Jump to content
FORUM

Opce stanje u drzavi

Bosanac

Recommended Posts

1 hour ago, Pushiga said:

Kakve su vizije Grunf?

Btw sta je s inboxom? Uopce se ne moze sastaviti pp

Ne znam tačno na što ciljaš ali konkretno, doveo sam ljude koji su planirali i jos uvijek planiraju, otvoriti jednu specijalnu fabriku (ne mogu dalje jer je to poslovna tajna za sad) ali to bi bilo tehnološko čudo i neviđeno na području ex-yu.

Da imam tu moć tu mogućnost ustrojio bih ove jeb*** uhljebe u roku od  mjesec dana. Stojali bi mirno kao u vojsci kad im ulazi stranka a zatvorio bih im kancelarije sa ustajalim smradom cigareta, opušaka i jeftinih bureka...odvratno. Da ne govorim o 30 minutnim pauzama koje obicno traju do 60 minuta. Ovo sada je totalni raspašoj. A ima tu jos puno toga, ne samo ovo sto sam naveo. Najgora mi je bahatost jer ti ljudi znaju da su zapravo nedodirljivi i nemas se kome zaliti. Ostao mi samo onaj gorki osjecaj stida...Iz ovog bi valjalo jedino odvojiti tete i čike u općini na šalterima koji su za sada odličan pozitivan primjer profesionalnosti i kulture u odnosu na sve ostale u javnim institucijama.

Još uvjek važi nepisano pravilo: mora se dati nešto ,,na kafu" ili neko pečenje,al obilno,da se pored brkova i brade omaste i ruke do lakata.

Ti ispijači kave,meraklije i nabiguznice podaviše sve živo. Svakog potencijalnog investitora,ako ne u samom startu,onda kad ,,zagrize" i pomisli da je rješenje na vidiku.

Teška je to bolest,jbš c19.

Edited by L19.S61.
  • Like 1

prije 2 sati, Grunf said:

Ne znam tačno na što ciljaš ali konkretno, doveo sam ljude koji su planirali i jos uvijek planiraju, otvoriti jednu specijalnu fabriku (ne mogu dalje jer je to poslovna tajna za sad) ali to bi bilo tehnološko čudo i neviđeno na području ex-yu.

Da imam tu moć tu mogućnost ustrojio bih ove jeb*** uhljebe u roku od  mjesec dana. Stojali bi mirno kao u vojsci kad im ulazi stranka a zatvorio bih im kancelarije sa ustajalim smradom cigareta, opušaka i jeftinih bureka...odvratno. Da ne govorim o 30 minutnim pauzama koje obicno traju do 60 minuta. Ovo sada je totalni raspašoj. A ima tu jos puno toga, ne samo ovo sto sam naveo. Najgora mi je bahatost jer ti ljudi znaju da su zapravo nedodirljivi i nemas se kome zaliti. Ostao mi samo onaj gorki osjecaj stida...Iz ovog bi valjalo jedino odvojiti tete i čike u općini na šalterima koji su za sada odličan pozitivan primjer profesionalnosti i kulture u odnosu na sve ostale u javnim institucijama.

Zovi me ako sta treba. Da necemo poceti vacine domace praviti? Da Zudoxa obradujemo xD

• Haha 1

Intervju sa Sabitom Iztarčina - kandidat za načelnika Hadžića

Kako saznajemo iz dobro obaviještenih izvora,Sabit Iztarčina je kandidat za načelnika Općine Hadžići. Šanse za pobjedu su velike, skoro 100%, pa smo ovim povodom razgovarali s gospodinom Sabitom i pitali ono što zanima sve građane ove općine, ali i šire.

Šatro info: Vi kao neko ko će sigurno pobijediti na izborima, šta imate reći o dosadašnjoj vlasti u vašoj općini?

Sabit Iztarčina: Bijo je zijo bio je idriz bijo je meho sadje red da bune sabit

Šatro info: Predizborna kampanja nije još formalno počela, ali vi već radite na svom imidžu. Koje ćete događaje napraviti u sklopu svoje kampanje kada one zvanično počne?

