Jump to content
FORUM

(Ne)susjedski odnosi, BiH - HR

Recommended Posts

16 minutes ago, Bosanac said:

I ti siris lazi i mrznju o muslimanima, nemaju mira skoro ni u jednom postu od tebe, pljujes po svemu sto dolazi od bosnjaka, spinujes sve i jednu temu u tom smijeru, a prodajes se za europljanina. Veceg poltrona me vidjeh od tebe.

Ja na ovom forumu nisam od jucer i ovo sto ti kazes nije istina to znaju ljudi koji su na nivou da svate o cemu ja pisem . 

A ti i Hysterija samo znate da vrijedjate kad vam nestane argumenata i neznate sta bi odgovorili pa onda napadate vredjate ljude.

Mene ne zanima sta ti mislis o meni niti takvi kao ti ,ja sam davno svatio dau svijetu postoje monotoni ljudi koji samo vide u jednom smijeru i da je svako dokazivanje istine unaprijed usudjeno na propast.  Ti i neznas sta znaci rijec poltron jel da znas onda bi sebe i ovog Histericnog tako oslovljavao. 

Smijesan si 

• Like 1
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Čitam upravo kako je Kolinda izjavila da je BiH pod kontrolom milintantnog Islama. Još jedna u nizu izjava HR predsjednice, koja gdje god ode pokušava ukaljati ugled BiH. Šta mislite o odnosima i

I ti siris lazi i mrznju o muslimanima, nemaju mira skoro ni u jednom postu od tebe, pljujes po svemu sto dolazi od bosnjaka, spinujes sve i jednu temu u tom smijeru, a prodajes se za europljanina. Ve

Da, slazem se s tobom, ali to je druga tema sto se tice te konstrukcije borackih udruzenja (a kao i svega ostalog). Ja sam vise govorio o besmislu i idiotizmu njegovanja te stalne mrznje koja ide

Posted Images

Tip koji je napisao "mnogi se pitaju zašto danas postoji RS", a to povezao sa nekom deklaracijom, treba da sjede sa ukućanima da ih zamoli da ga napominju da ne preskače terapiju. Dragi Barba, RS je nastala na sistematskom, planiranom i sprovedenom genocidu nad Bošnjacima, na čišćenju teritorije od svega što nije srpsko. I to se radilo i prije rata u BiH na nekoj drugoj teritoriji, i to nije nikakva posljedica deklaracije. Ti da imaš imalo pameti u toj guzici što je nosiš na ramenima sam bi otišao sa ovog foruma nakon ovog. 

Edited by Haldir
  • Like 1
  • Dislike 1
  • Aferim! 1
prije 1 minuta, Barba said:

Ja na ovom forumu nisam od jucer i ovo sto ti kazes nije istina to znaju ljudi koji su na nivou da svate o cemu ja pisem . 

A ti i Hysterija samo znate da vrijedjate kad vam nestane argumenata i neznate sta bi odgovorili pa onda napadate vredjate ljude.

Mene ne zanima sta ti mislis o meni niti takvi kao ti ja sam davno svatio dau svijetu postoje monotoni ljudi koji samo vide u jednom smijeru i da je svako dokazivanje istine unaprijed usudjeno na propast.  Ti i neznas sta znaci rijec poltron jel da znas onda bi sebe i ovog Histericnog tako oslovljavao. 

Smijesan si 

Bas zato sto sam i ja na ovom forumu mozda i duze od tebe, znam o cemu govorim. Ali da se ne zavrcemo vise oko ovoga, cekacemo neki od tvojih narednih postova gdje ces potvrditi ovo o cemu govorim.

Vece hrvate od samih hrvata naci cete medju bosnjacima koji su iza rata dobili ili pokupovali hrvatske putovnice. Taj bih ih u dupe ljubio svakodnevno.

• Dislike 1
18 minutes ago, Haldir said:

Tip koji je napisao "mnogi se pitaju zašto danas postoji RS", a to povezao sa nekom deklaracijom, treba da sjede sa ukućanima da ih zamoli da ga napominju da ne preskače terapiju. Dragi Barba, RS je nastala na sistematskom, planiranom i sprovedenom genocidu nad Bošnjacima, na čišćenju teritorije od svega što nije srpsko. I to se radilo i prije rata u BiH na nekoj drugoj teritoriji, i to nije nikakva posljedica deklaracije. Ti da imaš imalo pameti u toj guzici što je nosiš na ramenima sam bi otišao sa ovog foruma nakon ovog. 

