Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Grunf

Lista iznajmljivača smještaja ilegalnim migrantima

Recommended Posts

Kao što naslov teme kaže:ovdje ide samo lista iznajmljivača smještaja. Molim da ne pišete na ovoj temi ništa drugo

" - Zadužuje se Kantonalna uprava za inspekcijske poslove da intenzivira aktivnosti kontrole registriranih i neregistriranih iznajmljivača smještaja ilegalnim migrantima i da se ukinu rješenja za rad registriranim objektima u kojima budu zatečene osobe bez identifikacijskih dokumenata, a protiv ostalih će se pokrenuti zakonom predviđene mjere."

Slobodno počnite i budite što precizniji !

Mušanovića mahala preko puta dječijed vrtića fili.stari lokal mack bio vlasnik zlaja čini mi se.dosta ih naprimano u kuću i pomoćni objekat.u dvorištu se svakodnevno vide migranti.taksi su ih često dovozili tu.neznam zašto komšiluk do sad mišta nije poduzeo?

• Like 1
  • Thanks 1

Za Bubu svi znamo ali nije loše podsjetiti.

Himzo Zjakić - nekadašnji Mali Raj.

Asmir Aco Selmanović (Color print u Hatincu), Meše Selimovića 7 Bihać

• Thanks 1

Vehabijski dom i kuca do, ima ih 50.

U Krupskoj, vlasnik one stare kafane/cevapdzinice Mlin, natrpo ih do sebe u onu staru kucicu, isto ima ih 50.

• Like 3

Eh da. Također u Hatincu > Aladin (ne znam prezime) tačno preko puta hatinačke džamije nekad je tu imao autopraonu

Pa pogledajte iz bliza adresu, broj, ime i prezime vlastnika pa objavite tu na forumu, na inspekciju i na policiju posaljite prijavu tih osoba s imenom i adresom. Oni moraju reagirati ako im se pošalje formalna prijava. To bi uradila i sama kad bi bila  iz Bosne. Kod nas u Sloveniji to radimo na veliko - nema šansi da neki sused izjamljuje na crno, u prvi sekundi bi ga prijavili.

Edited by Marjetka123
grješka u gramatici
  • Dislike 1

Krupska ulica - kafić Mlin i kuća pored mislim da je riječ o istoj osobi.

Edited by Grunf

Alen u Koričić mahali, ima kuću na ćošku kad se skrene lijevo u Koričić mahalu, kuća sa desne strane na ćošku.

• Like 1

Znam da je ovdje tema nelegalni smještaj migranata u bihaću.al zašto se ne može uvesti zabrana točenja i prodaje alkohola migrantima u kafićima i marketima.hranu normalno i ostale potrpštine nek kupuju dok su ovdje.bišćani .bihaćki propaliteti im sigurno nude u ponudi osim droge i noževe sigurno se fino zaradi.pare su drage bihaćkim profiterima ne odriču se zarade bez obzira na sigunosnu situaciju u krajini.

• Thanks 1

Bihaćki ološ i dileri koji su se spanđali sa migrantskim šljamom,savjetuju migranta da prema policiji i ostalom narodu krajine budu oštri i bezobrazni.

Govereći im da smo blagi i da im niko neće smjeti uzvratiti.

Evo danas fino imamo rezultate toga.

• Like 2

2 minutes ago, Tahamata said:

Samo po dzepu!

NIi to ja mislim ne igra neku posebnu ulogu obzirom da kazne sigurno nisu toliko visoke da se ne mogu platiti, a da ti se i dalje isplati drzati migice, posebno kad uzmes u obzir da imas onu dobru "ako platis u roku 8 dana placas 50% manje" :D ko prizna, pola mu se prasta, zar ne?

1 minute ago, Fugaziii said:

NIi to ja mislim ne igra neku posebnu ulogu obzirom da kazne sigurno nisu toliko visoke da se ne mogu platiti, a da ti se i dalje isplati drzati migice, posebno kad uzmes u obzir da imas onu dobru "ako platis u roku 8 dana placas 50% manje" :D ko prizna, pola mu se prasta, zar ne?

Onda oduzeti svu 'crnu' lovjanu!

