Jump to content
FORUM

Ulje (kapi) kanabisa

Recommended Posts

Pozdrav,

Da li neko nekoga pozna da prodaje ulje tj kapi kanabisa, ali da je provjereno i cijenom i kvalitetom?? Svrha je lijecenje i terapija, te vas molim bez nekih nepotrebnih komentara. Ako vam je problem pisati ovdje, posaljite mi poruku u inbox. Bilo kakva korisna informacija, broj, FB profil, mail, shop je i vise nego dobrodosla... 

Hvala dobri ljudi.
Poz

Ja znam za 4-5 ljudi koji aktivno koriste, ali je nemoguće skupo. Male bočice po 100injak eura... I to nabavljaju negdje vani. Nadam se da neko ima više informacija o tome. Znam da su ljudi mnoge bolesti izliječili s tim iako medicina to negira.

7 hours ago, Fugaziii said:

Pregledaj forume po Srbiji, znam da tamo ima likova sto to prave. Mallo proguglaj, ima od Vice-a dokumentarac o liku iz Srbije, a inace je potesko naci. A za sta tacno treba? Koja kolicina? Mozete li mi vise reci o problemu?

Znam da je tesko naci, zato se i obracam..mislim vani se moze naruciti ali sad igra ulogu kvaliteta i to sta su ustvari sastojci...jer tu ima prevara a platis jbg.  

U pitanju je lijecenje od hemoterapije tj poboljsanje stanja organizma, pa izmedju svih stvari koje se koriste, preporucuje se i kanabis za XY stvari...pa reko da probam naci koliko je moguce. Kolicina je nebitna, samo da znam provjereno. 

Hvala 

7 hours ago, Kula said:

Ja znam za 4-5 ljudi koji aktivno koriste, ali je nemoguće skupo. Male bočice po 100injak eura... I to nabavljaju negdje vani. Nadam se da neko ima više informacija o tome. Znam da su ljudi mnoge bolesti izliječili s tim iako medicina to negira.

Jel mozete pitati tih 4--5 osoba, tacno od koga, koji brend, koji shop??  

Alternativna medicina je uvijek žiža za kovnencionalnu medicinu...ali sreća da postoje ljudi koji istraživaju i ovo drugo, pa postoje pozitivni rezultati za ono što ja znam, ne samo za kanabis. 

11 hours ago, 112233mv said:

Jel mozete pitati tih 4--5 osoba, tacno od koga, koji brend, koji shop??  

Alternativna medicina je uvijek žiža za kovnencionalnu medicinu...ali sreća da postoje ljudi koji istraživaju i ovo drugo, pa postoje pozitivni rezultati za ono što ja znam, ne samo za kanabis. 

Probat cu saznati sto vise info pa cu pisati...

• Aferim! 1

• 1 year later...

Pazite ljudi šta kupujete, ima sada toliko toga na internetu. I ja sam tražio i iznenadio se rasponom cijena,kako kod nekoga skupo , negdje bagatela. Ima velike razlike u od čega je.Negdje sam procitao interesantan članak i razlike u vrstama ulja kanabisa, mislim da je na ovom linku

https://drgabrielspreparati.ba/blog/preparati-za-srce-i-krvne-zile/ulje-konoplje-cbd-ili-ulje-kanabisa-znate-li-sta-kupujete/

Edited by Sinkovski

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...