Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, Grunf said:

Stamby jeste budaletina, al et slucajno iz znatizelje navratim na njegov profil da vidim komentar na sve ovo danas.I on lijepo napise da su građani budale koji slijede Seja koji je jos veca budala.Skup njegovih istomisljenika su takodjer par radnika zeljeznice i Jule kao i jedna podguzna muha.Ja da sam na njegovom mjestu, tj zaposlen u zeljeznici fbih a zivio u Bihacu bar bih cutao i uvukao jezik.Mada Stambija sam i prije smatrao osobom IQ u razini prosjecne sobne temperature pa mu i ne zamjeram

Vidio sam njegov profil,nažalost čovjek je debil koji misli da zbog toga što on radi na Željeznici i jebenog talgo voza treba ispaštat čitav Bihać. Komentari "podrške" kretenu su pretežno ljudi koji nemaju veze sa Bihaćem. Ja mu poručujem da uzme fotoaparat i ode slikati stanje u Borićima i "turiste" koje je talgo dovezao.

• Like 5
  • Replies 19,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grunf

3644

• rucica1

1519

• Barba

1275

• Fugaziii

1089

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Morao sam kopirati jedan tekst sa Facebooka  autor je Sinan Ziric, kao da sam ja svojom rukom pisao: Možete li vi zamisliti koliko su oni nepismeni kad govore: "Ovdje je neuslovno za život, nama

Pa dobro, kad smo imali onaj veliki protest PROTIV MIGRANATA  kad je bilo 4-5 hiljada ljudi isti specijalci su već bili spremni da krenu na Bihać.  U petak skup pred Birom i nemoj da koga čujem da je

Mislim da je sasvim jasno da je BiH tranzitna zenlja u kojoj većina stanovništva nema apsolutno ništa protiv ovih ljudi.  A ti, pretpostavljam, imaš sve informacije o tome ko je, za koga, od kog

Posted Images

21 minutes ago, Lidjo said:

Bojim se samo ako koji krajisnik iskopa puske i ombe iz rata...

Ja se sve bojim da određeni broj zapadnih zemalja (Slovenija, Austrija...) upravo na to i računa. Povijest se ponavlja, nedavno je u ovim krajevima bio rat, zadnji na teritoriju Evrope, oružja k´o u priči, a mi "divljaci" smo kao naručeni za obavljanje prljava posla.

Edited by eva

E jebiga sad jel treba mirno sjediti ovdje i cekati ture i ture novih divljaka da nam se serviraju????? Obavezno dizati avijest svima oko sebe i planorati velike najvece proteste i ne stati dok ih se do posljednjeg ne makne iz bihaca a pod zivotinjama mislim i na iomovce i sukija ma nek svi idu u tri lijepe!!!! Necu da ne smijem nosa promoliti iz kuce, jebemu ja pa u ratu sam vise vremena provodila napolju nego sada.  Nece to sporovoditi ovdje a mi se dici moramo i otjerati bagru. 

• Like 3
  • Thanks 2
1 minute ago, Fugaziii said:

E jebiga sad jel treba mirno sjediti ovdje i cekati ture i ture novih divljaka da nam se serviraju????? Obavezno dizati avijest svima oko sebe i planorati velike najvece proteste i ne stati dok ih se do posljednjeg ne makne iz bihaca a pod zivotinjama mislim i na iomovce i sukija ma nek svi idu u tri lijepe!!!! Necu da ne smijem nosa promoliti iz kuce, jebemu ja pa u ratu sam vise vremena provodila napolju nego sada.  Nece to sporovoditi ovdje a mi se dici moramo i otjerati bagru. 

nema potrebe za ovakvim nazivanjem doticnih lica. jako neukusno. medju tim "divljacima" ima i stvarnih izbjeglica. Doduse manje od migranata koji su se okoristili tom situacijom da obezbijede sebi bolji zivot u Njemackoj, Austriji, itd. ja nikakav problem nisam imao sa tim ljudima. neko jest, ali od njih 10000+ u USK logicno je da ce se desavati incidenti, pogotovo kad su u pitanju ljudi sumnjive proslosti.

• Haha 1

Evo cura postavila sliku kako svaki dan izgleda stanje isred kuće i put od meterološke stanice prema Đačkom domu. Migrantska stoka nastavlja da zagađuje i uništava grad. Šuhrete gdje sad Komrad,gdje je ta obećana IOM lova za saniranje 

FB_IMG_1541369137576.jpg

• Sad 1
7 minutes ago, DosoZbogSabinogKandzijanja said:

nema potrebe za ovakvim nazivanjem doticnih lica. jako neukusno. medju tim "divljacima" ima i stvarnih izbjeglica. Doduse manje od migranata koji su se okoristili tom situacijom da obezbijede sebi bolji zivot u Njemackoj, Austriji, itd. ja nikakav problem nisam imao sa tim ljudima. neko jest, ali od njih 10000+ u USK logicno je da ce se desavati incidenti, pogotovo kad su u pitanju ljudi sumnjive proslosti.

