Jump to content
FORUM

Recommended Posts

36 minutes ago, Fugaziii said:

Mnogi su otisli trbuhom za kruhom, mnoge mozete pronaci po lokalnim narodnjackim kafanama i klubovima, a neki jednostavno ne izlaze, druze se po privatnim kucama i stanovima, posebno kada padne mrak, jer gdje da budu napolju? U kaficima, da sjede s migrantima? Ili mozda u parku, da isto sjede s migrantima? Ili mozda migranti upravo sjede u njihovim kucama (lol). Kada treba boriti se za buducnost, za sebe, za nas, mladi su vjerovatno u obliznjem kaficu posmatraju druge kako se zalazu za njih... mozda sam nesto propustila...

Pa desava se njihovo naseljavanje Bosne na godinama uvjetovano raseljeno Bosanskohercegovacko tlo.... (samo mala recka u velikom planu)

Ja sam to davno govorio i negdje cito. Prvi val je bio u ratu kad su mudze dosli. Drugi val je bio prije par godina kad du arapi masovno kupovali zemlju i kuce i gradili. Eh sad ovaj treci val je onaj vjerovatno zadnji. Uzmemo li u obzir kako se oni mnoze, nece dugo potrajati i postacemo manjima u ovoj drzavi.

• Like 2
  • Dislike 2
  • Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3618

• rucica1

1500

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

UŽAS U FREIBURGU 
Mladu Hrvaticu koja je iselila u Njemačku silovalo 14 azilanata, u grmlju se iživljavali čak četiri sata

Drogirali je pićem i odvukli u grmlje.

Prema izvješću policije Freiburga 21-godišnji azilant Majd H. i još 14 azilanata starih od 19 do 30 godina silovali su 18-godišnjakinju ispred diskoteke nakon čega su je bespomoćnu ostavili u grmlju punih četiri sata.

Od njih 15, sedmorica su Sirijci, jedan osumnjičenik ima njemačku putovnicu, dok za preostalu sedmoricu nema podataka o nacionalnosti ali se po tetovažama sumnja u bivše pripadnike ISILOVIH svetih ratnika.

Svi se sada nalaze u pritvoru, osim glavnog osumnjičenika Majda H., koji je u bijegu. Zbog podebljeg kriminalnog dosjea za njim je već odavno raspisana tjeralica.

Omamio je u klubu
Nesretna djevojka upoznala se s Majdom H. preko njegovih prijatelja. Majd H. je djevojci dao tabletu ecstasy nakon čega joj je dao i piće. Prema policijskom izvještaju, nakon što se djevojka omamila, oko ponoći, Majd H. odveo ju je u obližnje grmlje gdje ju je, osim Majda H, seksualno zlostavljalo još 14 osoba, piše Bild.

Djevojka je rekla policiji da se, zbog velikih ozljeda i unutarnjeg krvarenja anusa i vagine zbog omamljenosti, nije mogla pomaknuti ni tražiti pomoć iz grmlja. Istog dana djevojka je podnijela prijavu za silovanje nakon koje je policija na temelju DNK sjemena otkrila počinitelje.

Otac Majda H. potvrdio je da je njegov sin te noći bio mrtav pijan i nije ništa govorio, već je samo otišao spavati tvrdeći da sigurno nije konzumirao drogu te da je od droge bio “čist već godinu i pol” s obzirom na to da je prošao ciklus odvikavanja.

Nakon zločina Majd je otišao kući i mirno prespavao te ujutro nestao. Kada je policija s pet patrolnih automobila došla ispred kuće, otac i majka morali su identificirati glavnog krivca silovanja preko tetovaže na slikama.

Otac je za Bild kazao da je Majd, koji se u Siriji volio slikati s kalašnjikovom, već i prije imao problema s policijom i bio osuđen zbog agresivnog ponašanja te je kazao da će “ako je stvarno silovao djevojku, učiniti sve da bude kažnjen i nestane iz Njemačke”.

Kako je više od milijun bliskoistočnih imigranata bilo dopušteno da poplave Njemačku uz obećanje da će dobiti beskrajnu skrb a očito i ‘lake’ njemačke žene za silovanja, kulturalno obogaćivajući običaj ‘taharrush’ je došao s njima u Europu. Prvi incident masovnog javnog zlostavljanja pojavio se na Novogodišnju noć u Kölnu i na drugim mjestima kad je stotine žena zlostavljano i napadano u cijeloj zemlji.

