitanje.

Pa da li iko od vas nocu ostavlja otkljucano? Zasto gradite ograde? Zasto? Jer je obicnom covjeku jasno da nisu svi ljudi dobri, da postoje mnogi zli, nasilni, korumpirani, sa planom u pozadini, pohlepni ...

Jos su imigranti muskarci, od 20-30god, puni hladnog oruzja, a u Sarajevu im nadjose i vatreno. 

Sta trebamo ocekivati? Novi rat? Ovaj put gradjanski? 

Od cetnika smo se odbranili, kazete mi da ne mozemo od imigranata?

Mozda se pitate zasto vlade  sute u Njemackoj, Svedskoj, Francuskoj, UK, Belgiji, Holandiji, Norveskoj, Srbiji, Hr, BIH? Kao prvo jer su vecina njih zionisti, a ovi sto nisu, dobili su ogroman novac, da sute. Prodali svoj narod. 

Zionistima jeste cilj da unesu teror u Europu, izazovu gradjanske ratove, destabilizuju je, oduzmu slobodu govora, kao sto to rade u UK, gdje pakistanske bande siluju djevojcice a svako ko o tome govori, biva zatvoren. 

Njima je i cilj mrznja izmedju krscana i muslimana. Zato uvoze ISIL-ovce, koje Saudijska Arabija finansira, da destabilizuju drzave i uvedu prisilni Serijat. Pozivam svakog muslimana da se kloni takvih, jer ce ga samo u nevolje uvuci. 

Da li od Bosne zele da naprave dzamahiriju, potlace nase zene i da postanemo nova Palestina, koju su svi izdali, ili im je cilj da imigranti krenu napadati, pa da srbi i hrvati imaju izgovor za otcjepljenje? Da Bosna i Hercegovina postane findzan drzava? 

https://youtu.be/G9RWOptbE9g Pogledajte sta se radi na Ilidzi. Doseljavaju se masovno. Vama je to mozda smiiesno, bezazleno, vecina nas ce otici, ali sta je sa onima koji ne zele, ne mogu, koji su stari, bolesni, nesposobni? Da budu robovi arapima? 

Nasa djeca ionako rade za bijedne dnevnice kod nasih, domacih, sta mislite kako ce kod Arapa? Pitajte Indijce, kakav su tretman od strane arapa imali izgradjujuci Dubai? Koliku platu? Koliko ih je poginulo, ubijeno, ali zataskano. 

Zar odgajamo nase kcerke, da bi se udavale za arape i slijedile njihove obicaje? Kalergijev plan jeste da se unisti bijela Europa, zato se i uvoze crnci i Arapi. Jer, kako zionisti smatraju, mijesanje rase stvara manje inteligentne ljude, koji se nece buniti, vec ce slijepo slijediti naredbe. 

https://youtu.be/6JMhuLuDmA0

https://youtu.be/Gw3DYxTeqYY

Kao dobar gradjanin, pripadnik bijele rase, bošnjak, bosanac, državljanin BIH, pozivam vas da ako zelite da se ocuvamo, da se mnozite i ujedinjujete sa sebi slicnima. Ako zelite da ne postanete manjina...a manjine imaju prava, samo ako su "izabrani" ljudi. 

Policijski komesar je rekao kako imigranti provaljuju i pljackaju zato sto nemaju hranu i osiguran boravak. 

Oni hrane imaju. Oni para imaju. Svakodnevno ih dizu u banci. Oni se kockaju. 

https://www.biscani.net/mup-usk-odrzao-sastanak-povodom-migrantske-krize-u-bihacu/

nikako ne dozvolite da MUP USK nama govori da trebamo imati saosjecanja za one koji nam provaljuju u kuce, pljackaju nas i napadaju. 

Mi nismo krivci, vec oni. Mi placamo, iz nasih poreza, MUP USK-a i svaku drugu vlast da nas stite. Ukoliko to ne budu cinili, morat cemo  sami. Predlazem da prijavite svakoga ko izdaje stanove i kuce imigrantima, a apelujem na vas, koji to radite, da prestanete, jer nikakve pare ne mogu kupiti mir i sigurnost, vas i vasih komsija. Ako policija ne reaguje, fotografisite boravke imigranata po stanovima i kucama i objavite na Internet. 

