Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Na zalost, pitanje je dana kad ce se isto i kod nas dogoditi, tako je kad nam gradski gazda potpise da sabirni centar bude tako reci u centru grada, ne jedan vec odma dva na dvije razlicite gradske strane tako kad krenu praviti gluposti da cijeli grad imaju pod kontrolom

• Like 2

Šuki je priznao JAVNO da je na svoju ruku bez ičijeg odobrenja dao đački dom.Osim kakve takve reakcije profesora Seja niko drugi nije reagirao.Pitam se da li je iko podnio krivicnu prijavu protiv Šukija? Ako nije znaci da svi u GV rade onako kako ovaj kaze.JA cu u svoje ime to učiniti u slijedecim danima.Samovolja nacelnika i onda gradonacelnika koju smo imali od kraja rata na ovamo ne smije prolaziti vise nekaznjeno.Moram samo vidjeti šta i kako

• Like 7
  • Thanks 2

Baksaiski most, skola, 15 metara od skole, 2 napustene rusevne kuce, obje u privatnom vlasnistvu, vlasnici tih objekata prisutni, i kako ne primijete migranti im se uvlace svaku noc u dvoriste, u navedene kuce, dok ljudi spavaju oni zauzimaju. Sad imas situaciju da su u tim kucama oni nadzor vecernjih i jutarnjih sati, kraj skole, kraj najprometnije ceste, mosta....Zvali policiju jednu noc, dosla, komsija nije ni znao da ima podstanare. Pa covjek ode na posao i tako u ne znanju zeni i djeci ostavi ljepotu. Rezultat noc poslije takav da su migranti opet tu. Stane njih par na semaforu, izvidi kuce, jedan stoji drugi potajno ulaze. I ti idi spavaj, ustaj na posao, zena, djeca, dok ti migranti izvidjaju situaciju po mahali, drze u neizvjesnosti. Ako ovo nije nasilno zauzimanje teritorije ne znam sta je onda. ZAUZIMAMJE TERITORIJE. Koji djavo vise trpimo, da sutra se parkira u dvoriste i da strepim, da OSVAJAJU, kako nazvati nego PRISILNOM, FIZICKOM OKUPACIJOM, I ZAUZIMANJEM PROSTORA. Da cekamo smaknuce nase???

• Like 5
  • Sad 3

3 minutes ago, SAMO_REALNOST said:

Baksaiski most, skola, 15 metara od skole, 2 napustene rusevne kuce, obje u privatnom vlasnistvu, vlasnici tih objekata prisutni, i kako ne primijete migranti im se uvlace svaku noc u dvoriste, u navedene kuce, dok ljudi spavaju oni zauzimaju. Sad imas situaciju da su u tim kucama oni nadzor vecernjih i jutarnjih sati, kraj skole, kraj najprometnije ceste, mosta....Zvali policiju jednu noc, dosla, komsija nije ni znao da ima podstanare. Pa covjek ode na posao i tako u ne znanju zeni i djeci ostavi ljepotu. Rezultat noc poslije takav da su migranti opet tu. Stane njih par na semaforu, izvidi kuce, jedan stoji drugi potajno ulaze. I ti idi spavaj, ustaj na posao, zena, djeca, dok ti migranti izvidjaju situaciju po mahali, drze u neizvjesnosti. Ako ovo nije nasilno zauzimanje teritorije ne znam sta je onda. ZAUZIMAMJE TERITORIJE. Koji djavo vise trpimo, da sutra se parkira u dvoriste i da strepim, da OSVAJAJU, kako nazvati nego PRISILNOM, FIZICKOM OKUPACIJOM, I ZAUZIMANJEM PROSTORA. Da cekamo smaknuce nase???

Koje su to kuce? One dvije jedna nasuprot druge na samom semaforu sa "hatinacke" strane?

39 minutes ago, saco said:

Na zalost, pitanje je dana kad ce se isto i kod nas dogoditi, tako je kad nam gradski gazda potpise da sabirni centar bude tako reci u centru grada, ne jedan vec odma dva na dvije razlicite gradske strane tako kad krenu praviti gluposti da cijeli grad imaju pod kontrolom

