Jump to content
FORUM

(Ne)susjedski odnosi, BiH - HR

Recommended Posts

prije 2 sati, Fugaziii said:

@Bosanac Ti hoces reci da su svi srbi cetnici i svi hrvati ustase? Jel to zelis reci? 

Pa tako se ponasaju naspram bosnjaka . Kada gledas na političare,  manje vise, svi imaju iste pretenzije kao i 90tih jer su nacionalne stranke i dalje na vlasti, a bira ih narod. Dakle, slazu se sa njihovim platformama. S druge strane, kada prelistas komentare na drustvenim mrezama i portalima, 8 od njih 10 su neprijateljski raspoloženi prema nama i rado bih nas obrisali sa lica zemlje. I sada ja treba da ih ljubim?!

Ne tvrdim da su svi srbi cetnici niti svi hrvati ustse ali tvrdim da njih 95% nas ne voli i posmatraju nas kao korov koji treba maknuti.

• Dislike 2
  • Confused 1
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Čitam upravo kako je Kolinda izjavila da je BiH pod kontrolom milintantnog Islama. Još jedna u nizu izjava HR predsjednice, koja gdje god ode pokušava ukaljati ugled BiH. Šta mislite o odnosima i

I ti siris lazi i mrznju o muslimanima, nemaju mira skoro ni u jednom postu od tebe, pljujes po svemu sto dolazi od bosnjaka, spinujes sve i jednu temu u tom smijeru, a prodajes se za europljanina. Ve

Da, slazem se s tobom, ali to je druga tema sto se tice te konstrukcije borackih udruzenja (a kao i svega ostalog). Ja sam vise govorio o besmislu i idiotizmu njegovanja te stalne mrznje koja ide

Posted Images

7 hours ago, Bosanac said:

Pa tako se ponasaju naspram bosnjaka . Kada gledas na političare,  manje vise, svi imaju iste pretenzije kao i 90tih jer su nacionalne stranke i dalje na vlasti, a bira ih narod. Dakle, slazu se sa njihovim platformama. S druge strane, kada prelistas komentare na drustvenim mrezama i portalima, 8 od njih 10 su neprijateljski raspoloženi prema nama i rado bih nas obrisali sa lica zemlje. I sada ja treba da ih ljubim?!

Ne tvrdim da su svi srbi cetnici niti svi hrvati ustse ali tvrdim da njih 95% nas ne voli i posmatraju nas kao korov koji treba maknuti.

SrAm te bilo! I nemoj da te ko cuje!!! Onda su svi bosanci balije! Ili ti ga muslimani. Jos mi reci da pravis podjelu na srbe hrvate i muslimane da ti plesku opalim. 

To sto pises, to je notorna glupost. Najvece zlo bosnjo je sam sebi nanio. Tvoj Alija je kriv za rat i za Srebrenicu. On je davao Krajinu u zamjenu al se Krajisnici nisu dali i zato su ih vratili od Banja LukE. ZaHebo se mali gremlin u procjeni. Haj ti sine malo uci i istrazuj a nemoj vise da si ponovio ono. Fuj! Bas jadno i tacno opisuje pravog zadrtog bosnju koji nikad napretka imati nece. I niko bosnji nije kriv sto nema nista vec on sam...

• Like 2
  • Dislike 1
  • Aferim! 1
prije 42 minuta, Fugaziii said:

SrAm te bilo! I nemoj da te ko cuje!!! Onda su svi bosanci balije! Ili ti ga muslimani. Jos mi reci da pravis podjelu na srbe hrvate i muslimane da ti plesku opalim. 

To sto pises, to je notorna glupost. Najvece zlo bosnjo je sam sebi nanio. Tvoj Alija je kriv za rat i za Srebrenicu. On je davao Krajinu u zamjenu al se Krajisnici nisu dali i zato su ih vratili od Banja LukE. ZaHebo se mali gremlin u procjeni. Haj ti sine malo uci i istrazuj a nemoj vise da si ponovio ono. Fuj! Bas jadno i tacno opisuje pravog zadrtog bosnju koji nikad napretka imati nece. I niko bosnji nije kriv sto nema nista vec on sam...

