Jump to content
FORUM

Lista iznajmljivača smještaja ilegalnim migrantima

Recommended Posts

6 hours ago, Kula said:

A Žube ? Irosh hotel kod Hard rocka.  Je li on ima migrante sa papirima ili bez ?

nedavno je neko pisao da je pun hotel migranata ... policija koja prati ovaj forum neka zabiljezi i ovu lokaciju, cisto da provjere ove informacije. 

Ja cu jos jednom ponoviti...nekoliko sam puta slušao premijerovu izjavu u kojoj kaže "svi objekti u kojem nađu ilegalne migrante" nigdje nije rekao s dokumentima ili bez. Znaci nema razlike. Istina pojedini portali su svojevoljno napisali ovo drugo

Just now, Grunf said:

Ja cu jos jednom ponoviti...nekoliko sam puta slušao premijerovu izjavu u kojoj kaže "svi objekti u kojem nađu ilegalne migrante" nigdje nije rekao s dokumentima ili bez. Znaci nema razlike. Istina pojedini portali su svojevoljno napisali ovo drugo

Pretpostavljam da je imenovani kao i ostali učesnici ilegalnih poslova poslali migrante na "hlađenje" dok se ova hučka smiri. Samo budala će nastaviti ovih dana "uzimati" pare za prenoćište ilegalaca. Moraš baš biti bezobrazan i pohlepan.

• Like 1

8 hours ago, Kula said:

Pretpostavljam da je imenovani kao i ostali učesnici ilegalnih poslova poslali migrante na "hlađenje" dok se ova hučka smiri. Samo budala će nastaviti ovih dana "uzimati" pare za prenoćište ilegalaca. Moraš baš biti bezobrazan i pohlepan.

HAHA NISU LI SVI? pa kazem ti vec je jucer par sati poslije racije u onim crvenim kucama bilo migranata krili se unutra, ja vidjela vlastitim ocima, a kad su mene vidjeli s mobitelom navukli zavjesu i umirilo se sve. Druga stvar te kuce se zovu nesto KUCA BORICI 1 , a ispod nje prekoputa sceste ima bijela kuca zove se borici 2 (ili je obrnuto) i u njoj isto ima migranata jer je vlasnik isti, a tu upali nisu. Jedno stotinjak migranata je bilo rastrkano po trim stazi sa stvarima i torbama kada sam prolazila sinoc tuda. Vjeruj mi da njih briga za policijom.... kome je odredjena zatvorska kazna i za sta od ovoga svega? nije nikome! a toliko su kesha zaradili da mogu svaki dan placati sitne kaznice kakvim ih sankcionisu

• Like 2

1 hour ago, Fugaziii said:

HAHA NISU LI SVI? pa kazem ti vec je jucer par sati poslije racije u onim crvenim kucama bilo migranata krili se unutra, ja vidjela vlastitim ocima, a kad su mene vidjeli s mobitelom navukli zavjesu i umirilo se sve. Druga stvar te kuce se zovu nesto KUCA BORICI 1 , a ispod nje prekoputa sceste ima bijela kuca zove se borici 2 (ili je obrnuto) i u njoj isto ima migranata jer je vlasnik isti, a tu upali nisu. Jedno stotinjak migranata je bilo rastrkano po trim stazi sa stvarima i torbama kada sam prolazila sinoc tuda. Vjeruj mi da njih briga za policijom.... kome je odredjena zatvorska kazna i za sta od ovoga svega? nije nikome! a toliko su kesha zaradili da mogu svaki dan placati sitne kaznice kakvim ih sankcionisu

Sine, ti si KGB!

• Like 1
  • Dislike 1
  • Haha 1

27 minutes ago, EtTore said:

Sine, ti si KGB!

haha i gora! sve znam.... ne znam zasto, kako i otkud, ali od malih nogu sam jaca od 1000 zašto - 1000 zato.... Valjda se rodiš tako :D (Još nemam nijedan profil ni na jednoj društvenoj mreži, samo sam na forumu aktivna)

• Aferim! 1

1 hour ago, Fugaziii said:

haha i gora! sve znam.... ne znam zasto, kako i otkud, ali od malih nogu sam jaca od 1000 zašto - 1000 zato.... Valjda se rodiš tako :D (Još nemam nijedan profil ni na jednoj društvenoj mreži, samo sam na forumu aktivna)

:..kad sva znas...da li je ziv Magila!?!

On bese isto na N Cetvrti.

6 minutes ago, brko.brkic_26 said:

Ul. Ivana Frane Jukica kuca pored kamenorezca Bajre. Mislim da iznad vrata pise Mimy. Cim se skrene u sokak kuca ravno. Ima migranata.

Nisam vidio da li je Begovic motel u Vedrom polju pregledan. Prije su samo migranti bili u motelu.

Dajgle!

• Like 1
  • Dislike 2

8 hours ago, Bosanac said:

Drago mi je da je Dado poslao ovaj svoj demantij. Ovo je ocigledan primjer kako se u medijima nevin covjek moze optuziti i presuditi mu se vec. A znam da ima onih koji su mu psovali sve po spisku zato sto su mislili da je to bas on i zato sto je on on.

