Jump to content
FORUM

Recommended Posts

6 hours ago, maloperro said:

A kad to uradi u npr. Njemačkoj, još će ti "žrtva" ispasti krivac i fašista.

To su ti evropska posla- žrtva je uvijek kriva i sigurno je fašist koji širi "govor mržnje", što god to značilo, kad se požali da su je grupno silovali.

Šta je nosila mini suknju i išla sama po noći- ne, to nije rekla neka seljačina s Balkana, nego gradonačelnica Koelna nakon onog novogodišnjeg divljaštva.

• Replies 19,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3617

• rucica1

1497

• Barba

1266

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Slusaj da ti ja kazem, pa neka me banira ko hoce, kraj moje kuce je napustena kuca i tri puta smo tjerali ILEGALCE mada smo istu kucu zatvorili ali oni opet ulaze, imam dvoje djece ispod 10 godina i t

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Posted Images

Just now, Sinbad said:

Nisu to gradjani susjednih zemalja. Ogromna je dijaspora dosla, mnogi vjerovatno hoce da zarade neki Euro i dok su na odmoru ovdje.

Ma naravno ali sinoc sam vidio na pretresu putnicke kombije iz hr,au i cak sam vidio bugarske tablice na jednom kombiju

Sarajevo ih ne gleda svaki dan i niko iz političkog vrha apsolutno ne daje nikakve izjave povodom ovog. Kao da se ova kriza ne dešava.... :/

Mediji sve trpaju pod tepih i prešućuju. U Hrvatskoj isto. Kod nas su stranci s područja EU vlasnici svih većih novina i televizija, osim HRT- a koji tako i tako ne zna tko mu glavu nosi.

6 hours ago, SAMO_REALNOST said:

Civilizacijski u zaostatku i na svaki dr. demokratski nacin, ali zato LOGISTICKI I TAKTICKI jako dobro uhodani. Pracenje, dojave, izvidjanje, za nas su profesionalci u anarhijskom smislu. Zauzimanje privatnih i objekata koji su pod okriljem vlasti, a koji su u nekoj fazi devastacije ili napusteni su zauzeti na prisilan i samovoljan nacin s njihove strane. Sta to znaci, okupacija, zauzimanje.....

Da, to znači to. I vjerojatno namjerno uznemiruju građane da se pobune, pa da ih Merkelica i ostala stoka počnu "spašavati" od vaših "divljaka" kao i od naše "brutalne policije"  koju hrvatska glupa i kratkovidna pučka pravobraniteljica non- stop proziva.

• Like 1
3 minutes ago, eva said:

Samo ne kontam šta misle kad dođu u te obećane zemlje, ako ne misle raditi, od socijale neće dugo poživiti i bit će deportovani odakle su i došli. 

Tesko je to deportovati, preduga, preskupa i ponekad cak nemoguca procedura. Od njih 100 mozda 1 ili 2 se uspije deportovati, ali prakticno moras platiti avion za jednog ili 2 covjeka ako ih naprimjer gonis za Afganistan ili Irak. A mozda pitas od cega misle zivjeti ako ne rade. Dovoljno je samo popricati sa nasim ljudima koji su vec tamo i mogu ti reci sta im je glavna grana, to je vecinom na crno trgovina, a ako je neko sklon kradji, naprimjer u Pakistanu nema sta ukrasti, od koga ce ukrasti u Pakistanu, Afganistanu, Iraku i slicno, a dok u Njemackoj djeca nose telefone po 300 EUR i vise, laka meta i eto para. Ne kazem da su svi migranti ovakvi, ovo se samo odnosi na one za koje pitas od cega misle zivjeti u Njemackoj. :)

• Like 1
6 hours ago, Fugaziii said:

Oni su zbog toga tu. I nece se njih Evropa rijesiti, Evropa ih je dovela s razlogom (razlog nije slab natalitet i jeftina radna snaga, nemojte se zavaravati s onim sto se servira - glupo je. Ko je vidio civiliziranom narodu povecavati stopu nataliteta sa mentalitetom pecinskih ljudi - JA HOCU-UZMEM TOLJAGU-DOBIJEM MILOM ILI SILOM). Evropa ce to uraditi, samo je pitanje koje zemlje ce se uspjeti tome oduprijeti, a ako im podje za rukom sto rade, te zemlje ce biti u manjini i na ovaj ili onaj nacin ce se i na njih prosiriti. Ti ljudi imaju bugove u glavi i ti tu nista ne mozes. Njih jednostavno nije moguce socijalizirati niti civilizirati. Evo citam kako u njemackoj, zbog ogromnog broja silovanja koje cine migranti, u migrantske kampove uvode seksualnu edukaciju, ahahahaha, kao ko god dodje u kamp ne moze ga napustiti dok ne prodje "edukaciju", mislis obuku haha... Za tako napredan narod i uspjesan, jako su glupi i retardirani u mozak.

Pa normalno da ih "educiraju" kad je u velikom broju kultura iz kojih dolaze ovi doktori nauka seks=silovanje. To se ne educira nego naglavačke baca iz države.

• Like 1
  • Haha 1

Mislim da niko normalan ne može misliti da su oni tu zbog slabog nataliteta i jeftine radne snage. Prvo što dok im se ne riješi status, ne mogu raditi, zatim im se riješi status na taj način da ih se deportuje. U Austriji se recimo ne zadržavaju plaho, a oni koji ostanu su većinom deportovani. I to prvo putem standardnih avio linija, pa su počeli da se namjerno uneređuju, tako da ne mogu biti prevezeni. Pa ih sad prevoze vojnim avionima. Za sve ima način. I kad tad će se pobuniti državljani svake od tih država i ta će stvar biti riješena, jer će možda samo 0,01% njih dobiti državljanstvo. Samo što se evropa vodi ženevskom konvencijom, ljudskim pravima itd i moraju biti veoma pažljivi u postupcima. Pogotovo Njemačka :D Zbog toga je i cijela ova stvar napeta. 

Da, nitko normalan. Ali normalni su tu u manjini.

Evo, Hrvatska je naglavačke izglasala zakon da za dobivanje državljanstva ne moraš poznavati kulturu i jezik (kao, zbog djece iseljenika, mo´š mislit- mater će i u Irskoj s djecom govoriti svoj jezik, jbt, zato se i zove materinji, a što će se ta iseljenička djeca vraćati u ovu vukoj*binu od države, koja će se u međuvremenu i zaratiti s ovima koji forsiraju planine i rijeke, na to mogu reći samo dijabolično ha- ha i koga vi j*bete, pa nismo još svi retardirani).

A drugi zakon je "mjera za osposobljavanje na radnom mjestu za migrante, prema kojoj bi svaki migrant imao pravo na mjesečnu naknadu od 2.752 kuna (inače, tolike su ti "bolje" mirovine u Hrvatskoj, oko 350 eura, ili plaće blagajnica po Konzumima i ovakvim metastaziranim tajkunskim tumorima od trgovina, a naknada s Burze za naše nezaposlene je ne znam točno kolika, ali barem trostruko manja) uz plaćene troškove prijevoza, osiguranja pri HZMO-u (Mirovinsko) i doprinosa u zaštiti na radu, uz plaćeno mentorstvo i troškove nastave te polaganje ispita.

Iz aviona je vidljivo da EU diktira da primimo masu migranata. Teren se ubrzano priprema i novinskim hvalospjevima o migrantskim patnjama i fašizmu starosjedilaca- jučer i danas mediji deru li ga deru istu pjesmu.

Ma ti zakoni se trenutno svi koriste iskljucivo protiv domicilnih naroda drzava EU...nema to veze sa stvarnoscu i sa ispravnoscu. Ovo sto mi sad govorimo ovdje na forumu ce se strogo kaznjavati kao govor mrznje za koju godinu, ako ne i od sljedece odmah, budite sigurni. Zato sto se njih s razlogom konkretno dovodi u evropu. Sreco moja, nisu oni tu da rade, da zarade, da stvaraju vrijednosti, upravo suprotno tu su da zive od tvog stvaranja vrijednosti, da sve dobiju bedze i samo zatos to su dosli, i da unistavaju sve evropsko, kulturno naslijedje kakvo do danas poznajemo. O tome pun internet (Kalergijev plan - doduse pomalo "ispravljen" usljed odredjenih desavanja, pa je par izmjena legno na ruku ostvarenju toga plana). I to je tako.....  Kamo srece da nije... To su ljudi koji stvarno nisu dobri u glavi, i kao takvi sluze svrsi. Nemamo mi love i moci dovoljno da se svega toga rijesimo.... Neces nikad ni imati.... Gledaj ko nam vodi zemlju... A ko ih je izabrao??? Isti ti ljudi koji sad placu nad migrantima, glupani neobrazovani nesvjesni, ispod krava iz kamenjara sidju u grad jednom u 2-4 godine da glasaju, uzas... sve sto je bilo ucenjaka, akademskih gradjana, profesora, naucnika, pisaca, strucnjaka u raznoraznim oblastima, sve je to podavno napustilo zemlju, zato sto su znali sta ce se desiti, i zato sto nisu htjeli biti dijelom ove propale nacije. 

