Jump to content
FORUM

Recommended Posts

3 minutes ago, 1260 said:

Je li se ti ovo za Bakira šališ :) neka povede i Sebilju 😀

Prijatelju ide mi na živce šutnja dežurnih patriota i zaštitnika naroda pa se malo šalim.

Ne treba niko više da šuti već svi da dignu glas. Preživio sam rat ,uništenu kuću nekako uspio srediti i kad treba da uživamo u miru i slobodi ne smijemo izaći uvečer prošetati normalno.U ratu sam makar znao gdje mi je linija i rov.

• Like 10
  • Thanks 1

Policajac Elvir Piralić iz Bihaća: Migranti su mi opljačkali kuću dok sam bio na dužnosti

Dok je čuvao zgradu Vlade Unsko-sanskog kantona, u kuću policajca Elvira Piralića iz Bihaća provalilo je nekoliko migranata, i to dok su mu na spratu bili supruga s djecom, kao i njegova majka, saznaje “Dnevni avaz”. Ovu informaciju potvrdio nam je Elvir Piralić, koji je opisao dramu u svojoj kući.  

Čuli buku

On kaže da ništa nije htio prijavljivati policiji, jer je počiniocima teško ući u trag. Složio se s konstatacijom da, naprimjer, volonteri Crvenog križa na spiskovima za dnevne obroke imaju stotinu Muhameda i stotinu Alija, jer se svaki drugi migrant prijavljuje pod tim imenima, te da je to jedan od razloga zašto nije prijavljivao pljačku. 

- Supruga, djeca i majka bili su na drugom spratu kuće. Čuli su buku, ali iz straha nisu smjeli odmah reagirati – kaže Piralić.

Kaže da su napravili haos u kući.

• : Napravili su haos

- Čitava migrantska kriza pala je na leđa Unsko-sanskog kantona, a prvenstveno mislim na Bihać. Ovo što se meni i mojoj porodici dogodilo, nije jedini slučaj. Među migrantima ima svega. Dan prije, supruga je odnijela odjeću i hranu u prihvatni centar za migrante, gdje su smještene najranjivije kategorije, djeca i žene. I onda me dočeka haos u kući – govori Piralić.  

Objasnio je i koliko je trajala agonija koju je doživjela njegova porodica.

Supruga je na kraju zagalamila samo da bi im dala do znanja da kuća nije prazna, a oni su nakon toga otišli – kaže Piralić.

• Sad 1

1 minute ago, Grunf said:

Policajac Elvir Piralić iz Bihaća: Migranti su mi opljačkali kuću dok sam bio na dužnosti

Dok je čuvao zgradu Vlade Unsko-sanskog kantona, u kuću policajca Elvira Piralića iz Bihaća provalilo je nekoliko migranata, i to dok su mu na spratu bili supruga s djecom, kao i njegova majka, saznaje “Dnevni avaz”. Ovu informaciju potvrdio nam je Elvir Piralić, koji je opisao dramu u svojoj kući.  

Čuli buku

On kaže da ništa nije htio prijavljivati policiji, jer je počiniocima teško ući u trag. Složio se s konstatacijom da, naprimjer, volonteri Crvenog križa na spiskovima za dnevne obroke imaju stotinu Muhameda i stotinu Alija, jer se svaki drugi migrant prijavljuje pod tim imenima, te da je to jedan od razloga zašto nije prijavljivao pljačku. 

- Supruga, djeca i majka bili su na drugom spratu kuće. Čuli su buku, ali iz straha nisu smjeli odmah reagirati – kaže Piralić.

Kaže da su napravili haos u kući.

• : Napravili su haos

- Čitava migrantska kriza pala je na leđa Unsko-sanskog kantona, a prvenstveno mislim na Bihać. Ovo što se meni i mojoj porodici dogodilo, nije jedini slučaj. Među migrantima ima svega. Dan prije, supruga je odnijela odjeću i hranu u prihvatni centar za migrante, gdje su smještene najranjivije kategorije, djeca i žene. I onda me dočeka haos u kući – govori Piralić.  