Ti izgleda kasnis jedno 5-6 mjeseci po bosanskom, a dvije do tri godine po evropskom vremenu. To vidjelo nije izbjeglica, to su napucani isprani mozgovi malogradjanskog (skoro pa bez ‘gradjanskog’) mentaliteta koji i ovako pljuju i po onome sto im se pruzi. Zato ako zalis za nekim od njih slobodno ih sebi u kucu dovedi, ili im se odi pridruzi pod boricima. A mozes i u biru gdje ti ljepse

Edited by Fugaziii
  • Like 1
  • Thanks 2
1 minute ago, Fugaziii said:

Ti izgleda kasnis jedno 5-6 mjeseci po bosanskom, a dvije do tri godine po evropskom vremenu. To vidjelo nije izbjeglica, to su napucani isprani mozgovi malogradjanskog (skoro pa bez ‘gradjanskog’) mentaliteta koji i ovako pljuju i po onome sto im se pruzi. Zato ako zalis za nekim od njih slobodno ih sebi u kucu dovedi, ili im se odi pridruzi pod boricima. A mozes i u biru gdje ti ljepse

Procitaj dobro sta sam napisao. Vecina su migranti koji se koriste situacijom, ali kazem ti medju tim ljudima IMA i STVARNIH IZBJEGLICA. Manjina su naravno i zbog toga nije dobro njih sve etikirati kao BAGRU koju treba otjerati. Spusti loptu

• Sad 2

Sad sam došao na odličnu ideju. Pošto i Šuhret ima u funkciji viber broj,a ne želi doći vidjeti kakvo je stanje u Borićima,mislim da je vrijeme da mu se "pomognemo otvoriti oči" i počnemo ga zatrpavati porukama i slikama svega što rade migranti po gradu. 

Screenshot_2018-11-04-23-30-51-01.jpeg

• Thanks 2
Just now, DosoZbogSabinogKandzijanja said:

Procitaj dobro sta sam napisao. Vecina su migranti koji se koriste situacijom, ali kazem ti medju tim ljudima IMA i STVARNIH IZBJEGLICA. Manjina su naravno i zbog toga nije dobro njih sve etikirati kao BAGRU koju treba otjerati. Spusti loptu

Iste te “prave izbjeglice” su svejedno medju njima bili kad se napustao hotel sedra sa hrpom djece koje se bacilo na svalt i izvuklo iz toplog i otislo napadati drzavnu granicu???? Pravi uzbjeglica kad dodje u TUDJU zemlju zatrazi azil, pa stane da uci jezik, pokusava se uklopiti i prilagoditi nacinu zivota te zemlje a ne ode ilegalno prelaziti granice i nametati avoje i jos se zaliti i kad im se pomogne. Zato suti. Dok god su ilegalno ovdje za mene su sljam. 

• Like 1
Just now, Fugaziii said:

Iste te “prave izbjeglice” su svejedno medju njima bili kad se napustao hotel sedra sa hrpom djece koje se bacilo na svalt i izvuklo iz toplog i otislo napadati drzavnu granicu???? Pravi uzbjeglica kad dodje u TUDJU zemlju zatrazi azil, pa stane da uci jezik, pokusava se uklopiti i prilagoditi nacinu zivota te zemlje a ne ode ilegalno prelaziti granice i nametati avoje i jos se zaliti i kad im se pomogne. Zato suti. Dok god su ilegalno ovdje za mene su sljam. 

Prvo, otkud ti znas da su oni na granici sa djecom izbjeglice ili migranti? Imas pouzdane informacije? I izbjeglice (oni koji stvarno jesu to) nisu tu ilegalno. Cak ni migranti nisu tu ilegalno. Procitaj konvenciju o ljudskim pravima, istu onu koja je nama garantovala da bjezimo iz rata. Ja sam protiv svega ovoga koliko i ti ali morate shvatiti da je generalizovanje losa stvar. Ma briga me, svakako sam dosao na forum zbog snimka Sabinog kandzijanja :D Pozz

• Haha 1
  • Confused 1

Jako zrelo.... i bolje da se drzite kandzijanja, veze vi nemate o ovome sto se desava, iz prilozenog se mnogo vidi. Kandzijace Vas izbjeglice te vase haha lol. 