• Like 3

On 12. 06. 2019. at 14:16, Marjetka123 said:

Pa pogledajte iz bliza adresu, broj, ime i prezime vlastnika pa objavite tu na forumu, na inspekciju i na policiju posaljite prijavu tih osoba s imenom i adresom. Oni moraju reagirati ako im se pošalje formalna prijava. To bi uradila i sama kad bi bila  iz Bosne. Kod nas u Sloveniji to radimo na veliko - nema šansi da neki sused izjamljuje na crno, u prvi sekundi bi ga prijavili.

I kod nas "gore" u Njemačkoj isto tako...daju im po 100 eura, smještaj, migranti ko lordovi žive...   e djevojko, curo, ženo, šta god jesi, oprosti, nisi iz BiH, ne živiš tamo, a naročito u Krajini. To što pročitaš ovdje ili na drugim portalima ili na vijestima ako uopće ima...jer u realnosti 100 puta gore.  Zato budi sretna si negdje gdje ti je najveća briga oćeš jesti bijeli ili crni kruh. 

Nastavak na temu, Jablanska kod apoteke Edite, ima znak da se izdaje apartman u progančiću odmah s desna... čuo sam da se kreću i žive migranti,ima jedna kuća, zadnja skroz kad se prati progan, zavučeno jako ali možda da se provjeri.... ne znam više info nažalost. 

• Dislike 1

Grunfe ti kako otvori ovu temu krenu ko nešto na bolje protiv profiterstva.svaka čast bilo koji način borbe protiv ovog sadašnjeg stanja u krajini dobro nam dođe.

• Like 1
  • Thanks 2

To sam bas i ja danas rekla, reko dobra ideja, eto pocese racije :) a kod mene u ulici danas ukupno tri migranta... Bojim se da ih ovi u strahu od racije nisu poizbacivali,, steta, a mislila dokumentovati hehe. Nekakvo je odjednom zatisje, pa ne znam jel to dobro il lose hehe... Nadm se da nije pred buru ili nesto, ili je samo paradica pred okupljanje gradjana da opet ispadne kako bezveze se zalimo, ali zalimo se zbog svegaaaaa eto sad! Cudno kako ove migice imaju sposobnost da samo nestanu i onda ih se pojavi duplo vise, kao zohari ahah...

• Like 2

U nedelju ću obavezno doći u naš grad.

A gdje su drugi bišćani koji satraše pričom kako nam je loše tu i nakucaju po forumima svega i svačega a kad treba nešto konkretno učiniti nas 200 iziđe ko prošli put.možda će im u nedelju biti prevruće da dođu u grad il će biti dobra utakmica na tv.

• Like 3
  • Thanks 1

Ima tu jos. Trebaju nam informacije o Albinkovim kućama. Navodno ukupno oko 500 migranata ima u njegovih par kuća

10 hours ago, Fugaziii said:

To sam bas i ja danas rekla, reko dobra ideja, eto pocese racije :) a kod mene u ulici danas ukupno tri migranta... Bojim se da ih ovi u strahu od racije nisu poizbacivali,, steta, a mislila dokumentovati hehe. Nekakvo je odjednom zatisje, pa ne znam jel to dobro il lose hehe... Nadm se da nije pred buru ili nesto, ili je samo paradica pred okupljanje gradjana da opet ispadne kako bezveze se zalimo, ali zalimo se zbog svegaaaaa eto sad! Cudno kako ove migice imaju sposobnost da samo nestanu i onda ih se pojavi duplo vise, kao zohari ahah...

Slucajno ili ne...ali cilj mi je bio upravo to jer znam da iako nas malo ucestvuje na forumu puno je veci broj onih koji citaju. I savko moze citati ako razumijes sto hocu reci

• Like 3

Na repušinama na obali une zadnjih 7 dana ih gotovo nema.prije ih je stvarno puno dolazilo u grupama po desetak.kakav su samo smet i pesinluk ostavili iza sebe.opijali se vikali.sad ih samo dođe brzo par i odoše začas.

• Like 2

prije 1 minuta, Grunf said:

????

Ova

On 12. 06. 2019. at 14:58, Hysteria said:

Nerka na Lukama kod dječijeg igrališta, komada 20

Zaboravio quotati

• Thanks 1

Teško je našem narodu ovdje još kad se neko pojavi da odvlači sa temama bogzna kuda.i otvaraju se nove teme sa smislom dangubljenja vidim ne znaju više ljudi sa kojeg se krsnog imena javljaju.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...