Nije da branim, ali nije samo Suhret kriv. Kriva je citava drzavna vlast, jer su od starta podmetanjem nasih guzica Evropskoj uniji dopustili ovo. Za ovo se ljudi moji zna godinama i zna se kako sta treba i gdje treba, samo kako su isli redom i servirali to drzavama, onda je svaka drzava za sebe procjenjivala isplativost svoje uloge u tome svemu. Mozete i sami vidjeti da su neke drzave kategoricne u tome da ne zele ucestvovati u ovim gehanijama, i te zemlje i njihovi duznosnici i predsjednici su procijenili da je bolje sacuvati svoj narod i zivu glavu, koliko toliko dugo i duze nego ostali. Realno, i nasi su u startu trebali da zatvore granicu cim je Srbiji prisla prva tura migranata, jer oni nemaju kuda nego preko nas u EU. Znaci da se granica odmah zatvorila i da se to odmah rijesilo ne bi sad imali ovo sto imamo, ni vi ni ja ni niko tu generalno sad ne moze nista posebno napraviti jer se stvar vec desila. Druga stvar, dokaz za to je cinjenica da je u drzavu uslo preko 15.000 migranata kada su oni objavili AH KRENULA RUTA PREKO NAS, kad je vec vidno bilo svima da ih je mnogo uslo u zemlju. I klupko se dalje razvija, znamo kako... samo sto ga nasi levati od politicara pokusavaju pokupiti nazad, samo ne ide im, obzirom da se iz viona vidi da isti profil ljudi s kojima smo trenutno zaglavili ovdje je isti onaj profil koji hara Evropom. A ovaj narod sto ih brani treba ili na lobotomiju poslati ili ih staviti u tor s njima, jer opravdavanje njihovog ponasanja i njihovih postupaka, te namjerno svjesno zmirenje na sve sto rade meni te ljude ne razlikuje mnogo od migranata...

Edited by Fugaziii
  • Like 3

7 minutes ago, Grunf said:

Koje su to kuce? One dvije jedna nasuprot druge na samom semaforu sa "hatinacke" strane?

Znas, i znamo, a brojcano nemocni ovdje.

Upravo dva migranta šetaju ulicom musanovic mahala i pregledavaju dvorišta. Dugo su se zadrzali kod kuće dr. Zekerijaha Alagića gledajući u njegovom pravcu i nešto komentarisu. Zatim otišli prema pekari kuss gdje nisu ulazili i opet se vratili i otišli prema gradu

IMG_20181103_104511.jpg

IMG_20181103_104823.jpg

• Aferim! 1

Treba pripaziti, imaju oni svoje sheme za pracenje, tipa stave veci kamen ili nesto pred pvratima i na ulazima kuca, pa prolaze dan dva tuda, ako kroz dva-tri dana kamen ostane na tom mjestu, smatraju tu kucu napustenom i provaljuju.... Isto tako bacaju na prozore blato i slicno, pa ako to niko nakon koji dan ne ocisti smatraju je napustenom i upadaju, i masa drugih shema. Na Novoj cetvrti su bili interesantni jedan dan, kada ih je poganjala policija jer su pravili neku gehaniju, pa su redom trcali mahnito i od kuce do kuce pokusavali otvoriti vrata da ulete unutra da se sakriju, zamislite trku kroz ulicu i upadaju u dvorista i lupaju na vrata pokusavaju provaliti da udju, usprkos cinjenici da su unutra mozda ljudi, i da ih drugi ljudi gledaju.... treba silu na njih, odma cim ih vidis odma silu, nek znaju da nisu dobrodosli i da nece raditi, nek se ne boje policije, i ne moraju, nek se boje nas. A kod nas sta je ljudi i demobilisanih boraca s ptsp-jem vidjeces kad ljudima pukne film, ja se toga najvishe bojim, da ce se desiti to jer drugacije nece moci.

• Like 3
  • Aferim! 1

@Fugaziii Slažem se, ni ja ne mislim da je samo Šuhret kriv, al' se svi redom trebaju prozvati. Ako išta više mrzim od laži je licemjerje. Zajebana je čitava ova situacija, ljudi samo izviru, imaju zacrtan cilj i nema nego tako. Samo ne kontam šta misle kad dođu u te obećane zemlje, ako ne misle raditi, od socijale neće dugo poživiti i bit će deportovani odakle su i došli. Svima smetaju, jer nemaju jednostavno naš evropski mentalitet i ne poštuju nikakva pravila. Samo što evropa nije toliko rigorozna kao zemlje iz kojih dolaze, pa to sve guta, umjesto da se to riješi po kratkom postupku. Primjer UAE : tamo ih je dosta radilo, a pošto sad sve više naših balkanaca dolazi, rješavaju ih se. Ako kojim slučajem ti radnik priđe blizu i ne daj bože povisi ton, iste sekunde će biti deportovan. A kad to uradi u npr. Njemačkoj, još će ti "žrtva" ispasti krivac i fašista. Ružno je reći, ali ti su ljudi nažalost navikli na rigorozne sisteme i samo taj način razumiju.
Samo što će ih se EU riješiti brzo, a naša jadna Bosna nikad, jer se ni u čemu složiti ne možemo. Sarajevo ih ne gleda svaki dan i niko iz političkog vrha apsolutno ne daje nikakve izjave povodom ovog. Kao da se ova kriza ne dešava.... :/