Tako je Fugi, mi smo sami sebe izmasakrirali u Srebrenici, u Ahmicima, u Prijedoru itd. Mi smo sami drzali svoje gradove pod opsadom 4 godine i svoju rodjenu djecu ubijali. Niko to nije sa strane uradio. Sve mi sami sebi 😊

Nemas ti srce moje pojma od života, a te serije i web siteovi sa kojih crpis "znanje" su ti oprali mozak dotleda vise ne raspoznajes dan od noci. I hajd zdravo....

• Haha 1
1 hour ago, Bosanac said:

Tako je Fugi, mi smo sami sebe izmasakrirali u Srebrenici, u Ahmicima, u Prijedoru itd. Mi smo sami drzali svoje gradove pod opsadom 4 godine i svoju rodjenu djecu ubijali. Niko to nije sa strane uradio. Sve mi sami sebi 😊

Nemas ti srce moje pojma od života, a te serije i web siteovi sa kojih crpis "znanje" su ti oprali mozak dotleda vise ne raspoznajes dan od noci. I hajd zdravo....

Haha ti si stari polupao loncice, ali pravo.... Zbog takvih kao sto si ti danas Bake i ostala elita raseljava ovaj narod sto je ostao poslije rata, vas sto ste i dalje omadjijani drze kao robova koji ce glasati za njih, a dovode migrante i rasprodaju imovinu arapima. Pitacu te za par godina sta je reci....

Isto tako, ja nigdje nisam rekla da smo sami sebe izmasakrirali nigdje, ja sam rekla da je to sve dogovoreno. Njima njihovi narodi nikad nisu bili nista osim sredstva za postizanje cilja. Sto prije to skuzis prije ces se probuditi i shvatiti ono sto govorim. Zbog tog sljepila svog mi trpas rijeci u usta. Dogovoreno je ko ce sta raditi i gdje i kako. Zaboravljas medjunarodnu zajednicu koju sam takodjer spomenula. Zasto je UN dopustio genocid? Zasto UN nije intervenisao kad je trebao i mogao? Zasto tvoj Alija nije reagovao kada su klali po Srebrenici??? PItas li se to? Jer sjedio je s Milosevicem i ostalima na Palama dok se to radilo... Sve se na kraju sazna i otkrije a ti ces pognute glave ici jer si branio izadjicu svoga naroda, necu ja. a sad tebi AJ ZDRAVO... Sa sljepcima i gluhima se ne moze normalno razgovarati, pa tako ni ovaj razgovor ne moze normalno da tece.

• Like 2
15 hours ago, jokesOnYou said:

I sta sada treba, da se stalno takvi losi primjeri uzimaju i ponavljaju?

Pisem "losi" primjeri, jer su i ti seljaci zadrti i uceni isto mrznjom, cetnicija i dalje se poziva na nekakve kosovske bitke prije 400 god. i nekim osvetama za to, a mi jadnici i dalje vjerujemo u okupatorsku religiju (azijatsku, divljacku, tursku), gdje su ljudi uzeli islam samo da ne placaju porez, ali zato odlazili na strana tudjinska teritorija tj. tursko-ruske ratove??!?! 

Ne zna se ko je gori i veci jebeni idiot!

Sada treba to uzimati sve kao losi primjer, pogledaj ove kretene sto sire mrznju i dalje samo zato sto su neke mafijaske familije zbog svog licnog dobra i dalje to forsiraju kroz medije i propagandu, a to sto niko nema sta da jede i sto je egzodus i sto se hrlja po kontejnerima, jebes to, jebes silne firme koje su propale sto su "sto veci muslimani i cetnici" to sve pokrali i srozali na minimum i propast! Nek je njima dobro, i neka ih, NASI SU! 

Za vrijeme rata, a i poslije, sve pare i donacije koje su dolazile (a kojih je u vecoj vrijednosti nego koje je dobila cijela Njemacka poslije II svj. rata) su isle u Alijin dzep (i ovih ostalih potrcaka kojima on to raspodjeli). Valjalo je placati hotel u Svicarskoj gdje je odsjedao mali Bake za vrijeme rata dok su borci, koji isti danas nemaju sta da jedu, ginuli su za zlatne kasike. Gdje logika prestaje, tu pocinje BE I HA! 

Kod nas nazalost vrijedi misljenje nek je nas pa nema veze koliki je lopov i koliko ima masla u dzepovima a ista stvar je i sa Bosanskim Hrvatima  i Bosanskim Srbima.