Ti ocito bez uvreda nemozes da komuniciras . 

Ti samo uzimas iz poistava onaj dio koji tebi pase da mozes stvari totalno iskriviti. Vidi se da nemas pojma ni od cega zato ti i ne zamjeram .

Pazi malo sta pises !

20 minutes ago, Bosanac said:

Bas zato sto sam i ja na ovom forumu mozda i duze od tebe, znam o cemu govorim. Ali da se ne zavrcemo vise oko ovoga, cekacemo neki od tvojih narednih postova gdje ces potvrditi ovo o cemu govorim.

Vece hrvate od samih hrvata naci cete medju bosnjacima koji su iza rata dobili ili pokupovali hrvatske putovnice. Taj bih ih u dupe ljubio svakodnevno.

Ne vjerujem da si duze  ali nema veze nije bitno .

Jel i do hrvatski putovnica sad dolo uslijed nedostatka argumentovane diskusije i pobijanja onog sto sam napisao . 

Sta ima lose u Hrvatskoj putovnici i u tome sto je ljudi imaju?

Pa ta Hrvatska putovnica je nahranila vise gladnih usta u Krajini nego ista poslije rata i ne treba zamjerati ljudima koji su pametni pa je uzeli kad se moglo ,a danas bi 99% ljudi to uradilo da mogu .Ja sam se licno pokajao sto nisam jer bi mi olaksala mnoge stvari u proslosti dok sam bio student .

• Like 2

Samo znam da moje dijete a dabogna nicije djete nikada vise ne pogine zbog necijeg komada zamlje pa i moga komada koji je 1:1 ili necije zastave pa i moje ili nekoga Radovana ii Tudjmana ili Alije.Eto njihovoj djeci puske pa nek se bore na livadi i nek ginu za babine im ideale i za svoj i moj komad zemlje(poklonicu im ga i pasos usput pa nek ga dadnu nekom dobrovoljcu),a ja ode sa svojom djecom na Aljasku ako trba zivjeti.Ja necu da moje dijete ili bilo cije dijete prolazi kroz ono sto sam ja prolazio kroz cetiri godine rata od gladi i silnih ranjavanja za sta za komad zastave ili komad zemlje.Pa ljudi vidite li da je poceo egzodus ljudi koji su to skontali i polako odlaze sa komplet porodicama da se vise nikada ovdje nevrate pa ni u grob.Ima i vani ljudi koji su otisli iz BiH i koji su i dalje ekstremi sto se tice domoljublja i vjerujte kada bi trebao poslati dijete u ovu vukojebinu od Bosne ili Hrvatske ili Srbije mozda bi dosao pameti pa skonto da je to tako.Za kraj tek sam svatio na kraju rata da smo bili vrhunski borci u 5 korpusu jer nismo imali gdje dalje i borili smo se za goli zivot kako svoj tako i bliznjih svoji.Vrlo malo za drzavu i to se tek sada pokazuje u ovom egzodusu nasih nacija nabrdovitom Balkanu.Sami cemo sebe unistiti i nase tvorevine od drzava ovi egzodusom,a mozda i treba da se tako zavrsi.

• Like 1
  • Aferim! 1
9 minutes ago, Bosanac said:

Ba bas si ti Barba neargumentovano pisao o hrvatima kao najvećim prijateljima Bosne, a ja ti dao argumente da to bas i nije tako. 

Ja sam tebi na to odgovorio samo sto ti citas ono sto tebi pase.

Ponavljam opet svaka akcija daje odredjenu reakciju pogotovo u ratu koji je mozda najgluplji rat koji se ikad vodio i kojeg su vodila potpuno tri ista naroda koji pricaju isti jezik a kojima su nametnuli razlike i samo da se na njih osvrcu i da njih vide u sukobima medjusobom. 

prije 1 sat, Barba said:

Ja cu tebe zamoliti da ne budes dosadan .

Ti bi odlucivao sta ce ko pisati po forumu posebno bi zabranjivao ono sto ti neodgovara .

Ti siris mrznju i netoleranciju lazi prema Hrvatskoj i prema hrvatima skoro u svakom postavu pa negdje ima materijala i za istrazne organe.

Mozda tvoje spinovanje prolazi kod neki maloumnika koji nemaju pojma o nicam ali ovdje ti nece proci. 

