Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Bosanac

Gay Parada u Sarajevu

Recommended Posts

Ja sam kriv i ispricavam se. Pomenuo sam osobu koja se provlaci kroz obje ove teme, ovu Emiru. Ako malo razmislite o mom prethodnom postu shvatit cete sto sam htio reci.

prije sat vremena, Bosanac said:

Da sam moderator sada bih te banovao samo zbog ove dvije rijeci. Nisi vrijedna da joj ime spomenes kamoli da je ovako oslovis. Neka te bude sramota. Ako imalo stida imas povuci ces ove rijeci.

A zbog čega sram bila u siriji sex džihadu i sad potpomaže dolazak svojih isilovaca koji bi nas najradije poklali a ona njihove žene i kćeri dala da se nasladjuju.Sram tebe bilo koji podržavas takve kuje protiv onih što su te sačuvali da možeš ovako baljezgati.

• Like 3
  • Thanks 1

57 minutes ago, zudox said:

A zbog čega sram bila u siriji sex džihadu i sad potpomaže dolazak svojih isilovaca koji bi nas najradije poklali a ona njihove žene i kćeri dala da se nasladjuju.Sram tebe bilo koji podržavas takve kuje protiv onih što su te sačuvali da možeš ovako baljezgati.

zali boze izgubljenih i palih zivota, boraca koji se citav zivot moraju boriti s ptsp-jem, i samih civila koji su propatili u dogovorenom ratu i jos dogovorenijoj (da se tako nepravilno izrazim) postratnoj organizaciji ustrojstva drzave i regiona.... ja samo ne znam ovaj sav narod sto mirno posmatra i na svojoj kozi osjeca sve ovo koji je njima klinac? kao da su hipnotizirani... jos nam najgori problem gej parada haha

Fugazi ovaj narod je raspametit jednostavno čita šta se svaki dan radi mito korupcija pljačke ubojstva i dr i svima se oprašta ili minorno kažnjava dok običan čovjek za svaku sitnicu maksimalna kazna.Mediji i ostale institucije mu poručuju da je nemoćan i izdan i da on tu ništa ne može.Meni je tzv IZ i prvi medju bošnjacima poručio da im je bitan više neki divljak iz neke vukojebine nego mi krajisnici kojima planira podijeliti nasu imovinu kad nas protjera.Ljudi vide da su izdani od ove kvislinske vlasti.

• Like 1

10 minutes ago, zudox said:

Fugazi ovaj narod je raspametit jednostavno čita šta se svaki dan radi mito korupcija pljačke ubojstva i dr i svima se oprašta ili minorno kažnjava dok običan čovjek za svaku sitnicu maksimalna kazna.Mediji i ostale institucije mu poručuju da je nemoćan i izdan i da on tu ništa ne može.Meni je tzv IZ i prvi medju bošnjacima poručio da im je bitan više neki divljak iz neke vukojebine nego mi krajisnici kojima planira podijeliti nasu imovinu kad nas protjera.Ljudi vide da su izdani od ove kvislinske vlasti.

Znate u cemu je caka? Nas narod kroz plate i dizanje malih stambenih ili nenamjenskih kredita najvishe sto u stvarnosti vidi novca je u vrh glave stotinjak hiljada maraka, i njemu je i to velika svota. takav narod uopce nije u stanju pojmiti silne MILIJARDE maraka koje su poltroni pokrali jer oni ne znaju koliki je to novac u stvarnosti. ako me razumijete sta pokusavam reci. Narod se zacudi kad neko opljacka kladionicu i uzme 3-4 hiljade (ako je bio dobar dan haha), auu jes ti vidio razbojnistva... ali ljudi jednostavno ne mogu pojmiti ni fizicki ni vrijednosno kada se kradu milioni,. zato ne kuze. ljudi ne poznaju ustrojstvo drzave, ljudi ne poznaju zakone i sisteme poslovanja na veliko, zbog toga njima udje na jedno na izadje na drugo kad neko prozove nekog tamo politicara da je pokrao i oprao na milione maraka. ne kuze jednostavno velicinu toga. kako ce skuziti nesto komplikovanije ili bitnije po njihovu buducnost kad svaki dan gledaju da prezive i docekaju sutra... I tu mozemo veliko sarkasticno HVALA poruciti politickoj eliti koja je u saradnji sa medjunarodnom zajednicom unistila do temelja obrazovanje, privredu a pogotovo proizvodnju, potom kulturu, umjetnost, nauku i sport, i sta sve ne. osnovne temelje jednog drustva... kad nemas to, ti nisi drustvo. ti si samo oruzje i alat.

