Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Fugaziii

Dokumentarac: Europa - The Last Battle

Recommended Posts

Haldiru smijesno plaho... Smij se dok mozes, jos malo ces plakati, a Fugaziii ce i tebi i mnogima ovdje nebrojeno puta proci kroz glavu. Naivcine.

• Haha 1

13 hours ago, Fugaziii said:

Takodjer. 

Ja barem stojim cvrsto iza svojih stavova i ne mijenjam se kako vjetar puse. 

halo gospodjo, ti negiras genocid, gasne komore, gdje su milioni ljudi izginuli.

Bio sam u Mauthausenu, jednom od tih logora i vidio te sprave i podrudime, i onda vidio ploce ozaloscenim i ugusenim u gasnim komorama.

Oko toga se ne zeza, bilo je x procesa u vezi tih komora, ima sve crno na bijelo.

To je isto tako kao kad bi neko negirao genocid u Srebrenici, cak sto vise, jer se radi o milionskim zrtvama.

Znaci to sa tim teorima zavjere, i sa drugom istinom treba sve sa rezervom uzimati, ima istine ali ima i dosta lazi!

Znaci molim vas sviju kad ovako nesto procitate - i to i za mene vrijedi - razmsilite malo pa tek onda iditte sa tim u javnost.

Hvala!

• Like 2

4 minutes ago, Lidjo said:

halo gospodjo, ti negiras genocid, gasne komore, gdje su milioni ljudi izginuli.

Bio sam u Mauthausenu, jednom od tih logora i vidio te sprave i podrudime, i onda vidio ploce ozaloscenim i ugusenim u gasnim komorama.

Oko toga se ne zeza, bilo je x procesa u vezi tih komora, ima sve crno na bijelo.

To je isto tako kao kad bi neko negirao genocid u Srebrenici, cak sto vise, jer se radi o milionskim zrtvama.

Znaci to sa tim teorima zavjere, i sa drugom istinom treba sve sa rezervom uzimati, ima istine ali ima i dosta lazi!

Znaci molim vas sviju kad ovako nesto procitate - i to i za mene vrijedi - razmsilite malo pa tek onda iditte sa tim u javnost.

Hvala!

Nisam gospodja, gospodjica sam. Ja nisam rekla da ja negiram, nego da u dokumentarcu ljudi pokazuju slike, video uratke i svjedocenja koje tvrde to sto je napisano. Znaci, prije svega, niste uopste dobro i sa paznjom procitali sta sam napisala, doticni gospodine, nego ste popud Haldira i Hysterije krenuli u atak na mene. Ugledajte se na Grunfa, covjek realno napisao, nece nista da komentarise dok sam ne pogleda. Ako necete pogledati dokumentarac, nemate sta ovdje komentarisati, jer sve drugo bio bi offtopic, obzirom da tema glasi na ime dokumentarca. Ugodan dan zelim.

• Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...