Nas narod je iznimno zaostao posebno mislim na generaciju ljudi izmedju 40-70 godine zivota .Razna boracka udruzenja godisnje operu 100 miliona maraka iz budzeta samo da bi se osigurali SDA glasaci na izborima. Pa ljudi se doslovno bore za udruzenja kao da je to njihovo vlasnistvo Selver pucao po trgu jer mu ukrali udruzenje iz kojeg je godinama izvlacio novac  namjestao konkurse za stanove jednokratne pomoci i slicno. 25 godina izdvajaju milione za zbrinjavanje borackih populacija kao da se radi o 2 miliona ljudi koje do sada nisu mogi smjestiti.

Zasto porezni obaveznici moraju finansirati veterane ili lazne invalide rata koji su penzionisani sa 25 godina ili mladji samo sto je bio borac 25 godina na grbaci drzave moze da trenira sport igra nogomet fitnes pojede kilu janjetine pjesaci maraton do srebrenice ali nemoze da radi i vazda se boca u prsa ja sam branio ovu drzavu pa to si isto naplatio i pretplatio jer zivis kao parazit na racun drugi. Cast teskim invalidima rata kao sto su paraplegicari i ostali koji zbilja nisu sposobni da ravnopravno konkurisu na trzistu rada .

Pa ljudi moji covjek bez noge ili ruke moze sasvim podjednako doprinijeti na trzistu rada kao i svaki zdrav covjek nakon profesionalne rehabilitacije i pronalazenju adekvatnog posla. 

Moj komsija ostao u ratu bez noge sa 27 godina udebljao se kao krme od silnog zderanja i kladionica normalno da ce se lose osjecati i biti bolestan i od tlaka i od secera kad se ne krece nikud niti ima potrebu za tim penzija redovna stan od drzave auto od drzave .

• Like 2

Da, slazem se s tobom, ali to je druga tema sto se tice te konstrukcije borackih udruzenja (a kao i svega ostalog).

Ja sam vise govorio o besmislu i idiotizmu njegovanja te stalne mrznje koja ide u beskonacni repeat, a sve u reziji Izetbegovic-mafijasa i talibana na baterije i cetnicije/ustasije kako bi kretenski-idotski-primitvni-krezavi-neuki narod manipulisali! Uzece i pusku da bi za nagradu dobio obrok u kontejneru ili da bi mu neka lokalna propalica-zgubidan prije rata a sada bio neki  strasni sef-gazda-ugledni gradjanin-heroj ovog grada (citaj ratni profiter i mafijas)! (Bihac, Sarajevo)

Pokrade merhamet, dokaze se na sudu da je to uradio - ali opet, nema veceg gospodina-biznismena i muslimana od tog idola (Cazin)!

Prodaje brasno svima za 1k DM, nema veceg muslimana i gospodina od tog idola, turski Bog te ALLAH nagradio! Sada zapali vatru i plesi oko nje kao indijanac (Krupa)! 

Na konkursu pise za odgovorno mjesto jednog gradonacelnika (nebitno sela, kasabe, plemena); "osnovno poznavanje rada na racunaru, poznavanje engleskog jezika i da nisi kaznjavan" - a on ne samo da ne ispunjava nista, nego je jos osudjeni ratni zlocinac, pa ti ga eto na' u zvalje do mozga! Ujeo vuk magarca za q! (Kladusa)

O Bihacu se moze knjiga napisati nasih idola... Debeli Pupan i njegov bijeli kruh i oznacene novcanice, veliki gospodin musliman sa vilom na Oz2! Da ga jebo Orasac! Nas narkomancek Hamdo, stari isfrustrirani drogeras sa antidepresivima koje zalijeva stokom pa je sav energican i u krevetu za zaposlenje naj studentica na Pravni fakultet (koje iste glume da su djevice pred buducim muzevima lajicima), a svi projekti koje je radio za sminku grada, bolje da nije nista dirao, jer sada izgleda usranije grad nego ikada. Most na Otoci u stanju raspadanja, korzo, pasarela... free internet (sjetimo se, i tu se lapilo preko 200k KM iako je BHtelekom isti nudio za 1K)... Albin-isfrustrirani histerik-blavac jedan ima niz svojih idiotluka.... itd itd itd... (beskonacne price). FUJ FUJ I FUJ (Bihac)

I hajmo svi patroti... ustajte i pjevajte "Da te volim, dusa zna, draga moja BLej iHA! ispod behar gradova huce Bosna i Neretva!!"