5 hours ago, DosoZbogSabinogKandzijanja said:

Prvo, otkud ti znas da su oni na granici sa djecom izbjeglice ili migranti? Imas pouzdane informacije? I izbjeglice (oni koji stvarno jesu to) nisu tu ilegalno. Cak ni migranti nisu tu ilegalno. Procitaj konvenciju o ljudskim pravima, istu onu koja je nama garantovala da bjezimo iz rata. Ja sam protiv svega ovoga koliko i ti ali morate shvatiti da je generalizovanje losa stvar. Ma briga me, svakako sam dosao na forum zbog snimka Sabinog kandzijanja :D Pozz

P. S. Konvencije su tu da takvi kao ti puse foru o ljudskim pravima. Da se malo vise das u potragu za istinom, a malo manje za kandzijanjem, mozda bi ovaj razgovor imao smisla, a to vrijedi i za ostale napaljenike/ce. 

• Like 1
  • Aferim! 1
8 minutes ago, Sherbert said:

Sabahudin se bavi investicijama i kandžijanjem a ne pozivanjem na linč ovih napaćenih ljudi.

Be like Sabahudin

Hajd ne ri-se...mi smo ti koji su napaceni.Mi smo ti koji rintamo i po 12 sati dnevno za 400 KM,mi smo ti koji pola te zarade dajemo za režije,mi smo ti koje ti tvoji napaceni ljudi potkradaju a jedva krpamo kraj sa krajem.Jucer kad me jedan takav prozvao ispred Adne i nazvao me "bratom" odlijepio sam mu takvu šamarčinu da mislim da mu još zvoni u glavi i nikad mu vise pasti na pamet nece da nazove nekog bratom.Te jadne i napacene ljude udomi u svojoj kuci a nemoj ih podrzavati i usmjeravati u tuđe dvoriste

Edited by Grunf
  • Like 2
  • Thanks 1
23 minutes ago, Barba said:

Situacija je alarmantna priča mi jedna rodica koja živi na N. Četvrti da joj svako veče migranti ulaze u dvorište i da joj je nekoliko puta ukraden veš sa štrika kojeg više nesmije sušiti vani samo u kući 

Njima je ova nasa Cetvrt ruta do borica iz borica, ako pitas njih reci ce ti da je njihovo ovo sve jer se tako i ponasaju, a ovi dusebriznici izgleda jos nisu osjetili na svojoj kozi, ali ima vremena... 

U samom centru grada se penju na balkone i skidaju ves, provaljuju auta, napadaju ljude, obijaju kuce i prosavnice... a jadnih li napacenih migranata, ma mrsh ne kontam ove nase ljude nikako. Covjek bi im ne daj boze pozelio da imaju takav jedan susret s nekim od njih pa bi ih onda pitala. Najlakse je nedirnut boga pitaj otkud oomentarisati. Ebo vas sabahudin 

Edited by Fugaziii
  • Like 2
  • Thanks 1
5 minutes ago, Sherbert said:

Joj u tebi se puno toga nakupilo, čim zbog toga šamare pališ. Sabahudin bi to npr. bolje rješio, no dobro. 

Ne usmjeravam ja njih nigdje, neke od njih i treba ispresavijati a ne kukati na facebooku i forumu. Ja sam svojima još prije 2 mjeseca nabavio po peper sprej, situacija je napeta

Vrati se na početak mojih postova ovdje pa ces vidjeti što i zašto se sve nakupilo.Ne da mi se objasnjavati po stoti put i nemoj nam skretati temu na tamo nekog sabahudina i njegove afere.Imamo temu za te stvari...kad prodjes a doci ce vrijeme da prozivis ono što sam ja zbog tih ljudi djelit ces i ti samare svima redom

• Like 3

Situacija he takva da je cijela država digla ruke ruke od Bihaća i da nikog nije briga .

Nakon drugih protesta doveden novi komesar koji je dva tri dana spriječavamo dolazak migranata da bi se onda nastavilo po starom svaki dan je više migranata ljudi ih doslovno istjeravaju sa svojih posjeda kuća auta .U Bihaću si prije mogao u kafiću ili restoranu doslovno ostaviti novčanik na stolu ili mobitel i otići u wc da ti niko ništa neukrade sada to više nije moguće .

Migranti doslovno prate djevojke iste te više nemaju slobodu , zima je počela dani su kratki brzo se smrkne a u jutro je mrak nikad neznaš ko će te sačekati .

Jednostavno više nije ništa isto nit će biti više nekad .

Država i politika građanima mažu oči sa migrantima više niko ne priča o investicijama u Krajini niko više nespominje  aerodrom , brzu cestu sve se samo priča o smještaju migranata i kako njima pomoći a naš narod pojedinci su doslovno gladni .

Sramota pod hitno treba masovne proteste blokirati magistrale i neodustati tako lako .

