Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Bosanac

Svastara

Recommended Posts

Necija mati ima 4 sina. Tri se zovu Istok, Zapad i Sjever. Kako se zove cetvrti sin.

Edited by Bosanac

2 hours ago, Bosanac said:

Ne mrzim ja Semsu uopce. Imao je on par dobrih poteza ali sam bio Fugiju pitanje postavio zato sto mi je bilo cudno da pozitivno napise nesto o nekom politicaru 😂 

Kad smo kod toga, ko po vama jos nije los politicar? Meni je Becirevic npr. sasvim na mjestu.  

Pa navela sam i onoga dole iz hercegovine mladog cekaj dok se sjetim kako mu ime. A sto se tice dedica, ja licno nikad nisam cula da je lik upetljan u neku aferu ili neko stranacko uposljavanje ili bilo sta takvo. Ili je jedino sto moze se reci za njega da je klimao glavom na nesto, sto je apsurdno i smijesno. Ako je to najgore sto mozete o njemu reci onda ja mogu reci da je to odlicno. 

A fugaziii nije hejter dobrih ljudi, fugaziii hejta zloceste ljude 

🍏🍎🍐🍊🍋🍓🍇🍌🍒🥝🥭🥑🍍🥦🍅🥒🥕

eto vam malo vitamina, izgleda Vam je kolektivno opao imunitet

2 hours ago, Hysteria said:

Leg'o poticaj na konto izgleda 

Jel' ti to meni?! Haha nisam znala da imas i tu humoristicnu stranu.. ja mislila ti medju ekstremima 🤗

Ima li iko gluplje političare od Bošnjaka, postavili za ambasadora u SAD jednog SNSDovca koji ganja lobiste po Americi za Dodika i RS, a danima se prepiru po medijima oko nebitne SDA dekleracije koja nikog ne zanima

Zanimljivo se podsjetiti ovog krvoprolica, narocito u danasnje vrijeme prevara i kradja i ljudi koji su duzni i bogu i narodu i kojima pola grada jebe mater ali njih boli kajla. Idioti koji jebu u mozak druge zbog silnih dugovanja (klise krajiski-pokvareni-zadrti), ali isti ti i dalje mirno spavaju (a prave se da su neki ratni heroji i kurci i palcevi (u odredjenim slucajevima)):

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/287839/krvni-delikti-17092019?fbclid=IwAR3T1J21Rz-xfyIHgR98Dum_HpYWOUBt6vVGdZPaFFZ1adLHhbGL1lFZJ2Q

Nije Shero jedini u gradu! Idioti pokvareni glupi, ako vas boli kajla za vasim zivotom, sjetite se svoje porodice, sina, kcerke, zene...

Edited by jokesOnYou
  • Like 1

2 hours ago, Hysteria said:

Ima li iko gluplje političare od Bošnjaka, postavili za ambasadora u SAD jednog SNSDovca koji ganja lobiste po Americi za Dodika i RS, a danima se prepiru po medijima oko nebitne SDA dekleracije koja nikog ne zanima

Baš sam htio pokrenuti raspravu na temu ove deklaracije SDA i odgovora Dodikove SNSD i opet o prijetnjama ratom,otcjepljenjima i dugim sranjima. Iako se čini da su u dubokoj vezi i da se zapravo ove dvije stranke i njihovi lideri ovim uzajamno pomažu i da su u pitanju samo riječi a ne i djela, meni ipak sve to zastrašujuće zvuči ! Ko će im ratovati p. im m. mila ?

• Like 1

1 hour ago, Grunf said:

Baš sam htio pokrenuti raspravu na temu ove deklaracije SDA i odgovora Dodikove SNSD i opet o prijetnjama ratom,otcjepljenjima i dugim sranjima. Iako se čini da su u dubokoj vezi i da se zapravo ove dvije stranke i njihovi lideri ovim uzajamno pomažu i da su u pitanju samo riječi a ne i djela, meni ipak sve to zastrašujuće zvuči ! Ko će im ratovati p. im m. mila ?

Nece biti nikakvog rata o tome se radi. Loze narod na pricu samo zato da mogu sprovoditi deklaracije, dogovore i postavljati ambasadore haha. Zar treba da se to objasnjava? Kakav crni rat Grunfe. Sto se ratovalo, ratovalo se. Sad samo sajkolodžikal vorfer!! I pušimo foru uspješno since 95'

9 minutes ago, Fugaziii said:

Nece biti nikakvog rata o tome se radi. Loze narod na pricu samo zato da mogu sprovoditi deklaracije, dogovore i postavljati ambasadore haha. Zar treba da se to objasnjava? Kakav crni rat Grunfe. Sto se ratovalo, ratovalo se. Sad samo sajkolodžikal vorfer!! I pušimo foru uspješno since 95'

Ma znam ali zvuci zastrasujuce i ta prica od kraja rata na ovamo me naprosto užasava i glavni razlog koji me tjera odavde

13 minutes ago, Grunf said:

Ma znam ali zvuci zastrasujuce i ta prica od kraja rata na ovamo me naprosto užasava i glavni razlog koji me tjera odavde

Mene sve ali bas sve tjera. Prvo - nema kulture, umjetnosti, muzike i obrazovanja. Drugo - sve seljacine. Trece - i kad imas posao koliko god da se trudis nije dosta nije dobro. Cetvrto - politika je pojela pvu zemlju i kad bi je vidjela kao komad neke hrane vidjela bi je kao komad ubudjanog supljeg sira. Peto - ilegalne migracije koje su legaliziranr. Sesto - ja ne pripadam u ovo malogradjanstvo, zasluzujem vise i mogu vise od onoga za sta imam mogucnost ovdje. 

• Like 2

25 godina Bakir nas brani od Dodika a Dodik od Bakira... Zeljko od Dragana a Dragan od Zeljka... Zlatko od Dodika, Zeljko od Bakira, Bakir od Dragana i tako u krug... oni su svi milioneri a vi kako ste 😂

• Like 3
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...