Prozovite one kojima je profit jedino na pameti i one koji nose znacku, ali ne stite gradjane. 

Sto se tice gradonacelnika Fazlica, on je izdao gradjane. 

Od Soroševe fondacije "Open society"- Otvoreno društvo je doniralo 50.000$ gradu Bihacu. 

Znaci Sorosevci brljaju i po Bihacu. 

Evo dokaza...https://www.biscani.net/fondacija-otvoreno-drustvo-bih-gradu-bihacu-odobrila-50-000-usd-za-jacanje-kapaciteta-javnih-preduzeca-i-ustanova/

Sta je to njima gradonacelnik obecao kad dijele sakom i kapom? Taj Soroš uvijek ocekuje protivuslugu. On po cijelom svijetu sprovodi debatni program, gdje se ucenici osjetljivih godina na taj nacin, debatujuci o temama tipa imigracije, mijesanje rasa, uvodjenje komunizma, indoktriniraju i postaju izdajnici svog naroda, ali i sebe samih, samo sto to tada ne budu svjesni. 

Ti debatni programi su ogromni, 20-30godina vec postoje, on dijeli i ne žali, samo da bi mogao svoj plan sprovesti u djelo. Upitajte gradonacelnika Fazlica, koje ustupke je grad, BEZ IKAKVE SAGLASNOSTI GRADJANA, napravio drustvu Open society, da bi dobili donaciju od 50.000$? 

Da su mu prijetili, ako ne prihvati imigrante, otkazom, mogao se povuci, pozvati svoj narod i reci u cemu je stvar, da je ucijenjen i da odlazi...ali ne, ipak su novci u pitanju. 

Nasi politicari moraju znati da oni nisu kao nijemci i svedjani, koji zive u vilama, iznad grada, sa naoruzanim obezbjedjenjem, vec da su i oni ranjivi napadima imigranata, kao i njihova djeca. A, kad rulja krene, ko ce ih zaustaviti? U Grckoj je skoro pronadjen kontejner sa oruzjem, za koji se smatra da je bio namijenjen imigrantima, da pucaju na Grke. 

Nista nisam izmislio. Sve se moze provjeriti. 

Samo ostaje jedno pitanje: Da li smo se tako jako i srdacno, bez straha, borili protiv vanjskih neprijatelja, za ovu drzavu, svoju djecu i unuke, njihovu buducnost, da bismo je tako lahko prepustili onima koji šetaju ovim gradom, kao da je njihov?

• Like 4
10 minutes ago, Jinno Suke said:

Ragnare posto si tI sakom I kapom dijelio savjete I smjernice I ja cu tebi jedan savjet, trci nekom strucnjaku I reci da imas problem I ispricaj mu sve ovo I jos dodaj iluminate, masone, anunakije I ostalu ekipu koja ide u ovom paketu tvom

Ja mislim da bi ti trebao nekom stručnjaku

• Like 3
  • Aferim! 2
13 hours ago, Jinno Suke said:

Ragnare posto si tI sakom I kapom dijelio savjete I smjernice I ja cu tebi jedan savjet, trci nekom strucnjaku I reci da imas problem I ispricaj mu sve ovo I jos dodaj iluminate, masone, anunakije I ostalu ekipu koja ide u ovom paketu tvom

svaka ti cast, hvala ti na najglupljem komentaru koji sam odavno procito.

Kad se nesto ne zeli da se povjeruje onda se govornika naziva lazovom ili teoreticarom zavjera.

Lakse je I to nego povjerovati u istinu, pogotovo kod nasih Bosanaca.

