Jump to content
FORUM

Sve aktivnosti

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Mislim da mu epiteti gode Nego, da li neko zna nesto više o ovome:
  3. Today
  4. Uvazeni clane ovog foruma, vratila sam post od kolege @toby, uzimajuci u obzir da Vama nece smetati sto Vas je nazvao, i citiram: "ti kao šoroševski promigrantski teroristički plaćenik", i ispricavam se ako sam Vam poremetila Vas uljudan i debatski, neuvredljiv razgovor. Molim Vas samo da ubuduce uvrede ostavite za private. Pozzic 😀
  5. Samo opaska da mu se moderirao post koji je sasvim ok, naspram niza postova u kojima je iznosio urođene fašističke stavove i širio ksenofobiju. Kad se već ne moderira to, ili kad moderator drugima govori da su glupi, nema smisla ni ovu raspravu prekidati. Ali dobro, završena je.
  6. Kakve veze hvo ima sa migrantima? I kakve veze ima pola od onoga sto ste ubacivali? I ti Haldire, ne sjedi se ednom guzi*om na dvije stolice. Primijetna je mnogo zustrija rasprava nego inace uz svakojako "komplimentiranje", a niste se drzali teme, i dizete tenziju u bojama koje trenutno ne odgovaraju, jer bosnjacko/hrvatsko/srpska involviranost u migrantsku krizu se sigurno ne tice ratnih, poslijeratnih desavanja (mozda u smislu da se levatima serviraju konstantne razmirice izmedju tri zemlje i unutar jedne dok i kitarka i izmetbegvici i dodici i covici mlate lovu sa strane...) A ja vjerujem da Vi ne pusite tu pricu. Zato sam htjela da srezem tenzije dok nije poraslo, lako se navuci znas? Slobodno privatno piisite jedan drugom, pogotovo ako je vidno da smo vas dva ucestvuje u temi. I vidite da ste zagusili temu jer niko drugi nece i nema sta da doda kad se samo vas dvojica prepucavate a ako svi drugi na to nemaju sta dodati, onda mislim d smo si jasni? I nemoj da se ljutis, ja moram bit ovdje podvojena, svadjalica i galamdzija Fugaziii i moderator Fugaziii koji rjesava probleme... To je mnogo tesko da odrzavati 😄
  7. Ne znam čemu gušenje rasprave ili moderiranje njegovih postova. Sve je i dalje u okviru teme. Mislim da moderator prvo treba pregledati vlastite upise pa sprovoditi šerifski posao na drugima.
  8. Yesterday
  9. Pošto se stvarno pocelo ici u HVO-ov e i te gluposti zato pokusavam prekinuti tu diskusiju. Nemoj osobno molim te shvatati to, al ste se bas zadali bili, pa da smirim tenzije, da ne ode gdje ne treba. Nadam se da shvatas. Sve sto si pisao dosad je fkr brutalna istina, i zao mi je sto to n vide ljudi, zao mi je sto moji sugradjani nisu svjesni problema. Ne znaju! Ne zanimaju se vise ni za sta. Ja i moj suprug smo jos 2015 skuzili sve ovo i predvidjeli, i sve se sad desava. Mene je licno fkt strah sveg sto se sprema. Ne znam sax otkad pratis temu, ali bi ti prporucila da pogsledas predavanje Aljose Milenkovica jos prije 2 godine. Evo ti link Aljosa - predavanje na pravnom fakuletu I pogledaj ako vec nisi dokumntarac BORDERLESS . Mogu ovdje pricati ta hoce ove neznalice i ignoranti, ali to je istrazeno i dokazano! @paša jel ti to mene prcas? Nemooj izazivati drug!