• Like 1

9 minutes ago, Fugaziii said:

Treba pripaziti, imaju oni svoje sheme za pracenje, tipa stave veci kamen ili nesto pred pvratima i na ulazima kuca, pa prolaze dan dva tuda, ako kroz dva-tri dana kamen ostane na tom mjestu, smatraju tu kucu napustenom i provaljuju.... Isto tako bacaju na prozore blato i slicno, pa ako to niko nakon koji dan ne ocisti smatraju je napustenom i upadaju, i masa drugih shema. Na Novoj cetvrti su bili interesantni jedan dan, kada ih je poganjala policija jer su pravili neku gehaniju, pa su redom trcali mahnito i od kuce do kuce pokusavali otvoriti vrata da ulete unutra da se sakriju, zamislite trku kroz ulicu i upadaju u dvorista i lupaju na vrata pokusavaju provaliti da udju, usprkos cinjenici da su unutra mozda ljudi, i da ih drugi ljudi gledaju.... treba silu na njih, odma cim ih vidis odma silu, nek znaju da nisu dobrodosli i da nece raditi, nek se ne boje policije, i ne moraju, nek se boje nas. A kod nas sta je ljudi i demobilisanih boraca s ptsp-jem vidjeces kad ljudima pukne film, ja se toga najvishe bojim, da ce se desiti to jer drugacije nece moci.

Civilizacijski u zaostatku i na svaki dr. demokratski nacin, ali zato LOGISTICKI I TAKTICKI jako dobro uhodani. Pracenje, dojave, izvidjanje, za nas su profesionalci u anarhijskom smislu. Zauzimanje privatnih i objekata koji su pod okriljem vlasti, a koji su u nekoj fazi devastacije ili napusteni su zauzeti na prisilan i samovoljan nacin s njihove strane. Sta to znaci, okupacija, zauzimanje.....

• Like 4

Oni su zbog toga tu. I nece se njih Evropa rijesiti, Evropa ih je dovela s razlogom (razlog nije slab natalitet i jeftina radna snaga, nemojte se zavaravati s onim sto se servira - glupo je. Ko je vidio civiliziranom narodu povecavati stopu nataliteta sa mentalitetom pecinskih ljudi - JA HOCU-UZMEM TOLJAGU-DOBIJEM MILOM ILI SILOM). Evropa ce to uraditi, samo je pitanje koje zemlje ce se uspjeti tome oduprijeti, a ako im podje za rukom sto rade, te zemlje ce biti u manjini i na ovaj ili onaj nacin ce se i na njih prosiriti. Ti ljudi imaju bugove u glavi i ti tu nista ne mozes. Njih jednostavno nije moguce socijalizirati niti civilizirati. Evo citam kako u njemackoj, zbog ogromnog broja silovanja koje cine migranti, u migrantske kampove uvode seksualnu edukaciju, ahahahaha, kao ko god dodje u kamp ne moze ga napustiti dok ne prodje "edukaciju", mislis obuku haha... Za tako napredan narod i uspjesan, jako su glupi i retardirani u mozak.

• Like 3

Sinoc je sivi kombi austrijskih tablica, cini mi se, dosao pun migranata i istovario ih na parkingu kod biblioteke.Bio sam u voznji pa nisam uspio slikati tablice a kad sam se zavratio bio je otisao.Grupa tih migranata se zaputila prema musanovica mahali.Svi imamo mobitele i pozivam vas da slikamo tablice i saljemo policiji.Ja sam stekao dojam da cak i građani susjednih zemalja ucestvuju u prevozu ilegalnih migranata prema Bihacu iz pravca Sarajeva jer koriste novonastalu situaciju sa policijskom kontrolom da ih prosvercaju do grada i time zaradjuju.Policija je sinoc u gradu pretresala i kombije stranih tablica to sam vidio a na brklji su doslovno istresli iz gaca jednog migranta vjerojatno sa dobrim razlogom.

