Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Želim da me kao korisnika liše moderatorskih ovlasti jer sam osobno doživio lično napad i blaćenje od određene Babadevojke samo iz razloga jer sam izrazio mišljenje da banuje i briše ljudima postave koji se neslazu sa dotičnom babadevojkom . Ako ljudi kao dotična mogu biti moderator na ovom forumu ja to nemogu ! Plus da prave duple nick sa istom IP adresom kao @scopo  I ostala ustašija Samo da bi mene replicirala i ostalo 

vratite mi user dok god je ova moderator ja to neželim biti a ja i ona će mo riješiti stvari tamo gdje trebamo na sudu 

• Like 2

Valjda ne mislis na mene pritom, jer prvo - ne znam sta ti znaci babadjevojka, drugo, ja sam te bila provocirala - ali sam naravno prestala, a trece ne znam da ima neka druga zenska osoba koja je moderator, i cetvrto ne bih trosila vrijeme na pravljenje novih mailova i nickova za ovaj forum da bas se sa tobom kacim, jer barbice nisi ti toga vrijedan, barem ne za mene, pa eto... a i da znas da ko ima missnet zna imati istu ip adresu jer sam i sama pregledala ip adrese i kod razlicitih ljudi nasla razlitie ip adrese, ne kizim se u informatiku previse ali kad sam searchala po ip adresi svugdje je pisalo missnet pa kontam mozda tako kad preko njih ides... i jos nesto, WHO'S THE SCHIZO NOW?!

hah koji si ti lik, otvorio si posebnu temu da se malo isprsis....

još nešto, evo IP adresa (dio sam brojeva sakrila jer ne znam sta ko od vas moze s tim brojevima da napravi haha - sigurnosti radi - iako je ocigledna razlika u istima) - sa kojih je valjda Fugaziii koristila forum, sve su razlilite, pojma nemam sta to znaci, ali znam da znaci da mogu da pobijem te tvoje optuzbe i da te lijepo zamolim da se pravis da me nema ono, ne citaj sta pisem, ne odgovaraj, zamisli da me nema, jer ja tako vidim forum bez tebe ili ono klikni tamo sto ima da ne vidis moje postove - svejedno sta god ali mislila sam da smo mi zavrsili s proslim incidentom sve poslove medju sobom.... bye bye

ipa adrese.jpg

Barba, ti si izgleda baš zakoračio u godine kad gubiš nerve zbog djevojčice :)

40 minutes ago, Haldir said:

Barba, ti si izgleda baš zakoračio u godine kad gubiš nerve zbog djevojčice :)

Mene boli neka stvar za ljudima bez morala i bez života samo nepodnosim nepravdu i nedam nikom da me zajebava.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...