  10. Indija šalje expediciju na mjesec a migrante u Bihać nezna se koji je izazov veći.
  11. Sto radi vlada? To je dobro pitanje za vladu u Islamabadu. Najbolje ovih 800 odvest u Sarajevu u dvorište pakistanske ambasde pa nek se oni bakcu s njima, i tako su njihovi
  12. Ovdje sam do sada ostavio 207 upisa, isključivo na ovoj temi. Pronađi jedan, JEDAN jedini upis u kojem sam bilo koga, šoroševca ili nekog drugog, ikada okrivio ili prozvao zbog nacionalne, regionalne, vjerske, državne ili bilo kakve druge pripadnosti. Pronađi jedan, JEDAN jedini upis iz kojeg se može iščitati moj nacionalizam. Pronađi jedan, JEDAN, upis u kojem sam ikada spomenuo neki međunacionalni prijepor između bilo koga na ovim bremenitim prostorima. To se ovdje nije dogodilo NIKADA. Ne zato što sam bratstvo/jedinstvo narodi/narodnosti tip, nego zato što je bilo kakvo uvlačenje nacionalizma i potenciranje međunacionalnih tema u regiji na temi vezanoj uz migrantsku krizu isključivo planska šoroševska promigrantska distrakcija očuvanja povijesnih zavada kako bi se očuvala balkanska kriminalno-teroristička ruta. I tu nisam ograničen samo na prostore bivše države, nego u ovom slučaju svojim prostorom za kojeg me briga smatram cijeli kontinent od Islanda do Malte, svojim ljudima sve građane koji vrijedno i pošteno rade i trpe teror ovih kriminalno-terorističkih bagri, nebitno jesu li Bosanci, Hrvati, Srbi ili Grci, neprijateljima globalističke elite, s posebnim naglaskom na lokalne govnarske šoroševske medijske NGO plaćenike, tu smrdljivu bagru koja za šaku eura propagira i potiče migrantski kriminalni teror. Njih mogu voljeti i podržavati samo ako imaju rupu na čelu. 😉 Nemam nikakvih problema, dapače, ja rješavam probleme po skraćenom postupku. Pozdrav. 😏
  13. https://www.biscani.net/migranti-na-vucjaku-se-pitaju-sta-radi-vlada-i-tvrde-da-im-policija-ne-dozvoljava-da-idu-po-hranu-i-vodu/ Ovima je lakse metar u gujcu, nego milimetar u glavu zabiti. Cuuuj njihovih izjava, sta radi vlada ... , pa sto ta pitanja nisu vladama u njihovim zemljama postavljali i za bolje sutra se borili. Tamo im nema guzovace - hrana, odjeca, deke,... treba ih nogom u njihove zemlje nabiti pa nek tamo svoja prava ostvaruju. Koja ocekivanja i njihov bezobrazluk .U Svicarskoj na jednom casu predavanje o intergraciji, svicarac koji je predavanje drzao, dobro im (jasno i glasno) rece (video snimak) - mi vas nismo ovamo zvali niti vas ovdje trebamo a sad kad ste tu vase je da se prilagodjavate i ucite ... .
  14. dobro si uocio.... necu izmedju vas dvojice svadju ovdje zato sto uvijek nekako pocnete narod kriviti (mislim na nacionalnost) hrvati ovo bosnjaci ono srbi ono.... nema toga.... ili privatno ili na temu "MI SE MRZIMO - MI SMO NACIONALISTI", samo sto vam necu dozvoliti ni da otvorite takvu temu. Uvijek vi iskoprcate se i nadjete nacin da nesto kazete sto sam rekla da necu ovdje. sto se ne bi za promjenu voljeli i podrzavali? eto zato. ako imas jos neki problem, javi se, rijesicemo. a sto se tice tvoje price o migrantskoj krizi, u pravu si. eto. ajte bok
  15. Pa to ovi svjetski experti sve u njihova "Ljudska prava" svrstavaju.Sto se stim nacinom i takvim shvatanjem (Ljudskih prava), povrijedjuju i ugrozavaju ljudska prava domicilnog stanovnistva, to nigdje nedaju ni da se spomene. Upravo radi ovakvih svjetskih dogadjaja (i gazenja ljdskih prava domicilnog stanovnistva) EU bi trebala ponovo te zakone o ljudskim pravima aktualizirati a ne samo, (kao izgovor) gloabalnim stanjem opravdavati.Da se zastupnici (svih zemalja) koji u EU delegiraju sa ovom temom pozabave doslo bi se i do nekih rezultata a ujedno bi s tim i radikalana istupanja umanjili.Ne placaju se valjda samo kako bi tamo glavom klimuckali.
