Jump to content
FORUM

Lista iznajmljivača smještaja ilegalnim migrantima

Recommended Posts

1 hour ago, Hysteria said:

To za Tezija pretpostavljam da je Bubino maslo jer ga je više puta na FB zbog one liste prozivao i pisao da je lažov i da će ga tužiti. Dan kasnije se i lista za Tezijevim imenom pojavila

Pa onda je Bubo to uradio definitivno. Nisu to male stvari, to je poziv na javni linč nevinih osoba. Ja bih njemu spakovao jednu kvalitetnu tužbu da ga oderem za pare i onako ih sada Bubson ima. Taj Bubo definitivno nije normalan.

Evo na današnjoj sjednici Gradskog vijeća su govorili o tome da se iznose imena ljudi koji ne iznajmljuju smještaj i da se nanosi velika šteta. Naveli su Dilvada i Tezija da su njihova imena zloupotrebljena na tim grupama na kojima se Sej i izvinuo... eto koliko je to daleko otišlo. Vijećnici su apelirali na ovo da se ne radi i da se ne igra imenima jer to nosi svoje posljedice.

Sjednica još traje, upravo se priča o Migrantskoj krizi i smještajima...

http://www.uzivoradio.com/bihac.html

11 minutes ago, Kula said:

Evo na današnjoj sjednici Gradskog vijeća su govorili o tome da se iznose imena ljudi koji ne iznajmljuju smještaj i da se nanosi velika šteta. Naveli su Dilvada i Tezija da su njihova imena zloupotrebljena na tim grupama na kojima se Sej i izvinuo... eto koliko je to daleko otišlo. Vijećnici su apelirali na ovo da se ne radi i da se ne igra imenima jer to nosi svoje posljedice.

Onda tema može na lock. Molim moderatora ako može nek je zaključa

5 minutes ago, saco said:

U opste je ne treba zakljucati, cak sta vise je treba jos ojacati ali istinitim i provjerenim imenima neka se zna ko su

Hmmm..nisam dobro pročitao post koji sam citirao. U pravu si...samo provjerene info a k tome smo i težili. Mislim nema provjerenije info ako prijaviš komšiju jer gledaš to svaki dan i siguran si u ono što pišeš. Ja sam bio dugo vremena razmišljao o ovoj temi iz prostog razloga što je i sama Vlada kantona i MUP i inspekcija aplelirala da se takve stvari prijavljuju. I onda vidiš nepravilnosti, prijaviš ih i po nekoliko puta a reakcije nikad nije bilo, do sad

Bubo samo nek' se igra, u Bihacu ima vecih budala od njega, a koji ne prave od sebe cirkusanta i gradsku ludu, ali koji su za razliku od njega opasniji!

Nisam uspio procitati-naci nigdje ranije na forumu, ali trebalo bi provjeriti i kafic "Mlin" u Krupskoj.

Edited by jokesOnYou
  • Like 4

za Mlin se odavno zna da im daje sve zivo.... brate jadnog li naroda, sve glumi neku gospodu a ovamo cigane s migicama... E moj brate kakva je ovo gnjida od naroda.... Prvo im je humanitarno davao jesti, pa onda i da spavaju valjda,... Puno ih se zna okupiti i tamo u centru grada oma zgrada prekoputa crvene zgrade od elektrane, na Bedemu, Bedem 12 ja mislim, kad skrenes s bedema prema konzumu pa odma s desne strane gdje ima ona stomatoloska ordinacija. E pa tu u podrumu ulaza do bedema ima stan i tu im dilaju tzv hazimici i gudru, vutru a bome i pokoju svoju kolegicu.... Tu se odvija aktivna trgovina :D ponuda i potraznja :D

3 hours ago, Kula said:

Neko ko je napravio onu listu, koja je objavljena na grupi fb Raja iz Bihaca , napisao je Dilvad Felic - vila Meri i naveo tacno ulicu. Znaci, jasno je napisano, a nije napisano Dilvad Dado Felic, tako da nije lazno ime na spisku, nego se desilo da su u Bihacu dva covjeka pod istim imenom i prezimenom. Za Tezija nisam prije nigdje vidio, nego na Biscanima, kad je  upucena reakcija i demanti od Tezija.  

2 hours ago, jokesOnYou said:

Bubo samo nek' se igra, u Bihacu ima vecih budala od njega, a koji ne prave od sebe cirkusanta i gradsku ludu, ali koji su za razliku od njega opasniji!

Nisam uspio procitati-naci nigdje ranije na forumu, ali trebalo bi provjeriti i kafic "Mlin" u Krupskoj.

Ma Bubo je smiješan lik, debil neobrazovani... sjetite se kako je snimao škole i djecu bez dozvole. Ulazio u objekte bez dozvole i dao sebi za pravo da on "izvještava" uživo preko FB. Ovo što je napravio sa migrantima on se još smije i najavljuje "PLAN B" na svome profilu. On ismijava narod i policiju. Dopustio je da povrijeđene policajce "iznose" iz vlastitog objekta. Kako ga nije stid, bar porodice i djece tih policajaca. Pa zašto migrantima nije NAREDIO kao poslodavac (onaj ko im je iznajmio smještaj) da se poredaju u kolonu i da iziđu. Vjerujem da ih je još huškao da ih mlate... jer nije prvi put da je policija imala problem kod Bube. 

