Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Napustio nas je i Mirso iz Pivnice, veliki covjek velikog srca, uvijek nasmijan, pozitivan, za vise od 10 godina poznavanja tog covjeka nikad nisam osjetila trunku nepostivanja prema sebi, nikad nijedne ruzne rijeci na svoj racun nisam cula, uvijek je bio za salu i za hajku, vrijedan, prejak lik. Bolest ga je uzela kroz par mjeseci, stravicno, i opet sa ovog svijeta odvela jos jednog velikog pravog dobrog covjeka. Neka mu dusa pociva u vjecnom miru. Veliki zadnji pozdrav mog dragom drugu Mirsi - jednoj od legendi Gradske Pivnice. 😢

• Sad 3
  • 2 weeks later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

BIHAĆ U 84.godini preminula jedna od najpoznatijih Bišćanki Zauvijek je otišla Zemka koja je decenijama posluživala Bišćanima najljepše slastice Ljudi su uglavnom govorili da idu „kod Zem

Napustio nas je i Mirso iz Pivnice, veliki covjek velikog srca, uvijek nasmijan, pozitivan, za vise od 10 godina poznavanja tog covjeka nikad nisam osjetila trunku nepostivanja prema sebi, nikad nijed

U borbu išao slušajući srce: Bihać želi ulicu Zvonimira Slipčevića Kobnog 15. oktobra 2008. godine, prilikom hapšenja odbjeglog kriminalca u rejonu Velike Kladuše, poginuo je policajac Zvonimir S

Posted Images

On 11. 09. 2019. at 19:34, Fugaziii said:

Napustio nas je i Mirso iz Pivnice, veliki covjek velikog srca, uvijek nasmijan, pozitivan, za vise od 10 godina poznavanja tog covjeka nikad nisam osjetila trunku nepostivanja prema sebi, nikad nijedne ruzne rijeci na svoj racun nisam cula, uvijek je bio za salu i za hajku, vrijedan, prejak lik. Bolest ga je uzela kroz par mjeseci, stravicno, i opet sa ovog svijeta odvela jos jednog velikog pravog dobrog covjeka. Neka mu dusa pociva u vjecnom miru. Veliki zadnji pozdrav mog dragom drugu Mirsi - jednoj od legendi Gradske Pivnice. 😢

Mirsu poznajem cijeli život čak smo i neki rođaci i mogu reci da je otišao divan čovjek otac suprug i drug.

Ljetos kad sam ga vidio kaže mi da je imao neki zdravstvenih problema i da slabo jede na žalost bolest je bila ozbiljnija nego sto se mislilo . 

Pocivaj u miru Mirso .

• Sad 1
  • 1 month later...
" U Sarajevu je nakon kratke bolesti preminuo istaknuti bh. novinar Mladen Marić.

Bio je dugogodišnji urednik i voditelj vanjskopolitičkog magazina Paralele, objavili je Federalna televizija.

Marić je u bolnicu primljen prije sedam dana zbog aneurizma u stomaku, nakon čega je hitno operisan. Iako se činilo da bi se mogao oporaviti, njegov organizam nije izdržao.

Mjesto i vrijeme posljednjeg ispraćaja našeg kolege bit će naknadno objavljeni.

Marić je cijeli svoj novinarski vijek proveo na televiziji, a javnosti je najpoznatiji je po spoljno-poltičkom magazinu "Paralele" koji je uređivao i vodio punih osamnaest godina, od 2001.godine pa sve do nedavne iznenadne bolesti.

Uduženje novinara Bosne i Hercegovine izabralo je 2015. godine Mladena Marića za novinara godine."
Klix.ba
R.I.P Mladene
Edited by Grunf

Da ga nije bilo ne bismo znali da u zadnjih 19 miliona godina svijetom iz sjene upravlja jedna porodica sačinjena pola od ljudi pola od guštera za koju inače radi Macron i nekad Bush

Čitam sad komentare na Facebooku. Kažu ovi što su ga gledali da je Rotschild preko Soroša platio nekome da ga otruju. 

• Like 1
On 16. 11. 2019. at 19:27, Haldir said:

Da ga nije bilo ne bismo znali da u zadnjih 19 miliona godina svijetom iz sjene upravlja jedna porodica sačinjena pola od ljudi pola od guštera za koju inače radi Macron i nekad Bush

Čitam sad komentare na Facebooku. Kažu ovi što su ga gledali da je Rotschild preko Soroša platio nekome da ga otruju. 

Hahaha koje si ti kljuse majko moja...jadna dječica koju ti odgajaš

• Like 1
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Sine, de jednu na Ceravce!!!

Naumpala mi jedna anegdota sa Danom, pa da je podijelim. Dane, nazalost, vec odavno nije medju zivima.

Ne znam kako da objasnim o kojem se Dani radi ali cu pokusati. On je na pijaci radio, vozio plavog VW Pola, a imao je bolest neku, pa se nije razvio skroz. Bio je sitnog rasta, imao je jako sitne ruke i glavu, onako prćast nos. Mislim da cete skontati o kome se radi. A legenda inace, bas raja.

Eh, pricao mi drug jedan danvo, kaze: igrali mi nogometa u Hatincu, kod Kombiteksa, na parkingu, onako u pseće poslijepodne, kad u to  Dane parkira auto, poče trčati prema nama i ovome liku sto je lopta bila kod njega iz daljine vice: sine, de jednu na Ceravce nabaci, pokazujući rukama na svoja prsa. Hahah kralj

Sine, de jednu na Ceravce.

• 3 months later...

Otišao je još jedan veliki čovjek, policajac, naš sugrađanin, 
saborac, Muhamed Zirić - Zira. Nakon kratke i teške bolesti Zirino srce ipak nije izdržalo. 
Bihać je izgubio velikog čovjeka i policajca. 
Zira, neka ti je veliki rahmet i hvala dobri čovječe.

FB_IMG_1593937883234.jpg

• Sad 2
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...