• Like 5

Sinoc je i kroz centar, po informacijama kolegice koja je s prozora gledala, grupa od oko 60tak migranata lijepo komotno odsetala se u pravcu CENTAR - UL. DR. IRFANA LJUBIJANKICA...

Mislim da niko normalan ne može misliti da su oni tu zbog slabog nataliteta i jeftine radne snage. Prvo što dok im se ne riješi status, ne mogu raditi, zatim im se riješi status na taj način da ih se deportuje. U Austriji se recimo ne zadržavaju plaho, a oni koji ostanu su većinom deportovani. I to prvo putem standardnih avio linija, pa su počeli da se namjerno uneređuju, tako da ne mogu biti prevezeni. Pa ih sad prevoze vojnim avionima. Za sve ima način. I kad tad će se pobuniti državljani svake od tih država i ta će stvar biti riješena, jer će možda samo 0,01% njih dobiti državljanstvo. Samo što se evropa vodi ženevskom konvencijom, ljudskim pravima itd i moraju biti veoma pažljivi u postupcima. Pogotovo Njemačka :D Zbog toga je i cijela ova stvar napeta. 

• Like 3
  • Aferim! 1

3 minutes ago, maloperro said:

Mislim da niko normalan ne može misliti da su oni tu zbog slabog nataliteta i jeftine radne snage. Prvo što dok im se ne riješi status, ne mogu raditi, zatim im se riješi status na taj način da ih se deportuje. U Austriji se recimo ne zadržavaju plaho, a oni koji ostanu su većinom deportovani. I to prvo putem standardnih avio linija, pa su počeli da se namjerno uneređuju, tako da ne mogu biti prevezeni. Pa ih sad prevoze vojnim avionima. Za sve ima način. I kad tad će se pobuniti državljani svake od tih država i ta će stvar biti riješena, jer će možda samo 0,01% njih dobiti državljanstvo. Samo što se evropa vodi ženevskom konvencijom, ljudskim pravima itd i moraju biti veoma pažljivi u postupcima. Pogotovo Njemačka :D Zbog toga je i cijela ova stvar napeta. 

Ma ti zakoni se trenutno svi koriste iskljucivo protiv domicilnih naroda drzava EU...nema to veze sa stvarnoscu i sa ispravnoscu. Ovo sto mi sad govorimo ovdje na forumu ce se strogo kaznjavati kao govor mrznje za koju godinu, ako ne i od sljedece odmah, budite sigurni. Zato sto se njih s razlogom konkretno dovodi u evropu. Sreco moja, nisu oni tu da rade, da zarade, da stvaraju vrijednosti, upravo suprotno tu su da zive od tvog stvaranja vrijednosti, da sve dobiju bedze i samo zatos to su dosli, i da unistavaju sve evropsko, kulturno naslijedje kakvo do danas poznajemo. O tome pun internet (Kalergijev plan - doduse pomalo "ispravljen" usljed odredjenih desavanja, pa je par izmjena legno na ruku ostvarenju toga plana). I to je tako.....  Kamo srece da nije... To su ljudi koji stvarno nisu dobri u glavi, i kao takvi sluze svrsi. Nemamo mi love i moci dovoljno da se svega toga rijesimo.... Neces nikad ni imati.... Gledaj ko nam vodi zemlju... A ko ih je izabrao??? Isti ti ljudi koji sad placu nad migrantima, glupani neobrazovani nesvjesni, ispod krava iz kamenjara sidju u grad jednom u 2-4 godine da glasaju, uzas... sve sto je bilo ucenjaka, akademskih gradjana, profesora, naucnika, pisaca, strucnjaka u raznoraznim oblastima, sve je to podavno napustilo zemlju, zato sto su znali sta ce se desiti, i zato sto nisu htjeli biti dijelom ove propale nacije.

• Like 3

14 minutes ago, maloperro said:

Friedrich Nietzsche: “Doktrina jednakosti! Ne postoji otrovniji otrov: jer izgleda ko da je propovjeda pravda, a zapravo je kraj pravde… ‘Jednakost jednakima; nejednakost nejednakima’ – to bi bila prava pravda: i njena nužna posljedica, ‘nikad ne čini nejednake jednakima’.” 

Mi nismo kao oni. Oni ne mogu niti ce ikada biti kao mi. 