Sabit Iztarčina: redovno obadjem kladijonce ishisa bareve djese okuplja svo stalovnistvo tarcina tuhi nagovaram naprijer fahro je nekidan ceko na bimgu 38 zuto ireko ako izade do 50 marki glasacu ya tebe sabite i iyadje naduplo 160 marki

Šatro info: Općina Hadžići ima veliki problem s gradskim prevozom. Koji je vaš plan rješenja ovoga?

Sabit Iztarčina: meni se na dvici nista nekvari jase vozim brez ikakih pronblema takoda ako ja bunem nacelmik znaci tih problema vise nece bit jase vozim nestajem

Šatro info: Znamo da nedostaje šiša barova i kladionica u blizini škola, pa djeca moraju pješačiti dugo da bi stigli? Je li to nešto čemu ćete se posvetiti u svom mandatu načelnika?

Sabit Iztarčina: tosam him svima obeco pore svake skole kladjonica ishisha dadjeca nemoraju tabanati damogu fino da uyivaju idase igraju

Šatro info: Vaša općina je u mnogome pogođena migrantskom krizom. Kako planirate poboljšati ovu situaciju kao lokalna vlast?

Sabit Iztarčina: te pronbleme sam planiro rjesi bezbol palicama kederima boksom dackama

Šatro info: Političke kampanje znaju biti teške za porodicu. Kako je Fadila reagovala na vaš u kandidaturu?

Sabit Iztarčina: nekidan kaye fadila ako bunes nacelmik kako cuse jazvat jel prva dama reko ako te odvalim boksom hitnu ces yvati tobejarabi

Šatro info: Znamo da su lokalni izbori bitni u mahali i bližem okruženju. Kakve su impresije komšija? Podržavaju li vas?

Sabit Iztarčina: mehina je inpresija fina idriy seisto kamdidovo kaye ima ogovor nasve pronbleme reko samo imas pronblem kadti majka neda 10 marki ya cigara a43 ti godine tobejarabi

Šatro info: Hoće li jaran Fahro pomoći u kampanji, i ako da, kako?

Sabit Iztarčina: fahri nije vjerovat al jareni smo ai zakleose udjecu kadmuje 38 iybacilo nabimgu areko sammu i asvlatirat

Šatro info: Znamo da ste popularni kod ženske populacije. Da li računate na veliku podršku ovog dijela biračkog tijela?

Sabit Iztarčina: moje bjenice mene vole uvjek samse okonjih trudijo jene prilike odveo ja jenu na bjelasicu dase tanburamo ugolfu kaye ona sabite tisi moj precjenik

Šatro info: Ko će pjevati na vašoj pobjedničkoj proslavi kad budete izabrani za načelnika?

Sabit Izarčina: kadje serif pjevo pijanicu naproslavi i izvuko nocnu damu mesi oma reko pustajte me daidem iy barselone jes daon nevoli dje ima alkohola almore serif hazre i kejdura

Edited by L19.S61.

• 2 weeks later...
7 hours ago, L19.S61. said:

Ovako to izgleda kad se bagra u uniformama osili, a ljudi svoja prava ne mogu ostvariti.

Kakva sramota! Sarajevski policajac došao na vrata i udario čovjeka od 80 godina?

To je policajac kao i vecina policajaca cast izuzecima zaposlena nakon kursa od 3 mjeseca i stranke iza njega ne kazem ja da za Policajca moras imati IQ kao Nikola Tesla ali moras makar imati osnovne norme ponasanja kulture i morala. A ne biti seljacina koja ne zna sta znaci privatni posjed i privatna svojina koju bez naloga ne mozes uznemiravati a jos manje udarati covjeka na njegovom. Ali to je nasa drzava u kojoj se sve moze .

1 hour ago, L19.S61. said:

Vjerovali ili ne! Zbilja ili šala ?