Ovo su jako opasne stvari nekog bez bilo kakvog dokaza optuziti, zbog tog molim sve one koi bilo sta pisu da prije toga vise puta provjere,

Na spisku se nasao Dado kao  i Tezy koi apsolutno nikave veze sa tim nemaju

• Like 1

11 minutes ago, saco said:

Ovo su jako opasne stvari nekog bez bilo kakvog dokaza optuziti, zbog tog molim sve one koi bilo sta pisu da prije toga vise pita provjere,

Na spisku se nasao Dado kao  i Tezy koi apsolutno nikave veze sa tim nemaju

Kod nas se niko od njih dvojice nije nasao na spisku. Ovdje na forumu sto smo iznijeli ispostavilo se 100% tačnim informacijama. Nadalje kako vidim jeste u pitanju Dilvad Felić ali riječ je o drugoj osobi. Spisak je nastao na fb grupi i nema veze sa nama. Osoba koja je pomenula Dilvada Felića i sama je rekla da nije u pitanju Dado. Greška je što je Dado ipak poznatiji od ovog drugog Dilvada. Za Tezija neznam kako se nasao na istom spisku. Neko je bio zavistan ili šta?

FB_IMG_1560894587932.jpg

Inace kod ovog drugog Dilvada je danas bila racija i postoji video zapis

Edited by Grunf

17 minutes ago, Grunf said:

Kod nas se niko od njih dvojice nije nasao na spisku. Ovdje na forumu sto smo iznijeli ispostavilo se 100% tačnim informacijama. Nadalje kako vidim jeste u pitanju Dilvad Felić ali riječ je o drugoj osobi. Spisak je nastao na fb grupi i nema veze sa nama. Osoba koja je pomenula Dilvada Felića i sama je rekla da nije u pitanju Dado. Greška je što je Dado ipak poznatiji od ovog drugog Dilvada. Za Tezija neznam kako se nasao na istom spisku. Neko je bio zavistan ili šta?

Ja da sam Tezi ili taj Dilvad ja bih tužio odgovorne... sutra će prstom upirati u tebe...

Evo Sej im se izvinuo i demantovao da oni nisu iznajmljivali... ali šteta je nanesena...

Screenshot 2019-06-19 at 00.08.08.png

Evo i Tezi je tamo pisao

Screenshot 2019-06-19 at 00.14.33.png

6 hours ago, Grunf said:

FB_IMG_1560894587932.jpg

Ovaj tvoj post me malo iznenadjuje, cuj "greska je sto je Dado poznatiji od ovog drugog Dilvada", uneseno je ime i prezime koje u potpunosti odgovara Dadi, mislim da osoba koja je to napisala je odma morala dodati o kom se radi te da doticna osoba nema nista sa Dadom. Kako @Kula rece postoi mogucnost da do tuzbe dodje, kada nekog ocrnis ne razmisljajuci i posljedicama tad je vec gotovo, a evo vidimo na daljnjim pisanjima na grupi da je odma doslo dao sale i uvrede na Dadin racun.

Ovo su opasne stvari sa koima se ne igra ovako

5 minutes ago, saco said:

Ovaj tvoj post me malo iznenadjuje, cuj "greska je sto je Dado poznatiji od ovog drugog Dilvada", uneseno je ime i prezime koje u potpunosti odgovara Dadi, mislim da osoba koja je to napisala je odma morala dodati o kom se radi te da doticna osoba nema nista sa Dadom. Kako @Kula rece postoi mogucnost da do tuzbe dodje, kada nekog ocrnis ne razmisljajuci i posljedicama tad je vec gotovo, a evo vidimo na daljnjim pisanjima na grupi da je odma doslo dao sale i uvrede na Dadin racun.

Ovo su opasne stvari sa koima se ne igra ovako

Ma naravno, autor posta je trebao odmah naglasiti da isti nema veze sa doticnom osobom. Slazem se u potpunosti. Samo sam naveo da sam vidio da je zenska odmah i demantirala. Kad kazem poznatiji pa on to i jeste kao hajmo reci javna licnost jer i sam kada sam vidio tu sliku sam pomislio na Dadu. Nisam imao namjeru biti pogresno shvacen, vjeruj mi. A buduci da Dadu i licno poznajem bio sam iznenađen a kada sam shvatio da to nije ta osoba - laknulo mi je vjeruj mi

prije 8 sati, Grunf said:

To za Tezija pretpostavljam da je Bubino maslo jer ga je više puta na FB zbog one liste prozivao i pisao da je lažov i da će ga tužiti. Dan kasnije se i lista za Tezijevim imenom pojavila

Edited by Hysteria
  • Like 1

1 hour ago, Grunf said:

Ma naravno, autor posta je trebao odmah naglasiti da isti nema veze sa doticnom osobom. Slazem se u potpunosti. Samo sam naveo da sam vidio da je zenska odmah i demantirala. Kad kazem poznatiji pa on to i jeste kao hajmo reci javna licnost jer i sam kada sam vidio tu sliku sam pomislio na Dadu. Nisam imao namjeru biti pogresno shvacen, vjeruj mi. A buduci da Dadu i licno poznajem bio sam iznenađen a kada sam shvatio da to nije ta osoba - laknulo mi je vjeruj mi

Odlicno se nas dvoica razumijemo, ali samo zelim ponoviti ovakve stvari se deset puta trebaju ispeci pa tek tad u javnost, ovo je u skladu sa svim zakonima kleveta, mada Dadu isto tako odlicno poznam i siguran sam da on to nikad tjerati nece, medjutim ipak treba imati postovanja.

• Like 3

• Fugaziii locked and unlocked this topic

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...