Barbiko nešto si mi nervozan danas. Svako ima pravo pokrenuti raspravu o određenoj temi pa tako i ja. Moderacija je tu da reaguje u slučaju offtopica i kršenja drugih pravila. Ti sa svojom šupljom i offtopicom  nisi demantovao ni jedan potez hrvatske vlade na štetu BiH nego skrećeš sa teme namjerno. Budi mi pozdravljen i ti i punac

• Dislike 1
5 minutes ago, Hysteria said:

Barbiko nešto si mi nervozan danas. Svako ima pravo pokrenuti raspravu o određenoj temi pa tako i ja. Moderacija je tu da reaguje u slučaju offtopica i kršenja drugih pravila. Ti sa svojom šupljom i offtopicom  nisi demantovao ni jedan potez hrvatske vlade na štetu BiH nego skrećeš sa teme namjerno. Budi mi pozdravljen i ti i punac

De nemoj prodavati muda pod bubrege boga ti ,pa nisam ja od jucer to mozes nekom drugom .

Nacionalizam ovdje neprolazi zao mi je.

• Like 1
  • 1 month later...

'rvati nastavili po starom

Nakon sinoćnje utakmice između Hrvatske i Mađarske na Poljudu, predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je kako je "došla cijela Hrvatska, od Visa do Kupresa" time očigledno aludirajući da je i Kupres dio Hrvatske, iako je riječ o teritoriju susjedne države, Bosne i Hercegovine  

"Bošnjačko nacionalno vijeće Hrvatske osuđuje takve izjave koje ne pridonose poboljšanju susjednih odnosa i nameću medijski diskurs prisvajanja tuđih teritorija. Nažalost, u Republici Hrvatskoj to je postao čest slučaj, što izjava Predsjednice RH samo potvrđuje. Primjera radi, emisija pod nazivom 'Lijepom našom' snima se i po Bosni i Hercegovini, međutim očito da urednici u tome ne vide problem. 

• Dislike 1

Jeste vi svi polupali loncice??? Ja sam mozda medju najmladjima ovdje na forumu ali isto tako (nezaslijepljena nacionalizmom) znam da su za rat krivi prije svega Alija sa svojom fildzan drzavom, Milosevic sa vjecitim sprskim snom o Velikoj Srbiji i Tudjman (da i on ne ostane bez svog dijela kolaca). Sav rat dok su se njihovi narodi ubijali po ratistima i sumama oni su objedovali naveliko i dogovarali. U tome su podsticani i potpomagani od strane Medjunarodna zajednice jer su ovi htjeli da stvore nestabilnost na ovom podrucju nakon Tita kako bi se danas desavalo ovo sto se desava  a da ne spominjem Dejtonski ustav koji je zapravo samo preradjen seminarski rat na temu rjesavanja ratnih sukoba u BIH ‘92 pd strane studenta koji danas, citaj pazljivo, radi u Mc’Donaldsu  

Neka neko ovdje ko je bio u ratu opovrgne cinjenicu da kad god su neki poceli osvajati teritoriju nazad dobivali su naredjenja da se vrate. Nisu li nasi vojnici dosli cak do banja luke??? Pa im naredjeno vratite se??!!! 

Nabijem Vas sve i jednog nacionalistu koji i dalje ne vidi istinu, odnosno ne zeli da je vidi. Stvaraju i sijaju godinama mrznju medju nama i manipulisu s nama da nas oslabe kao svjesne savjesne i pronicljive ljude koji su trebali dosad da shvate da svaka medjunacionalno mrzacka retorika zapravo za pozadinu ima neko zlo koje dogovaraju zajedno u planinskim kafanama i potpisuju sporazume, kredite i kradju novca koji je od gradjanja, a ne njihov!!! Kad pocrkaju gadovi bas ce sav taj novac ponijeti sa sobom u grobove u kojima ce se nadam se okretati kao na raznju!!!

• Like 3
  • Dislike 1
prije 2 sati, Fugaziii said:

znam da su za rat krivi prije svega Alija sa svojom fildzan drzavom, Milosevic sa vjecitim sprskim snom o Velikoj Srbiji i Tudjman (da i on ne ostane bez svog dijela kolaca).

Milošević insistirao na Velikoj Srbiji koja je značila prisvajanje 40% teritorije BiH, Tudjman sanjao o Velikoj Hrvatskoj koja je značila prisvajanje 35% teritorije BiH, a Alija PRIJE SVEGA kriv koji je htio da odbrani "fildzan drzavu" odnosno ono sto bi ostalo od BiH da su se planovi naših susjeda ostvarili???