  16. Uočavam brisanje mog upisa u kojem sam spomenuo mogućnost plaćanja odštete građanima Bihaća i Kladuše zbog narušavanja kvalitete života štete prouzrokovane migrantskom krizom od strane odgovornih za istu. Stvarno? A sve pod krinkom kao osobnog prepucavanja šoroševca Haldira i mene. Glupost. Niti znam tko je Haldir niti me briga za njega i njegove tegobe, no on ovdje ciljano zastupa šoroševske promigrantske proterorističke stavove s kojima polemiziram (sa stavovima, ne s njim) i aktivni je dio profiterskog plana za teroriziranje građana Europe od strane ove kriminalno-terorističke bande. Dakle, ne radi se o nikakvom osobnom prepucavanju ko da smo se ko dva pakistanska doktora pobili noževima zbog ruksaka. Nego: Oprostite, ali kakvo je ovo s*anje? Kako se uopće može spriječiti ulazak migranata, ako se ne provodi postupak njihovog vraćanja natrag? Kako to u praksi može izgledati, ajmo vizualizirati, stoji bosanski policajac s jedne strane granice, migrant s druge strane, migrant cimne lijevo, policajac cimne lijevo, i to se onda tefteri kao uspješni pokušaj sprječavanja prelaska granice. Onda migrant cimne desno, policajac cimne desno, i još jedan uspješni pokušaj sprječavanja, i tako desetak puta, onda jedanaesti put migrant krene desno pa naglo lijevo, pa proda lažnjak, policajac zakasni i migrant uđe u BiH, vikne "Azil!" i policajac ga više ne smije vratiti jer je to u suprotnosti s konvencijom o pravima izbjeglica. Migrant ostaje u BiH i radi sranja, a granična policija proglasi nevjerojatnu učinkovitost u sprječavanju ilegalnih ulazaka u 10 od 11 slučajeva, odnosno 90%. Koja hrpa laži.
  17. Prije svega ja se nadam da se akteri na fotografiji nece naljutiti ili da im nece zasmetati, ali tako su slatki i predicni zajedno i predivna energija oko ove lijepe male porodice u setnji. Morala sam zabiljeziti momenat. Zvijezda 🌟🤗
  18. Ova dvojica nikako da prestanu s ovim svojim medjusobnim hakanjem . Haldir, Tobi, hajte brate na pp pa tamo jedan drugog bockajte.Fuzi pomozi im - odrzi obecanje.
  19. Ozbiljno, HVO je počinio agresiju na Bihać i Kladušu, ajde dobro da znam. Zanimljivo kako si se propeo na zadnje noge samo na spomen moguće odštete građanima Bihaća i Kladuše za unesrećivanje migrantima, hehehe, šoroševcima možeš milu nanu i cijelu rodbinu po spisku, ali ne diraj im u lovu, odmah se vade kame i rastu očnjaci. Pokušajmo ponovo. Dakle, ti kao šoroševski promigrantski teroristički plaćenik, koji otvoreno priznaje da migrantska kriza unesrećuje Europu, rezolutno odbijaš mogućnost da oni koji u tome sudjeluju i imaju korist od unesrećivanja Europe, u konkretnom slučaju Bihaća i Kladuše, građanima Bihaća i Kladuše plate odštetu za unesrećivanje? Tati i malim šoroševcima lova, građanima Bihaća i Kladuše svinjac. I nije samo par prozora, radi se o totalnom narušavanju kvalitete života i pretvaranju mirnog i spokojnog područja u migrantski pakao, grubom narušavanju osjećaja reda, mira, čistoće, spokoja i sigurnosti, da ne spominjem troškove koje imaju gradovi, kanton i država zbog dodatnih aktivnosti policije, zdravstvenih i drugih službi.