Objasnio je i koliko je trajala agonija koju je doživjela njegova porodica.

Supruga je na kraju zagalamila samo da bi im dala do znanja da kuća nije prazna, a oni su nakon toga otišli – kaže Piralić.

Ova mi prica malo cudna. Zar oni nemaju pistolj u kuci ili nisu mogli dozvati nekoga u pomoc?

1 minute ago, Lidjo said:

Ova mi prica malo cudna. Zar oni nemaju pistolj u kuci ili nisu mogli dozvati nekoga u pomoc?

Nimalo cudna.Mnogi građani su to prozivjeli na takav nacin pa i moja porodica

• Sad 2

https://avaz.ba/vijesti/bih/428519/policajac-elvir-piralic-iz-bihaca-migranti-su-mi-opljackali-kucu-dok-sam-bio-na-duznosti

Evo i policajcu u Bihaću migranti opljačkali kuću. Hoće li komesar i dalje tvrditi da je situacija pod kontrolom dok ljudi svaki dan svjedoče porastu provala od strane migrantske gamadi.

Šta se u ovom gradu više treba desiti da kupljena politička elita shvati da migranti moraju ići van grada.

Mi građani trebamo krenut se samoorganizovat i ograničiti kretanje migranata po gradu i našim mahalama,jer u policiju više nemam povjerenje.

• Like 5

17 minutes ago, Venom said:

https://avaz.ba/vijesti/bih/428519/policajac-elvir-piralic-iz-bihaca-migranti-su-mi-opljackali-kucu-dok-sam-bio-na-duznosti

Evo i policajcu u Bihaću migranti opljačkali kuću. Hoće li komesar i dalje tvrditi da je situacija pod kontrolom dok ljudi svaki dan svjedoče porastu provala od strane migrantske gamadi.

Šta se u ovom gradu više treba desiti da kupljena politička elita shvati da migranti moraju ići van grada.

Mi građani trebamo krenut se samoorganizovat i ograničiti kretanje migranata po gradu i našim mahalama,jer u policiju više nemam povjerenje.

Obzirom da ta praksa, kao sto sam ranije spominjala, vec postoji u svijetu, mozemo pokusat skuziti na koji nacin se legalno rade i organizuju takve aktivnosti, i po mjesnim zajednicama prosiriti rijec, uputiti narod, vjerujem da bi mnogi bili zzainteresovani, a takvo nesto bi i zblizilo ovaj nas narod, pa tako danas migranti a sutra vlade :)

• Like 1

4 minutes ago, stacemi said:

Zašto Stamby i dalje negira DOKAZANE činjenice da je talgo voz dovezao najviše migranata u Bihać? 

Zato sto prima novce od zeljeznica.Radi tamo

• Sad 1

5 minutes ago, stacemi said:

Zašto Stamby i dalje negira DOKAZANE činjenice da je talgo voz dovezao najviše migranata u Bihać? 

Zato što su to turisti :)

• Haha 1

35 minutes ago, Grunf said:

Nimalo cudna.Mnogi građani su to prozivjeli na takav nacin pa i moja porodica

Zao mi je zbog toga.zalosno je to sto smo u situaciji da moramo strazariti u svom dvoristu..da ne smijemo djecu na igraliste pustiti,jer sve su zauzeli..građani sto prije u proteste!zbog nase djece i njihove buducnosti,jer ako budemo ćutali neće biti dobro,a zima je na pragu...

• Like 2

16 minutes ago, Grunf said:

Zato sto prima novce od zeljeznica.Radi tamo

Pa mislim, on je jedini koji radi na tome da činjenice dokaže kao neistinu, i  vidim ima onih koji ga "podržavaju"... 

Ništa se neće riješiti dok narod neuzme stvar u svoje ruke i počne silom protiv migranata !

Znači čim se vidi da njih grupica šeta određenom ulicom oni tu izviđaju da opljačkaju provale iste treba pretući da se tu više nevrate !

• Like 4

15 minutes ago, stacemi said:

Pa mislim, on je jedini koji radi na tome da činjenice dokaže kao neistinu, i  vidim ima onih koji ga "podržavaju"... 

