Jump to content
FORUM

Trenutni građevinski radovi

Recommended Posts

• Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

U neku ruku imaš pravo , Hamdija je imao dobar start što mu svako treba priznati ali na žalost otišao je u krivom smijeru i posrao se na sve ono što je dobro uradio . SDP je u Bihaću tada bilo je

bitno je da se samo gradi i zaposljava.....

Gledam nakon nekoliko potresa svi se raspisali o groznom stanju u zgradi Poliklinike u Bihacu tipa drzavo pomozi i ostalo . Ljetos kad sam bio u Poliklinici mogu samo reci da sam ostao zaprepaste

Posted Images

Ne znam da li je do perspektive slikanja, ali Ilmin objekat ima zabrinavajucu velicinu za lokaciju gdje se gradi. Iskreno se nadam, da ce se uklopiti u postojecu cijelinu, ali nesto mi kaze da nece ...

A šta se to u Bihaću uklapa: Sve je otišlo u pm

• Like 1
  • 2 months later...

Bihać stvarno postaje prava rupa. Sramota je da je sred turističke sezone, kada u Bihaću imamo koliko toliko turista zbog Una regate, Bihaćkog ljeta i drugih dešavanja, a pola grada nema uličnu rasvjetu. Ne radi rasvjeta na ulaz u grad iz pravca Ripča , ne radi rasvjeta na Ozimicama2, u pola ulice prema bolnici, već mjesecima ne radi u prekounju pored prekounjske Džamije.

Rasvjeta na korzu je toliko mračna da se naveče sudaraš s ljudima a ne prepoznaješ ih zbog mraka.

Svaka čast Cazinu na uređenju cvjetnih i zelenih površina i osvjetljenosti grada

• Like 1

Kakav ce biti ishod?

Pa naravno kao obično: dogovor iza zavjesa, izmjena i dopuna regulativnog/urbanističkog plana ili neka sitnica od "kazne" a gradnje neće biti taknute.

Rezultat: veselje zadovoljstvo među investitorima i gradskoj upravi, a građanima kojima je stalo da se postiva red, propis i zakon preostaje da bulje u budžak - kao obično.
O moj rodni grade šta samo rade od tebe...

• Like 1
  • 2 weeks later...

Vaše mišljenje o izgradnji Kantonalnog suda u Borićima? Da li se za tu svrhu mogao upotrijebiti Đački dom i izbjeći neposredno krčenje zelenila kojeg imamo ionako sve manje u Bihaću? 

Ima toliko neizgrađenog prostora i prigodnijeg za to od izabrane lokacije.Ima đački dom, ima dom penzionera, Međutim  u gradu jednostavno nije samo to problem. Imamo mnogo gradnje   bez ikakvog plana. Svaki slobodni prostor se prodaje i gradi. uskoro nećemo imati ni parka, ni parkinga,....

• Like 1

Hamdija Lipovača:

"Jutros sam sreo naseg sugradjanina Irfana Saltagu, neumornog borca za prava. Pitao me je za izgradnju zgrade Kantonalnog suda u Bihacu. Stoga, zelim da svi znaju da je VSTV I EU osigurala sredstva za IZGRADNJU, da je VLADA USK osigurala 700 000 KM za KUPOVINU LOKACIJE, a da je GRAD BIHAC REKAO KOJA CE LOKACIJA BITI PODRZANA ZA DOKUMENTACIJU I DA SU TO B O R I C I.
Molim sve da ovo stave na forume gdje se o ovome razgovara. Hvala"

A što je sa onim gradilištem na Ozimicama II iza Konzuma ? Sve je iskopano,ograđeno ali nema radnika.Jedino na ulazu piše da je građevinska inspekcija zatvorila gradilište !? Majka mu stara do kad ćemo biti izloženi takvom ruglu.Ko je investitor i izvodilac radova ? Budem uslikao pa vam postavio slike 

• 2 weeks later...

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...