Ne kuzim tvoju logiku nikako, a najzalosnije je sto nisi jedina koja tako misli.

• Like 1
  • Dislike 1

Haha djeste SDAovci majka vas rodila?!!! Alija Vas je ukop’o, prodavao tad turcima a sad Vas alijin mali prodaje arapima i mijenja za neandertalce haha. Dobro Vas je oprala ta ideologija kad ga branite. Svi znaju kako i zasto se desio rat, svi koji su u ratu bili ili rat prosli znaju da nije do njega nikad ni smjelo ni trebalo doci, svi znaju da je njih par samo cekalo da Tito odapne da razdijele sebi, a nrod ko je je*ao tad - je*e ga i sad. 

Nije Fugaziii na kiselinama, a i da jest preporucila bi mikrodoziranje i Vama ideologistima da shvatite neke stvari da se probudite iz stanja u kojem ste. Kako naivno samo bacate spiku koju su Vam usadili, a je li znate da zbog tih ljudi Vasa djeca i svi iduci narastaji nemaju apsolutno nikakve sanse za uspjeh i buducnost u ovom granicom okruzenom teritoriju zvanom Bosna i Hercegovina?! Necu reci drzava - zato sto ovo nije drzava, zato sto ona u sebi nema gradjane vec poltrone koji i dalje slijepo slijede demagogiju koja ih je gotovo istrijebila prije 25 i kusur godina. Cestitam, pocasni ste clanovi takvog “drustva”. Uzas bogte

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1
10 hours ago, Fugaziii said:

Haha djeste SDAovci majka vas rodila?!!! Alija Vas je ukop’o, prodavao tad turcima a sad Vas alijin mali prodaje arapima i mijenja za neandertalce haha. Dobro Vas je oprala ta ideologija kad ga branite. Svi znaju kako i zasto se desio rat, svi koji su u ratu bili ili rat prosli znaju da nije do njega nikad ni smjelo ni trebalo doci, svi znaju da je njih par samo cekalo da Tito odapne da razdijele sebi, a nrod ko je je*ao tad - je*e ga i sad. 

Nije Fugaziii na kiselinama, a i da jest preporucila bi mikrodoziranje i Vama ideologistima da shvatite neke stvari da se probudite iz stanja u kojem ste. Kako naivno samo bacate spiku koju su Vam usadili, a je li znate da zbog tih ljudi Vasa djeca i svi iduci narastaji nemaju apsolutno nikakve sanse za uspjeh i buducnost u ovom granicom okruzenom teritoriju zvanom Bosna i Hercegovina?! Necu reci drzava - zato sto ovo nije drzava, zato sto ona u sebi nema gradjane vec poltrone koji i dalje slijepo slijede demagogiju koja ih je gotovo istrijebila prije 25 i kusur godina. Cestitam, pocasni ste clanovi takvog “drustva”. Uzas bogte

Niti je Alija narod, niti je njegova kriminalna porodica narod. S njim ili bez njega, o nezavisnosti Bosne i Hercegovine odlučio je referendum. Isto tako, ratom se odlučivalo o suverenitetu Bosne i Hercegovine. Suprostavljanje svakom pokušaju cijepanja BiH izvana, svakom miješanju u ustavni poredak ove države, svakom otimanju teritorije za koju je, između ostalih, poginulo i 3000* krajiških boraca, ne predstavlja niti nacionalizam niti ideologiju, već odbranu identiteta. 

Preko 160 osoba optuženo je u Haagu zbog ratnih zločina na teritoriji BiH i Hrvatske. 70% njih su Srbi, 20% njih su Hrvati. 1.200 godina Srbi su dobili ukupno zatvora za genocid, ratne zločine, silovanja, rušenja, paljenja. Hrvati 300 godina. 

1945. godine okončan je Drugi svjetski rat. Do današnjeg dana Francuzi obilježavaju stradanja vlastitog naroda i osuđuju svakoga ko upre prst u njih. Do današnjeg dana Antifašistička udruženja širom bivše Jugoslavije obilježavaju stradanja svih naroda. 1995. godine završen je rat u BiH. Bilo kakvo obilježavanje stradanja vlastitog naroda i osuđivanja onih koji upiru prstom u BiH i izvana unose nestabilnost, smatra se nacionalističkim činom. 