  20. Je li bilo obrnuto? Pošto je u ratu svako svačije uništavao? Jesu li platili ovi naši bošnjački profiteri odštetu ili odslužili klaznu za naplatuvreće brašna 1.000,00 KM? De Haldire molim te, a i vi ostali, prestanite s tim nacionalnim gehanijama, jer brišem od idućeg posta sve što bude i približno zvučalo i konotiralo na nacionalnu netrepeljivost ide brisanje, potom opomena, a onda ban. Dok sam ja moderator nećete se mrziti ovdje javno... Nađite se privatno pa se mrzite, ovdje nećete!
  21. Odštete se nisu plaćale ni za organizirane zločinačke poduhvate i agresiju recimo HVO-a na BiH, kako onda da očekuje neko odštetu za par oštećenih prozora na kućama ili autima. 🤔
  22. Lijepo je iz tvog posta pročitati da dolazak migranata donosi nesreću Europi. Kad to priznaje jedan promigrantski šoroševski plaćenik, onda se malo što još treba objašnjavati. Mene konkretno zanima tko je taj koji si je uzeo za pravo određivati tko treba platiti cijenu i kolika je ta cijena, kakva je dinamika plaćanja, kolika je njegova tržišna provizija, odnosno agencijska naknada, te u konačnici je li onaj tko sve to određuje također obveznik primanja kriminalaca? Također, hoće li taj koji to sve određuje platiti odštetu npr. građanima Bihaća i Kladuše za unesrećivanje?
  23. Dobro eto, moze i francusko oruzje umjesto hrvatskog. Da se ne trudis dalje.
  24. Samo da pitam, prije svega: "minoran broj migranata"... jesi ti siguran da mi zivimo u istoj dimenziji? haha Haldire brate de nisi ni ti toliko naivan.... mislis na koloniziranja i te fazone? haha.... i kakve veze ima hrvatsko i englesko oruzje sa globalnom migrantskom krizom u ovom momentu i stvaranjem necega potpuno MRAAAČNOOOOG, a sto se stvara kao eto naseg oruzja i nasih ljudi nema tamo... pa najvise bosnjaka se pridruzilo isilovoj vojsci, a o tome se najmanje prica.... razumijem da neko voli kontriranje (ja sam sampion u kontriranju i kad znam da nisam u pravu), ali pod cijenu da se sumnja u njegovu racionalnost i sanity, pa zar ti treba to druze Haldire? ne razumijem sta je to jos uvijek u ovim nasim ljudima da se cak i u razgovoru o rusko-ukrajinskom nesporazumu nadje nadje neko ko ce spomenuti nacionalne opaske s hrvatima, srbima i bosnjacima..... haha... Umjesto da ste od kraja rata do danas naucili lekciju da je SIRENJE NACINALNE MRZNJE samo oruzje kojim politicari vladaju Vama masama, vi i dalje se toga k'o pjan plota drzite.... prerastite vise to.... Hebli vas i jedni i drugi i treci.... Nikakve razlike medju trima konstitutivnim narodima nema, pa tako ni medju drzavljanima BiH, Hrvatske i Srbije, ni u boji koze, ni u stilu zivota, ni u govoru, skoro pa ni u dnk, mi smo si svi SLAVI, i nekad smo bili jedno i kad smo pod jednom zastavom zivjeli uopc se nije vidjela razlika osim u raznoraznim narjecjima odredjenih podrucja, sto je normalno svugdje. I vi i dalje se vodite za Dodikovom, Izmetbegovicevom i Čovićevom retorikom, a ljudi vas loze ko klinke kakve.... ima ona jedna od Hladnog Piva: Pjevajte nešto ljubavno, sigurno, tiho, sterilno... Pjevajte nešto ljubavno, klinke svrsavaju na too.... (obrati paznju na tekst)
  25. Pa mora i Evropa na neki nacin platiti cijenu eksploatacije i unistavanja drugih drzava. U ovom slucaju cijena je minoran broj migranata sklonih teskom kriminalu koje moraju primiti zajedno sa ostalima. Niste valjda mislili da ce hrvatsko i englesko oruzje na bliskoistocnom tlu donijeti nesrecu samo Afganistanu, Siriji, Iraku?
