Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
112233mv

Ulje (kapi) kanabisa

Recommended Posts

Pozdrav,

Da li neko nekoga pozna da prodaje ulje tj kapi kanabisa, ali da je provjereno i cijenom i kvalitetom?? Svrha je lijecenje i terapija, te vas molim bez nekih nepotrebnih komentara. Ako vam je problem pisati ovdje, posaljite mi poruku u inbox. Bilo kakva korisna informacija, broj, FB profil, mail, shop je i vise nego dobrodosla... 

Hvala dobri ljudi.
Poz

Pregledaj forume po Srbiji, znam da tamo ima likova sto to prave. Mallo proguglaj, ima od Vice-a dokumentarac o liku iz Srbije, a inace je potesko naci. A za sta tacno treba? Koja kolicina? Mozete li mi vise reci o problemu?

Ja znam za 4-5 ljudi koji aktivno koriste, ali je nemoguće skupo. Male bočice po 100injak eura... I to nabavljaju negdje vani. Nadam se da neko ima više informacija o tome. Znam da su ljudi mnoge bolesti izliječili s tim iako medicina to negira.

7 hours ago, Fugaziii said:

Pregledaj forume po Srbiji, znam da tamo ima likova sto to prave. Mallo proguglaj, ima od Vice-a dokumentarac o liku iz Srbije, a inace je potesko naci. A za sta tacno treba? Koja kolicina? Mozete li mi vise reci o problemu?

Znam da je tesko naci, zato se i obracam..mislim vani se moze naruciti ali sad igra ulogu kvaliteta i to sta su ustvari sastojci...jer tu ima prevara a platis jbg.  

U pitanju je lijecenje od hemoterapije tj poboljsanje stanja organizma, pa izmedju svih stvari koje se koriste, preporucuje se i kanabis za XY stvari...pa reko da probam naci koliko je moguce. Kolicina je nebitna, samo da znam provjereno. 

Hvala 

7 hours ago, Kula said:

Ja znam za 4-5 ljudi koji aktivno koriste, ali je nemoguće skupo. Male bočice po 100injak eura... I to nabavljaju negdje vani. Nadam se da neko ima više informacija o tome. Znam da su ljudi mnoge bolesti izliječili s tim iako medicina to negira.

Jel mozete pitati tih 4--5 osoba, tacno od koga, koji brend, koji shop??  

Alternativna medicina je uvijek žiža za kovnencionalnu medicinu...ali sreća da postoje ljudi koji istraživaju i ovo drugo, pa postoje pozitivni rezultati za ono što ja znam, ne samo za kanabis. 

Imaš ovdje ako ti Barba može šta donijeti ili neko drugi cijene su humane ali su kapi ulja labaratorijski čiste i apotekarski proizvedene.

https://www.cbd-expert.nl/cbd-olie

Treba početi sa jednom kapi ulja i svako drugi dan povećavati dozu dok nedođeš do recimo 10 kapi dnevno al onih sa jačim procentima od 10% na više.Jesu skuplje al su na relaciji cijena i učinak povoljnije.

Edited by Real
  • Aferim! 1

11 hours ago, 112233mv said:

Jel mozete pitati tih 4--5 osoba, tacno od koga, koji brend, koji shop??  

Alternativna medicina je uvijek žiža za kovnencionalnu medicinu...ali sreća da postoje ljudi koji istraživaju i ovo drugo, pa postoje pozitivni rezultati za ono što ja znam, ne samo za kanabis. 

Probat cu saznati sto vise info pa cu pisati...

• Aferim! 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...