Nikakvu tradiciju, sve prodane duse, evo najbolji smo svjedoci ove situacije i u ratu i poslije rata i evo sada sa migrantima, Sarajevo, tamo taj Talibalistan kozojebski balinluk price servirane uvijek sve natopljeno "ah ti moj boze sa krvlju" ali neka nasa je i jedina. Uvijek sve krezavo, neobrazovano, "otaj cojeK" i sve mi toliko ide ovdje na zivce. Juce te granatirala Ceca, Skorpioni i Arkan, a u centru grada breci i dreci iz Bistroa a one male seoske kurvice i oni idoli sa tubastim celenkama koji ne znaju pricati kako je njihov Allah im rekao, svrsavaju na to! Njene javne izjave "da znam da muslimani slusaju moju muziku, prestala bih se baviti s muzikom" (kao ne zna).  

Zapali se molim te visee zemljo... za nekoliko godina samo neka ostane tih par zadrtih dinosaurusa koji vjeruju u Zelembace i nek i to izumre i gotovo...

Edited by jokesOnYou
  • Like 2
  • Thanks 2

@Hysteria me za ovaj post prijavio da sam offtopic meni haha. Kako si prejak lik. Kako sam offtopic?? Zar to ne bi rijesili sve (ne)susjedske odnose na svijetu? De malo thinkaj haha. Najjaci si! Evo dacu si warning jedan samo zato sto si legenda

@Barba de mi rokni jedan warning point za ovaj prijavljeni post od strane kolege, posto mi ne dopusta da sama sebi dam

Nebitno ovo ono ja samo želim reci da mi Bošnjaci isključivo vidimo greške kod Srba i Hrvata a mi smo cvijeće .

Politika Srbije i Hrvatske jeste iznimno loša prema našoj zemlji posljednje vrijeme  ali to ništa nebi bilo značajno da smo mi jedinstveni čitav svijet je protiv Izraela pogotovo Arapski svijet koji ih okružuje ali su oni usprkos svim poteškoćama znači njihova zemlja nema ni 15% resursa kao naša od Izraela napravili velesilu . Nekažem bilo je tu mnogo vanjske pomoći jevreja i ostali cionista širom svijeta .

Gledam Mirza Teletovic gradi sistem mini H.centrala u nekoj nedođiji znaci tu niti ima puta niti je naseljeno i par ljudi se diglo protiv njega jer misle dobiti neke pare a mini centrale su potpuno ekološke nemaju nikakve štetnosti . Ali bitno je zajebavati nekog ko nešto radi i ko će zaposliti 20 ljudi .

Obični svijet surađuje radi i sa Srbima i sa Hrvatima i oni su isto tako jadni obespravljeni kao i narod u Bosni .

Kad se prestane pričati o ratu a počne pričati o vremenskoj prognozi Fitness i sve će biti drukčije .

• Like 1
4 minutes ago, Barba said:

Nebitno ovo ono ja samo želim reci da mi Bošnjaci isključivo vidimo greške kod Srba i Hrvata a mi smo cvijeće .

Politika Srbije i Hrvatske jeste iznimno loša prema našoj zemlji posljednje vrijeme  ali to ništa nebi bilo značajno da smo mi jedinstveni čitav svijet je protiv Izraela pogotovo Arapski svijet koji ih okružuje ali su oni usprkos svim poteškoćama znači njihova zemlja nema ni 15% resursa kao naša od Izraela napravili velesilu . Nekažem bilo je tu mnogo vanjske pomoći jevreja i ostali cionista širom svijeta .

Gledam Mirza Teletovic gradi sistem mini H.centrala u nekoj nedođiji znaci tu niti ima puta niti je naseljeno i par ljudi se diglo protiv njega jer misle dobiti neke pare a mini centrale su potpuno ekološke nemaju nikakve štetnosti . Ali bitno je zajebavati nekog ko nešto radi i ko će zaposliti 20 ljudi .

Obični svijet surađuje radi i sa Srbima i sa Hrvatima i oni su isto tako jadni obespravljeni kao i narod u Bosni .

Kad se prestane pričati o ratu a počne pričati o vremenskoj prognozi Fitness i sve će biti drukčije .

