Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Šta ti nije jasno? Hrpa narkosa,alkoholičara,dilera i kriminalaca se danas selami po ulici i na džumi ali ostali su isti. Nisu se promjenili osim u očima drugih. Zašto je odlazak u bilo koju vrstu bog

25 godina Bakir nas brani od Dodika a Dodik od Bakira... Zeljko od Dragana a Dragan od Zeljka... Zlatko od Dodika, Zeljko od Bakira, Bakir od Dragana i tako u krug... oni su svi milioneri a vi kako st

Kakva laktoza vidjeli smo svi kako čovjek zapjeva poslije prve lajne znači prva klasa 

Posted Images

Ja cula da je navodno analizom utvrdjeno da je od tog 1,5 kg koksa vise od kile laktoza ia da je ovo zapravo neka losa uzimacina. Samo ne kuzim sto bi to pricalo se ako mozda i nema neke istine u tome. Ako mozda nije to samo cover za nesto vece. Ko ce ga znati. Pobudalilo danas sve moj brate

• Haha 1
prije 8 sati, Fugaziii said:

Ja cula da je navodno analizom utvrdjeno da je od tog 1,5 kg koksa vise od kile laktoza ia da je ovo zapravo neka losa uzimacina. Samo ne kuzim sto bi to pricalo se ako mozda i nema neke istine u tome. Ako mozda nije to samo cover za nesto vece. Ko ce ga znati. Pobudalilo danas sve moj brate

A kruhu... imal' dalje? 

40 minutes ago, Hysteria said:

Kakva laktoza vidjeli smo svi kako čovjek zapjeva poslije prve lajne znači prva klasa 

Brate od lajne se nepjeva nije to šljiva ovaj lik je obični mamac vjerujem da je poslije njega ušlo odnosno izašlo mnogo opasne robe prema Europi . 
Ko god hoće da se drogira popravlja ili kako god se to kaže nek izvoli nemam ništa protiv.

Malo sam zadnjih dana upratio vladu KS. Pogledao par emisija sa Dinom Konakovicem, sa Fortom i sa Skakom... 

Skaka je SDA kadar, mlad ali jako pametan momak i vrijedan. Dosao je na mjesto nacelnika sa 160 pripremljenih projekata za grad i kaze da ih je vise od polovine u realizaciji. Bas njegovi projekti, ideje.

S druge strane,  ova "šestorka" radi prejeben posao. Mogu biti model za drzavu. Koliko su samo zakona donijeli o suzbijanju kriminala i korupcije i rade na tome. Dino kaze da je 450 SDA kadrova maknuo iz institucija KS, a svima od njih je barem po jedno djelo zloupotrebe polozaja i ovlasti nasao.

KS raspolaze sa budzetom od jedne milijarde maraka, a on kaze da su zajedno dovukli preko 200 miliona KM kroz razne projekte...

I sad kontam, kada se okupi mladi tim ljudi sa ispravnim idejama i istinskom zeljom za uspjehom, moze se sve uraditi.

Eto... htio sam samo prokomentarisati malo ker sam bas pod utjecajem toga zadnja 2/3 dana koliko sam istrazivao njihov rad

• Dislike 1

Mani se toga bosanac,neg ti svoje istraživanje posveti tome kako su mnoga bosanska(muslimanska)sela i gradovi naoružali četnike(kad su ugledali prvu šubaru)bez truna otpora i predali oružje vlasima koji su to isto oružje uperili protiv cazina,bihaća sarajeva.

Četnike je naoružala JNA,zagreb je krao sigurno pola oružja za bihać koje je dolazilo helikopterom u ćoraliće,a i muslimani su tu pomogli dobrano.šta bi bilo da je sve oružje odmah bilo aktivno protiv radovana?

prije 22 minuta, Fap mašina said:

Mani se toga bosanac,neg ti svoje istraživanje posveti tome kako su mnoga bosanska(muslimanska)sela i gradovi naoružali četnike(kad su ugledali prvu šubaru)bez truna otpora i predali oružje vlasima koji su to isto oružje uperili protiv cazina,bihaća sarajeva.

Četnike je naoružala JNA,zagreb je krao sigurno pola oružja za bihać koje je dolazilo helikopterom u ćoraliće,a i muslimani su tu pomogli dobrano.šta bi bilo da je sve oružje odmah bilo aktivno protiv radovana?

Sta su imali predati Orascani, Vakufcani, Cukovljani, Krupljani, Ripcani? Nista, jer nista nisu ni imali. Zato su ih i protjerali. A svi pomenuti, kada su dobili oruzje u ruke i stali na liniju, bili su od najboljih i najsrcanijih boraca.

JNA je naoruzala srpske civile mnogo mjeseci prije prvih napada. Svi su bili obavjesteni o tome kada ce se sta desavati, pa su tako nasi kumovi, pobratimi i kolege srbi u jednoj noci izisli iz Bihaca,  uzeli oruzje u ruke i dalje znamo sta desilo.

Na to jos i embargo muslimanima....

Ali Fapadzijo (prevedeno sa engleskog; drkadzijo) promašio si mi tu skroz. Zelim misljenja o prethodnom postu cuti. Pisi o tome jer je to aktualno, a historiju ostavi gdje joj je mjesto.

Bihać je dosta prije rata imao svoje straže i otpor organizovan,neko sa oružjem neko bez.tu sam i sam kao maloljetan bio učesnik.

Od plitvica i krupskog ratišta do početka na spahićima i jezeru pa prema grabežkom ratištu imali smo informacije preko radio uređaja u živo,ko mi sad ,gluho bilo.mnogi su u bihaću preživjeli i uspjeli služeći se obmanama i lažnim informacijama.

To ko pišeš neki iz Sda će praviti nekakvu budućnost,možda tebi i takvima ko ti.

Edited by Fap mašina
  • Thanks 1
42 minutes ago, Bosanac said:

Sta su imali predati Orascani, Vakufcani, Cukovljani, Krupljani, Ripcani? Nista, jer nista nisu ni imali. Zato su ih i protjerali. A svi pomenuti, kada su dobili oruzje u ruke i stali na liniju, bili su od najboljih i najsrcanijih boraca.

JNA je naoruzala srpske civile mnogo mjeseci prije prvih napada. Svi su bili obavjesteni o tome kada ce se sta desavati, pa su tako nasi kumovi, pobratimi i kolege srbi u jednoj noci izisli iz Bihaca,  uzeli oruzje u ruke i dalje znamo sta desilo.

Na to jos i embargo muslimanima....

Ali Fapadzijo (prevedeno sa engleskog; drkadzijo) promašio si mi tu skroz. Zelim misljenja o prethodnom postu cuti. Pisi o tome jer je to aktualno, a historiju ostavi gdje joj je mjesto.

Tačno tako JNA i civilna odabrana je još početkom rata u Hrvatskoj po Srpskim selima djelila oružje šakom i kapom na naš okrug najviše oružja je došlo iz Sv.Roka Kapele iz magazina JNA. U Prkosima se dijelile puške za Božić 1991 godine kum od mog Dida prodao mu deset pušaka taze novih ,nikad neću zaboraviti kako smo ih krili po kući i mahali . 

• 1 year later...
On 27. 10. 2019. at 18:00, Fugaziii said:

Hej ja pogledalaaaa onog lika. Onaj video kad smrce i govori ono djeci. Haha fuj koja ono seljacina!!! Aaaaj fuuuuj zivot mi se zgadioooo. A znas sta je takviiih kao sto je on oko nas?!!! Bbruuuukaaaa fuuj

Gdje Fugi? 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...