• Like 1
  • Dislike 1
  • Thanks 1

Oskar godine za najboljeg glumca i lagani prolazak kroz Hrvatsku ide Sirijcu 

https://www.klix.ba/vijesti/regija/sirijac-koji-trazi-petogodisnju-kcerku-pobjegao-iz-azila-u-zagrebu/180928037

Kad se saznalo da je usao u Crnu Goru i BiH bez navodno nestale kcerke, nesta i on 😄 pobjegao lagano iz azila u hrvatskoj

Eno ovim nasima u boricima se vucu kablovi za struju

• Like 2
1 hour ago, Venom said:

Oskar godine za najboljeg glumca i lagani prolazak kroz Hrvatsku ide Sirijcu 

https://www.klix.ba/vijesti/regija/sirijac-koji-trazi-petogodisnju-kcerku-pobjegao-iz-azila-u-zagrebu/180928037

Kad se saznalo da je usao u Crnu Goru i BiH bez navodno nestale kcerke, nesta i on 😄 pobjegao lagano iz azila u hrvatskoj

Eno ovim nasima u boricima se vucu kablovi za struju

Eto, neka im i full hd tv ubace i kablovsku. 🤣

• Haha 2
1 hour ago, Ragnar said:

Prijatelju, ja ne pomišljam ni odgovarati na njihove komentare. 

Ovaj koji se izdvaja na forumu, nazivajući nas teoretičarima zavjere; ili je neko iz vlasti ili pored vlasti, pa ima novčanu korist od ILEGALNIH IMIGRANATA , ili je jedan od onih bosanaca koji se svemu podsmijeva, uzima sve zdravo za gotovo i vodi se parolom "neće oni nama ništa, to su naša braća", kojima su preči sirijci, saudijci, iračani, nego srbi i hrvati koji su se borili u Armiji Bosne i Hercegovine. 

Da sutra požele uvesti Šerijat, takvi bi ubijali svoje sugradjanine, a štitili "braću po vjeri". Trećeg objašnjenja nema. 

Mogu razumjeti ove krkane, jedan od njih je i gradonačelnik, koji su bez saglasnosti gradjana stavili oreol svetaca na glave imigranata. Oni od toga imaju koristi, a kakvi su pokvareni, alavi na pare, spremni su i za gore. Od njih znamo sta mozemo ocekivati. 

Gori su mi ovi nesvjesni svoje nesvijesti čije će jadne porodice stradati ni krive ni dužne, zbog njihove naivnosti. 

Glupana se treba paziti i od njih zazirati. 

Do sutra se mogu ismijavati, ali vrijeme teče, zima je sve bliža, ne dao Bog da se nečijem djetetu, majci, sinu, kćerki, djevojci nešto desi. U novogodišnjoj noći i svakom velikom skupu, budite oprezni. Pazite ih se, jer nose hladno oruzje i krecu se u grupicama, ispracajte svoje djevojke kuci, djecu do skole i u skolu. 

U ovoj drzavi pravde i prava nema, te stoga ne dopustite da budete zrtve nicije, branite sebe, svoju imovinu i svoje najblize. One sto vas nastoje uplasiti zatvorom, posaljite u pm, one sto vam govore da saburite, recite im da prime imigrante u svoj dom i prepuste im kuću, auto, porodicu, bracni krevet...

Dok se jednog dana ne ujedinite i ne izadjete na ulicu, da vlastima i imigrantima kazete ciji je ovo grad...

Budite pazljivi, te ne primajte donacije od stranaca, oni uvijek nesto zauzvrat žele. Open Society-Otvoreno društvo je humanitarna organizacija koja i dovodi, finansira, te imigrante. Njima ne bih vjerovao ni da mi kažu sunce je žuto, mada sam znam da jeste. 

Dijelite poznanicima, prijateljima, komsijama, ukucanima snimke o kriminalu, silovanjima, provaljivanjima, ubistvima, kradjama koje su izvrsili i jos uvijek vrse ILEGALNI IMIGRANTI U svijetu i u Krajini. 

Ne štedite nikoga. Narod zaslužuje da zna istinu. 

Čini mi se da se pojedini boje istine, pa u svojoj nemoći, napadaju nas, ali neka... vrijeme će pokazati ...

Neko reče, stranci su problem, bilo da su bogati ili siromašni. Naravno da su problem. Stranci koji se naseljavaju, planski. Osoba srednje klase, iz Kuvajta, Saudijske Arabije, koja par stotina hiljada plati nekretninu u Bosni i Hercegovini, sumnjam da zeli doci samo na par sedmica godisnje. Presusit ce nafta, njihovi izvori vode, a Bosna i Hercegovina je za njih dzenet sto se tice prirodnih bogastava. Pronasli su rupu u zakonu koja im omogucava da prave citava naselja. 

