Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Ne mogu spavati, imam noćne more ,hahahahhahahahhahhah, pa ovo je nevjerovatno, dajte da pomognemo čovjeku,

Navodno su se oglasili iz Jedinstva i rekli da to nisu njihovi navijaci,vec obicni huligani i narkomani. Ti momci draga upravo vole Jedinstvo vise od vas uhljeba.

Nesto meni ovdje gadno smrdi. Zasto decko krije lice? Zar se tek tako moze preci preko takvog ponasanja, hoce li biti zalbi visim instancama? Ako nista nevladine organizacije, Helsinski komitet, bilo sta. Ako se da dokazati nasilje osteceni bi mogli itekako dobro proci u svemu ovom a oni koji su im nanijeli ove ozljede, i fizicke i psihicke, bi mogli zavrsiti na cesti i u zatvoru. Nekako mi je sve ovo proslo ispod radara. Ili smo mi postali toliko glupi pa bi dozvolili da nam se ponovi '92. i da nas kolju kao ovce?

• Like 1

Krajnje je vrijeme da se Jedinstvo ili ugasi ili postavi na prave noge sa jasnom strategijom razvoja. Stvarno vise nije fer prema ostalim sportovima u gradu da se zapostavljaju zarad Jedinstva koje ne postize apsolutno nikakve rezultate, a svake godine odnosi na stotine hiljada KM iz budzeta. S tim novcem bi siguran sam neki drugi sport igrao u evropi...

Sramota je da ce se 100g. kluba docekati u ovoj ili mozda cak nizoj ligi, ali ako je vec tako, pa dajte da drugi sportovi napreduju...

• Like 2

Uvidjevši da je stanje u klubu katastrofalno,isti je napustio i strateg Mehmed Janjos, koj je iole držao mir u klubu. Nakon dva odigrana kola Jedinstvo ne na predzadnjoj poziciji na tabeli u drugom razredu BH nogometa.

Sad ili nikad, treba znaci KOMPLET SVE ljude zamjeniti novim, skolovanim, sposobnim i strucnim ili ne davati vise niti 1KM za Jedinstvo, pa ce sami otici...

Krajnje je vrijeme da se budzetski novac pocne trositi racionalno i transparentno. U sport itekako treba ulagati, ali je cinjenica da svi sportovi u gradu Bihacu trpe zbog Jedinstva koje iz godine u godinu zivotari...

Edited by TORO
  • Like 1

najbolje postaviti plastenike i posaditi paprike i paradajz, ono je ravno ima sunca po cijeli dan, a vode ima dobro se zalijeva. Hrana se mora jesti, ljudi moraju zivjeti :) Za maline ne znam, one vole strane, jedino po boricima koji red, dok se trci uz trim stazu da se ubaci malo energije...

Edited by fatkic
  • Like 1

Hoće otpjevat će koju za dušu.

Inače danas još jedan poraz od Goška

I cetvrta utakmica zaredom izgubljena, ovaj put 0:2 od Capljine, ovim porazom smo zakucani za zadnju poziciju i sad je gotovo izvjesno da ce klub iduce sezone igrati u 2. ligi FBIH... ko zna mozda to i nesto pokrene u klubu, pa se nesto i uradi po pitanju istog. Realno jedino ciscenje kompletnog kluba moze nesto promjeniti, inace ce se tonuti i dalje i dalje....

Sad je prilika da se konačno otjeraju ove došlje koji ne znaju na terenu jesu li pošli ili su došli. Takvih kao oni u Bihacu ima na svakom ćošku.

A bili se šta promjenilo. Nebi jer više niko nema ni želju ni volju

Dugo nisam bio na stadionu gledao utakmice Jedinstava, do danas, iskreno bih volio da ni danas nisam, to je ruglo i sramota.

Po stadionu kruze price bivsi trener se naplatio, uzeo 30.000KM plus plate po 1500 te stan kao i hrana, i po treci put ispario u vidu magle.

FUJ FUJU FUJ!