Kao i obično, od riječi do riječi istina. 👍

6 hours ago, 1260 077 said:

Mi nismo kao oni. Oni ne mogu niti ce ikada biti kao mi. 

Niti ne žele, a to je ono najopasnije.

Trenutno ispada stvarno tako, da ti zakoni štete nama. I sad se puno toga na forumu može okarakterisati kao govor mržnje, nije to ništa novo. Znam kako je bilo kad je prvi val počeo prelaziti granice. Stoji naoružana vojska, a migranti idu i jednostavno su ih morali pustiti da prođu. Nisu smjeli pucati na njih, što je sasvim logično u normalnom svijetu, jer nismo divljaci. Civilizacijski način je možda spor, ali će biti sproveden. Kako se Njemačka fino ogradila - u kojoj državi se prijave, tu će biti i vraćeni. Sve ovo neće biti toliko kobno po nas, koliko po Hrvatsku. 

Točno tako. Super mi je što još ima ljudi neopranog mozga koji jasno vide.

• Thanks 2
1 minute ago, eva said:

Da, nitko normalan. Ali normalni su tu u manjini.

Evo, Hrvatska je naglavačke izglasala zakon da za dobivanje državljanstva ne moraš poznavati kulturu i jezik (kao, zbog djece iseljenika, mo´š mislit- mater će i u Irskoj s djecom govoriti svoj jezik, jbt, zato se i zove materinji, a što će se ta iseljenička djeca vraćati u ovu vukoj*binu od države, koja će se u međuvremenu i zaratiti s ovima koji forsiraju planine i rijeke, na to mogu reći samo dijabolično ha- ha i koga vi j*bete, pa nismo još svi retardirani).

A drugi zakon je "mjera za osposobljavanje na radnom mjestu za migrante, prema kojoj bi svaki migrant imao pravo na mjesečnu naknadu od 2.752 kuna (inače, tolike su ti "bolje" mirovine u Hrvatskoj, oko 350 eura, ili plaće blagajnica po Konzumima i ovakvim metastaziranim tajkunskim tumorima od trgovina, a naknada s Burze za naše nezaposlene je ne znam točno kolika, ali barem trostruko manja) uz plaćene troškove prijevoza, osiguranja pri HZMO-u (Mirovinsko) i doprinosa u zaštiti na radu, uz plaćeno mentorstvo i troškove nastave te polaganje ispita.

Iz aviona je vidljivo da EU diktira da primimo masu migranata. Teren se ubrzano priprema i novinskim hvalospjevima o migrantskim patnjama i fašizmu starosjedilaca- jučer i danas mediji deru li ga deru istu pjesmu.

Meni je, Evo, ovo sve vec na granici smijesnog. Znaci onima koji vide sts se radi, onima koji su uradili zadacu, ovo sve para usi i kopa oci. Gledas i slusas sta ljudi iz vrha drzava pricaju, gledas sta mediji obavljuju, kako se narod koprca, boje se da ne bi komsija rekao da su hejteri, a sve je to toliko kontradiktorno stvarnom stanju, i ne vjerujes je li moguce da ljudi ne vide, je li moguce da je svijet na globalnom nivou toliko slab i bespomocan, i upitas se na kraju a cekaj da nisam ja lud. Ee majkemi nekad mi bas dodje da sebe udarim, jer kontam nema koristi ici lupati u glavu druge ne bi li se probudili. Mene licno frustrira sve ovo, jer vidim, jer znam sta se desava i malo tu sta mogu. Ali i dalje ima u meni tracak nade da mozda bude neki boom i ljudi se dignu, onako "kontinentalno" i ne dopuste da im se zatre historije i trag.... Maybe baby

• Like 1
5 hours ago, Sadik said:

Direktno direktoru skole odes i zahtjevas da se postave zastitari oko skole i pozove policija dok ih se vidi, jer su ugrozena djeca. 

