Jump to content
FORUM

Saobraćajne nesreće

Recommended Posts

Da rade svoj posao kako treba ne bi bile potrebne racije. Ovo sto je bilo nocas je nevidjeni seljakluk. Na kraju pola ljudi nisu ni stigli prekontrolisati a neke po dva puta zapisivali a neke cak i po tri puta. 

Al je doslo auta vise nego u akciji kastel

Ne znam kakve su prije bile, ova je bila većih razmjera. Čak su trpali dječurliju u autobus i kombije i vozili ih nekuda

Već godinama par tih lokala zarađuje na djeci.99% gostiju su im maloljetnici koji se opijaju.Ta mjesta zatvoriti i lupiti vlasnicima drakonske kazne,ali isto tako i roditeljima te djece poslati pozamašne kazne,kakvi su to roditelji koji ne znaju što ima djeca rade.Ispričavam se na offu

• Like 1

Radnik sa benzinske kaze da Golf uopce nije brzo vozio...

Par minuta prije nego sam krenuo prema toj benzinskoj, od mosta prema Prekounju, tip sa BMW M3 E92 austrijskih registarskih oznaka SZ DENI 1 namjerno prolazi kroz crveno na semaforu kod zgrade sumarije pod punim gasom. Ako neko od gospode iz MUP-a cita neka malo obrati paznju.

Prolazak kroz crveno postao je svakodnevnica na svom raskrscima i gradu. To je toliko ucestalo da se vise cak i ne iznenadim kad mi neko presjece put. Ovo nije nista drugo nego pokazatelj da policija ne radi stvarno nista po tom pitanju. Umjesto da policajci stoje ispres mup-a nek stoje kod svakog semafora i zapisiju sve koji prodju kroz crveno, bice para vise nego od radara. 

• Dislike 1

Par minuta prije nego sam krenuo prema toj benzinskoj, od mosta prema Prekounju, tip sa BMW M3 E92 austrijskih registarskih oznaka SZ DENI 1 namjerno prolazi kroz crveno na semaforu kod zgrade sumarije pod punim gasom. Ako neko od gospode iz MUP-a cita neka malo obrati paznju.

Znam tog lika. Glup je ko *urac

Edited by Levitate

• 1 month later...

Na svakom jebenom semaforu treba stajati policajac, i retardima koji prolaze kroz crveno prvo jebati svu familiju pa onda oduzeti vozacku na godinu dana i poslati na polaganje vozackog. 

Stvarno se pitam do kad će se to tolerirati? Dok slučajni prolaznik ne pogine? Pa jebote budete strah šetati se gradom poslije 22:00

• Like 1

• 2 weeks later...

Slike sa FB stranice MUP USK  : https://www.facebook.com/Mup-USK-635783333125086/timeline/

Sabracajna nesreca bedem Bihac trenutno

Sletio u kanal prevezen je u kantonalnu bolnicu Bihac .

12049291_912880048748745_238494272254015

12020004_912879412082142_850228278803884

EDIT :

5606545c6347f5.48422706_nesreca-bihac-9.

5606545c86ef9nesreca-bihac-4.jpg

Zbog klizavog asfalta i prekomjerne brzine vozač automobila sa stranim registarskim oznakama, u kojem su bila još dva putnika, sinoć oko 21 sat je izgubio kontrolu nad automobilom i sletio u odvodni kanal koji napaja vodom pogone bihaćke podružnice Elektrodistribucije.

Svi putnici u automobilu su uspjeli izaći iz potpuno potopljenog vozila i, kako saznajemo od svjedoka ove nesreće, svi su prošli sa lakšim tjelesnim povredama.

Te sreće nije bio pješak kojeg su prilikom izlijetanja udarili i za sobom povukli u kanal. Neslužbeno doznajemo da se radi o Goranu Midžiću koji je u toku večernjih sati izašao u šetnju sa svojim psom.

Nakon dojave, na mjesto nesreće su stigle ekipe policije MUP-a USK-a, vatrogasci i dežurni liječnik bihaćkog Doma zdravlja koji je konstatirao teške tjelesne povrede nastradalog pješaka, te je odmah nakon toga prebačen u KB "Dr. Irfan Ljubijankić" u Bihaću.

Kako su za USKinfo.ba rekli svjedoci ovog događaja, putnici ovog automobila su bili "prisebni" nakon pada u vodu, izvukli se iz potopljenog automobila i pomogli nesretnom pješaku da ga voda ne odnese. Držali su se za obalu, nakon čega su u pomoć pritrčale i komšije iz obližnjih kuća i pomogli da svi izađu iz vode.

http://www.bihac.net/vijest/foto-bihac-automobilom-tesko-ozlijedili-pjesaka-i-sletjeli-u-odvodni-kanal/15734

Edited by dobri duh

Slike sa FB stranice MUP USK  : https://www.facebook.com/Mup-USK-635783333125086/timeline/

Sabracajna nesreca bedem Bihac trenutno

Sletio u kanal prevezen je u kantonalnu bolnicu Bihac .