Zašto migranti nisu primjenjivali silu u drugim objektima. Jedino gdje su policajci povrijeđeni jesu kod BUBE. Bubo i onako kaznu neće platiti. Ja bih njega na hlađenje 30 dana da smiri strasti. U BAJBUK.

Edited by Kula
  • Like 4
  • Aferim! 2

23 minutes ago, Kula said:

Ma Bubo je smiješan lik, debil neobrazovani... sjetite se kako je snimao škole i djecu bez dozvole. Ulazio u objekte bez dozvole i dao sebi za pravo da on "izvještava" uživo preko FB. Ovo što je napravio sa migrantima on se još smije i najavljuje "PLAN B" na svome profilu. On ismijava narod i policiju. Dopustio je da povrijeđene policajce "iznose" iz vlastitog objekta. Kako ga nije stid, bar porodice i djece tih policajaca. Pa zašto migrantima nije NAREDIO kao poslodavac (onaj ko im je iznajmio smještaj) da se poredaju u kolonu i da iziđu. Vjerujem da ih je još huškao da ih mlate... jer nije prvi put da je policija imala problem kod Bube. 

Zašto migranti nisu primjenjivali silu u drugim objektima. Jedino gdje su policajci povrijeđeni jesu kod BUBE. Bubo i onako kaznu neće platiti. Ja bih njega na hlađenje 30 dana da smiri strasti. U BAJBUK.

Bubson je psihopata, i bubson ima bug u dnk, it runs in the family, nazalost.... jabuka ne pada daleko od stabla

• Like 3
  • Haha 1

6 hours ago, Fugaziii said:

Bubson je psihopata, i bubson ima bug u dnk, it runs in the family, nazalost.... jabuka ne pada daleko od stabla

Kolac!

6 hours ago, Fugaziii said:

Bese neki dan poslije toliko godina, bas na onoj Party za Bajram.

To nije bese BIHAC, sve neki drugi ljudi...
Opet kontam, moraju i Oni da zive!?!
Ali...
Postoji uvijek!

• Dislike 2

1 hour ago, Fap mašina said:

Evo sad u ponedeljk narod ima priliku da se okupi protestvuju prosvjetni radnici.jer se ukidaju škole i razredi gdje treba i gdje netreba.

Pa i nedjelja i ponedjeljak onda :) meni dosadno vise pisati sta se ima reci vise osim ako se nije nesh novo desilo. Pametovati moze svako a meni dosadilo. Ja bi malo akcije. Hajmo se okupljati i zauzimati svoj grad. Hajmo za promjenu podrzavati i druge ljude s drugim potrebama. Hajmo ne biti posljeratna profiterska govna!!! 

• Like 4

• 2 weeks later...

Nesto ova tema zamrla a migica i dalje po privatnim smjestajima.:( 

Raja objavljujte ulice i broj kuce gdje ih vidite, pa i imena vlasnika ako su vam poznata. Stim ujedno i policiji pomazete. Ove izdajnike sto bi i rodjenog za pare prodali treba na javni stub srama objesiti.

i ove kuce crvene na novoj cetvrti, kad ja ne znam kako se taj lik zove, njegova je isto kuca u harmaNIMA crvena prije pekare Leji... i njegove kuce na novoj cetvrti crvene s desne strane dvije i jkedna prije njih s lijeve strane bijela imaju natpis BORICI 1,2,3 i tu budu migranti milion posto, bili su prije racije inspekcijem bili su i poslije, jer sam svojim ocima vidjela!!! i to je prijavljivano inspekciji i policiji, ali ako su vidjeli da ovi to nonsalantno shvataju sto smo i saMI SVI VIDJELI, briga njih sto ima racija upada on ce kaznu veceras zaradili da plati, i ajmo dalje... kupuju nova auta, sire kapacitete, pa je*emu ja kako mogu sdpavati navece... najgori je narod bez svijesti i savjesti, jadnici i seljacici sto su zeljni para.... pare su najvece zlo na svijetu, meni je najljepse kad ih nema brate...

14 minutes ago, Fugaziii said:

i ove kuce crvene na novoj cetvrti, kad ja ne znam kako se taj lik zove, njegova je isto kuca u harmaNIMA crvena prije pekare Leji... i njegove kuce na novoj cetvrti crvene s desne strane dvije i jkedna prije njih s lijeve strane bijela imaju natpis BORICI 1,2,3 i tu budu migranti milion posto, bili su prije racije inspekcijem bili su i poslije, jer sam svojim ocima vidjela!!! i to je prijavljivano inspekciji i policiji, ali ako su vidjeli da ovi to nonsalantno shvataju sto smo i saMI SVI VIDJELI, briga njih sto ima racija upada on ce kaznu veceras zaradili da plati, i ajmo dalje... kupuju nova auta, sire kapacitete, pa je*emu ja kako mogu sdpavati navece... najgori je narod bez svijesti i savjesti, jadnici i seljacici sto su zeljni para.... pare su najvece zlo na svijetu, meni je najljepse kad ih nema brate...

MUSTAFIĆ ELVIR - tako piše na kući u Harmanima i čudna se situacija u Harmanima desila koliko se sjećam..naime policija je upala u kuću i on je imao u toj kući 13 migranata a dozvolu za 9 ljudi pa su 4 migranta otišla na Vučjak a ostatak ostao. Taj dio nisam razumio a pokušao sam naći tekst na uskinfo ali ga više nema

• Confused 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...