I njihova je obaveza  da obezbijede sigurnost djece u skoli i van nje.

Da su roditlji slozni, prvo sto bi uradili , dogovorili bi se da djeca ni u jednoj skoli u Bihacu nece dolaziti na nastavu dok se ne steknu sigurnosni uslovi. 

@Grunf

Ovo ti je najbolji savjet. Ili se organizirajte da netko iz susjedstva gleda školu, ili netko od roditelja tko radi u smjenama, što je Fugazi spominjala, "neighbourhood watches". Policija neće tu puno, ne znam za vašu, al´ naša ne izlazi unaprijed, dok se neko sr*nje ne desi, a to nemojte riskirati, pogotovo ne s djecom.

4 hours ago, saco said:

O krivici drzave kao i EU ne pisemo, sad ce jos biti da je drzava ili EU dozvolili da se skoro u centru grada dozvoli da se izgradi prihvatni centar, i to ne jedan vec dva, nemoj molim te, ko je to dozvolio niko nego Suhret sto je i sam priznao, stvarno ne znam koliko te placa kad ga toliko branis ili si jedan od njegovih savjetnika.

Ako si i to opet bi bilo korektno i posteno spram naroda da to prihvatite napravio je to u licnom interesu (sin u IOM) , dalje cve biti kako bude ali jedini i najveci krivac za oba prihvatna centra u gradu je Gradonacelnik Suhret Fazlic i niko drugi

Šuhret Fazlić je lutka na koncu. To forsira Evropa.

3 hours ago, saco said:

Bice da nisam haha, pogledaj tvoj citat gdje pises da On nije kriv a odlicno znamo da je jedini krivac za citirano

O, majko mila... A da ti malo pročitaš portale susjednih zemalja, evropske akte i sporazume o migrantima?

Niti je Bihać na Marsu, niti je Bosna planeta, a niti, bogami, Šuhreta Fazlića itko išta pita. Dobije direktivu, pa je izvrši.

Ovo su globalne promjene.

• Thanks 1

Deportacija tesko ide. Ne mozes nekog tek tako staviti u avion i poslati u maticnu zemlju. Dakle, deportaciju moras ispregovarati a buduci da pregovaras sa banana republikama taj proces traje predugo. Mnoge ozbiljnije drzave se muce sa tim. Jedan od nacina izbjegavanja deportacije i taj da se migranti kojima je odbijen azil sakriju i ne zele se predati policiji. 

Citao sam da se cak neki jasno izjasne kao teroristi i po zakonima europskih zemalja takvog ne smijes deportovati maticnoj zemlji jer im navodno tamo slijedi smrtna kazna. 

Usput, jucer je neki migrant u Bingu pokusao ukrasti flasu Jack Danielsa. Uzeo flasu i krenuo istrcati ali su ga malo zeznula pokretna vrata i tu ga je bodyguard stigao. Ukratko, nalupao ga i mislim da je ovaj u tim bolnim trenucima preklinjao dan kad mu je palo na pamet da se uputi u Europu. Taj nece ukrasti vise. Buduci da za njih nema zakonske sankcije, ima ova vanzakonska. 

• Like 2
  • Thanks 1
2 hours ago, Lidjo said:
Masovna tučnjava migranata u Polju, više lica povrijeđeno
Izvor: VKportal

Danas je u Polju došlo do masovne tučnjave migranata koji su privremeno smješteni u objekat velikokladuške firme “Miral”.

Do masovne tučnjave je, kako neslužbeno saznajemo, došlo prilikom pokušaja raspodjele robe za migrante.

Na lice mjesta su došli svi dostupni policijski službenici kako iz Velike Kladuše tako i iz susjednih općina i grada Cazina, te Hitna služba Doma zdravlja Velika Kladuša.