Edited by Haldir
  • Like 2
1 hour ago, Haldir said:

Niti je Alija narod, niti je njegova kriminalna porodica narod. S njim ili bez njega, o nezavisnosti Bosne i Hercegovine odlučio je referendum. Isto tako, ratom se odlučivalo o suverenitetu Bosne i Hercegovine. Suprostavljanje svakom pokušaju cijepanja BiH izvana, svakom miješanju u ustavni poredak ove države, svakom otimanju teritorije za koju je, između ostalih, poginulo i 3000* krajiških boraca, ne predstavlja niti nacionalizam niti ideologiju, već odbranu identiteta. 

Preko 160 osoba optuženo je u Haagu zbog ratnih zločina na teritoriji BiH i Hrvatske. 70% njih su Srbi, 20% njih su Hrvati. 1.200 godina Srbi su dobili ukupno zatvora za genocid, ratne zločine, silovanja, rušenja, paljenja. Hrvati 300 godina. 

1945. godine okončan je Drugi svjetski rat. Do današnjeg dana Francuzi obilježavaju stradanja vlastitog naroda i osuđuju svakoga ko upre prst u njih. Do današnjeg dana Antifašistička udruženja širom bivše Jugoslavije obilježavaju stradanja svih naroda. 1995. godine završen je rat u BiH. Bilo kakvo obilježavanje stradanja vlastitog naroda i osuđivanja onih koji upiru prstom u BiH i izvana unose nestabilnost, smatra se nacionalističkim činom. 

BULLSHIT!!! I ti to znas i svi to znaju! Meni samo nije jasno zasto vise vi ne dopustate sebi da vidite dalje od vlastitog nosa?!

to sto si sad rekao su price za malu djecu, iz novina i pamfleta zato sto MORATE da vjerujete da je to tako. Onaj ko hoce da zna on zna, ne pusi ispricane price onih koji to moraju tako predstaviti. 

• Like 2
prije 26 minuta, Fugaziii said:

BULLSHIT!!! I ti to znas i svi to znaju! Meni samo nije jasno zasto vise vi ne dopustate sebi da vidite dalje od vlastitog nosa?!

to sto si sad rekao su price za malu djecu, iz novina i pamfleta zato sto MORATE da vjerujete da je to tako. Onaj ko hoce da zna on zna, ne pusi ispricane price onih koji to moraju tako predstaviti. 

Ti si upravo sebe opisala, samo to, nazalost, ne mozes da shvatis. Zao mi te stvarno.

• Dislike 2

Sto se rata tice, ima jedna istina. Sve lijepo dokumentovano od, kako domacih tako i stranih objektivnih stručnjaka . I ta spika, "svi smo ista vnago" i "ko nas bre zavadi" je ništa drugo do nacionalizam, jednog balkanskog naroda. Isključi mozak i udri po standardnoj matrici.

Edited by Pavarotti
13 hours ago, Bosanac said:

Ti si upravo sebe opisala, samo to, nazalost, ne mozes da shvatis. Zao mi te stvarno.

Hee Bosanac da ti kazem. Tu svoju “ja bosanac” politiku pstavi kod kuce svoje odakle si je i ponio sigurno. Da ti kazem, posto te drugi nisu dobro naucili, cika Alija je prodao svoj bosnjacki narod kao sto su ga prodali i predatavnici sprskog i hrvatskog naroda. Sve za pare i moc. Cika Alija nije tada mario za tebe, a ne mari sada ni njegov sin. Oni imaju kesh a ti nemas. Oni rade sto hoce a ti ne smijes. Oni prolaze nekaznjeno za sve a ti samo probaj uraditi sta ne smijes... i tako dalje. Tako da, cika Alijanije bio dobar covjek, i postoje dokazi p tome, pa kad nadjes vremena baziraj se mali i na to.

a kad smo vec kod toga da on nije prodao svoje ljude i upravljao ratom zajedno sa drugima reci mi zasto se vojka AR BiH morala vratiti nazad kad su krenuli u osvaja je teritorije kod banja luke? Sto im je naredjeno da se vrate iako su vracali sto je njihovo? 

Shhhhh odi ti onu svoju na Kulu popij il gdje vec, a mani se nacionalizma. Nigdje te dobrog odvesti nece. 