12049291_912880048748745_238494272254015

12020004_912879412082142_850228278803884

EDIT :

5606545c6347f5.48422706_nesreca-bihac-9.

5606545c86ef9nesreca-bihac-4.jpg

Zbog klizavog asfalta i prekomjerne brzine vozač automobila sa stranim registarskim oznakama, u kojem su bila još dva putnika, sinoć oko 21 sat je izgubio kontrolu nad automobilom i sletio u odvodni kanal koji napaja vodom pogone bihaćke podružnice Elektrodistribucije.

Svi putnici u automobilu su uspjeli izaći iz potpuno potopljenog vozila i, kako saznajemo od svjedoka ove nesreće, svi su prošli sa lakšim tjelesnim povredama.

Te sreće nije bio pješak kojeg su prilikom izlijetanja udarili i za sobom povukli u kanal. Neslužbeno doznajemo da se radi o Goranu Midžiću koji je u toku večernjih sati izašao u šetnju sa svojim psom.

Nakon dojave, na mjesto nesreće su stigle ekipe policije MUP-a USK-a, vatrogasci i dežurni liječnik bihaćkog Doma zdravlja koji je konstatirao teške tjelesne povrede nastradalog pješaka, te je odmah nakon toga prebačen u KB "Dr. Irfan Ljubijankić" u Bihaću.

Kako su za USKinfo.ba rekli svjedoci ovog događaja, putnici ovog automobila su bili "prisebni" nakon pada u vodu, izvukli se iz potopljenog automobila i pomogli nesretnom pješaku da ga voda ne odnese. Držali su se za obalu, nakon čega su u pomoć pritrčale i komšije iz obližnjih kuća i pomogli da svi izađu iz vode.

http://www.bihac.net/vijest/foto-bihac-automobilom-tesko-ozlijedili-pjesaka-i-sletjeli-u-odvodni-kanal/15734

Da nije bio klizav kolovoz , vozili bi 150 km/h  a ne 90 , i ubili bi neduznog pjesaka  na licu mjesta . Trojici nadobudnih  balavaca u ocevom bijesnom autu  nije nista , a covjek je sav polomljen  sa prognozom dugotrajnog oporavka ( nek se mole Bogu da  nema unutarnjih povreda) i spasen zahvaljujuci   trojici slucajnih prolaznika. Pod hitno poostriti zakon o saobracaju i uvesti drakonske kazne  za ovakve idiote. 

Ma nek policija radi svoj posao,jbte mene zaustave u pola bijela dana i 100 KM kazne jer mi radi pozicija a ne normalna svijetla.Da se razumijemo ne kukam ja zbog mene i moje kazne nego fakat zbog ovakvih stvari koji im se dešavaju pred očima a imam osjećaj da samo "zažmire".Pokušati pod hitno uvesti Zakon kao u HR srazmjerno godinama i iskustvu ograničiti snagu motora i dozvoljenu brzinu kretanja mlađih vozača

Edited by Grunf
  • Like 1

Stvarno ne razumijem zašto policija nije na ulicama i lovi ovakve debile a ne da hvataju ljude zato što nemaju rezervne sijalice. Jutros vozajući se gradom vidim da je "proslava" Bajrama bila vesela. Evo ovaj slučaj, vidim polomljenu ogradu od bivšeg Unatransa, zatim srušenu reklamo od motela Rekić.

• Like 1

Koja priča klizava cesta zbog kiše sad kiša kriva ...krivo sunce kriv ,snijeg kriv led ,kriva magla ,kriv pjesak sve živo krivo samo neodgovornost niko ne spominje !

Prije 15 tak godina u kanalu su se ugušila dva mladića zbog gluposti idiota koji je vozio brzo i uletio u krivinu na bedemu a ona krivina je jebeno opasna posebno zbog prestrojavanja a po meni ona jednosmjerna ulica je glupo okrenuta ja da se pitam postavio bi je obrnuto nego sto je sada!

Kmetovsko iskompleksirano dokazivanje. vjerovatno izazvano ljubavnim segmentom samodestruktivnosti uz faktor psihoze koju permanentno pojačava i održava sa decibelima medijskog reproduktora i frekvencijskm opsegom medijskog zapisa koji treperi.

Policija treba da je aktivnija po pitanju preventivnog djelovanja i sankcionisanja sa popratnom podrškom psiho-analize individue tj. prekršitelja. Antibiotik od cca 500eura pa na više!

Edited by Silence Agency Eye
  • Dislike 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...