Jump to content
FORUM

Lista iznajmljivača smještaja ilegalnim migrantima

Recommended Posts

On 13. 06. 2019. at 11:37, Fap mašina said:

Znam da je ovdje tema nelegalni smještaj migranata u bihaću.al zašto se ne može uvesti zabrana točenja i prodaje alkohola migrantima u kafićima i marketima.hranu normalno i ostale potrpštine nek kupuju dok su ovdje.bišćani .bihaćki propaliteti im sigurno nude u ponudi osim droge i noževe sigurno se fino zaradi.pare su drage bihaćkim profiterima ne odriču se zarade bez obzira na sigunosnu situaciju u krajini.

Slazem se or rijeci do rijeci. Sve bih im zabranio. Kazu da je dosta nasih ljudi bolovalo vise puta gripu i to neku jebemo traku po 10-14 dana jer pokupe neke njihove bakterije ... a oni se duljaju po kaficima, marketima... sve diraju kao i mi. 

• Like 1

Evo vidim da rošić traži baš ono što narod zahtjeva gotovo godinu dana.valjda će biti nešto od toga.

Grunfe ovaj ti je forum baš zarazan.kako danas napišemo sutra se desi ha ha ha.

Tako za iduće okupljanje u centru bihaća pozivamo da dođe dubioza kolektiv da se malo razdrma atmosfera.

• Thanks 1
  • Haha 1

35 minutes ago, Fap mašina said:

Evo vidim da rošić traži baš ono što narod zahtjeva gotovo godinu dana.valjda će biti nešto od toga.

Grunfe ovaj ti je forum baš zarazan.kako danas napišemo sutra se desi ha ha ha.

Tako za iduće okupljanje u centru bihaća pozivamo da dođe dubioza kolektiv da se malo razdrma atmosfera.

Doci ce Emdzince!

Mogu i prevoznici pogotovo oni neregistrirani.Npr. svjedočio sam manjem udesu nedavno kod kineskog zida gdje se audi 80 čini mi se bordo boje (ali lako uočljiv i za prepoznati jer ima na zadnjem staklu veliki žuti audi znak) zabio u auto ispred. Automatski iz njega je iskočila grupa od 6 migranata i nastavila kretanje pjesice prema borićima. Automobil vrijedan policijske pažnje i kontrole bilo gdje da ga uoče. Dakle,taksisti,autobusi ali najgore u svemu ovome neregistrirni autoprevoznici. Možemo nastaviti,moglo bi pomoći policiji

U narednim danima policija i indpekcija trebaju još pročešljati bihać.i kladušu.

Svi koji znaju za nelegalni smještaj trebaju to objaviti negdje.

Inspekcija da odradi posao u ovom mjesecu pa na zasluženi godišnji.mada je ovo trebalo davno odraditi.kad dođu naši iz dijaspore reći će nam šta se vi bunite pa nema ni jednog migranta u gradu.sve lažete bišćani.

• Like 2
  • Haha 1

Evo real je na drugoj temi dobro napisao:zbog zdravstvene sigurnosti moramo izbjegavati mjesta gdje su potrošači migranti.u robot nijedan odabno ne idem u kupovinu,atelje iako je imao dobru hranu ne posjećujem više zato što ne bih da zarazim svoju familiju nekom egzotičnom bolesti.krajina objekat bio je prepun migranata koji su imali fin ugođaj puši se šiša i to,a baš taj dan mi bišćani prolazimo pored i skupljamo se na prošle proteste koji nisu bili baš uspješni prije jedno dva mjeseca.nama došlo do grla dok neki koriste situaciju da zatade bez obzira na zdravstvenu i sigurnosnu situaciju u bihaću.

• Like 1

1 hour ago, Fap mašina said:

Evo real je na drugoj temi dobro napisao:zbog zdravstvene sigurnosti moramo izbjegavati mjesta gdje su potrošači migranti.u robot nijedan odabno ne idem u kupovinu,atelje iako je imao dobru hranu ne posjećujem više zato što ne bih da zarazim svoju familiju nekom egzotičnom bolesti.krajina objekat bio je prepun migranata koji su imali fin ugođaj puši se šiša i to,a baš taj dan mi bišćani prolazimo pored i skupljamo se na prošle proteste koji nisu bili baš uspješni prije jedno dva mjeseca.nama došlo do grla dok neki koriste situaciju da zatade bez obzira na zdravstvenu i sigurnosnu situaciju u bihaću.

Nemoj ni u KORT, jer su radnice tamo zarazene sugom bile, kako se na kraju sve zavrsilo ne znam, ali ja ne planiram vise ni blizu tamo. u Robot ni ne idem. Imam u blizini Bingo, i iako i tu ima migica, radnici se brinu o tome da ne diraju sve zivo, vec samo sto misle uzeti. Gdje da idem onda? Dok je bila ova navala, dok ih je bilo svuda, u Konzum se nije moglo uci od smrada a bome ni od pipkanja njihovog, iako vecina njih nekako uvijek isto uzima, pa ti znas sta ti definitivno neces, i svi su digli cijene proizvoda, sto je bas najveca komedija od svega, djubrad jedna

• Like 2

Hvala Krupljanima na prevozu

64358761_1103114843231121_38117058436661 64370612_10219714565599750_2982869587529

Svaki dan doveze bar jednu turu. Jesu li ovo oni što ih istovare iz voza u Bosanskoj Otoci ili...?

47 minutes ago, Fap mašina said:

Grunfe opasan ti je ovaj forum koga god pokažemo prstom pogodi ga grom.

Može biti ali ne mora značiti jer mislim da policija ima već ove informacije, no dobro da se i mi podsjetimo.

Moram napomenuti - slike nisu moje već su preuzete sa fb grupe

Edited by Grunf
  • Like 2

Semir Popara (1992) vozač iz Sarajeva (mjesto prebivališta: Karovići bb, Trnovo - odmah iznad kampa Delijaši) u periodu oktobar-novembar 2018 godine dovlačio migrante u Bihać, preko Ripača i Privilice. Svaku noć je time dolazila grupa od 5-10 migranata u Bihać u ulicu Evije Čelebije. Zasigurno je prevezeno minimalno 200 ljudi iz kampova Delijaši i Ušivak, kao i sa željezničke stanice u Sarajevu.

Još gore je to što taj vozač ima oko 12000 KM neplaćenih kazni, te ima aktivnu zabranu na vozačkoj dozvoli od najmanje 1 godinu.

Rent-a-car agencija koja je ustupila vozilo za vozača je BH PLAZA GROUP d.o.o. iz Sarajeva. Adresa je Kasima ef. Dobrače 3.

Edited by amoniman
  • Like 2
  • Thanks 1

E sad, zna li neko kakvo je stanje u Mušanovića mahali? Jer u onom bivšem kafiću su bili i bila jutros racija  a evo sad sam prošao autom i opet se iskupljaju u dvorištu. Mene zanima ima li neko iz Mušanovića mahale ovdje na forumu jer jedno vrijeme je Nuna Toromanović imala neke migrante kod mame u kući u Mušanovića Mahali, mada moram priznati da ih ja nisam vidio tu duže vremena

Preuzeto:

65014370_107475093864461_682998805932120

Edited by Grunf

13 minutes ago, Kula said:

A Žube ? Irosh hotel kod Hard rocka.  Je li on ima migrante sa papirima ili bez ?

nedavno je neko pisao da je pun hotel migranata ... policija koja prati ovaj forum neka zabiljezi i ovu lokaciju, cisto da provjere ove informacije. 

Smiju li dirati u zubeta? 😂

• Fugaziii locked and unlocked this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...