Jump to content
FORUM

Trenutni građevinski radovi

Recommended Posts

@saco ma mogao si,kako nisi,i bez crvene knjižice se zaposliti. Evo,ja sam se zaposlio na jednom MJESTU preko konkursa '87. bez članstva. Al zato su se tada mnogi čudili tome jer sam se zaposlio "bez veze".

@Barba da,O2,raspored prostorija,ako se to tako može nazvati,je stvarno čudan. Bio sam u par stanova,istih,ali totalno različitih,jer su vlasnici/stanari/ sami doradili,pregradili,zatvorili lođu..i prilagodili prostor sebi. Čuo sam da je projektno rješenje pravljeno za jedno stambeno naselje u BG.. nije prošlo..ponuđeno u BI i urađeno. "HARMANI" su građeni za vojsku/JNA/ "pilotske",kak reče @telefon i jako su kvalitetni,po PS @1260 . Mislim da je sve radio TEMPO osim nebodera "sivog". Tempo je u stvari i bilo "vojno građevinsko preduzeće".

• Like 1
  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

U neku ruku imaš pravo , Hamdija je imao dobar start što mu svako treba priznati ali na žalost otišao je u krivom smijeru i posrao se na sve ono što je dobro uradio . SDP je u Bihaću tada bilo je

bitno je da se samo gradi i zaposljava.....

Gledam nakon nekoliko potresa svi se raspisali o groznom stanju u zgradi Poliklinike u Bihacu tipa drzavo pomozi i ostalo . Ljetos kad sam bio u Poliklinici mogu samo reci da sam ostao zaprepaste

Posted Images

14 hours ago, L19.S61. said:

@saco ma mogao si,kako nisi,i bez crvene knjižice se zaposliti. Evo,ja sam se zaposlio na jednom MJESTU preko konkursa '87. bez članstva. Al zato su se tada mnogi čudili tome jer sam se zaposlio "bez veze".

@Barba da,O2,raspored prostorija,ako se to tako može nazvati,je stvarno čudan. Bio sam u par stanova,istih,ali totalno različitih,jer su vlasnici/stanari/ sami doradili,pregradili,zatvorili lođu..i prilagodili prostor sebi. Čuo sam da je projektno rješenje pravljeno za jedno stambeno naselje u BG.. nije prošlo..ponuđeno u BI i urađeno. "HARMANI" su građeni za vojsku/JNA/ "pilotske",kak reče @telefon i jako su kvalitetni,po PS @1260 . Mislim da je sve radio TEMPO osim nebodera "sivog". Tempo je u stvari i bilo "vojno građevinsko preduzeće".

Mozda '87 i jesi, to je vec kasnije, ali prije jako rijetko ili nikako nisi,

Znam o cemu pisem posto sam i sam konkurisao na oglase iz Oslobodjenja i clanstvo u SKJ je bilo jedan od uvjeta

29 minutes ago, telefon said:

Temelj DZ Bihac je stavljen tj poceta gradnja4.11.1980g,a na ploci nepise izvodjac

Moguce. Mada znam da su radovi zavrseni 1986 godine a hitna sluzba pocela sa radom 1987 godine. To znam 100%. E sad ja lično mislim da je Izgradnja bila izvodač radova.

3 hours ago, telefon said:

Grunfe ovo pise na bihacitnoj ploci i ono gradjani opstine Bihac utemeljise objekt 4.11.80g.Negdje ima jos jedna ploca sa izvodjacem radova 

Kako se gradila Poliklinika ? Samodoprinosom ili ? 

Dok je bio dragi naš veličanstveni TiTo gradilo se svak je živio ko čovjek  dok je bila  veličanstvena nikad prežaljena Jugoslavija i onda se pojavi ono govno izmet Alija Izmetbegovič 💩💩💩

živio Tito živjela Jugoslavija 

• Dislike 1
11 hours ago, telefon said:

Grunfe ovo pise na bihacitnoj ploci i ono gradjani opstine Bihac utemeljise objekt 4.11.80g.Negdje ima jos jedna ploca sa izvodjacem radova 

Taj datum je praznik. Kad napišeš / izgovoriš , 4.11. nije isto kao kad pročitaš kao, četvrti novembar 

Meščini da je izgradnja DZ "pokopala" IZGRADNJU.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...