Jump to content
FORUM

Saobraćajne nesreće

Recommended Posts

Koja priča klizava cesta zbog kiše sad kiša kriva ...krivo sunce kriv ,snijeg kriv led ,kriva magla ,kriv pjesak sve živo krivo samo neodgovornost niko ne spominje !

Prije 15 tak godina u kanalu su se ugušila dva mladića zbog gluposti idiota koji je vozio brzo i uletio u krivinu na bedemu a ona krivina je jebeno opasna posebno zbog prestrojavanja a po meni ona jednosmjerna ulica je glupo okrenuta ja da se pitam postavio bi je obrnuto nego sto je sada!

Mislim da to auto iako mu je pogon na zadnjim točkovima ne može tako lako proklizati pogotovo na normalnoj i prilagođenoj brzini. Nadam se da vozaču nije ništa i da ovakvih situacija neće imati više nikada! Može se svakom desiti nezgoda ali u tim godinama vozači bijesnih auta uglavnom žele da nekog impresioniraju pa makar samog sebe. Neka malo više misle na svoje roditelje!

Edited by Silence Agency Eye

Mislim da to auto iako mu je pogon na zadnjim točkovima ne može tako lako proklizati pogotovo na normalnoj i prilagođenoj brzini. Nadam se da vozaču nije ništa i da ovakvih situacija neće imati više nikada! Može se svakom desiti nezgoda ali u tim godinama vozači bijesnih auta uglavnom žele da nekog impresioniraju pa makar samog sebe. Neka malo više misle na svoje roditelje!

nek' se jbu takvi roditelji... malo vise treba misliti na mene

• Like 4

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Radari postavljeni na najglupljim mjestima a ne pored škola i vrtića. Šta više reći? Radar na Bedemu je najveći promašaj za sigurnost, dobro dođe samo policiji da nabere kazni iz čega se da zaključiti da razlog za što su postavljeni nije da bi povećali sigurnost nego stekli zaradu.

Edited by underfucked

Nemojte pricati gluposti, sad policija kriva sto se neko zabio ili nije. Slazem se da policija ne radi svoj posao i da idu na to da te samo ogule. Ali ne moze ni policija svako auto zaustaviti. Ne razumijem samo vozace koji piju i voze, razumijem ja da neki mladji vozaci "moraju" malo po gasu udariti da se dokazu ali da se napije i sjedne za volan to mi nikako ne ide u glavu. Zao mi svakog ko nastrada, kriv bio ili ne ipak ne ide niko sa namjerom da udari. Zalosno

• Like 1

Nemojte pricati gluposti, sad policija kriva sto se neko zabio ili nije. Slazem se da policija ne radi svoj posao i da idu na to da te samo ogule. Ali ne moze ni policija svako auto zaustaviti. Ne razumijem samo vozace koji piju i voze, razumijem ja da neki mladji vozaci "moraju" malo po gasu udariti da se dokazu ali da se napije i sjedne za volan to mi nikako ne ide u glavu. Zao mi svakog ko nastrada, kriv bio ili ne ipak ne ide niko sa namjerom da udari. Zalosno

Nije direktni krivac, ali kontrole i kazne moraju biti strozije. Ovakve policije i kazni niko se ne boji, zbog toga ovakvih scena ima sve vise u centru grada. Treba poceti od nekih osnovnih stvari, budjenja kolektivne svijesti, od polaganja vozackog (prikaz horor filmova koji najbolje opisuju ponasanje budaletina na cestama), pa nadalje... reklame, strozije kontrole, itd. Da to spasi samo 1 zivot, ucinjeno je nesto neprocjenjivo. 

• Like 1

Nije direktni krivac, ali kontrole i kazne moraju biti strozije. Ovakve policije i kazni niko se ne boji, zbog toga ovakvih scena ima sve vise u centru grada. Treba poceti od nekih osnovnih stvari, budjenja kolektivne svijesti, od polaganja vozackog (prikaz horor filmova koji najbolje opisuju ponasanje budaletina na cestama), pa nadalje... reklame, strozije kontrole, itd. Da to spasi samo 1 zivot, ucinjeno je nesto neprocjenjivo. 

Iskreno po mom mišljenju treba biti vise ispravnih auta u saobracaju a ne da tehnički pregled dobijaju neki na osnovu poznanstva i lijepih očiju .

Ja sam skoro radio na slučaju gdje je tužioc zahtjevao dokaz o validnosti tehničkog pregleda vozila kojeg je pozitivnim ispravnim  utvrdila ta garaža na kraju su zatvorili i tu garažu i pokrenuli postupak protiv vlasnika iste jer su utvrdili da su radili protiv pravila službe i samim tim doveli u opasnost javni saobracaj.

A kod nas ljudi vozaju neispravna auta jos sa njima izvode razne manevre koje ne bih smio sa tenkom raditi , ljetos me neki piler sa nekom askonom pretiče sa njim četvero u auto koliko sam vidio sve djeca u kanjonu za Bosansku Krupu i kada se desi belaj svi žale svi kukaju svi placu ja bi takve budale za sva vremena udaljio iz saobracaja i jos uz kaznu .

• Like 1
  • Dislike 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...