• Like 3
  • Thanks 1

Hmmm...nešto kontam...većina nas "navija" za to da što veći broj migranata napusti Bihać i USK preko granice.Ali nismo svjesni druge činjenice da na 1000 migranata koji uspješno napuste BiH preko USK doći će 2000 drugih koji su ohrabreni njihovim uspjehom...dakle ni ovo nije solucija,nego im je potrebno što više otežati boravak ovdje a onemogućiti prelazak granice u HR S vremenom će promjeniti rutu...na ovaj način kako pokušavamo nećemo uspjeti.Dakle poželjno je zatvoriti granicu na istoku - potpuno a što se nas tiče lokalno na USK poželjno bi je bilo zatvoriti i ovdje i sa naše strane - ne samo sa Hrvatske.Samo tako možemo skrenuti tok sa ove rute

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Aferim! 1
1 hour ago, Grunf said:

Hmmm...nešto kontam...većina nas "navija" za to da što veći broj migranata napusti Bihać i USK preko granice.Ali nismo svjesni druge činjenice da na 1000 migranata koji uspješno napuste BiH preko USK doći će 2000 drugih koji su ohrabreni njihovim uspjehom...dakle ni ovo nije solucija,nego im je potrebno što više otežati boravak ovdje a onemogućiti prelazak granice u HR S vremenom će promjeniti rutu...na ovaj način kako pokušavamo nećemo uspjeti.Dakle poželjno je zatvoriti granicu na istoku - potpuno a što se nas tiče lokalno na USK poželjno bi je bilo zatvoriti i ovdje i sa naše strane - ne samo sa Hrvatske.Samo tako možemo skrenuti tok sa ove rute

E da..da dodam i objasnim ovo "otežati boravak" da ne bi ko pogrešno protumačio a ima ovdje takvih.Pod tim sam mislio da im se ograniči kretanje prvenstveno jer im to nikako ne odgovara

Edited by Grunf
  • Like 2
14 minutes ago, Grunf said:

E da..da dodam i objasnim ovo "otežati boravak" da ne bi ko pogrešno protumačio a ima ovdje takvih.Pod tim sam mislio da im se ograniči kretanje prvenstveno jer im to nikako ne odgovara

Vidjeli su oni da smo mi previse humani,pa to koriste

Edited by Neuron
  • Like 2

Pa evo jedno pitanje za našu policiju. Jel normalno da grupa od 5-6 migranata sinoć u 3 sata hoda po gradu i još gore da hoda pored MUP-a,a pred istim tim mupom nigdje policajca. Šta migranti imaju raditi u to doba u gradu osim ici u provale. Policija nas gura da se samoorganizujemo i mi zavedemo red ovim kriminalcima

• Like 6
33 minutes ago, Barba said:

Prije desetak godina u Bihaću kad god poslije ponoći ideš iz grada uvijek je policija legitimirala  uvijek su stajali kod paviljona te na rampi i onda kod nove Džamije .

Ma nista stari moj,sve je ovo komedija od drzave.Ne znam jesam li to pominjao ovdje ali vecer kad je regata bila ovdje u Bihacu (ove godine) kod Robota oko 21:00 me zaustavlja policija, sa njima 4-5 specijalaca sa fantomkama na glavi i dugim cjevima.Sa mnom u autu dijete i sve ok regularno pokazem dokumenta i samo prigovorim da mi se dijete prepalo i da ne bi trebali na takav nacin pristupiti građanima...ovaj jedan me htio tuci jbte a u međuvremenu bande ilegalnih migranata bez dokumenata haraju gradom.Van svake pameti

• Like 3
11 hours ago, Kula said:

Jbt. Pa svi su se okrenuli protiv Bihaca. Ne rjesava se ovako drzavni problem. Ovaj narod stvarno treba poludjeti i dici botljikavu zicu kod kljuca. I onako smo u svakom smislu otpojeni od sarajeva. Svw sto nam treba imamo Zagreb koji je blizi i jeftiniji i sigurniji. 

Treba napraviti nove mape i trase za migrante i razdijeliti im, pa cemo mi kupovati im karte drage volje .

Vazno bi bilo samo da krene par grupa po tim mapama, pa ce i ostali .

• Haha 1
1 hour ago, Neuron said:

Vidjeli su oni da smo mi previse humani,pa to koriste

Ja sam, negdje u pocetku teme, pisala da su slovenci preko medija narodu ukazali na zabranu o pomaganju migrantima a u nas jos javno pozivaju da im se pomogne.I sta ocekivati nego da ce svi u Bihac zeljeti. Imaju smjestaje u centru grada,mogu se kretati kud i kad hoce,narod i te "kobajagi organizacije" ih pomazu I sve to na stetu domicilnog stanovnistva.Oni tu nemoc nadleznih vide i to naravno koriste a to ujedno poziva i sa drugih prostora migrante.Vjerujem da se mobilnim dozivaju sa motom "Bihac je nas grad".Nisu njemci bez razloga u pocetku poceli da im smjestaje pale.Tek tad su i vladajuci poceli drukcije razmisljati te ih proporcionalno po regijama raspodjeljivati.

• Like 4
  • saco pinned and featured this topic
  • saco unfeatured and featured this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...