Sad kao tjeraju Halida obecavaju medjutim danas se i definitivno vidjelo da tu sve smrdi i da je vrijeme da se placenici koi niti u jednoj od MZ igrati ne mogu vrate tamo gdje im je i mjesto a da se podmladi ekiupa i iz pocetka pocne, ovo je stvarno DNO DNA!

I cetvrta utakmica zaredom izgubljena, ovaj put 0:2 od Capljine, ovim porazom smo zakucani za zadnju poziciju i sad je gotovo izvjesno da ce klub iduce sezone igrati u 2. ligi FBIH... ko zna mozda to i nesto pokrene u klubu, pa se nesto i uradi po pitanju istog. Realno jedino ciscenje kompletnog kluba moze nesto promjeniti, inace ce se tonuti i dalje i dalje....

ma na kraju ce kupiti par utakmica da ostanu u 1. ligi i onda dogodine opet ispocetka

Dugo nisam bio na stadionu gledao utakmice Jedinstava, do danas, iskreno bih volio da ni danas nisam, to je ruglo i sramota.

Po stadionu kruze price bivsi trener se naplatio, uzeo 30.000KM plus plate po 1500 te stan kao i hrana, i po treci put ispario u vidu magle.

FUJ FUJU FUJ!

Sad kao tjeraju Halida obecavaju medjutim danas se i definitivno vidjelo da tu sve smrdi i da je vrijeme da se placenici koi niti u jednoj od MZ igrati ne mogu vrate tamo gdje im je i mjesto a da se podmladi ekiupa i iz pocetka pocne, ovo je stvarno DNO DNA!

Nije istina to za trenera ni 5%, ovo ostalo sve jeste, treba se samo više ljudi uključiti u borbu protiv pljačkaša, krominalaca i korupcije, nije lako sa zelenim i crvenim :D

11960234_10207263728093550_5378337245973159292_n.jpg

11951293_1620991471510641_1331934620494029226_n.jpg

Nije istina to za trenera ni 5%, ovo ostalo sve jeste, treba se samo više ljudi uključiti u borbu protiv pljačkaša, krominalaca i korupcije, nije lako sa zelenim i crvenim :D

11960234_10207263728093550_5378337245973159292_n.jpg

11951293_1620991471510641_1331934620494029226_n.jpg

Iznosim samo ono sto sam cuo upravo od onih koi sad sjede u samom vrhu kluba, i koi kazu da za to postoje pismeni dokazi, na ime tako se snjim dogovorilo i to da je ostao bilo bi jos 20.000 KM sto znaci da je dogovori bio 50.000! Sramota!

U svakom slucaju neka im je sa srecom!

Ja vjerujem da je uzimao mnogo. U očima navijača Janjoš predstavlja ikonu i možda čak misle da je on to sve radio iz  ljubavi međutim on je tu bio zbog novaca.

• Like 1

Ne možete vas dvojica to tvrditi nikad u životu priuje svega jer niste dio te priče i ne znate šta se dešava i šta se dešavalo u i oko kluba zadnjih par godina. Znate priče kao što sami kažete rekla kazala i što čuejte na kafa, odnosno možda ste ih i čuli od rukovodstva kluba među koje ubrajam kriminalce, pljačkaše, klošare, alkoholičare i maloumnike, koji nisu sposobni da odrade projekat  turnira na stensu a pogotovo da vode jedan nogometni klub. :) Janjošu da je do novca samo on ne bi bio ovdje uopšte nego mnogo daleko odakle je i dobio ponude, taj je čovjek bio najbolji trener koji je ovdje radio od kad ja pratim i radi sve sa srcem i strašću za razliku od tipični alkoholičara (trenera) većina njih koji dođu su tu samo jer ih neko postavi kao inventar u klubu. Janjoševa ekipa je imala i glavu i rep predprošle sezone dok je nisu uništili politika i korupcija. :) Dizala su sve dva prsta za  pitanje i treninzi su bili 10x jači i kvalitetniji s njegovim dolaskom, ali ne možeš ti raditi sa 16-17 igrača u klubu ako klub zahtjeva 25, ne možeš raditi u klubu kada ti ne ispune 10% tvojih zahtjeva za rad najnormalnijih. Pa isti ti ljudi što to pričaju o Janjošu su upropastili Jedinstvo, šta je vama, čovjek je obraćao pozornost pojedinačno na svakog igrača razgovorima i savjetima da ne pričam dalje, gledao sam svaku domaću i gostujuću tekmu tako da znam šta pričam više nego i trenutni predsjednik znam. I uostalom neki ljudi još dišu za taj klub i pokušavaju ga spasiti na sve moguće načine na svijetu. Lako je napisati da se nešto ugasi ili sruši, treba se boriti za opstanak onog što voliš, a ne dizati ruku od svega tako lako, ja razumjem situaciju ali ne razumjem ljude što samo pričaju cijeli život šta ne valja i kako bi tebalo, a nisu prstom mrdnuli. :)

