Jump to content
FORUM

Saobraćajne nesreće

Recommended Posts

• 2 months later...

"U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros na putu Bosanska Krupa-Bosanska Otoka smrtno je stradala jedna osoba, saznaje Avaz.

Kako saznajemo, riječ je o graničnom policajcu G. J., dok je drugi muškarac S. S. teško povrijeđen.

U ovoj saobraćajnoj nesreći učestvovali su i momci iz bihaćkog benda The Babe Barbarella. Kako nezvanično saznajemo, jedna osoba je teško povrijeđena i u komi je.  

Navodno se bend vraćao sa koncerta koji je noć prije održan u Banja Luci. Saobraćajna nesreća se desila u ranim jutarnjim satima. 

Svi su zbrinuti u Kantonalnoj bolnici Dr. Irfan Ljubijankić. 

Više informacija u toku dana. "

Zna li neko nešto više o ovom?

• Sad 1

12 minutes ago, Grunf said:

"U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros na putu Bosanska Krupa-Bosanska Otoka smrtno je stradala jedna osoba, saznaje Avaz.

Kako saznajemo, riječ je o graničnom policajcu G. J., dok je drugi muškarac S. S. teško povrijeđen.

U ovoj saobraćajnoj nesreći učestvovali su i momci iz bihaćkog benda The Babe Barbarella. Kako nezvanično saznajemo, jedna osoba je teško povrijeđena i u komi je.  

Navodno se bend vraćao sa koncerta koji je noć prije održan u Banja Luci. Saobraćajna nesreća se desila u ranim jutarnjim satima. 

Svi su zbrinuti u Kantonalnoj bolnici Dr. Irfan Ljubijankić. 

Više informacija u toku dana. "

Zna li neko nešto više o ovom?

safe_image.php?d=AQDBQ6eKHPVqfX2f&w=540&h=282&url=https%3A%2F%2Fi2.wp.com%2Fcazin.ba%2Fwp-content%2Fuploads%2F2019%2F05%2Fkrupa.jpg%3Ffit%3D634%252C368%26ssl%3D1&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQBsUBwZsFBPSU18

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila rano jutros na putu Bosanska Krupa – Bosanska Otoka poginuo je Jasmin Gerzić iz Bosanske Krupe, dok je suvozač zadobio teže tjelesne povrede. Nesreća se dogodila u mjestu Stragarić. Jasmin je uposlenik Granične pocije BiH, a poginuo je na putu prema poslu, odnosno preuzimanju smjene na graničnom prelazu Bosanski Novi.Uviđaj izvršavaju službenici PS Bosanska Krupa nakon čega će biti poznato kako je došlo do tragičnog ishoda. 

• Sad 1

• 1 month later...
19 minutes ago, Fugaziii said:

@1260 prestrasno, stoji ovaj golf iv sad tamo na parkingu malom poslije sweetsa skrsen naprijed, ko je kriv kako dodje do toga, i kako cudi me nigdje vijesti nema. Nema li povrijedjenih?

Sve je to ok. Neka pijani i divljaci izginu. Ali sta sa narodom koji nije kriv ni duzan ? Ja bih uveo rigorozne kazne za vozace teske noge, a posebno one koji piju i voze. Oduzimao bih vozacke po 6 mjeseci. Rvo hvala Bogu taksija ima koliko zelite. Neka poju i zvrcnu taksi. 

• Thanks 1

19 minutes ago, Fugaziii said:

@1260 prestrasno, stoji ovaj golf iv sad tamo na parkingu malom poslije sweetsa skrsen naprijed, ko je kriv kako dodje do toga, i kako cudi me nigdje vijesti nema. Nema li povrijedjenih?

ZA vikend na USK 35 saobraćajnih nesreća u kojima je jedna osoba poginula, osam teško povrijeđenih,  trinaest lakše 

• Sad 2

Ja ne kontam nikako ove ljude za volanima... kao da su izgubili razum. I kladim se da su u vecini nesreca automobili sa stranim tablama, posebice slovenija ili njemacka, jer sto ne smiju tamo raditi vecina oovdje po nasim cestama radi i istresa se i kur*e se za volanima. Ne postoje saobracajni znaci i prometni bonton eto tako. Ccc

prije sat vremena, Fugaziii said:

Ja ne kontam nikako ove ljude za volanima... kao da su izgubili razum. I kladim se da su u vecini nesreca automobili sa stranim tablama, posebice slovenija ili njemacka, jer sto ne smiju tamo raditi vecina oovdje po nasim cestama radi i istresa se i kur*e se za volanima. Ne postoje saobracajni znaci i prometni bonton eto tako. Ccc

Ma 95% nasih vozila samo sto je vecina tih vozila tehnicki neispravna ili su glave vozaca neispravne. Ja nisam mogao vjerovati kad sam neki dan u Pivnici cuo kako se neki momcic kurci i kaze da je u dvoristu Tehnicke skole "digao drugom na 80"?! Pa to je sevap, dok je jos mlad i ziv, ispleskati malo jer novcana kazna tu ne pomaze nista.