Cijelo ovo vrijeme prikrivaju se brojna zlostavljanja u prihvatnim centrima i azilima kao i po ulicama Njemačke i drugih europskih gradova.  U ovom video njemačke televizije ZDF, vidimo da se  igra silovanja sada igra na njihovim donedavno mirnim javnim bazenima. Mlade Njemice tako svjedoče o neugodi, strahu i zbunjenosti koju proživljavaju na javnim bazenima u svojoj zemlji.

U svemu ovome nemoguće se ne osvrnuti na policijsko izviješće iz 2015 godine iz Zagreba koje pokazuje da među svim zločinima drastično raste samo broj silovanja!

Tako su Zagrebački policajci tako  u prvih šest mjeseci 2015. godine imali  za riješiti 32 silovanja, dok ih je godinu prije zabilježeno 24 slučaja manje, što za tako mali grad predstavlja veliki skok u samo godinu dana od 500%!

PRVOOSUMNJIČENI MAJD H. 21 godina 182 cm 78kg
DRUGOOSUMNJIČENI MUHAMED D. 30 godina 198cm 117 kg

475DB98D-74E1-4C37-94B8-3F2370A04FA8.jpeg

• Like 1
8 minutes ago, Alen Pašić said:

Fugazii ,makar neko iz Hr sabora se oglašava dok se ovdje sa vrha države niko ne javlja. Kad padne mrtva glava ili silovanje neke curice valjda će onda javiti . Kurve prodane.

Nece ni tada, vjeruj mi. Pa veci od njih ne reaguju na takva devijantna ponasanja, zasto bi sacica kvazi-politicara, poltrona i gmizavaca ispuzalih iz nekog kamenjara htjeli i mogli nesto??? Te Vlade treba izignorisati i narod treba da pocne da sebe stiti i ako se ovako nastavi nema druge vec uzeti stvar u svoje ruke. Kolinda kITarevic ako potpise tu konvenciju svjesno ce potpisati buduce istrebljenje hrvatskog naroda, a to vrijedi i za nase. Austrija, Madjarska, Rusija i SAD su u startu to odbile, i svaka im cast.

• Like 2
20 minutes ago, Alen Pašić said:

Fugazii ,makar neko iz Hr sabora se oglašava dok se ovdje sa vrha države niko ne javlja. Kad padne mrtva glava ili silovanje neke curice valjda će onda javiti . Kurve prodane.

Ja sam još prije pisao na forumu da mi treba da se obratimo za pomoć republici HR i samoj Kolindi . Jer mi smo od strane naše države prepušteni sami sebi vrh države i svemogući zaštitnik Bošnjaka Bakir ništa ne poduzima a još uvijek je član predsjedništva !

• Like 2
4 minutes ago, Barba said:

Ja sam još prije pisao na forumu da mi treba da se obratimo za pomoć republici HR i samoj Kolindi . Jer mi smo od strane naše države prepušteni sami sebi vrh države i svemogući zaštitnik Bošnjaka Bakir ništa ne poduzima a još uvijek je član predsjedništva !

Nije li ovaj narod davnih dana trebao iskazati nepovjerenje porodici Izetbegovic usljed njihovih izdaja istog tog naroda throughout the history??

• Like 4

Kad sile poput Francuske i Njemacke nisu u stanju da se izbore sa ovim problemom, sta ocekivati od lokalne zajednice u USK? O kakvim online peticijama da pricamo, ili slicnim s*anjima? Puno je supljih... ljudi koji znaju u cemu je sustina problema, treba da odrede jasne ciljeve, u okviru realnih mogucnosti, i da iste stave pred nos nadleznima. Glavni problem nisu migranti u Bihacu, Kladusi, taksisti koji prevoze iste po okolnim brdima... toga ce biti i vise. Problem su migracije stanovnistva svjetskih razmjera, kao i nasa suplja granica preko koje prelazi ko kako hoce, a mi tu ne mozemo nista, ili jako malo. Da se rijesi problem u izvornom obliku koji imaju gradjani BiH, potrebno je drzavno jedinstvo i politicka volja. Krace receno, da budemo drzava u pravom smislu rijeci. A znamo da su sanse za to nikakve ili skoro nikakve. 

Bihac, odnosno USK moze malo toga napraviti, tj. samo ublazavati simptome, dok ne pocne pravo lijecenje. 

• Like 3
11 minutes ago, Grunf said:

I mene to zanima...samo prva tri dana se o tom pisalo i to je to

pa vjerovatno se dosta slabije provode ovih dana obzirom da je njih opet pun i krcat grad, posebno onaj dio od mupa prema novoj cetvrti i aleji.... Znaci, imam osjecaj da ih sad ima i vise nego sto ih je bilo haha...