• Like 2
  • Aferim! 1

12 minutes ago, Fugaziii said:

Ma ti zakoni se trenutno svi koriste iskljucivo protiv domicilnih naroda drzava EU...nema to veze sa stvarnoscu i sa ispravnoscu. Ovo sto mi sad govorimo ovdje na forumu ce se strogo kaznjavati kao govor mrznje za koju godinu, ako ne i od sljedece odmah, budite sigurni. Zato sto se njih s razlogom konkretno dovodi u evropu. Sreco moja, nisu oni tu da rade, da zarade, da stvaraju vrijednosti, upravo suprotno tu su da zive od tvog stvaranja vrijednosti, da sve dobiju bedze i samo zatos to su dosli, i da unistavaju sve evropsko, kulturno naslijedje kakvo do danas poznajemo. O tome pun internet (Kalergijev plan - doduse pomalo "ispravljen" usljed odredjenih desavanja, pa je par izmjena legno na ruku ostvarenju toga plana). I to je tako.....  Kamo srece da nije... To su ljudi koji stvarno nisu dobri u glavi, i kao takvi sluze svrsi. Nemamo mi love i moci dovoljno da se svega toga rijesimo.... Neces nikad ni imati.... Gledaj ko nam vodi zemlju... A ko ih je izabrao??? Isti ti ljudi koji sad placu nad migrantima, glupani neobrazovani nesvjesni, ispod krava iz kamenjara sidju u grad jednom u 2-4 godine da glasaju, uzas... sve sto je bilo ucenjaka, akademskih gradjana, profesora, naucnika, pisaca, strucnjaka u raznoraznim oblastima, sve je to podavno napustilo zemlju, zato sto su znali sta ce se desiti, i zato sto nisu htjeli biti dijelom ove propale nacije.

Trenutno ispada stvarno tako, da ti zakoni štete nama. I sad se puno toga na forumu može okarakterisati kao govor mržnje, nije to ništa novo. Znam kako je bilo kad je prvi val počeo prelaziti granice. Stoji naoružana vojska, a migranti idu i jednostavno su ih morali pustiti da prođu. Nisu smjeli pucati na njih, što je sasvim logično u normalnom svijetu, jer nismo divljaci. Civilizacijski način je možda spor, ali će biti sproveden. Kako se Njemačka fino ogradila - u kojoj državi se prijave, tu će biti i vraćeni. Sve ovo neće biti toliko kobno po nas, koliko po Hrvatsku. 

Nismo ni mi baš najsvjesniji svega, pogledaj izlaznost na izbore. Ljudi uopšte ne izlaze, jer misle da s tim neće ništa postići. Dok je u EU zemljama izlaznost preko 80%. U dosta zemalja je desnica prevagnula, baš zbog bunta naroda jer ljevica malo radi po pitanju migranata. Ima dosta videa/intervjua, i ljudi mahom govore da nisu za desnicu, ali da svoje vladajuće na taj način kažnjavaju. To je vrhunac civilizacije !!  

• Like 3

pozdrav svima,

Ovo je moj prvi post na forumu. Iz Tuzle sam i imate moju podrsku protiv ova banda migranata i nasih pederski politicara koji ne zele da rjesavaju sigurnost gradjana u bihacu

nazalost ljudi u Sarajevu i po Tuzli su vecina slijepi i glupi isto kao nasi pederski politicara i ne nude vam nikakv pomoc da rjesevate ovu migrantsku krizu i da vrate sigurnost u vasem gradu. makar moralno ako ne nemogu finansiski jel tako?

evo ja bas neki dan cuo kako jedna 'gospodja' iz Tuzle price kako ste vi biscani "racisti" i "fasisti" i slicno zbog protesta a glupaca ni jedan dan nije provela u bihacu da vide uzasne scene i kako vi trpite sa stalnim problemima. Zaboravila je kako da upravo nisu bili tih "fasista" i "racista" iz 5 korpusa mi bosnjaci ne bi ni postali ovdje na ovom svijetu u nasoj prelijpoj bosni i krajini.

bogami ja u sve ovo vrijeme osjecam se kao biscanin i da sam imao priliku protestirao bi sa vama danas. Jer ovi iz Sarajeva i Tuzle su nikakvi bosnjaci. sve FGR-ovci, budzetlije i komjunare. 

vi ne samo branite bihac, nego i krajinu i cijelu bosnu. to ljudi nisu ni svjesni ali polako ce se narod probuditi.

jer bosna nije na prodaju - ni susjedima a bogami ni migrantima

• Like 7
  • Aferim! 2
  • Thanks 2

12 minutes ago, 1260 077 said:

Friedrich Nietzsche: “Doktrina jednakosti! Ne postoji otrovniji otrov: jer izgleda ko da je propovjeda pravda, a zapravo je kraj pravde… ‘Jednakost jednakima; nejednakost nejednakima’ – to bi bila prava pravda: i njena nužna posljedica, ‘nikad ne čini nejednake jednakima’.” 