,,Još jedna sramna odluka Tužilaštva BiH! "

https://zurnal.info/novost/23439/tuzilastvo-bih-smatra-da-nije-pocinjeno-krivicno-djelo-i-odustaje-od-istrage

Kod nas ni korona nekima ne može ništa, kamoli tužilaštvo ili sud. Diplomatski imunitet štiti od svega pa i zatvora i korone

• Haha 1

Juče je u sarajevu autom stoka ubila djevojku bježeći od policije.taj isti već ima podeblji dosje i trebao je za svoja nedjela ležati na robiji.al državna vlast već uspješno 20 godina čini sve da poštenom narodu bude gore,a lopovima da cvijeta.

Kako je familiji žrtve?pa taj hajvan je trebai biti pod kontrolom čak i na slobodi.zašto policija,sud i tužilaštvo ne rade svoj posao?ovim počiniocima treba odmah vraćati istom mjerom i ne čekati da mu bih organi propišu neku blagu mjeru i kazne ga kao da je pogrešno parkirao. 

• 3 weeks later...

sa FB ,,uzo" ...uzbro 😏

"-Moro bi vadit nalaze, a ne smijem doktoru, šta da radim Hadžibeže?
Pita me Hazim sabahile.
-Idi hećimu i vadi nalaze ako već moraš, nejmaš šta drugo, moj Hazime. 
-Jes pa da me ko onog dedu iz Gornje mahale što je predo knjižicu da vadi nalaze proglase pozitivnim.
-Beli je i bio dok su ga proglasil?
-Jok on Uzeire, dedi dodijalo čekat, uzo knjižicu  i otišo kući. Dva dana iza toga ga zvali da mu reknu da ima baju.
-E sad si ga beli zeleno uzbro ili se od nekog sa fejsbuka uzo. Nejma trećeg.
-Narod priča, a kad priča pukne nije daleko od istine.
Nešto kontam: More bit ga Hazim i nije plaho omahno sa ovim dedom, jer otkako ova baja hara ne smije se insan ni razbolit, a ako se razboli ne smije hećimu od ovih sa bajom ni otić, a ove sa bajom ne primaju zbog njih. Tačno će nas sviju iz pameti istjerat i na izbore poslat, jer samo mahniti moremo opet za njih glasat."

Edited by L19.S61.
  • Haha 1

• 2 weeks later...
prije sat vremena, L19.S61. said:

U 58 % institucija USKa - 51 nevjerodostojna diploma. Mašala. Kud ide ovaj kanton,država ?

https://www.biscani.net/usk-sastanak-sa-koordinatoricom-radne-grupe-za-borbu-protiv-korupcije/

Trebalo bi biti vise, samo neko ima bolju stelu, pa uspio prikriti. Dobro mi ikako frceramo. Ja bih i imena tih strucnjaka objavio, tek onako, materijal za njihovu cast i obraz i svrhu parazitskog postojanja. :) 

Ironija u svemu tome jeste sto se nista nece promijeniti, ti isti ce nastaviti raditi, dok oni, koji su posteno zavrsili faks, bildaju godine na birou. Znam mnoge s obe strane, nazalost.

Edited by jokesOnYou

• 2 weeks later...

Sto se tice Dodika i Bakira i sve te visoke kriminalne i primitivne klijentele, oni su milioneri i njih boli Q-rac vise da li ce biti na vlasti ili ne, jer oni su svoje dinastije u narednih 10 generacija snabdjeli da zive svi kao milioneri. 

Zamisli ko je milioner i ko ima casha u pm.... pokvareni cetnicki mesar koji glumi dasiju i svadja se kao da je u mesnici, jbt zivot i sve. Tako i nas Alkaidovac Bake i tamo ona ustasijada isto... u pm

Da je ovo Rumunija, i Bakir i Sebija i Dodik i svi bi na trgu visili, jbni fasisti... pa jbni rumuni imaju vise muda nego mi--..

Edited by jokesOnYou
  • Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...