Jos da dodam da ja imam samo prijateljske i susjedske odnose sa svima oko BiH ko god je dobar kao osoba i s kim god da sam se druzila a upoznala sam ih mnogo. I svejedno mi tacno iz koje su zemlje. 

O cemu oni raspravljaju... cccc

• Like 2
prije sat vremena, Fugaziii said:

Hee Bosanac da ti kazem. Tu svoju “ja bosanac” politiku pstavi kod kuce svoje odakle si je i ponio sigurno. Da ti kazem, posto te drugi nisu dobro naucili, cika Alija je prodao svoj bosnjacki narod kao sto su ga prodali i predatavnici sprskog i hrvatskog naroda. Sve za pare i moc. Cika Alija nije tada mario za tebe, a ne mari sada ni njegov sin. Oni imaju kesh a ti nemas. Oni rade sto hoce a ti ne smijes. Oni prolaze nekaznjeno za sve a ti samo probaj uraditi sta ne smijes... i tako dalje. Tako da, cika Alijanije bio dobar covjek, i postoje dokazi p tome, pa kad nadjes vremena baziraj se mali i na to.

a kad smo vec kod toga da on nije prodao svoje ljude i upravljao ratom zajedno sa drugima reci mi zasto se vojka AR BiH morala vratiti nazad kad su krenuli u osvaja je teritorije kod banja luke? Sto im je naredjeno da se vrate iako su vracali sto je njihovo? 

Shhhhh odi ti onu svoju na Kulu popij il gdje vec, a mani se nacionalizma. Nigdje te dobrog odvesti nece. 

Jos da dodam da ja imam samo prijateljske i susjedske odnose sa svima oko BiH ko god je dobar kao osoba i s kim god da sam se druzila a upoznala sam ih mnogo. I svejedno mi tacno iz koje su zemlje. 

O cemu oni raspravljaju... cccc

Ja nisam clan sda stranke niti sam njihov simpatizer, stavise, u mnogočemu prezirem njihovu politiku medjutim, rahmetli Alija Izetbegović je osoba koju izrazito postujem i kojoj se divim. Procitao sam mnostvo njegovih knjiga, mnogo video sadrzaja pogledao i moj zakljucak je samo da je covjek bio ispred vremena u kojem je zivio. Bio je vizionar, covjek sa idejom, smislom za leadership, blage naravi, mirotvorac i citav svoj zivot je posvetio osvjestavanju identiteta muslimana bosnjaka i svrstavanju istih u kategoriju ravnopravnih medju ostalima. Meni je zao sto su odredjeni miljei, pa i oni probosanski, posvetili dobar dio svog zivota na kaljanje njegove licnosti. Naravno, one upucene u Alijin lik i djelo nista nece pokolebati da i dalje u njemu vide uzor ali stvarno ponekad zasmetaju zli jezici.

Druga stvar, drago mi je da imas prijatelje medju nasim istocnim i zapadnim susjedima i da se super dobro slazete. Isto je tako razmisljao i Ćira iz Ripca pa mu je njegov komšija Tućo, inace srbin iz Prasčijaka pred ocima silovao kcerku i mater. Samo zato sto je Ćira nosio muslimansko ime. 

Sjecam se isto, kad sam bio u stabu kod strica rahmetli, kako je neki Lovro sa Ozimica danima preko toki vokija trazio izvjesnog Hamu i govorio kako ce, kad udje u Bihac, da ga nabije na kolac i sveze da visi sa gradskog mosta. Kasnije sam saznao da su bili skolski drugovi.

Fino je vidjeti kako zaboravljamo da nemamo istinskih prijatelja ni medju srbima ni medju hrvatima i da smo da pravom putu da im opet stavimo svoje vratove pod noz pa da konacno mogu zavrsiti zapoceto.

• Like 1
  • Dislike 1

I sta sada treba, da se stalno takvi losi primjeri uzimaju i ponavljaju?

Pisem "losi" primjeri, jer su i ti seljaci zadrti i uceni isto mrznjom, cetnicija i dalje se poziva na nekakve kosovske bitke prije 400 god. i nekim osvetama za to, a mi jadnici i dalje vjerujemo u okupatorsku religiju (azijatsku, divljacku, tursku), gdje su ljudi uzeli islam samo da ne placaju porez, ali zato odlazili na strana tudjinska teritorija tj. tursko-ruske ratove??!?! 

Ne zna se ko je gori i veci jebeni idiot!