  26. Znaci, sve sto su svedjani dobro i funkcionalno i utopijski djelovati i bili dosad - ispali su najveci suckeri necega na svijetu! Ja sam licno sanjala da cu mozda jedan dan zivjeti u Svedskoj jer je tamo super, ali sad ne bi vilena otisla tamo. Ne znam koji je vrag usao u njih. Njihova “izvjestavanja” o apsolutnom bolesnom hororu koji se tamo desava su... blago receno ostavljaju me bez teksta. Ne mozes nikako shvatiti jel' se namjerno prave glupi i ludi ili tu ima nesto vise. Gledala sam neke reportaze (mnoge reportaze haha) o nekontrolisanom povecanju broja no-go zona, o nametanju njihovih (a moram sad i sama to reci) kozoHebskih stilova zivota, o nasilju nad zenama, nad prolaznicima, pa policija ne smije prismrditi tim mjestima u koje su naselili migrante. Ti ljudi po 4-5 godina sto su vec tu apsolutno ODBIJAJU bilo kakav vid integracije u drustvo - a svedska predstavljala sve ono dobro i pozitivno u jednom drustvu. Da ne spominjem da se od svakog migranta koji udje u zemlju ocekuje da odmah ide medju “te svoje”, i ako iole i pomisli da recimo pokusa se integrirati ili ga ubiju ili kazne ili ga se odrekne vlastita familija koju tu ima. I mi treba da budemo prema takvim neandertalcima popustljivi i “humanitarni”???? Kakva crna ljudska prava moj brate. Bolesni su to umovi a prenose to s generacije na generaciju. Masa je takvih i u Francuskoj i Njemackoj, a tek u V. Britaniji. Znaci ljudi dosli kao k'o fol pobjegli od nekog rata od progona i umjesto da poboljsaju kvalitetu i smisao zivota oni jos agresivnije i napadnije namecu svoje bolesne obrasce ponasanja, sto znaci da nisu tu "izbjegli" iz nekog razloga, vec su namjenski dosli, i to samo slijepac i neko ko nije informisan kako treba moze opovrgavati (nazalost bez dokaza jer na internetu sa licnih profila mnogih njih mozes vidjeti njihove prave namjere). U V. Britaniji zahtijevali da se otvore kao neke muslimanske skole (da njihova djeca ne idu u skolu sa ostalom djecom, kao mora se postovati njihova kultura i religija) i kad dolazi ta neka inspekcija da vidi u sta se trose budzetske pare sve fino, a jedan je novinar se infiltrirao tu i postavili su kamere u vise skola i vrtica, i uciteljica djecicu od 6-7 godina uci kako moraju ubijati nevjernike, kako ih moraju kazniti i kako se ne smiju druziti sa “bijelim ljudima” jer su to INFIDELS! POSTOJE VIDEO SNIMCI, ili ti ga dokazi. Ova slika sto je @paša objavio govori pa gotovo sve. Paša care, osvjezenje s tvoje strane Nije ovo vise moguce kontrolisati. Evropa je pojela toliki shit da se pitam gdje joj je mozak nestao. Kakva kolijevka civilizacije. Mozda je bila al sad je sve suprotno od toga. Prestrasno. I ne znam koji debil moze stati u odbranu toga. Uzas
  27. VID_22611031_015746_104.mp4
  1. Load more activity

• Create New...