Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Fugaziii

POSTAJ PJESMU - ISKAŽI STAV

Recommended Posts

Forumasi, svi znamo da imamo mnogo muzicara i bendova koji opisuju svakodnevnicu, patnju i bedare kroz koje prolazimo mi obicni ljudi.... Ja mnoogoooo volim muziku, i slusam je srcem, pa tako ju vezem i za osjecaje, situacije i dogadjaje u zivotu, vezem je za svoje stavove i principe.... Pa eto neka svaki dan svako od vas posta po jednu pjesmu koja ce biti slika i prilika ali i kritika danasnjeg drustva, drzave, politike, ljudi i vremena :D

Evo jedna za "napuhane" iz regiona:

I neizostavna za ove nase seljobere sto se pohase, polete pa misle da su im svi krivi osim njih samih:

Inšoma ,ispa san lunatik, tako kazu,
pasi laju, svi sve znaju 

Edited by Bosanac

Ja sam počeo izbjegavati bendove koji pjevaju o socioekonomskom stanju u drustvu jer je i to komercijala sve. Pisu i pjevaju o losem ekonomskom stanju u drzavi, o ocaju kod ljudi i onda istim tim ljudima prodaju albume i pune dvorane. Golema mi je to hipokrizija. Drzim se radije pjesama o ljubavi ili nekim totalnim glupostima....

Daš 20KM i slušaš Dubiozu kako pjeva da si kokuz i nemaš za rizle. Frenkie i Edo Maajka su imali jake tekstove. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...