Sada treba to uzimati sve kao losi primjer, pogledaj ove kretene sto sire mrznju i dalje samo zato sto su neke mafijaske familije zbog svog licnog dobra i dalje to forsiraju kroz medije i propagandu, a to sto niko nema sta da jede i sto je egzodus i sto se hrlja po kontejnerima, jebes to, jebes silne firme koje su propale sto su "sto veci muslimani i cetnici" to sve pokrali i srozali na minimum i propast! Nek je njima dobro, i neka ih, NASI SU! 

Za vrijeme rata, a i poslije, sve pare i donacije koje su dolazile (a kojih je u vecoj vrijednosti nego koje je dobila cijela Njemacka poslije II svj. rata) su isle u Alijin dzep (i ovih ostalih potrcaka kojima on to raspodjeli). Valjalo je placati hotel u Svicarskoj gdje je odsjedao mali Bake za vrijeme rata dok su borci, koji isti danas nemaju sta da jedu, ginuli su za zlatne kasike. Gdje logika prestaje, tu pocinje BE I HA! 

• Like 1
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

Erdogan je ponovo razbudio isil,koji će vjerovatno početi sa prijetnjama i napadima u evropi.kodnas je puno nepoznatih lica migranata koji mogu bilo kad izazvati neko zlo u bosni.tako da će se ovdje vjerovatno zakuhati ponovo neko zlo.raja sa foruma će moći iz sigurnosti svojih skloništa navijati za svoje ratnike.

• Like 1
prije 2 sati, jokesOnYou said:

I sta sada treba, da se stalno takvi losi primjeri uzimaju i ponavljaju?

Pisem "losi" primjeri, jer su i ti seljaci zadrti i uceni isto mrznjom, cetnicija i dalje se poziva na nekakve kosovske bitke prije 400 god. i nekim osvetama za to, a mi jadnici i dalje vjerujemo u okupatorsku religiju (azijatsku, divljacku, tursku), gdje su ljudi uzeli islam samo da ne placaju porez, ali zato odlazili na strana tudjinska teritorija tj. tursko-ruske ratove??!?! 

Ne zna se ko je gori i veci jebeni idiot!

Sada treba to uzimati sve kao losi primjer, pogledaj ove kretene sto sire mrznju i dalje samo zato sto su neke mafijaske familije zbog svog licnog dobra i dalje to forsiraju kroz medije i propagandu, a to sto niko nema sta da jede i sto je egzodus i sto se hrlja po kontejnerima, jebes to, jebes silne firme koje su propale sto su "sto veci muslimani i cetnici" to sve pokrali i srozali na minimum i propast! Nek je njima dobro, i neka ih, NASI SU! 

Za vrijeme rata, a i poslije, sve pare i donacije koje su dolazile (a kojih je u vecoj vrijednosti nego koje je dobila cijela Njemacka poslije II svj. rata) su isle u Alijin dzep (i ovih ostalih potrcaka kojima on to raspodjeli). Valjalo je placati hotel u Svicarskoj gdje je odsjedao mali Bake za vrijeme rata dok su borci, koji isti danas nemaju sta da jedu, ginuli su za zlatne kasike. Gdje logika prestaje, tu pocinje BE I HA! 

Ko god je kriv neka odgovara makar moje rodjeno dijete bilo. Nikoga kome je dokazan zlocin ja necu glorificirati niti ista dobroga o njemu reci. Meni je stvar tu jasna ko dan. Isto tako mislim i za kriminalce. Oni za mene nemaju pripadnosti nikome i nicemu osim kriminalu. Ali isto tako ja necu dozvoliti da me iz iste rupe zmija dva puta ujede. Previse sam familije i prijatelja izgubio od tih zlocinaca da bi mogao pricati dobro o njima. I ne radi se samo o pojedincima. Ti narodi na izborima biraju vlast koja drzavne institucije, bolnice, mostove, kuce itd naziva po presudjenim ratnim zlocincima. Otvoreno pozivaju na cijepanje i komadanje drzave i sve one koji ih pokusavaju urazumiti nazivaju smrtnim neprijateljima. 

Ja vama ne kazem nista, volite ih, zenite ih, udajite svoje kceri za njih, kumujte s njima, prijateljujte, cinite sve sto zelite. Ali ja necu. Meni ne trebaju. Ne mrzim ih. Ne mrzim nikoga, ne znam mrziti jer me nije naucilo tako ali moj licni izbor je da se drzim podalje od njih. 

• Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...