Ti Fugazi i ovaj Zudox i slicni vama ste karcinom drustva koji nas gazi i satire u ovom  tranzicijskom periodu. Ima vas u sva 3 naroda, kladio bih se u zivot da vam IQ nije cak ni prosjecan i dovoljno ste beskrupulozni da se razmecete svojim idiotlukom. 

Opet apelujem da se drzite teme jer ovaj drejnadz, ovo sranje od postova koje pisete nema veze s mozgom kamoli sa temom.

E ljiljane nema mjesta za uvrede, obzirom da je moj iq natprosjecan, dokazano, tako da ne pije ti to vode, sasvim je normalno da se misljenja i stavovi razlikuju, to nije razlog za uvrede. cuj ima nas u sva tri naroda, koja 3 naroda, na svijetu hiljade naroda, sta pricas haha... eto koliko si ti ogranicen, na 3 naroda haha :D take it easy i uzmi chill pill, to sto ti i drugi ovdje uvrijedite nekoga nazivajuci ga nekim imenima ne znaci da ce to promijeniti to sto ja mislim i govorim, ovo je otvoreno mjesto za diskusiju i iznosenje stavova... zamisli kako bi bilo dosadno da svi isto mislimo.. 🤔

i da, otisli smo u offtopic, to ti moram priznati.... back to el dzi bi ti komjuniti :D iskreno, ja bih bas voljela vidjeti koji su to ljudi diskriminirani na toj paradi, i s cim se to ponose a da se mi ostali ne ponosimo i da nas se nije diskriminiralo.... jedva cekam live coverage ili neke slicice... vidim li opet polugole zene i muskarce kako javno opce ubicu se haha

5 hours ago, Fugaziii said:

Ali imaju. O tome se radi. Je li znas koliko je njih trazilo azil po osnovu progona zbog seksualne opredijeljnosti? Je li znas da se to dize na visi level kako bi ih lakse ubacili u Evropu i pustili ova goddamn mijesanja?

Ne znamo. Možeš li nam dati brojke? 

Ja ne vjerujem da se homoseksualizam koristi kao paravan da bi se neki ljudi infiltrirali u visoka drustva ili odredjene politicke krugove. To je jednostavno seksualna orjentacija pojedinca i sumnjam da ona ima ikakvu ulogu u dobijanju ili nedobijanju posla u razvijenim drustvima. Medjutim, ono oko cega smo se svi slozili jeste bespotrebnost tog degutantnog paradiranja. Vise mi sve lici na cirkus sa zivotinjama nego na paradu ljubavi ili ponosa, kako je vole nazvati.

Bas jucer citam izjavu nekog znanog sarajlije koji kaze, parafriziram: nama u Sarajevu ne treba gej parada kako bi mi pokazali i dokazali svoju toleranciju. Ako dokaz nase tolerancije nije to sto smo sa srbima koji su nas 4 godine drzali u okupaciji i ubijali, opet sjeli za stol i poceli pricati i sto sa njima ne stvaramo suzivot, onda ne znam sta je tolerancija. Ili to sto je Saborna crkva u Sarajevu ostala netaknuta tokom rata, a u Banjoj Luci u kojoj nije metak ispaljen, dzamiji Ferhadiji su cak i temelji iskopani i baceni u rijeku, onda ja ne poznajem toleranciju.

I covjek je u pravu 100% . Bosansko drustvo jeste jako tolerantno i moze sluziti za primjer drugima tako da homicima ta prica pada u vodu.

Neko je pisao gore da bi mi svi trebali paradirati i traziti svoja prava koja su nam uskracena. Osnovna zivotna prava.

• Like 2
  • Aferim! 1
  • Thanks 1

5 hours ago, Haldir said:

Ne znamo. Možeš li nam dati brojke? 

kad ti kazes gdje si zavrsio novinarstvo ili ti ga zurnalistiku.... a mogao bi i komotno prosetati ulicama Bisca pa ces i sam vidjeti golupcice 🤗

7 hours ago, Fugaziii said:

kad ti kazes gdje si zavrsio novinarstvo ili ti ga zurnalistiku.... a mogao bi i komotno prosetati ulicama Bisca pa ces i sam vidjeti golupcice 🤗

Tu evidenciju dosad niko nikad nije objavio, niti je dostupna javnosti. Ukazujem ti samo da to nije argument, niti je ovo tema o mograntima.

Evo on topic, udruženje koje djeluje u svrhu "promocije" porodice dobilo je dozvolu za mirnu šetnju dan prije povorke ponosa i to istom rutom. 

