Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Bosanac

Zoran Kesic u Bihacu

Recommended Posts

Bilo bi lijepo vidjeti poster na kojemu pise ovo, slazete li se?

Oni koji prate njegov rad, mimo 24 minuta, znaju o cemu se radi i znaju da nam treba sala Doma armije da stanu svi posjetitelji.

Ima li nacina da izorganiziramo ovu pozitivnu pricu?

BKC Tuzla je bio prepun.

• Like 2

Za mene jedini pravi ,istinski nezavisni voditelj . Hrabro kroz satiru prenosi istinu o situaciji u Srbiji. Uz njega bi spomenuo još i Milojka Pantića . Nisu kao ovi naši sa RTVUSK koji su se prodali Sorošu i IOM -u za šaku maraka i izdali svoj narod.

Heej kako nisam ovo vidjela ranije? Al me masiloooi... moze mozeee hocemo Kesica :) pregledala sam 24 minute uzduz i poprijeko i njegov intervju sa Senadom, fkt trebamo ga kontaktirati da skokne i do nas, ja mislim da postupak nije bas sad nesto komplikovan osim ako ne bude trazio puno kesha haha :) 

prije 7 sati, Fugaziii said:

Heej kako nisam ovo vidjela ranije? Al me masiloooi... moze mozeee hocemo Kesica :) pregledala sam 24 minute uzduz i poprijeko i njegov intervju sa Senadom, fkt trebamo ga kontaktirati da skokne i do nas, ja mislim da postupak nije bas sad nesto komplikovan osim ako ne bude trazio puno kesha haha :) 

Ja u toku pauze pregledavam stare epizode😂

Sta kaze Sinisa Mali, doktor inace, ministar FINANCIJA: izvozli robe u vrijednosti 300 hiljada milijardi, 250 hiljada miliona, 358 miliona milijardi hahahahah ozivote

Edited by Bosanac

Ja sam se toliko presmijavala na njegove ulete, tako lik zajebava i spusta... a tek sam kroz njegove emisije skuzila da je politika osto sranje, a kod njih je jos gore nego kod nas. Sve mafija i pederluk uzaaas

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...