Ne znam šta se tu ima dokazivati   jasno kao dan. On ima jedinu svrhu prebacivanje migranata. Nažalost po bh građanima bi se ta linija davno ugasils

• Like 1

Stamby je budaletina. Bolje mu je da se drzi slikanja turnira. Niko ovdje nije slijep,a svojim pisanjem nanosi sam stetu firmi za koju radi,ali pošto je glup to sam i ne kuzi. 

Samoorganizovanje je jedini način da se ovaj grad i sigurnost vrati građanima. 

• Like 4

7 minutes ago, Venom said:

Stamby je budaletina. Bolje mu je da se drzi slikanja turnira. Niko ovdje nije slijep,a svojim pisanjem nanosi sam stetu firmi za koju radi,ali pošto je glup to sam i ne kuzi. 

Haha bas tako. Ko ga zna znat ce da se njegovum izjavama ne bi trebala pridavati nikakva paznja. Usmjerimo je radije da  pokusamo doci do ideja i nacina kako da ovo rastjeramo odavde

• Like 3
  • Thanks 2

Da,na žalost, morate se sami organizirati. Od lokalne vlasti nema pomoći. Pogotovo što i sama ima interes u ovoj krizi i prste debelo u pekmezu.

• Like 1
  • Aferim! 1

34 minutes ago, Venom said:

Stamby jeste budaletina, al et slucajno iz znatizelje navratim na njegov profil da vidim komentar na sve ovo danas.I on lijepo napise da su građani budale koji slijede Seja koji je jos veca budala.Skup njegovih istomisljenika su takodjer par radnika zeljeznice i Jule kao i jedna podguzna muha.Ja da sam na njegovom mjestu, tj zaposlen u zeljeznici fbih a zivio u Bihacu bar bih cutao i uvukao jezik.Mada Stambija sam i prije smatrao osobom IQ u razini prosjecne sobne temperature pa mu i ne zamjeram

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Haha 1

Prije dvije večeri su napali curu na Novoj četvrti a večeras kod parka išamarili dečka koji im nije htio dati markudvije na kiosku. PA MAJKU MU DO KUD OVO IDE, DO KAD ĆEMO OVO TRPITI!!!!!!!!!!!!!!

• Sad 1

Dobio sam informaciju da nam sad i Tuzla pakuje svoje migrante i šalje za Bihać

Edited by Grunf
  • Sad 2

Ali migranti su shvatili da će ukoliko vozom dođu do Bihaća biti vraćeni nazad u Sarajevo, pa sad imaju novi plan. Da li su ga sami smilili, ili su dobili smjernice, samo je njima poznato, a to je da izlaze u Bosanskoj Otoci i Krupi, i autobusem ili taksijem idu za Bihać. Neki čak i pješice. :) 

44 minutes ago, sk64 said:

Prije dvije večeri su napali curu na Novoj četvrti a večeras kod parka išamarili dečka koji im nije htio dati markudvije na kiosku. PA MAJKU MU DO KUD OVO IDE, DO KAD ĆEMO OVO TRPITI!!!!!!!!!!!!!!

Ako je ovo istina onda je ovo preslo svaku mjeru. I ja sam imo jedno lose iskustvo da su bili jako drski u prosenju novca i bila je situacija blizu da eskalira.. ali ako je sad eskalirala onda treba pod hitno reagovati jer oni ce uzeti maha i osjecati se sve sigurniji.

Bojim se samo ako koji krajisnik iskopa puske i ombe iz rata...

1 minute ago, Grunf said:

Pa tamo na fb stranici

Koja je to stranica?

• Sad 1

3 minutes ago, Kula said:

Jbt. Pa svi su se okrenuli protiv Bihaca. Ne rjesava se ovako drzavni problem. Ovaj narod stvarno treba poludjeti i dici botljikavu zicu kod kljuca. I onako smo u svakom smislu otpojeni od sarajeva. Svw sto nam treba imamo Zagreb koji je blizi i jeftiniji i sigurniji. 

Ma treba da se mi "fatimo" motika,lopata,grablji,vila i u potjeru

• Like 4

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...