Mi nismo kao oni. Oni ne mogu niti ce ikada biti kao mi. 

Njega je gotivilo i dosta nacista, tako da je to sve upitno....mene je više dojmio ovaj njegov citat : "Onaj ko se s čudovištima bori treba paziti da i on sam čudovište ne postane" :) 

• Aferim! 1

10 minutes ago, maloperro said:

Njega je gotivilo i dosta nacista, tako da je to sve upitno....mene je više dojmio ovaj njegov citat : "Onaj ko se s čudovištima bori treba paziti da i on sam čudovište ne postane" :) 

Mislim da bi kod Ničea, nasoj situaciji i mentalnom sklopu drzave i svijeta najbolje prijale sljedece:

“Ono što ljudi izbjegavaju isključujući lažljivca nije toliko sama prevara nego šteta nastala prevarom. Ono što oni mrze nije sama prevara, nego neugodne posljedice varanja. Na sličan ograničen način čovjek sada hoće samo istinu: želi ugodne, za život povoljne posljedice istine.”

i

“Civilizirane klase i nacije su pokošene velikom groznicom za prezirno bogatstvo. Nikad prije svijet nije bio svjetskiji, a nikad nije bio prazniji ljubavi i dobrote.”

i

“Socijalizam se može nadati da postoji samo na kratko tu i tamo, a i tada uz uporabu najekstremnijeg terorizma. Zbog ovog razloga se tajno priprema za vladavinu kroz strah i zakucava riječ ‘pravda’ u glave poluobrazovanih masa kao čavao tako da ih opljačka njihovog razuma… i stvori u njima mirnu savjest za zlu igru koju će igrati.”

(sad kad razmislis ovaj lik kao da je onda zivio za danas..... master)

Edited by Fugaziii
  • Like 3

2 minutes ago, Fugaziii said:

Mislim da bi kod Ničea, nasoj situaciji i mentalnom sklopu drzave i svijeta najbolje prijale sljedece:

“Ono što ljudi izbjegavaju isključujući lažljivca nije toliko sama prevara nego šteta nastala prevarom. Ono što oni mrze nije sama prevara, nego neugodne posljedice varanja. Na sličan ograničen način čovjek sada hoće samo istinu: želi ugodne, za život povoljne posljedice istine.”

i

“Civilizirane klase i nacije su pokošene velikom groznicom za prezirno bogatstvo. Nikad prije svijet nije bio svjetskiji, a nikad nije bio prazniji ljubavi i dobrote.”

Hahah, hej ako ćemo guglati citate, mogle smo i kafu pristaviti :P (nikako da skontam jesil lik il žena) xD 

Kontam ja sve tebe što pišeš, i sigurna sam da ima istine u svemu. Pred nama je da vidimo, al' mislim da se slažemo u jednom : Bit će sranje.  Samo je pitanje po koga ? :D 

• Haha 1

7 minutes ago, maloperro said:

Hahah, hej ako ćemo guglati citate, mogle smo i kafu pristaviti :P (nikako da skontam jesil lik il žena) xD 

Kontam ja sve tebe što pišeš, i sigurna sam da ima istine u svemu. Pred nama je da vidimo, al' mislim da se slažemo u jednom : Bit će sranje.  Samo je pitanje po koga ? :D 

JA SAM ZENA! hahahahahhahah

bice sranja po nas, po koga drugog..... vec imas problem...  a jel ce sto posto u 3 protesti na trgu? da se iskradem s posla haha :D

• Aferim! 1

10 minutes ago, maloperro said:

Tacno. Istu foru jednakosti prodaju i komunisti, i borci za ljudska prava, i humanitarci i religijski tumaci i ....No ostavimo to po strani Nietsche je ipak bezvremenski i univerzalan. Ako nije u pravu onda postavi sebi par pitanja i pokusaj pronaci odgovore da li bi se orodio/orodila sa migrantom/migranticom, da li bi mogla sa njima rostiljati, voziti se u istom autobusu bez maske, opravdati njihov stav da je zena kurva ako obuce kratku suknju, uzeti za kuma ili kumu.....

• Like 1
  • Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...