• Like 1

9 hours ago, Bosanac said:

Ma 95% nasih vozila samo sto je vecina tih vozila tehnicki neispravna ili su glave vozaca neispravne. Ja nisam mogao vjerovati kad sam neki dan u Pivnici cuo kako se neki momcic kurci i kaze da je u dvoristu Tehnicke skole "digao drugom na 80"?! Pa to je sevap, dok je jos mlad i ziv, ispleskati malo jer novcana kazna tu ne pomaze nista.

Pa tacno tako vecina vozila u BiH su tehnicki neispravna a sto je jos opasnije to su neadekvatne istrosene gume ljudi nesvacaju da nemozes adekvatno upravljati vozilom ako nemas adekvatne gume prilagodjene godisnjem dobu.A o onim budalama balavurdiji za volanom ili pijanim seljacinama(da oproste ljudi sa sela) uzalud trositi rijeci .

1 hour ago, Barba said:

Pa tacno tako vecina vozila u BiH su tehnicki neispravna a sto je jos opasnije to su neadekvatne istrosene gume ljudi nesvacaju da nemozes adekvatno upravljati vozilom ako nemas adekvatne gume prilagodjene godisnjem dobu.A o onim budalama balavurdiji za volanom ili pijanim seljacinama(da oproste ljudi sa sela) uzalud trositi rijeci .

Stoji to da je dosta auta u BiH tehnicki neispravna, ali i Fugaziii je u pravu kada kaze da dosta osoba iz dijaspore dodje ovamo i izivljava se posto tamo gdje zive ne smiju preci ogranicenje radi ogromnih kazni, a ovdje se zele pokazati kako su im auta tehnicki ispravna. Pogledaj koliki postotak MUP ima nenaplacenih kazni od stacionarnih radara, a koje su prouzrokovali vozaci sa stranim tablicama, siguran sam da navedene osobe nisu uslikane u inostranstvu ni 10% koliko su ovdje.

12 minutes ago, nelexxx said:

Stoji to da je dosta auta u BiH tehnicki neispravna, ali i Fugaziii je u pravu kada kaze da dosta osoba iz dijaspore dodje ovamo i izivljava se posto tamo gdje zive ne smiju preci ogranicenje radi ogromnih kazni, a ovdje se zele pokazati kako su im auta tehnicki ispravna. Pogledaj koliki postotak MUP ima nenaplacenih kazni od stacionarnih radara, a koje su prouzrokovali vozaci sa stranim tablicama, siguran sam da navedene osobe nisu uslikane u inostranstvu ni 10% koliko su ovdje.

Kazne uredno stizu na naplatu i u dijasporu tako da ne vidim nimalo istine u tome te na granicnim prijelazima se redovno kontrolise doslovno svaki covjek iz dijaspore .

Ja sam na izacicu platio kaznu staru oko godinu dana jer sam u Pritoci preticao traktor kad nesto hoce bas kod radara za kojeg nisam znao.

Gluposti ljudi pricaju kao iz Austrije Njemacke Holandije ljudi dodju da bi se vozali i pokazivali snagu auta na Bosanskim cestama to je meni smijesno ja do Bihaca prodjem 1300 km. autoputa mogu ako cu i 230 km/h voziti vecinom puta mada ja licno nevolim brzu voznju jer nevozim se sam nikad .

A sad sto par budala zajebava to netreba biti generaliziranje . Za te radare kojih ima najvise u USK to je cisto uzimanje novca na kantonu kako sam cuo ima 70 radara  ja prodjem 1300 km. na tom cijelom putu nema 20 radara 

41 minutes ago, Barba said:

Kazne uredno stizu na naplatu i u dijasporu tako da ne vidim nimalo istine u tome te na granicnim prijelazima se redovno kontrolise doslovno svaki covjek iz dijaspore .

Ja sam na izacicu platio kaznu staru oko godinu dana jer sam u Pritoci preticao traktor kad nesto hoce bas kod radara za kojeg nisam znao.

Gluposti ljudi pricaju kao iz Austrije Njemacke Holandije ljudi dodju da bi se vozali i pokazivali snagu auta na Bosanskim cestama to je meni smijesno ja do Bihaca prodjem 1300 km. autoputa mogu ako cu i 230 km/h voziti vecinom puta mada ja licno nevolim brzu voznju jer nevozim se sam nikad .

A sad sto par budala zajebava to netreba biti generaliziranje . Za te radare kojih ima najvise u USK to je cisto uzimanje novca na kantonu kako sam cuo ima 70 radara  ja prodjem 1300 km. na tom cijelom putu nema 20 radara 

Tako isto ne treba biti generaliziranje da auta u BiH voze na istrosenim gumama, ali ispada da samo ljudi u BiH generaliziraju dijasporu, a dijaspora ljude u BiH ne (osobe koje ja poznajem, kao i ja, voze ispravna vozila novijeg datuma i sa ispravnim gumama, koje ukljucuju i zimskim i ljetni komplet). Konkretno ima 11 radara na USK sa 30 kucista, bio je podatak i na sredstvima javnog informisanja prilikom nabavke, i oni su preventivnog karaktera, po tebi je uzimanje love ako osoba vozi preko 51km/h na Bedemu. Putovao sam i ja i prema mnogim europskim zemljama i malo vise je od 20 radara (uzmi bilo koju navigaciju koja prikazuje stacionarne radare) na dionici koju navodis (i pretpostavljam da u Europi nije uzimanje novca vec su oni ispravni). Ima i u ovoj zemlji nesto da valja.

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...