U masovnoj tučnjavi je povrijeđeno četiri migranta koji su zadobili lakše tjelesne povrede, dok je jedan teže povrijeđen.

Trojica povrijeđenih su upućeni u Kantonalnu bolnicu Bihać. Neslužbeno saznajemo kako su migranti u ovoj masovnoj tučnjavi koristili sva raspoloživa sredstva koja su im bila pri ruci.

Trenutno su jake policijske snage uspostavile red.

Fino.

5 minutes ago, JohnQ said:

Usput, jucer je neki migrant u Bingu pokusao ukrasti flasu Jack Danielsa. Uzeo flasu i krenuo istrcati ali su ga malo zeznula pokretna vrata i tu ga je bodyguard stigao. Ukratko, nalupao ga i mislim da je ovaj u tim bolnim trenucima preklinjao dan kad mu je palo na pamet da se uputi u Europu. Taj nece ukrasti vise. Buduci da za njih nema zakonske sankcije, ima ova vanzakonska. 

Zato kazem. Ne moraju se bojati policije, neka se boje nas. Nas je i dlje vise nego njih i treba im pokazati da nsu dobrodosli takvi ovdje. Neces srati po onome sto mi stotinama godina na "jedvite jade" sebi gradimo. Braniti sebe i svoje!

• Like 2
  • Thanks 1
2 hours ago, maloperro said:

@eva Imam psa, al' takav je, da će vlasnica prije ujesti nego on :P :D

Šalu na stranu, napeto je fakat. Već par puta ganjamo neke migrante iz zgrade. Ni mužu ne dam da siđe skroz do njih, šta ja znam imaju li šta sa sobom, nego onako galamimo s udaljenosti. Pošto kod nas stvarno nema ništa kupiti za samoodbranu, a pitanje je i koliko bi to pomoglo. Kažu mi prijatelji koji rade u zdravstvu, da kad se desi neka ovakva tuča ili nešto, jedva spase život, jer dosta migranata dobro vlada hladnim oružjem i pogađaju tačno vitalne organe (čitaj : tako da ubiju). Za sad se napadaju između sebe, ali to ih ne sprječava uraditi to isto nekom od nas.

😁 E, je*i ga... Moj hoće napasti, ali je mali, jazavčar, 15 kg. Treba nabaviti većeg psa koji može ozbiljniju štetu napraviti (moj kad skoči može do reproduktivnog organa, što isto nije loše, al´ bolji su ovi što dosegnu vrat).

J* bi ga, takva su vremena došla.

To s hladnim oružjem znam, mlataraju noževima sve u 16, to je ta "kultura"... Hladno oružje podrazumijeva bliži pristup, unutar dosega ruke, a to nikako ne bih preporučila. To je hendikep i šokeru.

Suzavac ili onaj pepper sprej djeluju sa sigurnije udaljenosti i možeš stići pobjeći. Ako nema u Bihaću, ne šalim se, ja ću vam stvarno poslati autobusom iz Zagreba, to je najmanje što mogu napraviti.

2 hours ago, Fugaziii said:

Maze prije svega imati kod sebe jer s njim mozes onesposobiti vise njih odjednom, i strasno je bolno i da ti sansu da prije pobjegnes. Ja iskreno vec neko vrijeme rZmisljam da odem do mupa po dozvolu, pa ako nista bjezat ce oni od mene, ne mozes poredit moj gun s bilo kojim nozem. Oni su opasni i sve su gori. 

Što ti je maze?

A ovo za MUP itekako preporučujem!

• Aferim! 1
4 minutes ago, Fugaziii said:

Zato kazem. Ne moraju se bojati policije, neka se boje nas. Nas je i dlje vise nego njih i treba im pokazati da nsu dobrodosli takvi ovdje. Neces srati po onome sto mi stotinama godina na "jedvite jade" sebi gradimo. Braniti sebe i svoje!

Bio je jedan slucaj na ljeto gdje su migranti pokusali provalili u prodavnicu i gazda ih uhvati na licu mjesta te pozove policiju. Navodno dosla dva policajca i bas brutalno pretukli kradljivce. Ali je odmah isao disciplinski postupak, prekomjerna upotreba sile i ne znam kako je zavrsilo ali sigurno sa nekom sankcijom. 