Nacionalizam (i mržnja a ja bih tu dodao i ove teme o ratu) su tema za sirotinju iza koje stoji kapitalizam (ali i demokratija koja dođe kao utjeha za istu sirotinju kao što je to bila i religija kroz srednji vijek pa do danas) a kako smo mi balkanoidi u 95% gola sirotinja nije niti čudo da smo decenijama pa i stoljećima zadojeni međusobnom mržnjom. Teme o vremenskoj prognozi i fitnessu su rezervirane za onih malih 5% balkanoida

1 hour ago, Grunf said:

Nacionalizam (i mržnja a ja bih tu dodao i ove teme o ratu) su tema za sirotinju iza koje stoji kapitalizam (ali i demokratija koja dođe kao utjeha za istu sirotinju kao što je to bila i religija kroz srednji vijek pa do danas) a kako smo mi balkanoidi u 95% gola sirotinja nije niti čudo da smo decenijama pa i stoljećima zadojeni međusobnom mržnjom. Teme o vremenskoj prognozi i fitnessu su rezervirane za onih malih 5% balkanoida

mi smo brate SLAVI, nismo tako nazvani bezveze. Sama ti rijec kao izvedenica iz engleskog jezika sve govori. Kad si ti na Balkanu mogao funkcionisati bez kakvog saketara da ti govori sta ces i gdje ces i kako ces.... Rijetki su medju nama koji su nazalost rodjeni na pogresnom poluotoku... :D

4 minutes ago, Fugaziii said:

mi smo brate SLAVI, nismo tako nazvani bezveze. Sama ti rijec kao izvedenica iz engleskog jezika sve govori. Kad si ti na Balkanu mogao funkcionisati bez kakvog saketara da ti govori sta ces i gdje ces i kako ces.... Rijetki su medju nama koji su nazalost rodjeni na pogresnom poluotoku... :D

Eh da upravo to SLAVI...mislim da ti kužiš šta sam htio reći

• Thanks 1

Meni je iskreno žalosna činjenica da ljudi sa prostora bivše Jugoslavije mogu da žive izuzetno dobro uz sva prirodna bogatstva i blagodati koje imamo uz sve to i vrijedne ljude i međusobnu saradnju. 

Ja ne kažem da to mora opet biti Jugoslavija kao način društvenog uređenja ali princip Beneluxa bi nam bio sasvim dovoljan .

Očito je nekom u svijetu jako bitno da naši ljudi žive podjeljeni nejedinstvena ni po kojim pitanjima , te da su teritorijalne i političke čežnje bitnije od egzistencijalni i naprednih prosperitetnu za buduće generacije .

• 1 year later...

Kaže jedan Hrvat:

Čitava evropa tj. Građani vas muslimane MRZE i jedva čekaju da vas se rješe i očiste Hrišćansku evropu od muslimana, štite vas samo još ovi naši prodani političari, ali oni će kad tad otići. 

Svaki iole pismen Bošnjak vjerujem da zna je jedini razlog što Srbi i Hrvati nas žele uništiti je = ISLAM. 

Ko god vjeruje da postoji bilo koji drugi razlog je budala. 

Nikada neće biti suživota muslimana i hrišćana jer jedne druge pasivno optužuju da su nevjernici makar nijedan ne izgovorio riječ.

4 hours ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Kaže jedan Hrvat:

Čitava evropa tj. Građani vas muslimane MRZE i jedva čekaju da vas se rješe i očiste Hrišćansku evropu od muslimana, štite vas samo još ovi naši prodani političari, ali oni će kad tad otići. 

Svaki iole pismen Bošnjak vjerujem da zna je jedini razlog što Srbi i Hrvati nas žele uništiti je = ISLAM. 

Ko god vjeruje da postoji bilo koji drugi razlog je budala. 

Nikada neće biti suživota muslimana i hrišćana jer jedne druge pasivno optužuju da su nevjernici makar nijedan ne izgovorio riječ.

Ovo sto pises je obicna glupos koja nema veze sa istinom niti stvarnim stanjem ne kazem ima ljudi koji su nacionalisti sto mrze sve zivo ali generalizirati je glupost  vjerska mrznja postoji samo na balkanu a nigdje u Europi da su tako muslimani ugrozeni  najzad da je tako ne bi tolike horde migranata muslimana nadirale u Europu vec bi isli ka Serijatskim zemljma .