Hoće li i Sasha Lenas učestvovati dan poslije :)

Moram dodati na ovu temu samo jedno a to je da ovi iz LGBT zajednice imaju veća mu*da od bilo kojeg drugog građanina BiH !

• Like 1

prije 2 sati, Grunf said:

Moram dodati na ovu temu samo jedno a to je da ovi iz LGBT zajednice imaju veća mu*da od bilo kojeg drugog građanina BiH !

Fakat. Kad se u ovakvom ozracju mogu organizirati i izici na ulice jesu mudani. Nek nam gospon dame oproste na kukavicliku 🙂

16 minutes ago, Bosanac said:

Fakat. Kad se u ovakvom ozracju mogu organizirati i izici na ulice jesu mudani. Nek nam gospon dame oproste na kukavicliku 🙂

Al bitno je biti ovdje ponosni Bošnjak,Srbin ili Hrvat...a to što zapravo NAS pederčine na vlasti guze 30 godina - niko se ne buni ni protiv čega i još uživamo u sado-mazo

• Like 1

Stvar je u tome kad ovi bolesnici paradiraju imaju zaštitu policije i ostali službi a kad obicni ljudi traže svoja prava te iste službe se okreću silom protiv naroda.Ne radi se tu ni o kakvoj hrabrosti već znaju da imaju podršku od infiltriranih psihopata  u vlasti.

Ovo je slobodna, demokratska drzava i svi ljudi imaju pravo biti sta hoce, govoriti sta hoce, oblaciti sta hoce itd i pred zakonom moramo biti svi jednaki ali je to, nazalost, samo misaona imenica.

40 minutes ago, zudox said:

Stvar je u tome kad ovi bolesnici paradiraju imaju zaštitu policije i ostali službi a kad obicni ljudi traže svoja prava te iste službe se okreću silom protiv naroda.Ne radi se tu ni o kakvoj hrabrosti već znaju da imaju podršku od infiltriranih psihopata  u vlasti.

Oni @beni u dupe a mi u vuGla. U čemu je razlika?

On 29. 08. 2019. at 23:17, Fugaziii said:

Znate u cemu je caka? Nas narod kroz plate i dizanje malih stambenih ili nenamjenskih kredita najvishe sto u stvarnosti vidi novca je u vrh glave stotinjak hiljada maraka, i njemu je i to velika svota. takav narod uopce nije u stanju pojmiti silne MILIJARDE maraka koje su poltroni pokrali jer oni ne znaju koliki je to novac u stvarnosti. ako me razumijete sta pokusavam reci. Narod se zacudi kad neko opljacka kladionicu i uzme 3-4 hiljade (ako je bio dobar dan haha), auu jes ti vidio razbojnistva... ali ljudi jednostavno ne mogu pojmiti ni fizicki ni vrijednosno kada se kradu milioni,. zato ne kuze. ljudi ne poznaju ustrojstvo drzave, ljudi ne poznaju zakone i sisteme poslovanja na veliko, zbog toga njima udje na jedno na izadje na drugo kad neko prozove nekog tamo politicara da je pokrao i oprao na milione maraka. ne kuze jednostavno velicinu toga. kako ce skuziti nesto komplikovanije ili bitnije po njihovu buducnost kad svaki dan gledaju da prezive i docekaju sutra... I tu mozemo veliko sarkasticno HVALA poruciti politickoj eliti koja je u saradnji sa medjunarodnom zajednicom unistila do temelja obrazovanje, privredu a pogotovo proizvodnju, potom kulturu, umjetnost, nauku i sport, i sta sve ne. osnovne temelje jednog drustva... kad nemas to, ti nisi drustvo. ti si samo oruzje i alat.

Pa  vjekovima smo alat i oruzje i mali  broj je  to primjetio i reagovao.Istorije se nadostavljaju.Uvozimo (moramo)sir iz Bavarske?!?!Sto  se tice Gay Parade,neka se svako organizuje kako zna i umije.Tu je ocito sta znaci biti skupa u jednoj ideji makar to nebilo svima drago.Zasto mi ostali nemozemo,????

• Like 2

Neki dan htio napisati da ubrzo očekujem heterosexualnu paradu kad eto i nje i to u Bostonu.

Pederi odlučili napasti učesnike heterosexualne parade, vele ne treba vam nikakva parada svaki dan je vaša parada 

Ispričavam se al moram napisati (nije moje-pokupio sam)

Danas u Sarajevu Sinjska alka a sutra mačevanje hahahaha

Edited by Grunf

Jesu li sutra dobrodošli i migtanti na paradu? jer dosta ih se međusobno drži za ruke,muško /muško priključak.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...