Druga stvar je onaj napad na policiju i tu provjereno znam da ih je policija nalupala ali opet, to je napad na sluzbeno lice i moze im se u takvim situacijama. Problem su sva ostala djela gdje nemas nikakve sankcije, pa ni one vaspitne od strane policajca jer isti nece riskirati neki postupak protiv njega. 

• Like 1
35 minutes ago, Fugaziii said:

Gledas i slusas sta ljudi iz vrha drzava pricaju, gledas sta mediji obavljuju, kako se narod koprca, boje se da ne bi komsija rekao da su hejteri

Ovo me podsjeća na jednu odličnu foru koju sam davno čula- j*bo bi vlastitu mater, ali ga je strah da susjed ne sazna.

• Haha 1
4 minutes ago, JohnQ said:

Bio je jedan slucaj na ljeto gdje su migranti pokusali provalili u prodavnicu i gazda ih uhvati na licu mjesta te pozove policiju. Navodno dosla dva policajca i bas brutalno pretukli kradljivce. Ali je odmah isao disciplinski postupak, prekomjerna upotreba sile i ne znam kako je zavrsilo ali sigurno sa nekom sankcijom. 

Druga stvar je onaj napad na policiju i tu provjereno znam da ih je policija nalupala ali opet, to je napad na sluzbeno lice i moze im se u takvim situacijama. Problem su sva ostala djela gdje nemas nikakve sankcije, pa ni one vaspitne od strane policajca jer isti nece riskirati neki postupak protiv njega. 

To znam da dobiju sankcije, zato su i oni rastrgani. Kao da je njima jednostavno gledati sta se radi, a oni malo sta mogu u okvirima zakona kojima su podredjeni. Ali mislim da oni ukoliko mogu da ce zazmiriti ako ti nekog od ovih ludjaka naucis pokoju lekciju. Treba bit strog i jak i pokazati autoritet u svom gradu i na svom. Oni koriste to sto imaju IOM i ove budale od politicara iza sebe, ali to ne znaci da mi trebamo da se povinujemo. Sto neko nije vidio nije se ne desilo, ali pokazati im ko je ovdje gazda obavezno! 😈

• Like 1
1 hour ago, JohnQ said:

Deportacija tesko ide. Ne mozes nekog tek tako staviti u avion i poslati u maticnu zemlju. Dakle, deportaciju moras ispregovarati a buduci da pregovaras sa banana republikama taj proces traje predugo. Mnoge ozbiljnije drzave se muce sa tim. Jedan od nacina izbjegavanja deportacije i taj da se migranti kojima je odbijen azil sakriju i ne zele se predati policiji. 

Citao sam da se cak neki jasno izjasne kao teroristi i po zakonima europskih zemalja takvog ne smijes deportovati maticnoj zemlji jer im navodno tamo slijedi smrtna kazna. 

Što se tiče deportacije u Austriji, provjereno znam (od tamošnjeg komesara policije jedne od pokrajina) da rješavaju po kratkom postupku i stvarno migrante potrpaju u vojne avione i odvezu. Sad gdje tačno, to ne znam. Ali informacija je 100% provjerena, baš zbog povećanih kriminalnih radnji su ubrzali postupak. Također znam da nema šanse da niti jedan jedini migrant uđe više u Austriju. Ljudi su totalno spremni, za razliku od prošlog vala. Za takve slučajeve što kažeš da ih ne mogu deportovati matičnoj zemlji jer im slijedi smrtna, bila je situacija gdje je Švedkinja protestovala u avionu, jer su se tamo nalazili migranti koji će biti ubijeni kad dođu u svoju zemlju, nije dala da krene avion. Žena odvedena uz pratnju policije, a migranti su sljedećim avionom poslani gdje i treba. Puno više ćeš pročitati o nabrijavanju ljudi protiv migranata, a malo o ovakvim stvarima. Ipak se dosta toga radi, a malo govori.

Za druge države stvarno nemam informacije. U Bosni im ne mogu (ili ne žele) apsolutno ništa. Niti da ih vrate u Srbiju odakle su i ušli, niti čak da deportuju ove što rade krivična djela....nažalost.

Edited by maloperro
  • Like 1
  • Aferim! 1
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...