Ako vi smatrate da je to dobro za vas, samo naprijed, pozdravljajte, aplaudirajte . I vi i korumpirani političari. Samo kroz par godina, kad se demografski izmijeni sastav stanovništva u BIH, dragi politicari, mafijasi, papci, podguzne muhe, dezurni forumasi, skitnice, pijanice i neradnici, ne zalite za vremenima kad je BOSNOM i Hercegovinom koračao ponosni bosanac i hercegovac i onaj najgori bio bolji od tih koji ga zamjeniše. 

Ne žalite za tim vremenima, jer se više nikad, vratiti neće. 

Više se neću oglašavati na forumu, ali mudrim glavama Bihaća, Krajine i BIH, želim svako dobro. Da sreća i hrabrost prate vas i vaše porodice. Budite mi pozdravljeni.

Jinno suke aka lord voldemort aka onaj koji se izdvaja aka necu ni da citam te tvoje gluposti nismo u istom realmu

Edited by Jinno Suke
  • Dislike 1
  • Haha 1
1 hour ago, Ragnar said:

Prijatelju, ja ne pomišljam ni odgovarati na njihove komentare. 

Ovaj koji se izdvaja na forumu, nazivajući nas teoretičarima zavjere; ili je neko iz vlasti ili pored vlasti, pa ima novčanu korist od ILEGALNIH IMIGRANATA , ili je jedan od onih bosanaca koji se svemu podsmijeva, uzima sve zdravo za gotovo i vodi se parolom "neće oni nama ništa, to su naša braća", kojima su preči sirijci, saudijci, iračani, nego srbi i hrvati koji su se borili u Armiji Bosne i Hercegovine. 

Da sutra požele uvesti Šerijat, takvi bi ubijali svoje sugradjanine, a štitili "braću po vjeri". Trećeg objašnjenja nema. 

Mogu razumjeti ove krkane, jedan od njih je i gradonačelnik, koji su bez saglasnosti gradjana stavili oreol svetaca na glave imigranata. Oni od toga imaju koristi, a kakvi su pokvareni, alavi na pare, spremni su i za gore. Od njih znamo sta mozemo ocekivati. 

Gori su mi ovi nesvjesni svoje nesvijesti čije će jadne porodice stradati ni krive ni dužne, zbog njihove naivnosti. 

Glupana se treba paziti i od njih zazirati. 

Do sutra se mogu ismijavati, ali vrijeme teče, zima je sve bliža, ne dao Bog da se nečijem djetetu, majci, sinu, kćerki, djevojci nešto desi. U novogodišnjoj noći i svakom velikom skupu, budite oprezni. Pazite ih se, jer nose hladno oruzje i krecu se u grupicama, ispracajte svoje djevojke kuci, djecu do skole i u skolu. 

U ovoj drzavi pravde i prava nema, te stoga ne dopustite da budete zrtve nicije, branite sebe, svoju imovinu i svoje najblize. One sto vas nastoje uplasiti zatvorom, posaljite u pm, one sto vam govore da saburite, recite im da prime imigrante u svoj dom i prepuste im kuću, auto, porodicu, bracni krevet...

Dok se jednog dana ne ujedinite i ne izadjete na ulicu, da vlastima i imigrantima kazete ciji je ovo grad...

Budite pazljivi, te ne primajte donacije od stranaca, oni uvijek nesto zauzvrat žele. Open Society-Otvoreno društvo je humanitarna organizacija koja i dovodi, finansira, te imigrante. Njima ne bih vjerovao ni da mi kažu sunce je žuto, mada sam znam da jeste. 

Dijelite poznanicima, prijateljima, komsijama, ukucanima snimke o kriminalu, silovanjima, provaljivanjima, ubistvima, kradjama koje su izvrsili i jos uvijek vrse ILEGALNI IMIGRANTI U svijetu i u Krajini. 

Ne štedite nikoga. Narod zaslužuje da zna istinu. 

