Jump to content
FORUM

Saobraćajne nesreće

Recommended Posts

5 hours ago, Grunf said:

Negdje je bilo kako bi te obilaznice trebale izgledati ali ne mogu naći

Vidi.. Trenutni građ. radovi @1260objavio.. 

Prilog rtvusk-a iz januara og.

5 hours ago, Barba said:

Grad 70 godina nije u mogucnosti da asfaltira i rijesi imovinsko pravne odnose na dijelu puta kod pijace oko 50 metara nije afaltirano uvijek lokve prasina rupe a radi se zbilja o o prometnoj dionici. 

Stari Biscani znaju da je od Poliklinike Pa do Brklje odnosno iza Dzamije na Brklji i iza Autobusne ono bila drzavna zemlja sad od jednom imaju vlasnika pojedine parcele. 

Raskrsnica kod autobusne se moze rijesiti rusenjem one stare kuce gdje je bio Ismar sasvim dovoljno za kruzni tok. Ali mi nije jasno po kojoj osnovi je ona nova staklena zgrada preko puta dobila gradjevinsku i urbanisticku jer nema nikakve logike da se za buducnost urbanizma i saobracajnica u gradu ondje moglo nesto graditi onih dimenzija. 

Nadalje bi napomenuo da raskrsnica na Garavicama i Vedrom polju je zbilja opasna ondje trebaju zbilja semafori ,pazi sad ovu situaciju ja ljetos idem iz pravca Humaka iz one male ulice i stojim na raskrzju jer se ukljucujem na put sa pravom prvenstva i sa lijeve i desne strane ide auto znaci stojim na raskrsnici gdje je obavezno stop i lik iza mene me preko tratuara pretece i ode ravno sekunde su falile da ubije i sebe i jos sve ljude iz dva auta . I sta covjek takvom idiotu da radi? 

Para vrti đe burgija nemere ! ,,Unatrans" je imao AS a zemlja se grunkovno još vodila kao ,,begovska". Došo novi vakat,novi ,,begovi" i problem rješili 😢 Ko najmanje ima para? Opština/Grad ! 

Semafori znaju ,,crknuti" i eto ti opet belaja. KRUŽNI ne crkava ! 😂

@Nuno BMW i ..koje je to drugo vozilo ? Nadam se da nisu teško pivrijeđeni. I koliko je široka cesta na tom dijelu,da li ti je poznato? Da li je širine kao ulica Darivalaca krvi ? Sjetih se inicijative jednog gradskog vijećnika prije izvjesnog vremena.. Kao,da se proširi ulica D. krvi na uštrb trotoara jer da bi se na taj način smanjio broj saobraćajnih nesreća u toj ulici !!! ???  ( ,,pamet široka'' )

Koliko bi trebala biti široka cesta na kojoj se neće događati nesreće ?

1 hour ago, L19.S61. said:

https://www.biscani.net/teska-saobracajna-nesreca-u-bihacu/

Opet bmw ..!!

Tu bi marku vozila trebalo zabraniti !

Ili je opet uzrok ŠIRINA ulice ?

Koliko je danas TEŠKO biti ,,novinar" ?

*Za sada nemamo tačnih informacija o uzroku nesreće i da li ima povrijeđenih lica*

Kakve veze ima što je BMW? Do vozača je...BMW treba znati voziti

• 2 weeks later...
  • 7 months later...

Jutros:

wtf1.jpg

I jucer je bila saobraćajka na bakšaiškom mostu sa većom materijalnom štetom, ne znam da li je bilo ozljeđenih ali koji biser je ugasio semafore na tom mjestu? Svaki put kad su to uradili desila se saobraćajna nesreća. A skoro u isto vrijeme i na bedemu i na mostu u centru pa je s toga valjda i bila onolika gužva. Što sa ovim kombijem od jutros? On kao da je prošao kroz jednosmjernu s mosta kroz park i uputio se opet preko bedema ponovo u pogrešnom pravcu?

• 3 weeks later...

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...