P.S. Samo se nadam se da će biti više ljudi koji će se priključiti borbi nego onih koji će samo dići ruke. :)

Acta non verba !!! Bol je prolazna, ponos je vječan !

• Like 1

Ne možete vas dvojica to tvrditi nikad u životu priuje svega jer niste dio te priče i ne znate šta se dešava i šta se dešavalo u i oko kluba zadnjih par godina. Znate priče kao što sami kažete rekla kazala i što čuejte na kafa, odnosno možda ste ih i čuli od rukovodstva kluba među koje ubrajam kriminalce, pljačkaše, klošare, alkoholičare i maloumnike, koji nisu sposobni da odrade projekat  turnira na stensu a pogotovo da vode jedan nogometni klub. :) Janjošu da je do novca samo on ne bi bio ovdje uopšte nego mnogo daleko odakle je i dobio ponude, taj je čovjek bio najbolji trener koji je ovdje radio od kad ja pratim i radi sve sa srcem i strašću za razliku od tipični alkoholičara (trenera) većina njih koji dođu su tu samo jer ih neko postavi kao inventar u klubu. Janjoševa ekipa je imala i glavu i rep predprošle sezone dok je nisu uništili politika i korupcija. :) Dizala su sve dva prsta za  pitanje i treninzi su bili 10x jači i kvalitetniji s njegovim dolaskom, ali ne možeš ti raditi sa 16-17 igrača u klubu ako klub zahtjeva 25, ne možeš raditi u klubu kada ti ne ispune 10% tvojih zahtjeva za rad najnormalnijih. Pa isti ti ljudi što to pričaju o Janjošu su upropastili Jedinstvo, šta je vama, čovjek je obraćao pozornost pojedinačno na svakog igrača razgovorima i savjetima da ne pričam dalje, gledao sam svaku domaću i gostujuću tekmu tako da znam šta pričam više nego i trenutni predsjednik znam. I uostalom neki ljudi još dišu za taj klub i pokušavaju ga spasiti na sve moguće načine na svijetu. Lako je napisati da se nešto ugasi ili sruši, treba se boriti za opstanak onog što voliš, a ne dizati ruku od svega tako lako, ja razumjem situaciju ali ne razumjem ljude što samo pričaju cijeli život šta ne valja i kako bi tebalo, a nisu prstom mrdnuli. :)

P.S. Samo se nadam se da će biti više ljudi koji će se priključiti borbi nego onih koji će samo dići ruke. :)

Acta non verba !!! Bol je prolazna, ponos je vječan !

Potpis, politika koja vodi Jedinstvo je nesposobna i to su ljudi bez obraza i časti koji godinama hoće da dokažu da su sposobni i pametni,ali preko leđa Bihaća,Bišćana i djece koja vole nogomet i imaju želju da nešto naprave i koji na kraju ispaštaju zbog njihovog bezobrazluka, a nikad se niko ne poziva na odgovornost.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...