Čini mi se da se pojedini boje istine, pa u svojoj nemoći, napadaju nas, ali neka... vrijeme će pokazati ...

Neko reče, stranci su problem, bilo da su bogati ili siromašni. Naravno da su problem. Stranci koji se naseljavaju, planski. Osoba srednje klase, iz Kuvajta, Saudijske Arabije, koja par stotina hiljada plati nekretninu u Bosni i Hercegovini, sumnjam da zeli doci samo na par sedmica godisnje. Presusit ce nafta, njihovi izvori vode, a Bosna i Hercegovina je za njih dzenet sto se tice prirodnih bogastava. Pronasli su rupu u zakonu koja im omogucava da prave citava naselja. 

Ako vi smatrate da je to dobro za vas, samo naprijed, pozdravljajte, aplaudirajte . I vi i korumpirani političari. Samo kroz par godina, kad se demografski izmijeni sastav stanovništva u BIH, dragi politicari, mafijasi, papci, podguzne muhe, dezurni forumasi, skitnice, pijanice i neradnici, ne zalite za vremenima kad je BOSNOM i Hercegovinom koračao ponosni bosanac i hercegovac i onaj najgori bio bolji od tih koji ga zamjeniše. 

Ne žalite za tim vremenima, jer se više nikad, vratiti neće. 

Više se neću oglašavati na forumu, ali mudrim glavama Bihaća, Krajine i BIH, želim svako dobro. Da sreća i hrabrost prate vas i vaše porodice. Budite mi pozdravljeni.

Zaista iskren,mudar i faktom podkovan post.Nema se što dodati niti oduzeti.Čitajući imam dojam da sam ga lično pisao i hvala ti što si mi preuzeo posao da bih napisao isto kao i ti.

Nažalost si u pravu i oni nisu svjesni što im se sprema.EU tj. Njemačka odjednom olakšava bosancima ulazak i dodjelu radne dozvole i slabo pkaćene poslove pored 1,500.000 migranata koji su na socijali i tako namjerno prave prazninu u BiH i krajini tj. vakum kojeg će popuniti stim što će osnovati Hot Spot točke za migrante koji namjeravaju da usele u vaše domove u krajini, jer su tu izvan EU a i u jednom dijelu evrope koji ima islam za religiju.Znači jednim potezom rješavaju se i slabe BiH kao zemlje u kojoj su muslimani veliki dio stanovništva sa još gorim tj. radikalnijim islamistima kojima nepaše stil života BiH muslimana i koji će se svakim danom sve i više boriti protiv starosjedioca zbog hrane,smještaja,žena i djevojaka ( hormoni rade i kod njih) i preživljavanja.Pošto neće moći dalje preko croatije napetost će rasti svakog dana sve više i više i biti će otvoreniji sukobi.Kad dođe do gerilskog rata jer je većina od njih kriminalna sa ratnim iskustvima,onda ste najebali.Vi mladi nemate iskustva kao borci koji su ili već pomrli ili ušli u starost.

Vodićete krvaviji rat 100 puta više od onog protiv četnika.Na kraju će zapad one što preostanu pobombardirati pod okriljem da mora intervenirati da bi zaustavio rat iz humanitarnih razloga bla bla bla, to će pomesti što ostane i riješio se je zauvijek problema islama na balkanu.

Zašto nema takvih problema s migrantima u Novom gradu( RS),isto su na granici,ili drugim graničnim gradovima u RS?

Zašto Dodik kupuje hiljade dugih cijevi i zapad to toleriše ( zato što je Dodik upućen u to i treba im kao puferzona prema evropi protiv islamizacije kad krenu sukobi u BiH tj. krajini oni im je prvi štit )

Razmislite malo,pojedite poneki orah pun je omega 3 nezasićenih masnih kiselina,pokreće cerebrum,neurone i sinapse i na kraju razmišljanje.

Nemate pojma što vam se tu sprema a vi sjedite i čekate ,odpor!

• Aferim! 1
  • Thanks 2
5 hours ago, Ammar said:

Ukrao je mobitel rođaku, ali smo uspjeli naći parazita i vratiti mobitel!! Evo screenshot onima što ih sažaljevaju sa messengera. 