U vecini zemalja EU te niko nikad nece pitati ko si ti za koga si glasao ili koje si vjere pogotovo posljednjih 20 godina kad je sekularizam dozivio vrhunac i nikad nije bilo vise ateista ili agnostika.

Ovdje pojedini muslimani izvrcu i govore stvarnost kako njima pase i odgovara dodje u europu pola zivota zivi na socijali niko ziv mu ne valja nema dana radnog staza i kad mu svabo ili svedjanin kaze ne osjecam se dobro jer tvoja zena nosi burku on kaze to je napad na muslimane mrze muslimane ako mu sef kaze ti ne pricas njemacki dobro to je napad na muslimane . Ljudi moji treba biti posten pa priznati da su najnetolerantnije zemlje na svijetu upravo one u kojima su muslimani vecina pocevsi od uskracivanja ljudskih prava pa do minimum prava zene . apsolutno niti jedan musliman ako imalo ima postenja i iskrenosti nikad nista nece reci protiv  Europe i Europskih zemalja jer te zemlje iskljucivo katolicke su se brinule za milione i milione muslimana sirom svijeta od humanitarne pomoci pa do azila i zbrinjavanja. 

Najlakse reci mrze muslimane i to pricati uzmi primjer onog iz Austrije sto je pucao po gradu znaci ima 20 godina socijalu stan od drzave i on je odrastao na tim pricama o mrznji Europe prema muslimanima jer da nije tako nikad ne bi sa 20 godina uzeo pusku i ubijao nevin narod po gradu a najzalosnije on se nikad za to nece pokajati sutra bi jos gore uradio.

prije 3 sati, Barba said:

Ovo sto pises je obicna glupos koja nema veze sa istinom niti stvarnim stanjem ne kazem ima ljudi koji su nacionalisti sto mrze sve zivo ali generalizirati je glupost  vjerska mrznja postoji samo na balkanu a nigdje u Europi da su tako muslimani ugrozeni  najzad da je tako ne bi tolike horde migranata muslimana nadirale u Europu vec bi isli ka Serijatskim zemljma .

U vecini zemalja EU te niko nikad nece pitati ko si ti za koga si glasao ili koje si vjere pogotovo posljednjih 20 godina kad je sekularizam dozivio vrhunac i nikad nije bilo vise ateista ili agnostika.

Ovdje pojedini muslimani izvrcu i govore stvarnost kako njima pase i odgovara dodje u europu pola zivota zivi na socijali niko ziv mu ne valja nema dana radnog staza i kad mu svabo ili svedjanin kaze ne osjecam se dobro jer tvoja zena nosi burku on kaze to je napad na muslimane mrze muslimane ako mu sef kaze ti ne pricas njemacki dobro to je napad na muslimane . Ljudi moji treba biti posten pa priznati da su najnetolerantnije zemlje na svijetu upravo one u kojima su muslimani vecina pocevsi od uskracivanja ljudskih prava pa do minimum prava zene . apsolutno niti jedan musliman ako imalo ima postenja i iskrenosti nikad nista nece reci protiv  Europe i Europskih zemalja jer te zemlje iskljucivo katolicke su se brinule za milione i milione muslimana sirom svijeta od humanitarne pomoci pa do azila i zbrinjavanja. 

Najlakse reci mrze muslimane i to pricati uzmi primjer onog iz Austrije sto je pucao po gradu znaci ima 20 godina socijalu stan od drzave i on je odrastao na tim pricama o mrznji Europe prema muslimanima jer da nije tako nikad ne bi sa 20 godina uzeo pusku i ubijao nevin narod po gradu a najzalosnije on se nikad za to nece pokajati sutra bi jos gore uradio.

Zašto Rusija preferira Srbiju a ne Bosnu? = Braća Hrišćani

Zašto je Grčka slala dobrovoljce u Vojsku RS? = Braća Hrišćani

Zašto je Italija pomagala Hrvatsku u EU? =  Braća Hrišćani

Zašto Anadolija i Turci kao jedan najstariji Evropski narod i dio evrope ne može u EU? = Zato što nisu Hrišćani.

Zašto Mediji kad pričaju o Bosni (strani) kažu: "Bosanski Muslimani" = Da se istakne kako to nisu Hrišćani već "stranci koje svi evropljani trebaju udarati nogama" 

Neće Krst na Krst.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...