Jump to content
FORUM

Recommended Posts

1 hour ago, Fugaziii said:

Je li Harmani 1 Besima ili nek druga hehe

Bivsa Stana Sucevic, sada Gornje Prekounje, Ripac (btw. cuo sam da se ta skola zatvorila ove god. ili ce od slijedece... nema djece)

Uciteljica Besima, zaboravio sam prezime... inace je Emdzina punica

20 hours ago, zlaja said:

dobro dosao medju bosnje bosnjo nebi bio bosnjo ako nebi reko sta je radila moja mati danas po kuci jel upalila usasivas u 8:15 ili je u 9:00 prostrila ves :D jbg to je bosnjo i taki cemo biti sve dok se nepromeni ponasanje bosnje .... toiko od mene....

Hehe pa i to vidis.. mada sam ja indirektno ciljala na drugu vratu hejtera, ali i izostanak mahalskog mentaliteta bi jako dobro pridonio razvoju i evoluciji.. 😄

Treba više kanti za smeće po cijelom gradu; više sportskih klubova u kojima mogu trenirati mala djeca; da se ofarba pješački prijelaz kod bolnice; da se ceste za vrijeme zime ne posipaju šljunkom nego onom kemikalijom....

• Like 1

Bihaću mnogo šta treba zadnjih desetak godina se mnogo toga izgradilo a nažalost mnogo omladine je otišlo trbuhom za kruhom doslovno .

Bihac je lijep grad koji svakog turistu posjetioca oduševi .

Ja bi rekao jedino da je Bihaću potrebna dobra bolnica koja će moći izvršavati sve potrebe te dijagnostiku .

• Like 1
  • Dislike 1

Pitaju me iz Gospića juče neki čovjek i žena, gdje ima ovdje zološki vrt :D

Poslao sam ih prema vladi gore.. valjda nađu.

• Haha 2

Hm...nadam se da, kako je u uvodu rečeno i neko iz gradski vlasti čita ovo.Nadam se. Ne znam gdje ovo staviti ali htio bih skrenuti pažnju i da neko hitno reagira iz grada na staru zgradu gdje je Nuno optika i Mone Cimerc. Ne znam ko je zaduzen za zgradu ali ovo je hitno.Komadi otpadaju i padaju na prolaz koji je vise nego prometan dobro da nekom nije do sad palo na glavu.Treba neko hitno reagovati...

IMG_20190220_072133.jpg

IMG_20190220_072158.jpg

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...