Izmeđo ostalih sadžaja bilo je i bolesnih pornića  i tako tih sranja. Fuj... Parazit. 

Screenshot_2018-09-29-14-40-26.png

Screenshot_2018-09-29-14-46-36.png

I ovakvim debilima naša policija dozvoljava da se nesmetano kreću gradom...kako pustiti djecu sama da idu u školu...kako se eto opustiti na predstojećim jesen u gelenderima...kako uopšte normalno šetati ulicama kad moraš veleslalom zbog njih praviti...a mi šutimo...

• Like 2
  • Aferim! 1
9 minutes ago, Neuron said:

I ovakvim debilima naša policija dozvoljava da se nesmetano kreću gradom...kako pustiti djecu sama da idu u školu...kako se eto opustiti na predstojećim jesen u gelenderima...kako uopšte normalno šetati ulicama kad moraš veleslalom zbog njih praviti...a mi šutimo...

6 minutes ago, Kula said:

Svaka cast pa dijelite ove informacije na forumu, neka narod zna lik i (ne)djelo ovih kleptomana, govana i kriminalaca. 

I onda nas sarajlije prozivaju za "nehumanizaviju". 

Beka ih vode sebi kuci. Cccc

Opet kažem nisu svi isti,ali je jako malo onih izuzetaka! Velika većina je problematična. Najviše je ološa.

Edited by Ammar
  • Like 2
26 minutes ago, Sherbert said:

Amerikanci uvezu šta njima treba, obezbjede stan, integracijski kurs i posao. Ali mi ne pravimo razliku među ljudima,  bez obzira da l' inžinjer ili narkoman izvoli 2 kvadratna metra u Borićima za šator i par obroka na dan. Još mora strepiti hoće li ovaj brod u boci doći i u ime oDpora iskandžijati

To i jeste problem što su ih smjestili sve na 1 mjesto, i to još u centar grada, a pored što taj ološ uznemirava i ostale migrante oni kradu, provaljuju, opijaju se, kockaju itd...Sa ovim donacijama od EU su mogli napraviti sve van grada i razdvojiti ološ od onih kojima je pomoć najpotrebnija...Ali de, ovo što se sada dešava i što će se dešavati je rezultat nesposobne vlasti.

• Like 1
On 22. 09. 2018. at 12:00, Sherbert said:

Pa jesu li migranti ili Bišćani uništili most od 1,5 milion KM, Pasarelu. Ostavljaju li migranti svaki vikend tonu smeća na betonu i drugim mjestima uz Unu i po parku. Ko je prije migranata dobacivao curama po parku. Čovjek bi pomislio čitajući komentare bihaćkih plemića da je ovdje prije migranata bio Monte Carlo. Otkud im mobiteli i pare? Dobiju od rodbine iz Njemačke kao i vi. Ne ostaje se njima u Bihaću kao ni Bišćanima. Samo EU.

Ovaj što piše o isilovcima iz Irana, drvenim kolibama i IQ 65 je ili opasniji ili zatucaniji od 90% migranata.

Prijatelju, očito nisu duže vremena u Bihaću. Bišćanima je zabranjeno da idu na beton u noćnim satima, dok su migranti svaku noć tamo. To što su ljudi koji su sišli sa brda i planina, pa došli živjeti u grad uništili most i pasarelu i slično, to je druga stvar.

A što se migranata tiče, očito nisi dovoljno informisan. Ne dobijaju oni novac od porodica iz Njemačke, nego im šalje "neko" iz Turske, taj neko ko je organizovao sve ovo. Isti taj im daje telefone koji se vraćaju nakon što oni stignu na svoje odredište, kako bi drugi migranti dobili telefon. Ovdje niko ne postavlja nikakve teorije zavjere, nego pričaju ljudi ono što se dešava i što neko čak i IQ 60 može skontati, a ti si očito i ispod tog nivoa. Vrjeđaš čovjeka koji je ovdje napisao filozofski rad, i priložio dokaze i potpuno je u pravu. Ne budi lijen, pročitaj šta je napisao, istraži malo, pogledaj oko sebe. Bit će ti jasnije! :)

• Aferim! 1
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...