• Like 2
  • Sad 1

puno ih je, kažu na stotine pohvatano u hrvatskoj i sad su vraćeni nama. čitao sam na HR portalima da ih oko plitvica ima jako puno i da se čak sami prijavljuju Policiji jer su iscrpljeni

a kontrole su oslabile to je sigurno

a što se tiče IOM-a ii grada to će tata i sin da rješe😎

• Aferim! 1
Just now, sk64 said:

puno ih je, kažu na stotine pohvatano u hrvatskoj i sad su vraćeni nama. čitao sam na HR portalima da ih oko plitvica ima jako puno i da se čak sami prijavljuju Policiji jer su iscrpljeni

Zasto ih u BiH vracaju.Znaju da su iz Srbije dosli. Zasto ih odmah za Srbiju ne vracaju.EU ih takodje u zemlje gdje su boravili i prijavljeni bili vraca.Hrvatska je dio EU zasto po njihovim uzorima ne postupa. Kad ih u BiH, oni ce opet i dalje pokusavati - samo sebi agoniju produzavaju. Te troskove mogu iz tog EU fonda nadoknaditi (EU je donijela zakljucak da se migranti, u zemlje gdje su boravili ili prvi put usli,nazad u te zemlje vracaju).  

Evo Peter Van der Auweraert na BHT kaze da mu je gradonacelnik rekao da je u Bihacu u trgovinama porastao promet 6-7%,

moj gradonacelnice nije samo u trgovinama vec mozda bi narodu bila potrebna i sigurnost za djecu te za sviju nas

• Sad 1

Da za zenom i dijetetom od koju godinu hakaju sister, i ispracaju pogledima njih 8 ispred ADNE, da policija kaze to zastitarska koja je nadlezna za objekat rijesava, da se treba potom obavijestiti policija, jer su u kosu kao i prosijaci, da kazu zastiti svoju porodicu, da je to nasa duznost, da idu pod pratnjom nasom. Pa u roku 48 sati smo ledeni ljudi, sta se ovo desava, ok sve globalno i regionalno, ali ovo od grada i vlasti cuti i dozivjeti sramota. Sta se ovo sprema, strasno, da kad bude svrsen cin nekog zla, onaj ko dozivi zlo treba u trenutku silovanja i ubistva reagovati, ali ne i prije, cccc.

• Like 3
17 hours ago, SAMO_REALNOST said:

Sve je ovo legalizirano-isfiltrirana pandorina. A Bihac, eh, rat bio, odnio najvrijednije, ostala gorcina, usla pohlepa i zlo u ljude, razjedinila ljubomora, nismo svjesni, mogli smo bolje, ne cijenis dok ne izgubis kazu. Moze se sve, a sve je u ljudima. 

Baš isfiltrirana Pandorina.

A ta razjedinjenost će sve balkanske narode koštati.

17 hours ago, Grunf said:

Danas je i svedski ambasador bio.Nakon posjeta turskog,holandskog,norveskog i svedskog ambasadora Bišću u samo par dana, tačno me strah onog što nas vjerovatno ocekuje

O majko mila... Točno te strah uhvati.

16 hours ago, Barba said:

Posjećuju više Šukija od predsjedništva 😂😂

Vidi svak šta je u igri trajni smještaj migranata u Bihaću , vole ambasadori i dati koji dinar godišnje Bihaću nego plaćati socijalu generacijama to je jasna računica , još ovi naši glupani misle da su strance zajebali 😂😂

Točno to.

Morate naći neki način da se pobunite dok nije prekasno.👍

15 hours ago, Fugaziii said:

Nova cetvrt - jedna od ruta, iskacu iz svake ulicice, a u jednu pd kuca su ponovno provalili naaakon sto su iz iste istjerani i ista zapecacena. Hajmo mi svi u mup kolektivno i traziti dozvole za oruzje, pa nek se zapitaju sta mi sad mutimo hahaha

Čuj, provaljuju u zapečaćeno?! Ne boje se oni policije ni nikoga. Pravac MUP- morat ćete se zaštititi sami, izgleda.

8 hours ago, Grunf said:

Ovo vise nije nikako dobro,trebaju nam novi protesti.Veći,masovniji,radnim danom u radno vrijeme,totalna blokada i nema mrdanja dok se grad totalno ne isprazni.Vise me nije briga hoce li me nazvati fasistom,rasistom,islamofobom,ksenofobom.Neka me zovu kako ko hoce.Vrijeme je da se grad blokira,vrijeme je da se blokira vlada,iom,sve moguce institucije.Vrijeme je da se spasavaju građani a ne vise samo grad.Borba za opstanak.Treba nam "zvučno" ime koje ce pozvati građane na ulicu.Ovako vise ne ide

Organizirajte se i napravite to! 👍

• saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...